Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#45501) ngabor2 válasza Janoska26 (#45498) üzenetére


ngabor2
nagyúr

jánosom, igyál helyettem is. én most nem tehetem. igaz, nem is hiányzik. sose lesz így belőlem rendes alkoholista :U

(#45502) kételkedem válasza bnss (#45500) üzenetére


kételkedem
addikt

A szabálysértési előadónak van ilyen mérlegelési lehetősége? Ha azért száguldok, mert a gyerekemet viszem a kórházba, az mentő körülmény :F

Természetesen én sem vagyok szent, többször sikerült már felrúgnom KRESZ szabályt. Azért igyekszem a lehetőségeimhez mérten betartani a szabályokat.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#45503) bnss válasza kételkedem (#45502) üzenetére


bnss
veterán

Nem tudom, ilyen mélységekig nem vagyok tisztában a dolgokkal. Abban a szituációban nem is érdekelt, főleg, miután elküldtek az első kórházból úgy, hogy meg sem nézték a sebet.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#45504) ádyz válasza kételkedem (#45502) üzenetére


ádyz
addikt

Senki se szent, mindenki rutinból vezet. Ez a gond. :F

(#45505) nike_ válasza ádyz (#45504) üzenetére


nike_
addikt

Mindenki úgy vezet, ahogy addig bevált neki, nem?

(#45506) ádyz válasza nike_ (#45505) üzenetére


ádyz
addikt

Sokaknak úgy vált be, pl. a zebránál hogy "akkor se engedlek át b@szk!"

Ez jó dolog, de tudni kellene a kreszt.

Leültettem édesapámat a tesztprogram elé. 75/55 pont. Ez a baja a rutinból vezetésnek.

(#45507) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ezt tutira megnézem a neten át:
[link]
:C

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#45508) nike_ válasza ádyz (#45506) üzenetére


nike_
addikt

Tényleg, ez a neten van? (A tesztprogi)

(#45509) Bubu79 válasza nike_ (#45508) üzenetére


Bubu79
addikt

Hivatalosan nincs.

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#45510) venember83 válasza ádyz (#45506) üzenetére


venember83
nagyúr

Nono, azért rutin segítségével veszed észre, hogy ötven méterrel előtted piros a stop, s simán beengedhetsz vagy elengedhetsz egy pár közlekedőt, akinek nincsen elsőbbsége veled szemben. Nem a KRESZ tudástól lesz jobb, normálisabb a közlekedés, hanem attól, ha átlátod a helyzeted, és belátással közlekedsz tisztelve a mások jogait, és néha engedve a saját jogaidból.

[ Szerkesztve ]

(#45511) ádyz válasza nike_ (#45508) üzenetére


ádyz
addikt

Van ott is.

[link]Két féle van: Az ingyenesbe ugyanazok a kérdések vannak, de ha regisztrálsz, akkor 1 napig ingyen használhatod az egész adatbázist.

venember83: A rutin az jó, sőt, fontos is, de a szabályok is fontosak. ;)

[ Szerkesztve ]

(#45512) máyköl


máyköl
veterán

domino napot ki nézi?

(#45513) nike_ válasza ádyz (#45511) üzenetére


nike_
addikt

Aha.

Külön robogósat nem tudsz? Csak motorosat találtam :(

(#45514) Algieba válasza máyköl (#45512) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A legkisebb húgom. Őt érdekli, ahogy dőlnek százezer számra. Engem nem.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#45515) ádyz válasza nike_ (#45513) üzenetére


ádyz
addikt

A kategóriára menj.

Az a kismotor (segédmotoros kerékpár)

De szerintem ha akarsz kocsira is, akkor ne kezd el a kismotort, mert a B kategóriába benne van az is. :K

[ Szerkesztve ]

(#45516) bnss válasza ádyz (#45511) üzenetére


bnss
veterán

Télen (máskor is előfordulhat), csúszós úton megúszik az autó eleje/hátulja, sokra mész a KRESZ ismereteiddel. ;)

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#45517) ádyz válasza bnss (#45516) üzenetére


ádyz
addikt

De nem is azt mondtam, hogy csak a kreszt kell tudni. :U

Kérdés: Csak Mo-n kell súlyadót fizetni a kocsi után? :F

(#45518) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Sziasztok!

No, megint szívatott a UPC a melóhelyen: 17-től majd 20-ig nyista net és telefon. De én már látom a végüket... :DDD

Közlekedési morál: Na az van még valami nagyon mélyen. Pedig kompromisszumokkal működne az is, tudni kellene figyelni egymásra, ill. időnként lemondani az elsőbbségről is - ahogy az itt már elhangzott.

Influenzaoltás: akit rendesen le szokott dönteni a járvány, annak érdemes beadatnia. Mert ha semmi mást nem ér el vele csak annyit, hogy a betegség lefolyása sokkal enyhébb (és ami fontos: szövődménymentes) lesz, már mindenféleképpen megérte. Arra viszont érdemes figyelni, hogy most egy, az eddigiekhez képest eltérő vírustörzs okozza a járványt, így ez van az oltásban is. Ha valaki az oltás után úgy érzi, hogy influenzás lett, nem szabad megijedni (és hatástalannak tekinteni az oltást) - ez az ún. oltási reakció. Ezután viszont az immunrendszer képes lesz a járványkor védeni a szervezetet a következő adag vírustól, így a betegségtől is.

Hű, de sokat dumáltam... De így néz ki sok hsz egyben... :DDD

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#45519) bnss válasza ádyz (#45517) üzenetére


bnss
veterán

Tudom, de az elméleti tudásbázis csak egy dolog, a gyakorlat fontosabb. :)

Súlyadó jó kérdés, nem foglalkoztam még azzal, hogy máshol milyen formában jelenik meg, ha megjelenik.

Szia Pisztillus!

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#45520) ádyz válasza bnss (#45519) üzenetére


ádyz
addikt

Legyen fifty-fifty. Inkább 40-60, a rutin javára. ;)

(#45521) 7


7
addikt

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#45522) bnss válasza ádyz (#45520) üzenetére


bnss
veterán

Nehéz ezt ilyen éles határok közé sorolni, főleg péntek este, 22:19-kor. :D

yetike: ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#45523) ádyz válasza bnss (#45522) üzenetére


ádyz
addikt

Hehe, jogos.

De ez a súlyadós dolog érdekelne, de google nem a barátom ebben. :F
Lehet utál? :F

[ Szerkesztve ]

(#45524) 1010


1010
őstag

jo estet kivanok

(#45525) Pisztillus válasza 1010 (#45524) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Jó estét!

Bubu: :DDD ;]
Apropó: Verus hová tűnt?

Akkor jó, megnyugodtam. :)

Bon! Monnyon, de vigye magával a UPC-t is!

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#45526) Bubu79 válasza 7 (#45521) üzenetére


Bubu79
addikt

Ugyanez sünivel? :D

Üdv 1010 ;)

Pisztillus: Bowlingozik ;)

Most miért mondod? A UPC egy jó cég, csak a hibakeresés nem erősségük, meg matekból is kicsit gyengék - legalábbis az árpolitikájuk arra enged következtetni :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#45527) bnss válasza ádyz (#45523) üzenetére


bnss
veterán

Majd egyszer, pár korsó sör után/közben megvitatjuk ezt a kérdést. ;]

A google monnyonle'! :DDD

Szia 1010!

Pisztillus: én nem szólok egy szót sem, nekem eddig mindig (internet augusztus óta) jó volt a UPC (kopp-kopp). :DDD

---

Ezt kellene csinálni hétvégén, túlságosan beleéltem magam. :U

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#45528) ádyz válasza bnss (#45527) üzenetére


ádyz
addikt

Ok. :))

Monnyon' le! :D

Na én most lemondok a mai napról,

Jó éjt!

[ Szerkesztve ]

(#45529) Bubu79 válasza bnss (#45527) üzenetére


Bubu79
addikt

Cirka három évig nálam sem volt gond velük - aztán valami történt és az 56k-s benti modemes kapcsolat a 10Mbites otthoni hozzáférésemhez képest száguldó időgépnek tűnt - és nem jöttek rá miért :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#45530) Pisztillus válasza bnss (#45527) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Remélem, egyszer összejön!

Bubu: Itt is a héten jutottunk el a teljes szakadásig. A letöltés viszont már jó ideje katasztrofális, egy openoffice-t vagy egy thunderbird-et sem tudtam lehúzni az fsf-től...

Bon: Természetesen egy ilyen Lada-terelgetésre (a kormány mögött). :D

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#45531) bnss válasza Bubu79 (#45529) üzenetére


bnss
veterán

Biztos a kisugárzásod tette. :DDD ;]

Jó éjt ádyz!

Pisztillus: mire gondolsz? :) Tegnap "jót" tréningeztünk, amíg meg nem állt a gép.

szerk.: jó lenne, főleg, amióta volt szerencsém J1-ben ülni "élesben". Alig várom már a havat... ;]

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#45532) venember83


venember83
nagyúr

Mennyire nincs semmi a tévében, és mennyire nem értem, hogy wubi installeren keresztül miért nem jön gyorsabban az ubuntu 75 kilónál... Közben meg duenről simán töltök mega fölött. :W

(#45533) Bubu79 válasza bnss (#45531) üzenetére


Bubu79
addikt

Te tudsz valamit :DDD

Jó éjt Neked ;)

Pisztillus: Az utolsó pár napban már majdnem öt perc volt, mire a startlapot behozta - aztán váltottam. Azóta sem bántam meg ;)

Véncsont: Szerver oldalról lehet korlátozva - Asus-ék honlapja szokott ilyen ideges tempójú lenni még... :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#45534) bnss


bnss
veterán

No azt hiszem itt az idő, megyek, alszom egyet. Jó éjt midenkinek!

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#45535) venember83 válasza Bubu79 (#45533) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem a prohardver a kezdőoldalad? :(((

mod: Anno a gigabyte weboldala is feszegette a lassúság alsó határait.

[ Szerkesztve ]

(#45536) Bubu79 válasza venember83 (#45535) üzenetére


Bubu79
addikt

:B

Lebuktam :U

Meglehetősen régen volt Gigabyte cucc a kezeim között, arra nem emlékszem :B

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#45537) Pisztillus válasza bnss (#45534) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Jó éjt!

Bubu: Itt is az volt a baj, hogy nem kérdezték meg tőlem, ki legyen a szolgáltató.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#45538) Bubu79 válasza Pisztillus (#45537) üzenetére


Bubu79
addikt

Nálam meg az volt a gond, hogy előbb halt meg a net, minthogy az új szolgáltató kiépítette volna a rendszerét - így egy darabig net nélkül voltam ( legalábbis itthon ).

Azóta dupla sebességem van és harmad annyit fizetek :D

Most viszont el - alvás. Jó éjt :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#45539) Pisztillus válasza Bubu79 (#45538) üzenetére


Pisztillus
senior tag

No, itt előbb jön az új szolgáltató, azt ha az már megy, akkor repül a régi.

Jó éjt!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#45540) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Hogy hujjet ne keapoja:- (((( Neha a tokom van tele az asus lkapokkal:- (
a tusl2-c mar a kezdetektol nem indult ha eger volt usb-n, erre ma este osszerakaok egy p3b-f-et es nem indul az istennek sem, mar proci vissza mem vissza tapcsere, erre bevillan hogy hopp eger usb-n vissza ps2-re erre mitmn a kisnagyal indul, HRRRRRRRRRRRRRR GRRRRRRRRRRRR vissza proci vissza ram /tapoit hagytam/ es lass csodat xp install mar megy is
GRRRRRRRRRRRRRR

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#45541) venember83 válasza ngabor2 (#44933) üzenetére


venember83
nagyúr

Igazad van/volt. Eddig minden szepen mukodik. Persze meg csomo cucc nincs fent, de mar ubunturol kockulok.

(#45542) neduddki válasza neduddki (#45540) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

RIP!
Hosszu evek ota a polcon orizgettem, becsomagolva, vigyazva mert elotte sok evet kiszolgalt egeszen a xp-ig, neki kosoznheto hogy nem beos-ostam es nem jaccotam es mg sok minden mas is
Ma baraktam az elozo formedveny-ben jelen levo p3b-f-be es doglott a vga, ramhibas
elszomorodtam:- ( Hercules Dynamit 128/Video volt O

udv

neduddki

s3 trio64 /764/ s3 vison 868 tseng et6000 voltak az ut hozza es aszem ennel tovabb szolgalo vgam sosem volt

mod: na csak sikerult iderakni

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#45543) Janoska26


Janoska26
addikt

bérescsepp, miegymás... :U nokedlihuszárok ne aluggyatok :DD :))

(#45544) SystemRoot


SystemRoot
őstag

Mi volt ez a kimaradás? Frissítés volt az oldalon?

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#45545) Thunderzolee válasza SystemRoot (#45544) üzenetére

..heheh... Te is észrevetted?

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#45546) Winner_hun válasza Janoska26 (#45543) üzenetére


Winner_hun
félisten

Most értem haza, megteszi?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#45547) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Szépet mindenkinek :) Jah, nem ott voltam ahol winner_hun, khmm, akarom mondani Winner_hun :D

[ Szerkesztve ]

(#45548) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Najó, mentem aludni, már túl nagyokat ásítok :o

(#45549) kételkedem válasza Hujikolp (#45548) üzenetére


kételkedem
addikt

Én most keltem, ezért ásítok! :DD

Jó reggelt!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#45550) Bubu79 válasza kételkedem (#45549) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem lehet sikeres ember, aki ilyen korán kel :U ;] :DDD

Jó reggelt :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.