Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#46651) pohár válasza BlacKSouL (#46650) üzenetére


pohár
félisten

Sz. F. a monogramom öcsi, vigyázz mit mondasz ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46652) R válasza ToBeY (#46649) üzenetére


R
aktív tag

miért? mi bajod?

(#46653) BlacKSouL válasza pohár (#46651) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Na akkor most már hogy tudom, rajtad is :P ;)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#46654) tildy válasza venember83 (#46628) üzenetére


tildy
nagyúr

Az attól függ, egy g fűvel valaki egy hónapon át elvan, ha bemész egy szórakozóhelyre, 1 lkalommal több megy el piára.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#46655) pohár válasza BlacKSouL (#46653) üzenetére


pohár
félisten

:D
született feleségek lenne ez amúgy?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46656) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szép jó estét mindenkinek!

Egy szerencsém van, hogy egy idő után mindent unalmasnak találok, így a depressziót is. Bár ez az örökös információ-éhségem és zabszem-nyugtalanságom kezd az őrületbe kergetni. Hogy nekem semmi se jó. Elképesztő vagyok. :DDD

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#46657) Winner_hun válasza Algieba (#46656) üzenetére


Winner_hun
félisten

zabszem-nyugtalanságom

kutyanyugtalanság?:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#46658) Algieba válasza Winner_hun (#46657) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

"Izeg-mozog, mint akinek zabszem van a fenekében."

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#46659) venember83 válasza tildy (#46654) üzenetére


venember83
nagyúr

Egy hónapig? Az már szép teljesítmény. Ennyi erővel ki is tehetné a vitrinbe dísznek.

(#46660) Tim82


Tim82
nagyúr

Valaki azt megmondhatná nekem, hogy is van ez az internetszolgáltatóknál...

Tegnapelőtt észrevettem, hogy hihetetlenül lassú a netem (UPC FiberPower 15). Gondoltam, technikai probléma, megoldják (sem nem torrenteztem le a zinternetet, sem elmaradásom sincsen). Hát nem.

Tegnap késő este hazaértem, kihalásztam az aktuális csekkjüket és tapasztaltam, hogy a net még mindig tetűlassú, így felhívtam a 1221-et, hogy ugyan már nézzenek rá, hogy mi miatt ilyen lassú a netem.

Az ügyfélszolgálatos szerint 60 napot meghaladó elmaradásom van, cirka 1900 Ft-tal. Erre megkérdeztem, hogy az hogyan lehet, amikor mindig kereken havi 3000 Ft a havidíj, amit én március óta rendszeresen fizetek (március-július hónapokban utalással, augusztustól internet utalvánnyal a cafeteria keretein belül). Jelezte, hogy azt ő nem tudja, de augusztustól van elmaradásom. Erre visszakérdeztem, hogy akkor nem kellett volna értesíteniük? Erre a válasz az, hogy értesítettek. Erre mondtam, hogy fenét, a kiküldött értesítőkben (így a tegnap este a postaládából kivett aktuális csekkeslevélben is) szó sincsen elmaradásról.

Milyen szerencse, hogy van Telenor-os mobilnetem... Reménykedem, hogy még az 1 GB-os korláton belül vagyok. :U

Lényeg a lényeg, kinyomtathattam most reggel az összes emailben kapott bankszámlakivonatomat március-július hónapokra, illetve az augusztus-október hónapokra befizetett internet utalványok bizonylatait, délután meg bemegyek a köteggel az irodájukba. Milyen vicces, hogy konkrétan egyik hónapban sem maradtam el, csúsztam el az esedékes havidíj fizetésével...

Amúgy meg gondoljon a környezetvédelemre, mielőtt kinyomtatja ezt a hozzászólást!

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46661) BlacKSouL válasza Tim82 (#46660) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nem tudom a mostani hozzáállásuk milyen, nekünk két éve véletlenül kiszámláztak egy hónapot kétszer ha jól emlékszem, faterom bement, mondta hogy nem okés a dolog, erre elnézést kértek, törölték a dolgot, majd adtak ajándékba egy CD-tartót.
Ha gond lenne, akkor ezt megemlítheted, hogy hasonló elnézést kérést és kompenzációt elfogadsz.

Más: így elpazarolni egy ilyet...tiszta kár érte. Pedig most olyan ruhában volt, hogy tisztán látszott a tökéletes alakja. Istenem azok a lábak...Szép az arca, gyönyörű a mosolya, aranyos a kislánya...miért kell direkt égésterméket letüdőznie... :W

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#46662) Tim82 válasza BlacKSouL (#46661) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ma kivételesen úgy végzek, hogy be is tudok menni késő délután. Stay tuned...

Egyébként a barátnőm is dohányzik, én meg nem egészen két éve hagytam fel vele /előtte vagy 10 évig.../.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46663) bolondember válasza Tim82 (#46660) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

sok sikert, remélem egyből sikerül elintézni. :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#46664) tope válasza BlacKSouL (#46661) üzenetére


tope
addikt

És képet még mindig nem vagy hajlandó felteni róla, hát szégyeld magad össze :P

Szép napot mindenkinek

(#46665) NoLF válasza Tim82 (#46662) üzenetére


NoLF
addikt

én 26 napja nem gyújtottam rá

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#46666) tbs válasza BlacKSouL (#46661) üzenetére


tbs
addikt

Hát, te tudod. Borzasztóan nemszeretem a dohányzó akárkiket, de azért el tudom képzelni azt is, ha rágyújt utána... Megszoknám hamar. :B Sokkal jobb káros szenvedély, mint a mértéktelen alkoholfogyasztás - sokkal kevésbé gusztustalan.

Szerk., Nolfie -> ugye jobb..?

Szerk2.: BE -> ugyehogy..? Első szekszuális élményem is dohányzó volt... B+derég..! Nem is tudom mi van azóta Vele... Nnna, go iwiw/facsebúk... :B

[ Szerkesztve ]

(#46667) bolondember válasza tbs (#46666) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

sőt.

csókolóztam már nem egy olyan aktívan dohnyző nővel, akinél ez olyan pluszt adott hozzá.. Olyan.
Nem tudom.
De jó volt. Sőt! :)
Igaz én is a nem dohényzókat preferálom. :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#46668) NoLF válasza tbs (#46666) üzenetére


NoLF
addikt

jobb hát, milyen lenne ha bal lenne?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#46669) tbs válasza NoLF (#46668) üzenetére


tbs
addikt

Azóta mintha (jobb) lenne a humorod... ;]

(#46670) dragonfx


dragonfx
veterán

meghalt a kanári mert beledobtama sósavas hordóba :C :Y .de miért??..ez szinte már egy történet.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#46671) zoltanz válasza tbs (#46666) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Én biztos nem kutakodnék az ex után, mások vagyunk. :)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#46672) tbs válasza zoltanz (#46671) üzenetére


tbs
addikt

Kutakodás..? :D Londonban él már jó ideje... Néha szoktunk dumálni (évente 1 max. 2 alkalommal). De jó apropó ez, hogy felhívjam ma... :DDD

"Sajnos" nincs annyi "exem", hogy nem bírjak kapcsolatot tartani Velük. És örülni, hogy jól alakul a sorsuk. A szeretet örök, a szerelem - múlt. :K

(Elbacott egy kifejezés ez az "ex"... Mitől lesz "ex" valaki..?)

szerk.: Oké, félreérthető volt az "azóta"... :B Bocs. Amúgy téged miért zavar, ha nem túl indiszkrét a kérdés... :) )

[ Szerkesztve ]

(#46673) zoltanz válasza tbs (#46672) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Miért ha megnézed egy ismertségi hálózaton az nem kutakodásnak minősűl?
Mindenkinek jobb szerinetem ha nem érintkezünk, értelme sincs (persze vannak elkerűlhetetlen helyzetek, még mindig jobb szóbaállni vele mint elmenni mellette.).

"Amúgy téged miért zavar"

Ez kifejtenéd bővebben mert nem egészen értem.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#46674) bolondember válasza dragonfx (#46670) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

na, megvolt a mai fészpalm adagom is.

@zoltanz: én 3 exemmel is napi kapcsolatban vagyok. Attól, h már nincs köztünk semmi, de bírjuk egymás búráját még lehet beszélgetni, ilyenek.

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#46675) tbs válasza zoltanz (#46673) üzenetére


tbs
addikt

Gondolom kutakodás valamilyen szinten, de Rá vagyok kíváncsi, nem a környezetére. Konkrétan azt néztem meg, hogy nincs-e vmi elszabott helyen a világban, tudunk-e majd beszélgetni. SMS már röpült is, jelez, ha lesz ideje dumálni. :K

Az életemből kimaradtak a véresverejtékes "szakítások" (nem is nevezném így, ez túl durva szó :B ), nem okoz problémát a kapcsolat további ápolása egyikőnknek sem... A zavarós kérdés ilyesmire irányult volna, elnézést. :B

(#46676) kételkedem


kételkedem
addikt

A vonaton együtt utaztam egy értékesítő hölggyel. Elcsodálkoztam, hogy még mindig azokat a sablonokat nyomatják, mint 20 éve!
Ismerősek valakinek ezek a mondatok?
"Ha hitelre veszi, csak napi 400 Ft-ot kell félretenni, ennyi rosszabb helyre is elmegy!"
"Akinek fontos az egészsége és nem a kocsmába hordja a fizetését, az megveszi!"
"Első hallásra soknak tűnik, de ez egy prémium termék, és mi lehet fontosabb az egészségünknél?"

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#46677) zoltanz válasza bolondember (#46674) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Persze mint privátban megírtam TBS kollégának, persze, de én biztos nem keresném, és azután sem törekednek ennek "barátságnak" a fenntartására.

TBS

"további ápolása egyikőnknek sem."

Miért mert egy nő azt mondja, hogy nem, és te el is hiszed komolyan? ;)

"A zavarós kérdés ilyesmire irányult volna, elnézést."

Még most sem értem teljesen. :B

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#46678) venember83 válasza kételkedem (#46676) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem ismerősek, látványosan ignore státuszba helyezem az értékesítőket, ha véletlenül kapcsolatba kerülnék velük, és egy ajtócsapással nem tudnám biztosítani a kellő távolságot személyem és személye között.

Négyszáz forint? Szép összeg.

(#46679) NoLF válasza kételkedem (#46676) üzenetére


NoLF
addikt

az emberi hülyeség konstans...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#46680) dragonfx válasza bolondember (#46674) üzenetére


dragonfx
veterán

fészpálm?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#46681) kételkedem válasza venember83 (#46678) üzenetére


kételkedem
addikt

Konkrétan ez egy 400+k fényterápiás lámpa. A lámpa használata biztosan stimulálja a szervezetet, biztosan enyhít jó néhány nyavaján. DE! Ha ennél jóval kevesebb pénzt egy hegyvidéki túrára, egy tengerparti pihenésre költök, amire az egész családom elviszem, akkor biztos, hogy testileg, lelkileg az egész család jobban lesz!

Az egész stratégia felépítése sem változott az évek alatt. Lelkiismeret furdalást okoznak, majd megpedzik, hogy tőle jutányos áron megveheted a megváltást.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#46682) BlacKSouL válasza tbs (#46666) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Gimnáziumban kémia órán egy dohányos csaj mellett ültem. Jól nézett ki, minden fiú az osztályból karóba húzta volna. De olyan borzalmas mentolos bagószag jött belőle, ahogy rágóval próbálta elnyomni, hogy beleivódott a tudatomba.
Így hiába szívtam el még én is utána bulik alkalmával néhány szál cigit, meg szivaroztunk párszor, kb 2004 óta a szám közelében sem volt füstölő dolog, viszont a nőknél konstans utálom.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#46683) bolondember válasza dragonfx (#46680) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

az én kiejtésem szerint palm.
de ja.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#46684) NoLF


NoLF
addikt

b+ megint tévésztár vagyok féligmeddig

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#46685) venember83 válasza NoLF (#46684) üzenetére


venember83
nagyúr

Derékon alul vagy felül? :U

(#46686) kételkedem válasza NoLF (#46684) üzenetére


kételkedem
addikt

Csak hátulról és deréktől lefelé látszol? ;]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#46687) NoLF válasza venember83 (#46685) üzenetére


NoLF
addikt

felül, én csak fogom a mikrofont, szerencsére az interjút nem vágták a műsorba :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#46688) venember83 válasza kételkedem (#46686) üzenetére


venember83
nagyúr

Pacsi. :U

(#46689) bolondember válasza venember83 (#46688) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

tacsi.
zacsi.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#46690) zolynet válasza NoLF (#46665) üzenetére


zolynet
addikt

grat csak így tovább, szintén zenész ;)

#46660 Tim82: tetű egy társaság, csak rosszakat tudok mondani, a 30napos internetköltöztetésükből 3hónap lett, elmennek a....

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#46691) kételkedem válasza bolondember (#46689) üzenetére


kételkedem
addikt

csacsi :U

Bár reggel elláttam kellő mennyiségű tápanyaggal, most megint éhes az agyam. A jelenlegi tevékenységem kb 80 kcl energiát igényel óránként. Szerintem jóval több energiát vittem be a szervezetembe a reggelivel, mint amennyire szüksége volt az eltelt időben. Miért éhes az agyam?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#46692) NoLF válasza kételkedem (#46691) üzenetére


NoLF
addikt

mert a tested felhasználja előle az energiát ;)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#46693) tbs válasza zoltanz (#46677) üzenetére


tbs
addikt

Hmmm... Azt hiszem velem lehet egyenesen beszélni. Nem == nem, igen == igen. De szoktuk egymást lepattintani, ha nincs kedv a másikhoz. Nem kell megsértődni emiatt. ;)

(#46694) venember83 válasza kételkedem (#46691) üzenetére


venember83
nagyúr

tai chi

Nekem a szemem szokott sokszor éhes lenni.

(#46695) RootRulez


RootRulez
félisten

Steiner Kristóf regisztrált PH-ra, hogy reagáljon egy bejegyzésre, amiben szerepelt. :U

Kéne csinálni egy sztár/celeb gyűjtő topikot (kettő nem ugyanaz), ki tudja, hány híresség van még az oldalon :))

═════════════════════════════════════════

(#46696) venember83 válasza RootRulez (#46695) üzenetére


venember83
nagyúr

Én igazándiból arra lennék kíváncsi, honnan talált ide? Magára guglizik 2-3 óránként? :F

(#46697) Winner_hun


Winner_hun
félisten

De jó hogy nem eszek ilyen "ételeket"
Fél év után sem rohad a McDonald's-menü

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#46698) RootRulez válasza venember83 (#46696) üzenetére


RootRulez
félisten

Látod nekem si ez volt az első, ami eszembe jutott, hogy honnan és hogyan és talán magára keres időközön ként :))

Winner_hun Atya gatya! Az asszony van oda az ilyen dolgokért, engem kikészít a "meki" és a többi trendi #&>#&. De megmutatom neki ais a cikket és remélem változik a hozzá állása neki is (én eddig is tudtam, hogy "műanyagot" eszünk ott...

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#46699) Pisztillus válasza Tim82 (#46660) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Ez most akkor azt is jelenti, hogy lekorlátozták a sávszélességedet? Mert ha nem, akkor (ha van) a modemnél a bejövő kábelvégen szűrő, vedd ki, és próbáld ki anélkül. Nálunk a FP 30-at így gyógyították meg, azóta nem hülyéskedik, megy rendesen.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#46700) kételkedem válasza NoLF (#46692) üzenetére


kételkedem
addikt

Na adtam a szervezetnek!

Gyümölcs leves, makói flekken. Dolgozhat az emésztőrendszer! :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.