Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#45401) kételkedem válasza tildy (#45399) üzenetére


kételkedem
addikt

S az irónia nem érződik? :U :)

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#45402) Bubu79 válasza kételkedem (#45401) üzenetére


Bubu79
addikt

Dehogy is - ahhoz kéne az, hogy elvonatkoztasson Attól, akinek írtál :P ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#45403) Thrawn válasza Verus (#45398) üzenetére


Thrawn
félisten

Hát ami azt illeti engem sem hagy hidegen ;)
Az már csak a ráadás, hogy épp most ment el egy ilyen a ház előtt :D

Bubu: Ízirájder, csak a Techart-ig vagy a 9ff műhelyéig kell elvezetni :U :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#45404) Hujikolp válasza NoLF (#45387) üzenetére


Hujikolp
őstag

nem voltak olyan jó csajok :(

(#45405) Eastman válasza elmoraan (r) (#45393) üzenetére


Eastman
őstag

Azt a kutya életbe! :Y ...így néz ki a fejemben AZ AUTÓ! Gyönyörűűű!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#45406) Bubu79 válasza Thrawn (#45403) üzenetére


Bubu79
addikt

Na szép - és mi kerülne rá festés gyanánt? Gondolom nem a Chimera :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#45407) tildy válasza Bubu79 (#45402) üzenetére


tildy
nagyúr

Jajj már , de nagyon hiszed, hogy tudod a gondolataim :P
Csak egy a baj: mellélőttél. :DDD

Egyébként ez nem írónia lehetett a részéről,hanem poénkodás :) (Az ugyanis jelentésileg így bír : nevetségesség forrása az irónia. A látszólagos magasztalás mögött megítélés, elmarasztalás bújik meg, melyet a szövegkörnyezet leplez le.) Ha írónia lett volna, az verust negatív színben tüntetné fel, de ezt kételkedemről nem feltételezem.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#45408) Eastman válasza Eastman (#45405) üzenetére


Eastman
őstag

Fúúú, futkos a hátamon a hideg!

Katt a képre!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#45409) Thrawn válasza Bubu79 (#45406) üzenetére


Thrawn
félisten

Hova gondolsz? :Y Nem csúfítanám el ilyesmivel :P

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#45410) ádyz


ádyz
addikt

2K-s, 04-es kódú piros autófestéket kb. mennyiért lehet venni? :F

(#45411) Bubu79 válasza tildy (#45407) üzenetére


Bubu79
addikt

Tudod bármilyen hihetetlen is, nem vagyok annyira egyszerű, hogy ne legyek tisztában az ironia szó jelentésével - és simán feltételezek annyi rosszindulatot rólad, hogy még véletlenül se vegyem ártatlan kérdésnek, amit csak úgy beszúrtál.

De tudod mit?

Teszek egy szívességet a topiknak és nem firtatom tovább a dolgot.

Ha valamelyik moderátor/házigazda úgy gondolja nyugodtan törölje ezt a hozzászólást.

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#45412) Verus válasza Thrawn (#45403) üzenetére


Verus
senior tag

Ami azt illeti odakint rengeteg szaladgál belőle. Legalábbis minden 3. autó Audi meg BMW. Tudják ők mi a jó, mi a szép és nem utolsó sorban mit jelent a minőség. :K

Bubci: Áááá tényleg nem :D Mondjuk már 2000 Euróért vehettem volna egy régebbi ódit :))

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#45413) ádyz válasza Bubu79 (#45411) üzenetére


ádyz
addikt

Na nehogy már megint elkezdjétek itt a vitát. :((

Minden második héten ez megy itt. Elég unalmas már. :(

(#45414) tildy válasza Bubu79 (#45411) üzenetére


tildy
nagyúr

Helyes. Bár a leghelyesebb az lett volna, ha nem önfényezed magad azzal, hogy a topiknak teszel ezzel egy szívességet, de tudod mit? Ez legyen a legnagyobb hibád:)
Szép napot:)

ádyz: én nem kezdtem semmit:) csupán érdekődtem ennyi elég e a hejcegnőséghez , ugyanis a villanyos iskola, meg a kocsi/motormánia nálam is megvan. Ez olyan nagy baj?:F

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#45415) kételkedem válasza Bubu79 (#45411) üzenetére


kételkedem
addikt

Férjetek el egy topicban. :R
Verust természetesen nem akartam cikizni, ahogyan másokat sem szokásom. Csupán arra utaltam, hogy nem éppen lányos az érdeklődési köre. Sem az iskola választása, sem az autó és autósport szeretete.

tildy: akkor Te is Hejcegnő vagyol! :D A kérdés az, hogy hogyan különböztetjük meg a két Hejcegnőt? :F

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#45416) ádyz válasza tildy (#45414) üzenetére


ádyz
addikt

Nem baj, csak már tényleg idegesítő, hogy folyton csak vita, vita, vita van itt. :O

kételkedem: Egyik nagyobb, másik kisebb? Mármint magasságra. :U

[ Szerkesztve ]

(#45417) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Sziasztok!

Nos, megnéztem ezt a multivitamin témát kombinálva az EP-val. Három család vehető EP kártyára: Multi-Tabs Immuno+LGG felnőtt és gyerek, Supradyn minden formája és az Eurovit család.

Verus-ról meg csak annyit, amennyit kételkedem mondott. Furcsának hathat, hogy fiús témák iránt érdeklődik, de nem ő az egyetlen... Nem vagyunk egyformák, és éppen ez a szép az egészben. Ezt kellene már elfogadni végre...

Kételkedem: Nem lesz nehéz... Már a hajuk színe sem egyforma... :D :D
Mod2: Ehhez csatlakozom.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#45418) kételkedem válasza ádyz (#45416) üzenetére


kételkedem
addikt

Én maradok a Verus és a tildy megszólításnál, abból nem lehet baj! :R :)

Szia Pisztillus! Neked is jár egy :R

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#45419) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

na, most szépen eltakarodok hazafelé, kicsit olvasok, este meg megríkatom az ipszilon közönségét "énekemmel"... :DDD

jó pihit mindenkinek, majd 7főn, IF.. :U :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#45420) Pisztillus válasza bolondember (#45419) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Szia! Jó pihenést Neked is!

Kételkedem: Mint ahogyan Neked is: :R

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#45421) ádyz válasza kételkedem (#45418) üzenetére


ádyz
addikt

Jogos. :D

bolond: Byby. :))

(#45422) vágányzár


vágányzár
tag

Összeszedtem magam, bevérzett guvadószemmel ugyan, de kitartok. Még egy órán keresztül nem iszok sört. Aztán HUKKKKKKK, subidubilangsam........

felsővezeték

(#45423) nike_ válasza vágányzár (#45422) üzenetére


nike_
addikt

:D

Na én mentem edzésre, sziasztok.

(#45424) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Na ki az alulvonásnélküli?:U:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#45425) bnss válasza Verus (#45382) üzenetére


bnss
veterán

Mindenkinek kellene változtatni egy kicsit, MNASZ-nél is. Ha elütnek egy nézőt és komoly a dolog, akkor van rá esély, hogy ott vége a hétvégének a rendőrségi helyszínelés miatt.

Ezt most mint civil mondom, az ORB teljesítménye elég gyenge volt a Mecseken, aki nyomta neki, az vagy kiesett, vagy megállt a technika.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#45426) Bubu79 válasza tildy (#45414) üzenetére


Bubu79
addikt

Hát persze - ártatlanság szobra...

Kételkedem: Még olyan is előfordul, hogy elférünk - csupán a félreérthető megjegyzésektől kéne tartózkodni, semmi mástól ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#45427) NoLF


NoLF
addikt

ma vásárlás ererdménye:

[link]

:)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#45428) Thrawn válasza NoLF (#45427) üzenetére


Thrawn
félisten

Üres üveget is vettél? :F :DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#45429) venember83 válasza Thrawn (#45428) üzenetére


venember83
nagyúr

Az is kell, hogy az ember értékelhesse a teli üveget.

(#45430) Thrawn válasza venember83 (#45429) üzenetére


Thrawn
félisten

Milyen igaz, ez igazán bölcs mondás volt :)

Jó hétvégét mindenkinek!

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#45431) venember83 válasza Thrawn (#45430) üzenetére


venember83
nagyúr

Inkább az elcsépelt szót állítanám jelzős szerkezetbe, nem a bölcset, de mindegy.

Kellemes hétvégét neked is.

(#45432) ádyz


ádyz
addikt

A péntek teszi ilyen hülyévé a sofőröket? :F

Az előbb az egyik a zebrán majdnem elütött egy anyát és a két gyerekét. :((

[ Szerkesztve ]

(#45433) venember83 válasza ádyz (#45432) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem, az emberek hülyék maguktól. Nem kell ehhez sem péntek sem semmi.

(#45434) kételkedem válasza Winner_hun (#45424) üzenetére


kételkedem
addikt

Csak nem Te vagy Winnerhun? LOL!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#45435) Bubu79 válasza ádyz (#45432) üzenetére


Bubu79
addikt

Mostanában divat zebrán gázolni - bár jobbára a nagymamákra vadásznak szívesen - unokástól...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#45436) BITBOYS válasza Eastman (#45408) üzenetére


BITBOYS
addikt

:U
Mé?

szerk: Sziasztok!

szerk: venember83-nak igaza van...sajnos

[ Szerkesztve ]

(#45437) Str8 sk8r válasza venember83 (#45429) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...én most kaptam egy samu E250 használt telcsit ajándékba, de nagyon örülök, mert a régi telcsim már nagyon kivolt az élettől...[link]...

...ádyz: maga a hétvége mámora bolondítja meg őket... :( ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#45438) venember83 válasza Bubu79 (#45435) üzenetére


venember83
nagyúr

Kedd óta már nem vagyok biztos benne, hogy valóban zebrán mindig az autós lenne a hibás. A gyalogosok is legalább annyira figyelmetlenek. Pechükre azonban ők szívják meg jobban. Bár vannak kivételek, mikor a figyelmetlen gyalogost óvva a járművezető elkapja a volánt, és inkább összetöri magát/járművét. Utána meg természetesen a gyalogos van felháborodva.

(#45439) BITBOYS válasza venember83 (#45438) üzenetére


BITBOYS
addikt

Miért, a zebrán ki más lehet a hibás? :U
A zebra a gyalogosoké

szerk: Ha zöld a lámpa :)

[ Szerkesztve ]

(#45440) kételkedem válasza venember83 (#45438) üzenetére


kételkedem
addikt

Nap mint nap tapasztalom, hogy a gyalogosok egy része szándékosan szívatja az autósokat. Még éppen féktávon kívül lép a zebrára, hogy az autós megtudjon állni, de csak satu fékkel. Különösen a középiskolás diákok jeleskednek ebben a sportban.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#45441) ádyz válasza venember83 (#45433) üzenetére


ádyz
addikt

De ennyire?! :F

Bubu79: Nagyon király divat.... :(

kételkedem: Én is ezt csinálom. Nekem van elsőbségem. Ennyi. Csak én körbenézek előtte.

[ Szerkesztve ]

(#45442) venember83 válasza BITBOYS (#45439) üzenetére


venember83
nagyúr

A zebra a gyalogosé. Kivéve ha 5 méterre van az autó, a gyalogos meg kiugrik az útra, hogy csakazértis még átmenjen. Jobb esetben mondjuk egy parkoló autó takarásából. Vagy úgy általában lelép a zebrára, s szexualizál körülnézni. Az ilyet üssék is el. Mindet.

(#45443) Bubu79 válasza venember83 (#45438) üzenetére


Bubu79
addikt

Khm.

Sokszor a gyalogos is bajban van - többsávos úton nem egyszer előfordul, hogy a külsőben közlekedő autós megadja az elsőbbséget, de a belsőben haladó nem áll meg.
És van, hogy addig a gyalogos beballag a belsőbe...

Mindig szituációtól függ, hogy kit hoznak ki hibásnak - ahol van lámpa, ott egyértelmű szokott lenni, hogy a piroson átszaladó gyalog nem éppen vétlen, ha elütik...

A toporgó gyalogosnál pedig nincsen rosszabb - amikor hezitál, hogy elinduljon-e, vagy ne - lép is, nem is...

Ádyz: Valóban, létezik a kreszben egy olyan fogalom, hogy elsőbbség - de a gyakorlatban ez úgy működik, hogy elsőbbsége annak van, akinek megadják - sajnos.

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#45444) BITBOYS válasza venember83 (#45442) üzenetére


BITBOYS
addikt

De te is tudod, hogy a zebrát úgy kell megközelítened, hogy meg tudj állni még előtte ha valaki lelép az úttestre.

szerk: Különben is kész rémálom a városi közlekedés.

[ Szerkesztve ]

(#45445) ádyz válasza Bubu79 (#45443) üzenetére


ádyz
addikt

Ez a baj. :(

Tény, ha én is menni fogok, nem engedek át mindenkit (pl. ha sietek valahova, mert fontos tuti nem), de azért...nem hiszem, hogy az emberek 80%-a vagy netán 90%-a siet valahová.

(#45446) Str8 sk8r válasza venember83 (#45438) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...a KRESZ jogszabálya:

...a gyalogátkelőt a járművezetőnek úgy kell megközelítenie, hogy ha egy gyalogos elélép, ajárművezető meg tudjon állni, és elsöbbséget tudjon annak adni... ;) ...a gylognak a zebun mindig elsöbbsége van...persze nem ott kell táncolni,tárgyalni,stb...

...halkan megjegyezném, hogy rengetegen vannak akik lusták lépcsőzni, és inkább átrohangálnak a gyorsforgalmin(Gyáli út,Nagykőrösi út,Szentendrei út,sőt M5-ösön,és M0-áson is) ... :Y ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#45447) kételkedem válasza ádyz (#45441) üzenetére


kételkedem
addikt

Természetesen a zebra a gyalogosoké, a zebrán a gyalogosnak van elsőbbsége, a zebrát úgy kell megközelítenem, hogy meg tudjak állni.
De a gyalogostól ugyanúgy elvárható, hogy körültekintsen, csak akkor lépjen le, ha nincs féktávon belül az autó és igyekezzen átkelni a zebrán, ha elindult.
A lámpás kereszteződések, többsávos utak külön regényt érdemelnének.
rengeteget járok autóval, de ha csak egy mód van rá, akkor gyalogolok. Városon belül már-már értelmetlenül messzire is képes vagyok gyalogolni, mert a parkoló és parkoló őr kereséssel, forgalomban tötymörgéssel elvesztegetett időt is beleszámítva csak néhány percet nyerek, ha kocsival megyek.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#45448) Bubu79 válasza ádyz (#45445) üzenetére


Bubu79
addikt

Szokj hozzá - divat lesz@rni a gyalogátkelőt, a közlekedők jó részének hiányzik a bal keze - másképpen használná azt a kis kart, ami kattogással jelzi, hogy most éppen megsúgja a forgalom többi résztvevőjének, hogy merre akar menni, valamint általában az erősebb kutya b@szik elv van érvényben, tehát ha valaki be akar menni a sávodba, akkor is be fogja tenni a gépe orrát, ha te nem akarnád beengedni.

Divat, mert a rend éber őrei sem közlekednek sokszor másképp - vagy éppen azzal vannak elfoglalva, hogy hússzal tötymörögve azon röhögnek, hogy egyesek nem merik kielőzni a meseautót - holott megtehetnék, hiszen városon belül ezt általában sebességkorlátozás nélküli helyen adják elő, tehát nyugodtan lehetne 50-nel haladni.

Ez ilyen.

#45449 mod: Az az idézet speciel nem erről szól, bár kétségtelenül passzol erre is :D

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#45449) ádyz válasza kételkedem (#45447) üzenetére


ádyz
addikt

Persze, nem kell csak úgy átmenni, hanem szétnézni. :K

Bubu79: "Ezek ilyenek, hallod..." by Tim.
Nembaj. :D
Ilyen rendőrös dolog nekem is volt, azt hitte, hogy a tanulóautóval én nem merek majd elmenni...Hát ráb@szott,úgy otthagytam, hogy csak néztek utánam... :(((

[ Szerkesztve ]

(#45450) Str8 sk8r válasza kételkedem (#45447) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...a legnagyobb gond, hogy a gyalogoknak nagyrésze KRESZ-tudatlan...a nyo'cvanéves mamika fel se néz, csak leszáll a viliről a kőrúton és átaraszól a kétsávoson, mintha egy pöttyös laszti gurult volna ki a csingából...csak az nem akkora práblém ha a focira ráparkolok, de ha a nyanyára gurulok, rossz belegondolni... :Y ...meg a kisiskolások...kocsmából-diszkóból kitámolygók...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.