Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  OpenMediaVault

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:12:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17971) stigma válasza Gabesz87 (#17970) üzenetére


stigma
addikt

Igaz, mint amit #17969Multibit kolléga is írt, igazából OMV5-el sincs semmi baj, mert tökéletesen működik, max azt nem tudom meddig kapja meg a támogatottságot(biztonsági frissítések, stb)
OMV6 nemrég lett végleges, úgy hogy már egy jóideje tölthető és ahsználható, de voltak benne hibák, amiről a fórumban max páran nyilatkoznak majd neked.

Régi hsz-em, ahol a stacket és Dockerhez kellő alapot leírok.: Docker leírásom

Lougout-on van egy Portainer írásom is ha kellene, de nagyon sok youtube video van ami alapján el lehet sajátítani pl.: Youtube Dbtech videok.

Képnézegető : Szarul fogalmaztam, inkább fototároló/képnézegető alias google Drive.
Ebből nagyon sok van amit dockerben tudsz használni: PhotoPrism, Piwigo, chevereto vagy micsoda, Lychee, stb.

Ezeket Google Drive helyett tudod használni, másokkal megosztani. Képeket indexel, méretez át, multiuser támogatottság, stb.

Egy jótanács, nem kötelező megofadni. Én 12 év Tranmission után tértem át Qbittorrentre, mert a Qbittorrent támogatja a töbszálas letöltést. Ha jobb neted van, akkor célszerű majd ezt használni ehhez van Win-es GUI is: Electorrent

[ Szerkesztve ]

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  OpenMediaVault
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.