Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  OpenMediaVault

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:12:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12539) Tarokk79 válasza stigma (#12538) üzenetére


Tarokk79
aktív tag

Az jó, ha egy docker hálózatban van a letsencrypt és az alkalmazás, amit el akarsz majd érni pl. nextcloud. Nem kell neki új, csak egyben legyenek. Ha nincsenek egyben, akkor az nginx beállításoknál nem tudsz a docker nevével hivatkozni rá, ami kicsit nehezíti, de az sem lehetetlen. Az, hogy mi legyen egy hálóatban azért nem egyszerű, mert szerintem a nextcloudnak az adtbázisa is jó, ha a nextclouddal van egy hálón.
Most én is úgy csináltam, hogy egyik háló, amit kívülről el akarok érni, és ami hozzá tartozik. A másik amit nem akarok kintről elérni. A harmadik meg egy olyan, ami nem fontos meg a próba.

Én is úgy néztem, hogy attól függően, hogy subfoldert, vagy subdomaint "aktiválod" tudod elérni vagy nextcloud.mysubnet.duckdns.org vagy mysubnet.duckdns.org/nextcloud címen.

Amúgy én azzal szívtam, hogy TDL alapján a duckdns-t először nem így csináltam, és valamiért nem nagyon ment.
Utána meg azzal, hogy nem voltak egy hálózatban ...

Hozzáteszem, hogy én is az elmúlt napokban szívtam vele, ezért nem is vagyok szakértője, de egy csomó mindennel szívtam már én is :) .

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  OpenMediaVault
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.