Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#45651) Pisztillus válasza South Velen (#45648) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Így bizony! :K

Rarri: Elvileg 16-os karika jár mellé...

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#45652) South Velen válasza ngabor2 (#45650) üzenetére


South Velen
addikt

Biztosan nem úgy gondolta.

;]

(#45653) 1010 válasza Pisztillus (#45646) üzenetére


1010
őstag

hat nem is tudom. :U had fogalmazzak finoman:
.....nem inkabb sehogy.

ezt meg hordom egy ideig a pisztolytaskamban.

(#45654) kételkedem válasza ngabor2 (#45650) üzenetére


kételkedem
addikt

Természetesen a DEMO-t fogja leszedni :U a játék hivatalos oldaláról ;)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#45655) tope válasza kételkedem (#45654) üzenetére


tope
addikt

Ez Diplomatikus válasz volt :D

Na mennem kell, lenni jó mindenki, vagy inkább nem.

kételkedem: fiú és ebben a korban (1,5 napos) tényleg nehéz megkülönböztetni.

[ Szerkesztve ]

(#45656) ngabor2 válasza kételkedem (#45654) üzenetére


ngabor2
nagyúr

oké, tételezzük fel ;]

mivel holnap meló, ezért lépek aludni, jó éjt.

(#45657) kételkedem válasza tope (#45655) üzenetére


kételkedem
addikt

A képen az a kisember fiú? Lehet lány is, de ebben a korban a fiúkra szoktak kék rugdalózót adni.

Jó pihenést ngabor2!

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#45658) rarri válasza tope (#45647) üzenetére


rarri
senior tag

Köszi az infót. :) Ki az a gyönyörű baba ? :F :)

kételkedem : Nekem már most nem tetszik. :(

Piszti : A lányom 17, úgyhogy elvileg akkor használhatja. De miért pont háborúsat ? :F A horrorra van ráállva. :DDD

Gábor : Mit jelent az hogy warez ? :F :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#45659) tope válasza rarri (#45658) üzenetére


tope
addikt

Én vagyok a nagybátyja.

17 éves, akkor már nyugodtan játszhat vele, főként ha a horrort meg szereti, akkor ez csak mese lesz neki.

MOD: nade mostmár tényleg el,

[ Szerkesztve ]

(#45660) South Velen válasza rarri (#45658) üzenetére


South Velen
addikt

A warez tulajdonképpen lopás. Ugye, ha nem veszed meg az illető játékot hivatalosan boltban, hanem effektíve ingyen letöltöd a netről.

[ Szerkesztve ]

(#45661) 1010 válasza ngabor2 (#45656) üzenetére


1010
őstag

te! :((

:DDD

hanykor kelsz, hogy ily koran aludni tersz?

(#45662) rarri válasza tope (#45659) üzenetére


rarri
senior tag

Gratulálok ! :C Ő van a wiw képen nagyobban, vagy ő új kisbaba ? :F :)
Ha fekszel, akkor jóéjt ! :)

Amúgy Bius most mindig a Bioshock nevű játékkal játszik , ami borzasztónak tűnik. De Biust szemmel láhatóan nem viseli meg. :)

Ördi: **** :Y

----
Értem én, hogy sokkoló, de inkább még ennyire se emlegessük. :)

Rendben , Te tudod. :K

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#45664) Pisztillus válasza rarri (#45662) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Ha ez tetszik neki... De azért figyelj rá, hogy ne túl sokáig egyhuzamban, legyenek szünetek, stb.

No, itt még akartam valamire reagálni, de valami Yettenetes dolog történt a hsz-el... :D

Ja megvan, éljen a cache: Ezt tényleg ne...

Nédd má... :Y Te kiszerkesztetted a Yettenetet? ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#45665) kételkedem válasza South Velen (#45660) üzenetére


kételkedem
addikt

rarri kérdése szerintem inkább csak költői volt :U :DDD

-----

Ezért előre elnézést kérek. Beírtam a gyútúb keresőjébe, hogy a legjobb játék és ezt adta

Pisztillus: hiszen tudod, mindig a nőké az utolsó szó! :DD

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#45666) rarri válasza Pisztillus (#45664) üzenetére


rarri
senior tag

Szerencsére az élete nagy részét a tanulás, és a barátai töltik ki, na meg tőlem sem tud sűrűn ideülni a géphez . :DDD

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#45667) South Velen válasza kételkedem (#45665) üzenetére


South Velen
addikt

Szerintem ne firtassuk a témát :DDD

De ha így folytatod, Te is ki leszel moderálva. ;]

:DDD

rarri: Tudományosan bizonyított tény, hogy a PH!-n és társoldalain való fórumozás pozitívan hat az ember magánéletére is. Az ember lánya nem válik játékfüggővé, és amióta én is PH!-zok, a napi játékadagom 5 óráról 1 órára csökkent, és a szocializálódási képességem 0-ról 1-re változott. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#45668) Pisztillus válasza rarri (#45666) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Az a lényeg, hogy legyen egy egészséges egyensúly, de látom, megvan. Így nem lesz gond. (Hacsak nem vesz/kap/nyer magának egy gépet... :DDD )

Kételkedem: Ez így van. Kivéve amikor nem, de akkor automatikusan az előző pont lép érvénybe... :D

Americanidiot: Ha nem lenne ilyen hosszú, aláírásnak is elmenne... :DDD

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#45669) South Velen válasza Pisztillus (#45668) üzenetére


South Velen
addikt

1. :DDD
2. :K :DDD
3. :DDD így a kocsordi tanács résziről nem kap zengedélyt

[ Szerkesztve ]

(#45670) rarri válasza South Velen (#45667) üzenetére


rarri
senior tag

Ehhez csak gratulálni tudok ! :C :DDD

Piszti : Ettől nem kell félni egyenlőre. :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#45671) kételkedem válasza Pisztillus (#45668) üzenetére


kételkedem
addikt

Szakmai infó kellene :R

A Flector nevű készítményt szabad folyamatosan szedni, ha nem akkor mennyi ideig szedhető?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#45672) Pisztillus válasza kételkedem (#45671) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Ez a gyógyszer is a nemszteroid gyulladáscsökkentők közé tartozik. Mint olyan, nem igazán tesz jót a gyomornak. Nem véletlen, hogy a nagyobbik kiszerelése is csak 20 db-s, így a folyamatos szedés ideje is max. 10 nap. Ezután célszerű szünetet tartani. A kezelés során - ha lehetséges - érdemes kívülről is kezelni a fájdalmas testrészt, géllel vagy tapasszal. Mire írták fel?

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#45673) kételkedem válasza Pisztillus (#45672) üzenetére


kételkedem
addikt

Hát, derék, gerinc fájdalom.
2 hetes fizikoterápiás kezelés lement gyakorlatilag eredménytelenül. Ez a cucc viszont használ.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#45674) Csyppa válasza kételkedem (#45673) üzenetére


Csyppa
senior tag

Dr. House ajánlásával :DDD

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#45675) kételkedem válasza Csyppa (#45674) üzenetére


kételkedem
addikt

A családban nagy kedvenc a sorozat. Azt viszont már elfelejtettem mit szed :D

------------

Ágyra vágyom, jó éjt mindenkinek!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#45676) Csyppa válasza kételkedem (#45675) üzenetére


Csyppa
senior tag

Vicodin

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#45677) Pisztillus válasza kételkedem (#45673) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Akkor ezt meg lehet próbálni tapasszal kiváltani. Közben körbejárni a kérdést: csigolya, porckorong rendben van? Esetleg izomlazítót is neki (Mydeton), Flector helyett Movalis-kúrával? Azt hiszem, marad a doki...

Csyppa: Na ez a Vicodin még egy szép baleset, nálunk ez kapcsiból listás szer lenne...

Kételkedem: Jó pihenést!

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#45678) South Velen válasza kételkedem (#45675) üzenetére


South Velen
addikt

Jó éjt! :)

(#45679) Csyppa válasza Pisztillus (#45677) üzenetére


Csyppa
senior tag

annyira jó?

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#45680) venember83


venember83
nagyúr

Kellemes kis filmes este.

(#45681) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Official SAW V Trailer [HD] - nem erre számítottam ..

szerk: a hozzászólásokból és a reakciókból ítélve, mások sem :)

Ez már tényleg a trailer ..

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#45682) Pisztillus válasza Csyppa (#45679) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Nem, hanem mert a kodein származéka (hidrokodon) van benne. Másrészt paracetamol - azt meg a máj szereti nagyon...
Hasonló készítmény nálunk is van (Tabl. antidolor.), de ezt már kimondottan erős fájdalom esetén írja fel az orvos. Gyakorlatilag az utolsó lépcsőfokot jelentik a kábító fájdalomcsillapítók előtt.

Így - mint látható - ebben az esetben a "jó" kifejezés relatív. Jó, hogy van (annak, akinek szüksége van rá), de jobb lenne, ha nem lenne (de azért, mert nem lenne rá szükség).

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#45683) Tim82 válasza venember83 (#45680) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az jó film. :K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#45684) rarri válasza kételkedem (#45675) üzenetére


rarri
senior tag

Aludj jól, álmodj szépeket ! :)

Piszti : azért szerintem jó anyag lehet a vicodin. Persze akkor ha nem fáj semmim. :DD

vénember : jó filmnézést ! :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#45685) Pisztillus válasza rarri (#45684) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Akkor max. köhögést csillapít. Ja, meg a hasmenést... :D (Csak ezekhez ágyúval vérebre kategória... :DDD )

Royal: Akkor az előző nem csak nekem volt furcsa... :DDD

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#45686) rarri válasza Pisztillus (#45685) üzenetére


rarri
senior tag

Piszti, te túl jó vagy ahhoz, hogy értsd, én mire gondoltam. Nem is baj, ha nem érted. :K

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#45687) Bubu79 válasza Tim82 (#45683) üzenetére


Bubu79
addikt

Tetszős a főszereplő csaj :K :DDD

Szép estétet :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#45688) rarri válasza Bubu79 (#45687) üzenetére


rarri
senior tag

Szia Bubu ! :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#45689) Pisztillus válasza rarri (#45686) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Szerinted miért voltak ott a smiley-ek? :D Tudom ám, mire jó egy ilyen, ha nem vízzel veszik be... :DDD

De azért köszi! ;)

Szia, Bubu! Hol hagytad a Hejcegnőt?

De ne csináljátok ezt velem, hogy már megint én tettem hidegre a topicot!

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#45690) Bubu79 válasza Pisztillus (#45689) üzenetére


Bubu79
addikt

Pisztillus!

Alszik már a drága ;)

Racecam: Ööö - nem hiszem, na de na! :D

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#45691) Racecam válasza Bubu79 (#45690) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ha hangosan BESZÉLÜNK felébred? :F

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#45692) Pisztillus válasza Bubu79 (#45690) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Az más! Szép álmokat Neki! Már azt hittem, másért... de nem folytatom, nem akarom, hogy felébredjen! :K

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#45693) venember83 válasza Bubu79 (#45687) üzenetére


venember83
nagyúr

Ja, Fehér Ráchel. Ha elég későn fekszek le, akkor a holnapi nap felét átalszom, s akkor csak a felét kell itthon semmittevéssel töltenem. Csak egy idő után már nincsenek normális filmek a tévében...

Ez a qrva rendszer folyton átállítja automatikusan az időt, meg kell tudnom miért. Idegesítő.

(#45694) Bubu79 válasza venember83 (#45693) üzenetére


Bubu79
addikt

Hajnalban szoktak a legjobb filmek menni a TV-ben - csupa csupa b-type, vagy még színvonalasabbak ;]

Linux live CD-vel ( UHU? ) jártam úgy, hogy minden egyes indítás után egy órával elállította a rendszert - ki tudja milyen megfontolásból :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#45695) Racecam válasza Bubu79 (#45694) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Már teljesen úgy beszélsz, mint Veronka. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#45696) Tim82 válasza Bubu79 (#45687) üzenetére


Tim82
nagyúr

Néked is. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#45697) Bubu79 válasza Racecam (#45695) üzenetére


Bubu79
addikt

Szerintem tudom, hogy a mondandóm melyik részére gondolsz - csakis hiánypótlónak szántam :D :)) Bár Ő pótolhatatlan :U ;)

Pff - rohan az idő... Holnap meg koránkelés :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#45698) venember83 válasza Bubu79 (#45694) üzenetére


venember83
nagyúr

b-type? Nincs vele baj, kulturált és nem elvakult srác.

(#45699) Racecam válasza Bubu79 (#45697) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Tudtam, hogy tudod. ;)
De az biztos, hogy pótolhatatlan. :K

u.i.: Nekem is. Fél öt. :U

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#45700) Bubu79 válasza Racecam (#45699) üzenetére


Bubu79
addikt

Annyira azért nem korán - hat körül :)

Véncsont: Szinte 100%-ig biztos voltam benne, hogy valaki elő fogja halászni csórikámat, mihelyt megemlítem azt a fránya kategóriát :U :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.