Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#45251) pohár válasza Pisztillus (#45250) üzenetére


pohár
félisten

az mindegy, örülj neki és kész :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45252) FehérHolló válasza tildy (#45249) üzenetére


FehérHolló
veterán

Bodza. :K :C

Skynet is real. It's called Google.

(#45253) tildy válasza Pisztillus (#45250) üzenetére


tildy
nagyúr

A weboldallal. Nem akarom linkelni, túl sok kattintást generálna-egy országból, szóval izé -hozé. Meg lehet azért találni, googleről stb:)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#45254) Pisztillus válasza tildy (#45253) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Megvan! Klassz lett, gratulálok! Gondolkodom azért, hogy linkeljem-e én (engesztelésül). :)

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#45255) Winner_hun válasza bolondember (#45231) üzenetére


Winner_hun
félisten

Sajnos nem tudjuk teljesíteni fordítási kérését.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#45256) Pisztillus válasza tildy (#45253) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Akkor most jöhet a jól megérdemelt pihenés. :K (Meg ahogy azt Móricka elképzeli, lefogadom, hogy már javában ügyködsz a következő munkán. Na jó, nem Java-ban, hanem Eclipse, vagy mi... :) )

(Fene ebbe a német billencsbe, na de csak ilyennel volt a 6930p.)

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#45257) tildy válasza Pisztillus (#45256) üzenetére


tildy
nagyúr

Javat nekem ne említsd egy darabig.... :D:D
Még nem, de már megkaptam hozzá a doksit. Meg ezen is kell még heggeszteni.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#45258) Bubu79 válasza ToBeY (#45199) üzenetére


Bubu79
addikt

Ha csak rajtam múlik, biztosan felkopik az álluk - és a másiknak is felkopna ( mielőtt még valaki elfogultsággal gyanusítana meg ) :P

Tothgera30: Az mit jelent, hogy jól eloszlik valakin a súly motorozáshoz - lefelé öblösödik? ;]

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#45259) Tothgera30 válasza nike_ (#45246) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Nyugi, én is későn nőttem, pedig emlékszem Általános suliban én voltam a legmagasabb alsó csoportokban, azután egy ideig nem nőttem semmit :( . Végül gimibe kerülve kezdtem nőni, de még ott is én voltam az egyik legkisebb az első osztályban :B .

ui.: Jó reggelt elvtársak... :R Ma bringázni kéne, remélem az idő adott lesz hozzá :D .

#45258 Bubu79: Igazából nem tudom, csajok mondták tapizás után, de gondolom azt hogy nincs pocakom, és nincs is :P .

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#45260) ngabor2 válasza Tothgera30 (#45259) üzenetére


ngabor2
nagyúr

bringázni mindig lehet. legfeljebb megázol, ha esik az eső :D

(#45261) Tothgera30 válasza ngabor2 (#45260) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Hát ja, de sajnos esőben nem igazán jó.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#45262) lujó55 válasza Tothgera30 (#45261) üzenetére


lujó55
őstag

Nem igazán jó?
Én ki se bírnám! Olyan, mint hideg vízzel zuhanyozni!
Amúgy tegnap késő délután már a kezem is ráfagyott a kormányra, pedig még piroslott a nyugati égbolt. lassan kesztyű kell

(#45263) Tothgera30 válasza lujó55 (#45262) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Nem vagy férfi ;] !? Van attól rosszabb is, olyan dolog mikor Október végén hideg, párás, csípős reggelen motorra pattansz és nem húzol kesztyűt :W . Akkor csak azért fogsz lassítani hogy meg ne fagyjanak az ujjaid :K . Bringán ez még tűrhető, nem annyira veszed észre :N . Hideg vízzel zuhanyozni pedig nyáron nagyon jó :B .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#45264) lujó55 válasza Tothgera30 (#45263) üzenetére


lujó55
őstag

Ja nyáron. Nyáron a bányatóban is jó pancsikolni ahol 14 fokos a víz. (Ja, én nem szoktam, mert az tilos :DDD :DDD :DDD )

(#45265) lujó55


lujó55
őstag

Megyek beüzemelem a füstölőt. A héten hízót vágtunk, de csak mostanra tudtam felhasogatni a bükk rönköket. Jaj de finom kis kóbász lesz az télire. Még a kocsiba is teszek illatosítónak... :))

(#45266) Ramius válasza lujó55 (#45265) üzenetére


Ramius
őstag

Most elképzeltem, ahogy átvetsz a középső tükrön egy pár kolbászt. De szépen mutatna :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#45267) Tothgera30 válasza lujó55 (#45264) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Elvileg tilos, de mindenki csinálja akinek bányató van a közelében :D .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#45268) venember83 válasza Ramius (#45266) üzenetére


venember83
nagyúr

Egy füstölt sonka jobban mutatna. :K

(#45269) kételkedem válasza venember83 (#45268) üzenetére


kételkedem
addikt

Egy 10-12 kg-os füstölt hátsó sonka, wunderbaum helyett! :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#45270) zoltanz válasza Bubu79 (#45258) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Meg gondolom nincs tepsi feje, a hosszú orr az jól jön a szélcsatornás tesztek szerint. :D

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#45271) venember83


venember83
nagyúr

Három hétig nincs melegvíz. Azt hiszem, ki lesz használva most a mosogatógép. Az egyetlen gond, hogy én nem férek bele... :U

(#45272) Ramius válasza venember83 (#45271) üzenetére


Ramius
őstag

Miaz, hogy nincs melegvíz 3 hétig? :F

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#45273) negyedes válasza venember83 (#45271) üzenetére


negyedes
addikt

mar megint mit ujatanak fel? :U

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#45274) venember83 válasza Ramius (#45272) üzenetére


venember83
nagyúr

Nincs. Felújítják a hőközpont egyik fővezetékét vagy valami ilyesmi. Szeptember huszadikától október tizenötig a meleg vizes csapon hideg víz folyik. Legalábbis itt a környéken. Természetesen meleg víz árban. Egész nyáron ezt játszották, de akkor megszakításokkal csak pár napig nem volt melegvíz-szolgáltatás.

(#45275) Ramius válasza venember83 (#45274) üzenetére


Ramius
őstag

Én azon csodálkozom, hogy ilyet meg mernek/meg lehet tenni...

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#45276) pohár válasza venember83 (#45271) üzenetére


pohár
félisten

vezesd ki belőle a vizet :D
de ez a víz dolog kemény :Y tuti meghülyülnék ha csak 2 napig nem lenne meleg víz :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45277) venember83 válasza Ramius (#45275) üzenetére


venember83
nagyúr

Ki állítsa meg őket? Nincs más szolgáltató, állami cég, ergo az állam se tesz ellenük semmit. Bíróságra járni emiatt nem érdemes.

pohár: Én is bitang boldog vagyok, meg vagyok fázva, de zuhanyozni ugye muszáj. Legalább a hideg víz felfrissít.

Blackie: Nyilván nem a meleg vizes csapon engedem a hideg vizet, annyi esze azért egy megtévedt vénembernek is van. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#45278) BlacKSouL válasza venember83 (#45274) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ha a meleg csapon meleg árban hideg folyik, akkor inkább folyasd a hideg vizet a hideg csapon, hideg árban :U
Persze ettől még nem lesz meleg a víz. Sőt, az áram vagy gáz sem lesz olcsóbb amivel a hideg árú hideg vizet felmelegíted. Mondjuk egy utópikus világban ez úgy működne, hogy gáz-/villanykompenzációt fizetne a szolgáltató arra az időszakra. De én túlságosan idealista vagyok, ilyen talán még Svájcban se nagyon lenne. Bár ahol 80 centi hosszú és 30 centi magas 5 kilós Toblerone csokit árulnak, ott semmi sem elképzelhetetlen.

Na megyek haza, ez a 2 és fél óra ma melóban így is túl sok volt...de legalább nem fölösleges.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#45279) pohár válasza venember83 (#45277) üzenetére


pohár
félisten

akkor fogsz két nagy lábast és teszel fel benne vizet főni, és beleöntöd a kádba és engedsz hozzá hideget, ennyi :))

már ha van kád :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45280) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

23 fok van, süt a nap, enyhe szellő fújdogál, vékony fátyolfelhők vannak(b.szott jó az idő), csütörtök este jó volt, melóban megmutattam ma magam, főnök jövő héten megy Japánba....most bár lenne még sokféle kívánságom, de azt kell mondjam jelenleg épp elégedett vagyok.
:))
Még megreggelizem egy 32 centis babos, hagymás, sonkás, szalonnás sajtos paradicsomos pizzával, majd feladom a lottót, és onnantól teljesen jól vagyok..Talán még a Salgói várba is kinézek csak úgy, brahiból.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#45281) venember83 válasza BlacKSouL (#45280) üzenetére


venember83
nagyúr

Neked akkor most jó? :U

(#45282) BlacKSouL válasza venember83 (#45281) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Már éppen tolom a pizzát az arcba nyitott ajtó-ablaknál, úgyhogy igen. Meglepő és hihetetlen, mármár szokatlan módon most jó.

Olyan észrevételeim is vannak, minthogy például az utcán futó átlaghoz képest a Civicem meglepően jól néz ki. Dizájnos, formatervezett, kellemes, üdítő a szemnek. Pláne ebben az arany vagy pezsgő színben.
A másik, hogy kb 20 autóból 1-nek van tetőablaka. Pedig jó dolog.
A harmadik, hogy 100-ból 1 autó hajtja be a tükrét a parkolóban. Az az 1 vagyok én.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#45283) Ramius válasza venember83 (#45281) üzenetére


Ramius
őstag

Leginkább a főnöknek jó, aki Japánba megy. Szerintem.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#45284) BlacKSouL válasza Ramius (#45283) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Haza megy, illetve nem haza, hanem a HQ-ba, középtávú üzleti stratégiát letárgyalni. Mondjuk attól még lehet neki jó, meg mehet közben haza is, de nekünk akik itt maradunk nélküle, egész biztos jobb lesz :)
Már látom is hogy szerdán irodai lángosozással nyitjuk a napot.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#45285) Ramius válasza BlacKSouL (#45282) üzenetére


Ramius
őstag

A behajtott tükröt is le lehet törni..

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#45286) pohár válasza BlacKSouL (#45282) üzenetére


pohár
félisten

még általánosban a kémiatanárunk vett egy Astra II-t, és 2 hónapig behajtott tükrökkel kocsizgatott :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45287) BlacKSouL válasza Ramius (#45285) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Lehet, de 1.) Jobban elférni mellette, 2.) Nehezebb letörni, 3.) Jobban elférni mellette.
Persze nem mindegyik userbarát, meg gombra behajtódó, de én anno a Ladának is mindig behajtottam parkolóban.
De mondjuk ez tök hasonló ahhoz, hogy sík úton lámpánál nem tapossuk a kézi váltós autó fékjét, hogy bekanyarodás helyett bekanyarodás előtt indexelünk. hogy indexelünk, hogy kiégett fényszóró helyett nem égetjük a ködlámpát hónapokon át. Hogy lámpánál elöl állva nem várjuk meg az elindulással míg sárga nem lesz a lámpa és nem 5-el gurulunk végig a kereszteződésen. Hogy városban nem 70-el megyünk, ha utána városon kívül 65-el. Hogy a parkolóban nem kispolszki távolságban parkolunk az előttünk/mögöttünk állóhoz. Hogy esőben nem kapcsoljuk fel a ködlámpát.
Biztos jutna még eszembe bőven, de a pizza elnyomta a hasi aortámat és lelassult a véráramlás az agyamba.

Ja, igen: járdára nem állunk fel úgy, hogy én sem férek el, pláne egy babakocsi, mert akkor szokott az jönni, hogy behajtódik a tükör ELŐREFELÉ, és felállítódik minden ablaktörlőlapát. Nem rongálunk, nem defektezünk, nem kulcsozunk, nem okozunk kárt, csak finoman jelezzük hogy nekibizony a k..anyját :)

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#45288) lujó55


lujó55
őstag

Most cseréltem a G-s Astrában pollenszűrőt. Nincs a kézfejemen bőr. Hogy lehet ilyen szűk helyre betenni ezt a sz@rt? Tuti nőgyógyászok tervezték :(((

(#45289) BlacKSouL válasza lujó55 (#45288) üzenetére


BlacKSouL
addikt

:) Na ilyenkor lehet nekiállni szidni a japán autótervezőket. Civic: Kesztyűtartó lenyit, kényelmesen benyúl, fiók kivesz, szűrő kicserél, fiók visszatol, kesztyűtartó felhajt. Ez kerül vagy 30 másodpercbe, és akkora nyíláson ahova egy gyerek is beférne :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#45290) Timocicu válasza Ramius (#45285) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Behajtottat ... :U

Csütörtökön gondoltuk átmegyünk Szolnokra mosogatógépet nézni, Mezőtúrról a 46-oson velünk szembe halad egy Scania. Jön ki a kanyarból, mi be, ahogy elhalad mellettünk, valami elrepül a szélvédő előtt, nagy zaj és oda a jobb oldali (mellettem lévő )tükör a Ford-on. Nem csak a tükörlapnak lett annyi, hanem, ahogy volt az egésznek. Párom megfordul, utána ... Az ment mint a ba*om. Beérjük, megállunk előtte, duda, integetés stb. Észre sem vett semmit. Hogy a manóba bizonyítsa be az ember, hogy a bu*i nagy dögről esett le valami, mikor nagy betonelemeket szállított? Visszamentünk, megtaláltuk a tükör darabjait, de azt nem ami leeshetett róla vagy amit felcsaphatott. Már megérte az út ...
Bosszantó, mikor megyünk több 100km-ert, minden baj nélkül, erre most 50km-ert nem tudtunk megtenni ... :W Elment az egész nap, hogy tükör után mászkáltunk. :W

Volt már Valakinek ilyen esete??? :Y

A történtek előtt pár km-el kérdezte meg Tamás, hogy nem akarok-e én vezetni? Még jó, hogy azt mondtam, most nem, így is majd szívinfarktust kaptam. Mi van, ha a szélvédőt találja el? :F

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#45291) lujó55 válasza Timocicu (#45290) üzenetére


lujó55
őstag

Na ez az eset pont ebbe a topicba való. Érdemes lenne ott is felvázolni mi történt. Linkeld át szerintem, van egy két rendőr, kapásból megmondják mi a teendő szabály szerint.
Én biztos hívtam volna a rendőrséget. Általában ilyenkor következik a "jaj, inkább ne hívja már, mert fuvarlevél, meg minden, meg sietek, itt egy huszas" És azt szépen elfogadod, mert a casco önrésze sem lesz kevesebb.

(#45292) Timocicu válasza lujó55 (#45291) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Megtettem. Hátha tanulságul szolgál másoknak is. Gondolom nem mi vagyunk az egyetlenek, akik jártak így, bár gondolom nem is mindennapos eset. :U

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#45293) venember83 válasza Timocicu (#45290) üzenetére


venember83
nagyúr

Ha pedig belegondolsz, akkor azzal, hogy te átveszed a volánt, valószínűleg elkerülitek ezt az esetet, mivel akkor nem ott vagytok, ahol leesik az a bizonyos tárgy. De ez már csak utólagos okoskodás. Ha nincs rendszám, akkor semmit se tehetsz. Sőt, valószínűleg rendszámmal is bajos.

(#45294) Timocicu válasza venember83 (#45293) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Valószínű igazad van, én nem lépek annyira oda a gázra. :K
De megvan, beszéltünk is Vele, még a telefonszáma is megvan. Bővebben.

Tipikus eset, ha tudom, hogy el fogok esni, akkor leülök. ;] Gyanítom ez már késő bánat, de hátha okulhatunk belőle. ;)

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#45295) lujó55 válasza Timocicu (#45294) üzenetére


lujó55
őstag

Szar érzés tudom, mert gondolom nem hiányzott a kiadás, de legalább életben vagytok!
Múlt héten (?) mutatták a TVben, hogy leesett egy tárcsa a mezőgazdasági vontatóról és kettévágta az egész kocsit. Hát.... :U

(#45296) Timocicu válasza lujó55 (#45295) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Nagyon nem hiányzott, ezt jól látod. :K
De gondolom ilyen senkinek nem jó. :(

Igen, szörnyű balesetek tudnak így történni. Belegondoltunk mi is, hogy mi van, ha kicsivel balra esik az a valami, betöri a szélvédőt ... komolyabb gond is lehetett volna belőle.

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#45297) BlacKSouL válasza Timocicu (#45296) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Kedden jöttem hazafelé már sötétben, és az egyik falu előtt valami repülő izé tartott oldalról felülről a kocsi felé. Periférikusan láttam, hogy lehet hogy eltalálja a kocsit, így az alatt a fél másodperc alatt lehúztam a fejem, de a kocsi attól nem lett alacsonyabb. Így egy b.szott nagy koppanás a tetőn. Méretre kb mint egy galamb, színe is olyasmi volt, de tényleg fél másodperc volt ahogy a vaksötétből a felfelé szóródó fénycsóvában megvillant és már koppant is.
Beértem a faluba, egy lámpa alatt megálltam felmérni a kárt, de hálistennek a kocsin nem lett sérülés, mindössze egy 40 centi hosszú, 12-15 centi széles, a repülési vagy zuhanási iránynak megfelelő irányú szürkésfehér vékony porréteg maradt utána félig a tetőablakon, félig a tetőn elkenődve.

Na ez mi a l.szar volt??

Ujjal megpiszkáltam, letörölhető, de rajtahagytam hátha más meg tudja mondani mi lehetett. Szaga nem volt.
Gondoltam madár, vagy tényleg galamb. De az mitől lenne ilyen poros? Pláne ilyen cementfinomságú portól. Denevér megint csaknem, attól nagyobbat koppant, meg nagyobbnak is tűnt. És szürkébb is volt a fényben. Emlősállat csak nem ugrik fel a 2 méteres töltésen és a 1.4 méteres kocsin keresztül. Mi más állat lehet ami zuhan és poros?
Mert ha nem állat akkor valami lidérc vagy szellem volt, azokról el tudom képzelni hogy porosak.

Aztán meg 10 perccel és pár km-el odébb a szembe sáv kb 10 méter hosszan csurom vér volt, de úgy teljesen beterítve, szanaszét benne húscafatok, és egy kisebb őz vagy egy nagyobb kutya jellegű tetem a felezővonalon ott volt széttrancsírozva. Még jó hogy csak 50-el mentem, pedig pont a falu vége volt már. Alighanem kamiont kapott.

Vezessetek óvatosan, és készüljetek fel mindenre.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#45298) FehérHolló válasza BlacKSouL (#45297) üzenetére


FehérHolló
veterán

Vezessetek óvatosan, és készüljetek fel mindenre.

Legyen nálad mindig pálinka. (Ezt nagyapám mondása volt, amikor valaki hosszabb útra indult kocsival.)
Ezzel vissza is tértünk a háromsághoz. :P

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#45299) zoltanz válasza BlacKSouL (#45297) üzenetére


zoltanz
nagyúr

"10 méter hosszan csurom vér volt, de úgy teljesen beterítve, szanaszét benne húscafatok"

Hol volt? Még tudok talán mártogatni. :DDD

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#45300) Timocicu válasza BlacKSouL (#45297) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Érdekes! De ez már titok marad.
Most, hogy mondod, a megmaradt tükör műanyag részén, ami csak lógott, nekünk is fehéres poros nyom maradt. :Y

így az alatt a fél másodperc alatt lehúztam a fejem

Ez valamitől olyan természetes dolog, utána tűnődünk el rajta, hogy ilyen esetben nem sok értelme van. :N

Én is automatikusan bújtam Tamás felé, a hatalmas koppanásra. Pillanat alatt lejátszódott bennem, hogy betört a szélvédő és féltettem a szemeimet. :B

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.