Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#46251) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Tudja valaki?

A mai meccs miatt lesz-e útlezárás/korlátozás a Thököly környékén?
Százház utca kellene nekem konkrétan.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#46252) zoltanz válasza tbs (#46245) üzenetére


zoltanz
nagyúr

A főnöknek mindig igaza van, ha nincs akkor az első számú pont lép autómatikusan életbe. :D

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#46253) Tothgera30 válasza NoLF (#46235) üzenetére


Tothgera30
Ármester

NEKEM KELL MOST SEX?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#46254) pohár válasza Tothgera30 (#46253) üzenetére


pohár
félisten

hát ő tudja? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46255) zoltanz válasza Tothgera30 (#46253) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Valaki mikindenkinek kiutalhatna egy kis szexet. :K

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#46256) Tothgera30 válasza pohár (#46254) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Mint az oroszlánok :D . Bár galambok tényleg kemények, se kérdés, se ismerkedés, csak bele a közepébe :) .

#46255 zoltanz: Mi baj :F ? Hiányzik :P ? A kiutalásban benne lennék, szerintem alapítsunk céget :K .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#46257) tbs válasza zoltanz (#46252) üzenetére


tbs
addikt

BE főnök..? Hol..? Nem Orsi a Főnök..? ;]

(#46258) zoltanz válasza tbs (#46257) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Ha letérdel és szeret lehet Orsi a főnök. :U

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#46259) tildy válasza ngabor2 (#46243) üzenetére


tildy
nagyúr

Integrát esetleg kérdezd meg, mintha kinn élne?!

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#46260) Psychonaut válasza ngabor2 (#46243) üzenetére


Psychonaut
addikt

lorenzen Németországban lakik, talán tud segíteni.

(#46261) tildy


tildy
nagyúr

Nolfnak és midnenkinek aki szereti a belga sört:
[link]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#46262) Psychonaut válasza tildy (#46261) üzenetére


Psychonaut
addikt

NoLFi már kint sátorozik, hogy holnap elsőként kezdhessen. ;] :P

(#46263) venember83


venember83
nagyúr

Újra itt, és dúl bennem a gyilkos ösztön.

(#46264) Cs.Orsolya válasza tbs (#46257) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Én vagyok a Főnök, de miért?

Szóval, szép estét!

Mikor sör, ebéd, tea, kávé? Zusamen, vagy single? Esetleg gruppen? Akarom mondani, tali?

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#46265) pohár válasza Psychonaut (#46262) üzenetére


pohár
félisten

hehe :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46266) Bubu79 válasza venember83 (#46263) üzenetére


Bubu79
addikt

Kill, kill, kill! ;]

Nyomj be egy FPS-t és sz@rd le az egészet ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#46267) zoltanz válasza Cs.Orsolya (#46264) üzenetére


zoltanz
nagyúr

"Zusamen, vagy single? Esetleg gruppen? "

A single gruppen az milyen, nem akarok lemaradni a világtól? :)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#46268) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

No ez a totyik is régen fagyott ekkorát... ;]

Szép délutánt mindenkinek!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#46269) bnss válasza Pisztillus (#46268) üzenetére


bnss
veterán

Szép délutánt neked is! Gondolom a kellemes őszi, napsütéses időjárásnak (is) köszönhető az elnéptelenedés. :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#46270) kételkedem válasza bnss (#46269) üzenetére


kételkedem
addikt

A kellemes idő lehetőséget biztosított a radiátorcseréhez! :K

Víz leenged, régi radiátor levesz, új radiátor új helyre feltesz, réginek a helyén festés kijavít, víz felenged, szoba kitakarít, fűtés elindít. Mindennel gyorsan végeztünk, mégis ráment a délelőtt.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#46271) pohár válasza kételkedem (#46270) üzenetére


pohár
félisten

milyen radiátorok volt? lapradi? itthon most volt festés, jóféle 250kg-os öntöttvas radik... :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46272) Pisztillus válasza kételkedem (#46270) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Az jó meló... Három éve mi is kicseréltettük, és nem bántuk meg. Ezek a lapradiátorok tolják ám a meleget ezerrel, ha megy a fűtés. (Panel, Főtáv)

Bon: Igen, végre egy szép napos hétvége, még ha egy kicsit hűvös is. :K

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#46273) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ma megmértem csak úgy a vérnyomásom, és kiderűlt hogy baromi magas főleg a pulzus. (165/95 pulzus 140) szóval hétfő go doki.Remélem felír valamit és annyi,és nem küldözget mindenféle vizsgálatokra. :(

(#46274) kételkedem válasza pohár (#46271) üzenetére


kételkedem
addikt

Most cseréltem lapradiátorra.
Eddig ilyen alu radiátor volt.

Apránként sikerül kicserélni a radiátorokat. A múlt évben is cseréltünk, idén ezt az egyet. Jövőre is lecserélek egyet, az utolsót. Már csak egy ilyen alu radiátor van az egész házban.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#46275) Pisztillus válasza ToBeY (#46273) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Pedig nem ártana minimum egy 24 órás vérnyomásmérés, hogy kiderüljön, állandósult a magas vérnyomás, vagy ingadozik. A magas pulzus miatt minimum egy EKG sem lenne megvetendő, nincs-e szívritmus probléma is. A gyógyszerezés ugyanis a két esetben nem feltétlenül azonos. Mellkas bal oldalán szorító fájdalomérzés nincs?

Kételkedem: Nálunk is valami hasonló őskövület radiátorok mentek a levesbe, és ugyanilyen szép lapradiátorok ugrottak a helyükre. Jó beruházás volt. :K

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#46276) pohár válasza kételkedem (#46274) üzenetére


pohár
félisten

hát ez tényleg nem néz ki nagy melónak, levenni pláne :D
de ennek a 250 kilósnak rendesen megvan a súlya :Y
ha lecseréljük egyszer akkor jól fog fizetni a MÉH telep érte :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46277) ToBeY válasza Pisztillus (#46275) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nincs szorító érzés,sőt semilyen vérnyomás tünetett nem tapasztaltam.Egyedűl szívdobogás érzésem van

(#46278) bnss válasza kételkedem (#46270) üzenetére


bnss
veterán

Idén már eljátszottuk a radiátor leszedős műveletet, igaz festés miatt. Feltöltés után megadta magát az egyik automata légtelenítő az előremenő ágban, szóval lehetett újra leengedni és tölteni.

Pisztillus: ki kellett volna használni a jó időt, tekerni kellett volna. :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#46279) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Fű de kutya egy péntek este vót. Ki is tartott szombat hajnal 5-ig. Most még nem túl befogadó a gyomrom, pedig nem vagyok nagyon rosszul se.
Filózok hogy kínait egyek-e, vagy egy irgalmatlan hambit, de kínait már régebben ettem. Az lesz. Ha még nyitva van.
Na menjünk haza, ne szívjuk el az irodából tovább a zokszigént.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#46280) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Olyan jó kis Columbia pulcsit vásároltam (ilyen csak s.zöldben) az M3 Outletbe hogy csak na :D . Persze most mindenhol 20-30% akciók, engedmények meg minden más volt, na ott nem, csak cipőre, az meg most nem kell :U . Kissé zokon esett hogy a 14990ft-ból nincs engedmény, bár még vettem táskát, és egy kabátot, ami kétszer ennyi volt, de ott 20%-ot engedtek :DDD .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#46281) pohár válasza Tothgera30 (#46280) üzenetére


pohár
félisten

vigyázz mert megkapod hogy sznob vagy :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46282) Tothgera30 válasza pohár (#46281) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Nem sznob, csak kissé lehet hogy igényes. Vagy épp ellenkezője, attól függ milyen kedvem van.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#46283) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Élet értelme gazdasági szempontból: Megteremti azokat az anyagi feltételeket, melyek alkalmazásával újabb anyagi feltételeket teremthetünk. :)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#46284) tope válasza Tothgera30 (#46280) üzenetére


tope
addikt

Annyit nem adnék 1 pulcsiért ;]

UI: Mondjuk esetleg azért olyanért amiben a másik nem képviselője van :D

[ Szerkesztve ]

(#46285) Tothgera30 válasza tope (#46284) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Hát ahogy érzed, veheted kínaiban is, de az addig is bírja :U . Tehát én még mindig kötök kicsit többet de minőségit veszek mindenből, amiből egyáltalán lehetséges :K .

Már ennek a hsz.-nek is olyan érzete volt mint ha sznob lenék :W .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#46286) Pisztillus válasza ToBeY (#46277) üzenetére


Pisztillus
senior tag

A dokihoz mindenféleképpen menj el. Addig - ha van rá mód - naponta többször is mérd meg a vérnyomásodat, és ezeket az adatokat írd fel, mutasd meg neki.

Tothgera: Ne foglalkozz azzal, mit mondanak... :) A lényeg az, hogy amit vettél az neked tetszik és jól érzed magad benne. Használd őket egészséggel. :K
Szvsz. mindenki olyan cuccot vesz magának, ami tetszik neki és ami belefér a keretbe. Ebben sem vagyunk egyformák - de mint mondtam már párszor, épp ez a szép az egészben.

Ja, és nem vagy sznob. :N

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#46287) Tothgera30 válasza Pisztillus (#46286) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Köszönöm, én is így gondolom :R .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#46288) tope válasza Tothgera30 (#46285) üzenetére


tope
addikt

Ja igen, szob vagy :P

UI: Egyébként ha jó amit vettél akkon nem számít az ára

(#46289) Winner_hun


Winner_hun
félisten

A Ne húzd az időt magyar kifejezésnek mi az angol megfelelője?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#46290) Tim82 válasza Winner_hun (#46289) üzenetére


Tim82
nagyúr

Don't waste my time!

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46291) Winner_hun válasza Tim82 (#46290) üzenetére


Winner_hun
félisten

:R

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#46292) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Tartós önmegvetés kínoz. Mi a teendő?

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#46293) Tim82 válasza Algieba (#46292) üzenetére


Tim82
nagyúr

Számba venni jótulajdonságokat, már elért célokat, olyan kihívásokat életed folyamán, amelyek nehéznek tűntek, de mégis legyőzted őket.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46294) Algieba válasza Tim82 (#46293) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Saját magamat nem tudom legyőzni.

Egyébként egy unalmas, szürke életem van/volt, tulajdonságaim rosszak és jók kiegyenlítik egymást, itt sincs semmi extra bónusz, amiben meg tudnék kapaszkodni.

Tehát megy tovább a passzív halálba taszigálás.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#46295) Tim82 válasza Algieba (#46294) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha azt mondanád, hogy nincsen semmi, amire büszke lennél, akkor hazudnál nekem. Szóval erre kellene fókuszálnod.

Elég nehéz dolog az embernek önmagával együttélnie, de van egy pont, amikor abba kell hagynia az önmarcangolást és az önutálatot. Nem tudok rá mondani más racionális okot, minthogy nem vezet sehova a két említett, egymással összefüggő foglalatosság. Tudom, hogy ez nem olyan érv, amelyik túlzottan logikus volna. De ha valóban meg akarnál halni, akkor már elég régen tettél volna érte. Ha pedig eddig nem tetted, akkor itt lenne az ideje az önutálatnál értelmesebb elfoglaltságot találni. Azt meg nem nagyon hiszem el, hogy nem tudsz találni ilyet...

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46296) R válasza Tim82 (#46295) üzenetére


R
aktív tag

ha valóban meg akarnál halni, akkor már elég régen tettél volna érte
lehet az egy folyamat is

(#46297) Algieba válasza Tim82 (#46295) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Amikre büszke vagyok, mind haszontalan apróság. Most leginkább egyre mélyülő megvetéssel nézem ezeket.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#46298) Tim82 válasza R (#46296) üzenetére


Tim82
nagyúr

lehet az egy folyamat is

Van némi fogalmam róla.

Algieba: és mennyi értelme van magadat megvetni? Változtat valamin? Bár kétségtelen tény, hogy jár valamiféle kéjes, perverz örömmel, mint az önsajnálat is.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46299) tildy válasza Tothgera30 (#46280) üzenetére


tildy
nagyúr

No ezt a pulcsit itt kb 5 -10 ezerért megkapod...
itt egy columbia felső : [link] [link]

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#46300) pohár válasza tildy (#46299) üzenetére


pohár
félisten

és hordjon nőit? :F

;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.