Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#45951) Tim82 válasza bolondember (#45950) üzenetére


Tim82
nagyúr

Finom fehér, zsíros színhúst vétek elpazarolni fűtésre. :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#45952) venember83 válasza Tim82 (#45951) üzenetére


venember83
nagyúr

Finom? :F

(#45953) kételkedem válasza bolondember (#45950) üzenetére


kételkedem
addikt

Fűtőszálas hulla?
Ez még bizarabb, mint az osztrák piacra szánt preparált nyuszi a puskával!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#45954) Pisztillus válasza Tim82 (#45946) üzenetére


Pisztillus
senior tag

No már látom, miből veszem a következő notit... :D Hamarosan fodrászhoz megyek, s az én fejemről nem 100g haj ugrik le egy nyíráskor, az tuti... :DDD

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#45955) Tim82 válasza venember83 (#45952) üzenetére


Tim82
nagyúr

Fűszerezésen és sütésen múlik. Ha lesz alkalmam, kipróbálom. ;]

Pisztillus: hosszúnak is kell lennie a kelendőséghez.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#45956) venember83


venember83
nagyúr

Érdekes módon nem kívánom a mekis kaját, pedig elég éhes vagyok. Immúnis lettem rá, mint a zakuszkára. :DDD

(#45957) bolondember válasza Tim82 (#45955) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ha ügyesen csinálod... :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#45958) Pisztillus válasza Tim82 (#45955) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Azon még segíthetünk... :)

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#45959) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

[link]; mán megint indexcímlap

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#45960) NoLF válasza BlacKSouL (#45959) üzenetére


NoLF
addikt

minek olvasol ilyesmiket?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#45961) zoltanz válasza BlacKSouL (#45959) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Olvasd csak a PH -t majd mi belinkeljük ha valami hír van. :D

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#45962) venember83 válasza zoltanz (#45961) üzenetére


venember83
nagyúr

Blackie már csak ilyen, újságot olvas, rádiót hallgatna. Érdekes öregember lesz belőle.

Hmm, ez a lakásban lévő 15-16 fok nem túl sok.

(#45963) ngabor2 válasza venember83 (#45962) üzenetére


ngabor2
nagyúr

kint is van majdnem 10, engedd be, mindjárt lesz 25, ami meg már sok is :D

(#45964) bnss


bnss
veterán

Szép estét!

Nevezhetjük sikeres napnak, de még nem iszom előre a maci bundájára. :N

(#45862) ngabor: szegény, belefojtottad a szót. ;]

(#45863) venember: nyugovóra is tértem, miután láttam a sikert.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#45965) venember83 válasza bnss (#45964) üzenetére


venember83
nagyúr

Sikeres nap? Te se vagy akkor maximalista. Aztán, hogy ez jó vagy rossz, az ördög a megmondója.

(#45966) bnss válasza venember83 (#45965) üzenetére


bnss
veterán

Általában törekszem a maximumra, de most még le kell tenni valamit az asztalra. Ez határozottan jó, bár én nem az ördög vagyok. ;]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#45967) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Mekkora egy überfostalicska okádék egy nap lett ez így a végére.
Ráadásul még nincs is vége. De vége lehetne. És aztán mondjuk jöhetne a 100 évvel későbbi napok egyike.

Holnap délben úticél Timişoara. Lezártam az idei sörös korszakot, de attól még brutálisan letúrok majd vagy két korsó Timisoreana-t.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#45968) venember83 válasza bnss (#45966) üzenetére


venember83
nagyúr

"de most még le kell tenni valamit az asztalra." -> [link]

(#45969) venember83 válasza BlacKSouL (#45967) üzenetére


venember83
nagyúr

Az Temesvár, hogy az Isten áldjon meg. :U Bár minden bizonnyal tudod, csak vagánykodsz, hogy kikerested a román betűket, illetve egy betűt, amit a sör nevénél is nyugodtan használhattál volna. :P

Amúgy te a vezetőség mindenese vagy? Sofőrködsz, irodai teendőket látsz el, néha kivezérelnek autót takarítani télen et cetera. Sok minden van a munkaköri leírásodban. :K

(#45970) pohár válasza BlacKSouL (#45967) üzenetére


pohár
félisten

üzleti út?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45971) bnss válasza venember83 (#45968) üzenetére


bnss
veterán

Nem ennyire egyszerű, de jó ötlet a sörital. Majd hétvégén. :K

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#45972) BlacKSouL válasza venember83 (#45969) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Az Timisoara. Mert nem esik jól kikeresni újra ezen a gépen is. És addig az is marad, míg a szájbab....t Clemenceau utódja vissza nem veszi tőlük. Másfelől két éve megérkeztünk este Szegedre, megkérdeztük egy buszmegállóban hogy merre kell Temesvár felé menni, azok meg nem értettük mit akarunk. Én kiszóltam az ablakon hogy Timisoara, mire elkezdtek mosolyogni és lelkesen mutogatni hogy arrafelé tovább...

Én kérlekszépen beszerző vagyok, ami lefedné a beszállítók keresését, látogatását, értékelését, ártárgyalását, szerszámrendelést, új projektek beszállítóhoz rendelését, és kb itt is a vége hivatalosan. Ehhez képest ezen felül csinálunk még vagy 30 féle dolgot, amiből kb 5 sorolható be erőszakkal a beszerzés (stratégiai beszerzés) zászlaja alá. A többi valaki más dolga lenne, de mivel soha senki nem alkalmas rá, vagy nem vállalja, ezért mi vagyunk megbízva ketten. Végülis 40 beszállító kezelése mellett valóban rendkívül sok időnk marad minden más baromságra. De ezt persze nem veszik figyelembe az értékelésnél, és a fizetés-nem-emelésnél.
De itt helyben még ez is jobb, mint itthon ülni és segélyt várni minden hónap első hétfőjén a posta előtti téren a sok cigá... bocs, származásilag jogosult között.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#45973) zoltanz válasza BlacKSouL (#45972) üzenetére


zoltanz
nagyúr

A munkanélküli segély más téma a cigók más segélyekért állnak sorba, mivel tojnak a rendszerre. :U

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#45974) venember83 válasza BlacKSouL (#45972) üzenetére


venember83
nagyúr

Határozottan jó a tíz sornál hosszabb hsz-eidet olvasni. :D

(#45975) BlacKSouL válasza venember83 (#45974) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Kösz :) Majd a Cicusnak is mondd el ;]

Ááá, tudja ő azt...

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#45976) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szép jó estét mindenkinek!

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#45977) Tim82 válasza Algieba (#45976) üzenetére


Tim82
nagyúr

Neked szintén. Lábad gyógyul?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#45978) Algieba válasza Tim82 (#45977) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Olvasod a személyes dühöngőmet? :Y

A bokám még érdekesen néz ki. Nagyon túlhúztam az ínszalagot. Klasszikus módon fordult le egy letört járdaszélen a lábfejem. :(

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#45979) pohár válasza Algieba (#45978) üzenetére


pohár
félisten

íííí, az finom lehetett :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45980) Tim82 válasza Algieba (#45978) üzenetére


Tim82
nagyúr

Igen, elég sok mindent követek. :K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#45981) BlacKSouL válasza pohár (#45970) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ja, bocs. Igen, üzleti. :K
Amúgy nem kaptam meg a CC-t. :(( Végülis nem fontos ügy amiért megyek: Japánban legyártottak 30+30 db összekötő rudat, amibe Romániában a jelenlegi beszállítónk kell hogy fröccsöntsön műanyag gömbcsukló-hüvelyt, majd azt vissza kell küldeni Japánba. A gyors szállítás miatt mi visszük le holnap a rudakat amik ma délután jöttek be a céghez Japánból, ott megcsinálják, vissza is hozzuk, majd küldjük is Japánba. Ott ebből összeraknak egy minta-ablaktörlőt, az megy a szélcsatorna-tesztekre Németországba, és ha ott jól szerepel, akkor van esély hogy megkapjuk a gyártást. Ha késik a Japánba küldés, késik az összeszerelés, nem lesz meg időben a szélcsatorna-teszt, és bukjuk a projektet.
Tehát igazán kis semmiség. :)

És ehhez nem kaptam meg a CC-t. Van még 4 másik céges kocsi bent, de mindet használja valaki. A főnők CC-jét senki, amíg ő Japánban van. De akinél a kulcsot hasgyta, nem hajlandó odaadni. Se kifejezett utasítás nincs a tiltásra, se a használatára. De annak idején amikor elhozták a kereskedésből az első amit a főnök tett hogy a kezembe adta a kulcsot, hogy nézzem meg ha akarom. Meg mondta hogy használjuk bármikor, hisz céges kocsi. "This is company car. You can use it any time." A hülye picsa meg nem adja oda.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#45982) venember83 válasza BlacKSouL (#45981) üzenetére


venember83
nagyúr

Akkor gyalog mentek? Netán monociklivel? :F

(#45983) fokukac


fokukac
nagyúr

gyerekek, úgy behalt a fájörfokszom, hogy el se indult, újra kellett rakni...
hát ilyet...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#45984) venember83 válasza fokukac (#45983) üzenetére


venember83
nagyúr

Osztán sikerült jól megrakni? :U

(#45985) Tim82 válasza venember83 (#45982) üzenetére


Tim82
nagyúr

Erről csak az jutott eszembe, hogy nincsen annál szomorúbb látvány, mint amikor valaki magányosan tandembringázik!

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#45986) bnss válasza fokukac (#45983) üzenetére


bnss
veterán

Nekem az Opera dobja fel a talpát, ha megnyitom a portfolio.hu-t, pedig pár napja még nem volt vele gond...

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#45987) pohár válasza BlacKSouL (#45981) üzenetére


pohár
félisten

esetleg msn, skype-on nem lehet elérni a főmuftit? vagy menj be a céghez, és eressz el ott egy telefont, ne neked kelljen már fizetni Japánba a hívást :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45988) BlacKSouL válasza venember83 (#45982) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Van egy sokszázezer kilométert futott, párszor összecsukott, fékhibás, tárcsacsere-érett, jobb hátsó ajtó központizár nem nyitó 7. generációs Honda Civic, amit úgy senki sem használ, csak amiatt hogy automata, ha japán mérnökök jönnek, ők jönnek le a céghez a hotelből. Erre tökéletes, de 800 km-t menni vele, meg pályázni...hááát.
Na az egyik japónk a VW Touran-ját amivel amúgy bejár, két napra lecseréli erre, és így akkor mi az 1600 kilós, 7 üléses 104 lóerős DSG váltós dízel VW Tourannal megyünk le. Fogyaszt kb 7 litert, míg a CC 6,4-et. Ugyanis voltam már a Tourannal Temesváron, meg a Passattal is, és a CC kb ott van fogyiban mint a Passat, lévén hogy ugyanúgy 140 lovas DSG-s, 2.0 TDI, csak a Passatunk PD, a CC meg CR.
Na itt osztán most volt néhány "mozaikbetű" :)

pohár: dobtam neki egy emailt, de nem válaszolt. Nem mindig elérhető, emiatt telefonon zaklatni meg... pláne hogy kedden lesz a szabadnapja.
De utólag naná hogy meg fogom neki mondani, hogy legközelebb írják le a szabályokat, ami alapján nem kaphatunk meg céges autókat, mert hogy egyesek önkényesen eldöntik enyhén szólva is luxus.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#45989) pohár válasza BlacKSouL (#45988) üzenetére


pohár
félisten

akkor irány a Tourannal, abban még le is tudsz feküdni ha nem vagy túl magas :D
de ha a főnök nem mondja hogy odaneaddsenkinekmertmegöl, akkor miért nem adja oda?
rúgasd ki a fenébe a kis cafkát ;] de előtte kísérd el a liftig :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45990) venember83 válasza BlacKSouL (#45988) üzenetére


venember83
nagyúr

Japán cég fauvéket használ? Hát nem süllyednek el azonnal szégyenükben a felkelő Nap országából származó vezetők? :U

Tim82: Amúgy igen, az tényleg nyomorult szomorú lehet, elképzeltem. A tandemről ez jut eszembe.

(#45991) BlacKSouL válasza pohár (#45989) üzenetére


BlacKSouL
addikt

egy negyvenvalahányéves leszbi ku... és azt hiszi azért mert minden nap bent van estig, a főnök majd szentként bánik vele. Hát lószart. Ugyanúgy leb.ssza a sárga földig, és megalázza az egész iroda előtt. Csak épp kurvasok fizetést kinyalt az előző főnöknél, és azt már csak emelni lehet, csökkenteni nem.

és addig nem adja oda a kulcsokat, míg a végén baszottul seggbe nem rugatom a főnökkel. És az most lesz. Eléggé felkúrtam magam rajta, máskor is elb.szott már sokmindent az egész irodának, picsogni azt tud, de amúgy asziszi a főnök távollétében ő szarja az aranytallérokat.

Vénman: Mivel a VW a legnagyobb vevőnk, ezért kell egy olyan VW amibe mi gyártunk alkatrészt. Mivel a Suzuki is a vevőnk, ezért kell egy SX4, amivel Esztergomba járnak. Meg van egy Honda Civic, amibe szintén gyártunk, ha ők idelátogatnak, láthatják hogy olyan is áll a parkolóban. Érted... Ez ám a cégszintű értelmetlen seggnyalás.
Viszont 2011-től a BMW is a vevőnk lesz... :U

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#45992) pohár válasza BlacKSouL (#45991) üzenetére


pohár
félisten

áhá
akkor most majd megkapja keményen :D

ha lesz bömbi, egy X6-ost könyörögj ki céges autónak :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45993) venember83 válasza BlacKSouL (#45991) üzenetére


venember83
nagyúr

Aha, tehát ez a gond. A szexuális orientáltsága miatt haragszol rá. Értem én, már minden világos, tán még vissza is utasított egyszer-kétszer. :D

Legköltséghatékonyabb seggnyalás a bajoroknál egy egyhatos minibakancs. Csak éppen abban nem fognak kényelmesen elférni a nyalandó seggek. Legalábbis egyszerre nem, külön-külön már igen.

(#45994) FehérHolló válasza BlacKSouL (#45991) üzenetére


FehérHolló
veterán

A Knorr-Bremse udvarán is áll minden létező márkájú kamionból egy darab. Utánfutóból is akad pár.
Aztán mindig dugdosni kellett a többit, amikor épp jött egyik vevő delegációja tárgyalni.
Mint tudjuk, a kamionokat nehezebb elrejteni, mint a személyautókat. Mindig megmosolyogtatott.

Skynet is real. It's called Google.

(#45995) Dylen


Dylen
aktív tag

az alvás megkezdődik - hibernálás üzemmódban
valaki olvasszon fel reggel, köszi :U

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#45996) venember83 válasza Dylen (#45995) üzenetére


venember83
nagyúr

Szerintem Blackie józan, akár át is mehet, és melegen tarthat. Kinézem belőle. :U

(#45997) tope válasza Dylen (#45995) üzenetére


tope
addikt

Szép álmokat

UI: Mond a címet, megoldom ;)

(#45998) pohár válasza venember83 (#45996) üzenetére


pohár
félisten

szerintem bárki megtenné ezt a szívességet Dylennek... :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45999) BlacKSouL válasza venember83 (#45996) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nemnem, nem akarhatjuk hogy a Cicus meleg legyen. Legfeljebb tüzes. Azon épp tudnék segíteni, de inkább megvárom míg Ő könyörög érte(m) :D

Vén: semmi bajom az orientáltságával. Én nem vagyok fób. Engem ez nem zavar. De amúgy ha nem lenne egy 35 kilós szikkadt múmia, és a stílusa nem emlékeztetne az irritáló ős-Valóvilágos Kismocsokéra, aki amúgy szintén leszB volt ha jól tudom, és legalább hetente megmosná a haját, és nem olyan cuccokban járna, amiből elöl kilátszik a medencecsontja és egyúttal a bokor is, hátul meg a nemzetiszínű tangamadzag, akkor azt mondom legaláb odafigyelnék rá. Viszont még akkor is lennének stilisztikai gondjaim vele kapcsolatban.

Ugyanakkor hajlamos vagyok én is felülkerekedni önmagamon, és segítek neki amiben épp tudok ha úgy hozza a helyzet. Tehát nem határolom el tőle magam, csak tudom hogy mi a helyzet. És ha nem ad CC kulcsot akkor utálom mint a sza... Mint a ...mittudoménmit.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#46000) FIFPRO_10


FIFPRO_10
tag

Ebben a topicban minden van?:D

"EA SPORTS - It's in the game!"

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.