Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#35451) EQMontoya válasza bandus (#35448) üzenetére


EQMontoya
veterán

Volt már itthon is kettő. 2008 Volt és 2009 Sziget. Adta. ;]

Amúgy mennyi a jegy?

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#35452) bandus válasza EQMontoya (#35451) üzenetére


bandus
veterán

akkor még nem ismertem ezeket :) 10-15k között valahol, 7,5k-ért meg van ryanair.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#35453) EQMontoya válasza bandus (#35452) üzenetére


EQMontoya
veterán

Omg, hol cserepedtél fel? :)) Most mondjam, hogy a 2008-as 6k volt? ;]
Egyébként jó buli, jól játszanak élőben is, tehát bekúrás nélkül is élvezhető. :D

Same rules apply!

(#35454) Winner_hun válasza neduddki (#35445) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK] (nem csippécés link)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#35455) bandus válasza EQMontoya (#35453) üzenetére


bandus
veterán

egy kétnapos fesztivál második napja, szóval szerintem reális ár :) a repjey meg szinte ingyen van. aludni meg biztos tudok valamelyik lengyel cimboránál, szóval szállást sem kell fizetni.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#35456) neduddki válasza Winner_hun (#35454) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

szep munka csak igy rovabb:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#35457) concret_hp válasza bobsys (#35443) üzenetére


concret_hp
addikt

én simán el tudom képzelni, hogy tényleg van aki ilyen hülye. nyilván ha felvettek jópár órányi anyagot, abban azért lehet találni ezt-azt :C

vagy fullba vagy sehogy :D

(#35458) Tim82


Tim82
nagyúr

Erre van esetleg valakinek ötlete?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#35459) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Napi poén :DDD :

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#35460) tbs válasza Tim82 (#35458) üzenetére


tbs
addikt

Vegyél egy utántöltő készletet, és pocsolj vele. 4-5 patronra elég egy nagyobb készlet.

(#35461) fokukac válasza Tim82 (#35458) üzenetére


fokukac
nagyúr

Konstruktív ötlet: nyomtass Ödönnél..! :-)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#35462) Tim82 válasza fokukac (#35461) üzenetére


Tim82
nagyúr

Pont azt nem lehet már. Amúgy pedig ott nem tudnék színeset (és eddig sem éltem vissza a lehetőséggel, amíg lehetett ott magáncuccot nyomtatni).

tbs: köszi, ha más nincs, akkor az lesz. Pont a "pocsolást" akartam volna elkerülni...

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#35463) Viszlát válasza Tim82 (#35462) üzenetére


Viszlát
addikt

Ha nem sürgős, akkor lehetséges megoldás, hogy jártamban-keltemben átadod nekem, Fehérváron megtöltetem (merthogy ott tudok profi, megbízható töltést), aztán jártamban-keltemben visszaadom. :)

Szerk: tudom, hogy pöstön kerestél, azért nem szóltam idáig, de mivel úgy tűnik, hogy nincs jelentkező én meg többször is megyek mostanában arra, gondoltam merészelek egy nagyot.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#35464) tbs válasza Tim82 (#35462) üzenetére


tbs
addikt

Nem gáz, a kiccsajjal nagyon élvezzük, frankó élénk színű cuccok. :DDD

(#35465) Winner_hun válasza tbs (#35460) üzenetére


Winner_hun
félisten

Feketét vettem egy litert, 1 db patronnal fél litert elnyomtattam, aztán megadta magát a patron. Nem is tudom hánytízezer Ft-ot sikerült megspórolni...:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#35466) Tim82 válasza Viszlát (#35463) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem sürgős, ez teljesen jó megoldás lenne. :R

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#35467) tbs válasza Winner_hun (#35465) üzenetére


tbs
addikt

:K

(#35468) Dylen


Dylen
aktív tag

Holnap hétfő, yessssssss!

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#35469) kraftxld válasza Dylen (#35468) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Tévedés, már most hétfő van... :(

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#35470) lorcsi válasza kraftxld (#35469) üzenetére


lorcsi
veterán

előbb találtam
ismered az oldalt ? :)

(#35471) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Valamiért nem látszik ez a hozzászólásom

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#35472) kraftxld válasza lorcsi (#35470) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, ismerem.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#35473) 7 válasza BlacKSouL (#35471) üzenetére


7
addikt

Csak nem tudják rá a választ. :P

(#35474) BlacKSouL válasza 7 (#35473) üzenetére


BlacKSouL
addikt

A legnagyobb informatikai fórum vagyunk magyar viszonylatban.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#35475) Tim82 válasza BlacKSouL (#35474) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ez nem jelenti azt, hogy mindenkinek teli a sufni ugyanolyan alaplappal és RAM-okkal.

Amúgy elviekben kellene mennie a DC-nek az általad vázolt felállásban.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#35476) BlacKSouL válasza Tim82 (#35475) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Köszönöm a választ.

Nem a DC része volt fontos, vagyis tudom, hogy annyit nem hoz a duál, mint a mennyiségi bővítés. Tehát jobban járok az 1 helyett 3 Gigával még akkor is, ha a duált cserébe fel kell adnom.
A lényeg most inkább az lenne, hogy a 3 féle memóriát két féle méretben bepakolva egyáltalán működik-e rendesen mind a három. Azaz négy.

Ami még bezavarhat, hogy évek óta 200 helyett 214 körül megy az alaplap, és a jelenlegi memóriák bírják, még a szűkebb időzítés mellett is, de ezt nyilván alapra teszem majd, és csak utána kezdek esetleg kísérletezni.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#35477) Tim82 válasza BlacKSouL (#35476) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szerintem semmi akadálya nincs a 2*512 MB + 2*1 MB RAM-os felállásnak. A tuning-jellegű dolgok már más tészta, azzal kapcsolatban nincs tapasztalatom, világéletemben fontosabb volt nekem a stabil működés.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#35478) BlacKSouL válasza Tim82 (#35477) üzenetére


BlacKSouL
addikt

2x1 MB? Régi sz.r a DDR1, de ennyire nem ;]

OK, akkor megrendelem őket. :) Csupán ennyi volt a tét.
Majd annyit teszek, hogy az újakat teszem az 1-3, a régieket a 2-4-be.

Amúgy süt a nap :))

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#35479) Tim82 válasza Tim82 (#35477) üzenetére


Tim82
nagyúr

A gyártói specifikációk szerint maximum 4*1 GB RAM tehető bele elviekben, szóval 99%, hogy elboldogul a tervezett RAM-modulokkal.

szerk.: elütés volt, telefonról az ilyen hibákat úgyis későn szúrom ki.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#35480) tbs válasza BlacKSouL (#35478) üzenetére


tbs
addikt

A nap mindig süt. Csak a látóköröd szűk kicsit... ;]

(Ma trollos napom lesz, érzem... 2db női sofőr büntetett meg reggel befelé jövet. :DDD )

(#35481) BlacKSouL válasza tbs (#35480) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Mondjuk úgy, hogy errefelé elég sokan kezdték megkérdőjelezni ezt :)
Ma a cégnél a következő az alapbeszélgetés:
- Jó reggelt, mi újság?
- VÉGRE süt a nap..

Ha rosszkisfiú vagy persze hogy megbüntetnek.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#35482) bobsys


bobsys
addikt

Itt vagyok az egyik repulogep gyartonal az irodaban, az ablakbol mar belestem a gyartosorra, probalok intezni valami korbesetaltatast legalabb ebben a csarnokban

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#35483) kraftxld válasza bobsys (#35482) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Én a borüzemekben többre értékeltem a palackozósort :) Többet tud kezdeni az ember pár üveg borral ha véletlenül kap mint egy marék csavarral :D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#35484) ClayMore


ClayMore
aktív tag

Sziasztok!

Ki milyen porzsák nélküli porszívót használ mivel van tapasztalata, melyik gyártót és modellt ajánlja?

Előre is köszi!

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#35485) bobsys válasza kraftxld (#35483) üzenetére


bobsys
addikt

Nem szeretem a bort, whiskey uzemuk meg nincs

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#35486) fokukac válasza bobsys (#35485) üzenetére


fokukac
nagyúr

PEdig Skóciában igen jó borok teremnek attól a sok napsütéstől... :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#35487) BlacKSouL válasza ClayMore (#35484) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nekünk egy ilyen van most. Én elég keveset használom, de amikor használtam egész jó volt. Kis furcsaságai vannak, pl. csak az egyik oldali külső szűrője vehető ki egyszerűen, illetve a gégecső-fejtoldó összetételnél is merev, nincs szabadonforgó betét, ami miatt mindig csak egyenesen lehet vele haladni, de meg lehet szokni. Alapvetően a vizes szívók tulajdonsága, hogy a szétrepülő, szálló por helyett poros saras vizet kell belőle kiszedni, az egy újabb furcsaság, ráadásul a felépítése miatt hosszasan kell többször kiöblíteni hogy minden kosz kijöjjön a tartályából, de cserébe sokkal tisztább marad utána a levegő, és nincs bajlódás a porral. Viszont használat után értelemszerűen azonnal ki kell tisztítani, nem maradhat benne hosszabban a trutymó. 4 szívó fokozata van, van amihez bőven elég a legelső, de inkább 2-3-ban megy. A 4. full teljesítmény már nekem soknak tűnik. Tetszik az is, hogy nem úgy indul, hogy a teljes teljesítményt adja rá, hanem fokozatosan emeli. Ez eléggé automata-barát megoldás. Külön készenléti ki-bekapcsoló gombja van, és ezen felül két gomb a teljesítmény + és - . Kis ledes visszajelzője van a fokozatokhoz.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#35488) ClayMore válasza BlacKSouL (#35487) üzenetére


ClayMore
aktív tag

40k ha jól látom az árakat.

ez most sok. meg ebbena márkában alapvetően nem bízom (hajszárító, szendvicssütő, stb kudarca után)

a porzsák nélkülire prfalóra szánok most MAX 25-28-at.

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#35489) Viszlát válasza ClayMore (#35484) üzenetére


Viszlát
addikt

Szüleimnél egy kényszerből sürgősen vásárolt Tesco gazdaságos teszi a dolgát lassan 5 éve minden gond nélkül és volt vagy 10k talán (nagy családi házról van szó, rendesen meg van dolgoztatva). Asszem ilyen: [link].

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#35490) BlacKSouL válasza BlacKSouL (#35487) üzenetére


BlacKSouL
addikt

ClayMore: 20 k lesz az :) [link]

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#35491) ClayMore


ClayMore
aktív tag

köszönöm a linkeket!

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#35492) NoLF


NoLF
addikt

kezd kicsit elegem lenni... mikor lesz már bármilyen jellegű tavasz, napsütés, lágy szellő, ami által az ember embernek érzi magát? rettentő szél, eső, hó, fagy, cidri, minden van itt, csak ami egy átlagembernek minimálisan szükséges, na az nincs. nem szoktam sűrűn panaszkodni de lassan 2 év után már igazán elviselnék valami hosszabban tartó, félig értelmes időjárást :( tudom, én választottam, és ez az ország ilyen, de mikor kijöttem nem sokkal utána még tengerben is fürödtünk, azóta meg brutalitás van. ha ki is süt a nap, 6 fok van és letépi a fejemet a szél :((

jaj de várom már Thaiföldet... ott meg majd állandóan izzadni fog a picsám és az lesz a baj :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#35493) Tothgera30 válasza NoLF (#35492) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Egyik munkatárs is kint dolgozott 3 hónapot a szakmában. Szerinte ott a fizetés kárpótol a sz@r időért, de itthon még az sem. Elég vicces, de van valóságalapja. Bár tényleg unalmas már hogy mindenki sír hogy milyen rossz idő van, ha meg nyáron 40C körüli a hőmérséklet, akkor meg már túl meleg. Semmi sem jó :P .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#35494) FehérHolló válasza NoLF (#35492) üzenetére


FehérHolló
veterán

dugtál már?

Skynet is real. It's called Google.

(#35495) NoLF válasza Tothgera30 (#35493) üzenetére


NoLF
addikt

otthon legalább változatos, itt max annyi a változás hogy esik vagy nem :D a szél standard, a meleget nem ismerjük. a pénz meg soha nem fogja kárpótolni a magamfajtát, aki napsütésre vágyik. ráadásul ha nincs rendes szakmád referenciával akkor itt is ki kell dolgozni a beled, hogy értelmes mennyiséget keress...

holló: ha az érdekel, nincs barátnőm, 2011. szeptember 15. óta. próbálkozások voltak, eredmény kevésbé.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#35496) Tothgera30 válasza NoLF (#35495) üzenetére


Tothgera30
Ármester

...Szigorúan magánvélemény következik... :P

Azért nekem tervbe van hogy pár éven (4-5) belül kimegyek/ünk. Itthon aprópénzért dolgozásért már ki van a kis péniszem. Pár munkatárs kijár, vagy már ki is költözött, azért ott egészen más. Persze én csak e.ü.-n belül tudok nyilatkozni, hallomásból, gondolom akinek nincs rendes szakmája, vagy itthon sem keresik, az kint sem fog rendes humán erőforrásként megfizetve. Khm, itthon is kidolgozzák a belüket, nem egy ismerős/kolléga van aki két állásban van, a normál állása mellett (12h) egy félállással még elbír (8h). Ma pl. olyan sráccal dolgoztam aki most intenzív osztályon dolgozott 12h-t, megy haza, zuhanyzik, és ül a betegszállítóba, ahol lehúz 8h-t, összesen nettóba megkeresi a minimálbér kétszeresét.

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#35497) Dylen válasza NoLF (#35492) üzenetére


Dylen
aktív tag

már 2 éve? :Y

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#35498) NoLF válasza Dylen (#35497) üzenetére


NoLF
addikt

május 21én lesz 2 éve hogy ideértem. ezt ünneplem meg a nyaralással :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#35499) bandus válasza Tothgera30 (#35496) üzenetére


bandus
veterán

én is ezt az időtartamot tűztem ki célul magamnak, bár korábban minél hamarabb le akartam lépni, de most jó helyet sikerült kifognom, ahol ha minden jól megy nagyon jó tapasztalatokat szerezhetek. és szerencsére a szakmában, vagyis amerre én el akarok indulni 3-5 év tapasztalattal nyugaton eléggé jó, nettó 5k+ eurós állások vannak. erre meg szerintem megérni várnom, nameg össze kell gyűjteni az ehhez szükséges tapasztalatot és hiányzó tusást is :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#35500) concret_hp válasza Tothgera30 (#35493) üzenetére


concret_hp
addikt

felőlem nyugodtan maradhat ilyen, pont leszarom, inkább nyáron ne legyen 30-31 felett sose :)

vagy fullba vagy sehogy :D

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.