Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#45851) Mawyx válasza Dylen (#45842) üzenetére


Mawyx
senior tag

Nem késtem le, nem is mentem ki a reptérre, mert holnap reggel 8kor jelenésem van, én meg csak este éjjel értem volna haza. Másik nap nem jó a tanárnak, azért mert csak. Ugráltat, én meg függök tőle. Pasim mondta ő bejátszana egy orvosi igazolást, mert ez látszik, hogy csak ugráltatás, de mondom ne húzgáljuk az oroszlán bajszát, mert ha nem ad jegyet, akkor nekem annyi. 10-kor persze már másik órám van a város másik végén, de ugye őt ez nem érdekli. :U

Barcelona: suli miatt, mert órám van, nem hiáynozhatok, mert a tanár nem ad jegyet és akkor nem mehetek államvizsgázni. Szóval ez most sz*ar ügy :( Tudom, minek foglaltam előre, de mindig ott voltam suliban, gondoltam egy hetet ki tudok venni, majd bepótolom, most nem tőlem kérnek jegyzetet, hanem én kérek, de nem jött be.
Másnap tudnék indulni és 1 nappal hamarabb itthon kell lennem, vagy nekem annyi. Néztem másik gépet, találtam is, de félek bepróbálni, mert az esti gépekkel van a legtöbb baj, több kanyarjuk van egy nap, ha pont az a gép késik és nem indul el akkor éjjel csak másnap, ledöglik vagy akármi van és nem érek vele haza, akkor mint mondottam nekem annyi.

Ez több volt 8-10sornál, el birtad még olvasni? :D

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#45852) Mawyx válasza Dylen (#45844) üzenetére


Mawyx
senior tag

Van, konkrétan, hogy nincs nálam adás.
Mondjuk elő se vagyok fizetve :U :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#45853) venember83


venember83
nagyúr

Ej, ma mindenki gonoszkodik Dylen fórumtárssal. :U

(#45854) bnss válasza Mawyx (#45851) üzenetére


bnss
veterán

A Barcelonát azért nem hagynám kárba veszni, tudomásom szerint igazoltan lehet hiányozni még a legszigorúbb tanár/oktatónál is. Persze lehet kivétel.

ngabor: jó messze járhattál, ha eddig tartott ideérni. ;]

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#45855) tildy válasza Mawyx (#45851) üzenetére


tildy
nagyúr

Én azért megpróbálnám, egyszer élünk alapon... Remélem nálunk jól érezted magad:D
Én meg elhagytam a tök drága automata budmil ernyőm ma :(

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#45856) Mawyx válasza tildy (#45855) üzenetére


Mawyx
senior tag

Isteni szuper volt :R a kajáid már Dublinban hiányoztak :D
A képeket még nem sikerült rendezni, ritkítani, pedig ez után kerülnének netre, mert így minden épület megvan téglánként és fokonként más szögből :D :DDD

Eddig mindenki, aki hallotta mi van, azt mondta próbáljam meg a Barcelonát.
Jó lenne ha lenne egy tartalék lehetőség még hazafele, de még egy nappal korábban nem jó a menetrend és amikor kiderül, hogy az akkori esti géppel van vmi, ha van, pl nem tud rendben elindulni, akkor már nem tudok más alternatívát keresni, pl vonat konkrétan nem érne haza egy éj alatt...

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#45857) ngabor2 válasza bnss (#45854) üzenetére


ngabor2
nagyúr

eléggé. és megyek még messzebbre is.

tömör vélemény

(valamikor minden ujjon egy törpe képet akartam összehozni, de azt egyedül kissé macerás.)

[ Szerkesztve ]

(#45858) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Megyünk Temesvárra kollégámmal. Kikunyizzam a főnök Passat CC-jét? :) Úgysincs itthon.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#45859) Mawyx válasza BlacKSouL (#45858) üzenetére


Mawyx
senior tag

Tyű, hát persze, kipróbálnám a kicsikét, formás darab :K

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#45860) BlacKSouL válasza Mawyx (#45859) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Próbáltam már úgy 5 km-en, meg hát kevésben különbözik a sima Passattól, azt meg már ismerem, de azért mégiscsak na.. :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#45861) bnss válasza ngabor2 (#45857) üzenetére


bnss
veterán

És ehhez a törpeharcsa mit szólt? ;]

---

No további szép estét, kell az energia holnapra.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#45862) ngabor2 válasza bnss (#45861) üzenetére


ngabor2
nagyúr

szóhoz se jutott ;]

(#45863) venember83 válasza BlacKSouL (#45860) üzenetére


venember83
nagyúr

Szokásos VW csel, ugyanaz szinte minden, csak a forma különbözik.

Bon3ss: A harcsák számára nincs demokrácia, fene se kérdi a véleményüket. Amúgy nyugovóra térhetsz, a Depor nem gond a királyi seregnek.

ng2: Ez megy élő csukával is? ;]

[ Szerkesztve ]

(#45864) pohár válasza ngabor2 (#45862) üzenetére


pohár
félisten

:C :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45865) Dylen válasza venember83 (#45853) üzenetére


Dylen
aktív tag

igen :U
a sajnálatomra szervezhetnétek egy gyűjtést mondjuk!

lassan már 3 órája nincs adás, csak úgy egyik percről a másikra szűnt meg
felhívtam az ügyfélszolgálatot, de ott vmi ügyfélkóddal kell baszkurálni, amit persze nemtudok, mert annakidején nem én intéztem a bekötést :((

olvasni ilyen idegállapotban nemtudok, és nem is akarok, mert én ocean's 13-t akartam nézni :(((

b+ mostmár mindjárt lefoglalom a jegyet bari-ra, 6e pénzért
úgyis van még az évre 9 napom

[ Szerkesztve ]

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#45866) pohár válasza Dylen (#45865) üzenetére


pohár
félisten

torrent? gyors nettel lejön mire vége a filmnek :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45867) venember83 válasza Dylen (#45865) üzenetére


venember83
nagyúr

Amúgy van még az Emberek gyermeke, vagy valami ilyesmi film is az egyik adón, Clive Owennel, nagyon jó film. :K

Gyűjtés meg nem lesz, a pénz nem segít, nem boldogít. Max időleges tüneti kezelésnek jó.

(#45868) BlacKSouL válasza Dylen (#45865) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Amit most linkeltem azt nem kell olvasni :)
Meg az írásomra sem mondtál még semmit.
Keressek Korfuról is?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#45869) Dylen válasza venember83 (#45867) üzenetére


Dylen
aktív tag

Nekem jelenleg semmilyen adóm nincsen, csak egy méretes t-home felirat a képernyő közepén :U

A pénz pedig azt igenis boldogítja, akinek semmi más nem hiányzik az életéből, csak az.

Bleki: tudom, de most varrok éppen, még be kell fejeznem, utána azonnal írok. A videot láttam, már néztem korfusat is :)

[ Szerkesztve ]

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#45870) venember83 válasza Dylen (#45869) üzenetére


venember83
nagyúr

Neked semmi más nem hiányzik az életedből csak a pénz? :F

(#45871) Dylen válasza venember83 (#45870) üzenetére


Dylen
aktív tag

De más dolgok is hiányoznak. Pl saját lakás és autó. De mivel mind2t normál esetben pénzért adják, ezért mondhatjuk, hogy csak a (több) pénz hiányzik az életemből.

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#45872) venember83 válasza Dylen (#45871) üzenetére


venember83
nagyúr

Örülök, hogy csak ennyi hiányzik az életedből. :)

(#45873) Pisztillus válasza Dylen (#45869) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Nálunk működik (Bp., III. ker., Óbuda). Ez alapján nem látok okot arra, nálad miért nem megy, de a technika ördöge ugye...

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#45874) Dylen válasza Pisztillus (#45873) üzenetére


Dylen
aktív tag

Én már nemtudom mi a f... van. Most épp az írja, hogy inicializálási hiba a kliensben, kilépés a kliensből :F

kóci: najó, igazából más dolgok is vannak, de azok sokkal inkább múlnak rajtam és sokkal könnyebben elérhetőek, mint pl ez a pénz dolog. :)

[ Szerkesztve ]

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#45875) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Srácok a kis faluk önkormányzati választási eredményeit hol tudom megnézni?

(#45876) tildy válasza Bencus88 (#45875) üzenetére


tildy
nagyúr

Itt.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#45877) Bencus88 válasza tildy (#45876) üzenetére


Bencus88
nagyúr

erre fele jártam úgy látszik még nincs eredmény vagy nem tették fel.

(#45878) tildy válasza Bencus88 (#45877) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát a mienk már fenn van. Településeknél nézted?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#45879) Bencus88 válasza tildy (#45878) üzenetére


Bencus88
nagyúr

megvagyunk már köszönöm! :R

(#45880) tildy


tildy
nagyúr

No, nov 25 dec 1 közt otthon leszek. Sörözést beiktatni akkorra? :D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#45881) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Jó reggelt

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#45882) tbs


tbs
addikt

Hurrá! Indulhat a meló! Új hét - új önkorik! Most aztán nem lehet mutogatni! Nyomjuk srácok! Friss - szebb - egészségesebb jövőt kéne építgetni a gyermekeinknek! Rajtam nem fog múlni!

Végre kapunk egy állampolgárt kiszolgáló kormányzati struktúrát, visszahúzó elemek nélkül, ahol pl. az APEH nem arról tudósít, hogy "inkasszó!!!", hanem megoldást keres a közös problémáinkra. Stb.

Álmodom tán?!? :F

(#45883) pohár válasza tbs (#45882) üzenetére


pohár
félisten

majd kiderül, bár szerintem semmi lesz jobb :U

de korán van még, bár már a 7:15-ös buszon kellene ülnöm Debrecen fele zötykölődve :D
na majd a 10:12-sel... vagy nem :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45884) BlacKSouL válasza tbs (#45882) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Az mikor lesz, hogy csak az mehet szavazni/választani, aki dolgozik (magyarul adót fizet) ??

Vagy én is álmodom?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#45885) venember83 válasza tbs (#45882) üzenetére


venember83
nagyúr

Álmodva politizálsz. :U

(#45886) tbs válasza BlacKSouL (#45884) üzenetére


tbs
addikt

Apropó: közalkalmazottak és köztisztviselők miért szavazhatnak..? Magukra..? :F

(#45887) bolondember válasza tbs (#45882) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

igen.

álmodsz b+.

Cserébe nekem most éppen két hétnyi EMC tréningem lesz.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#45888) tbs válasza bolondember (#45887) üzenetére


tbs
addikt

(EMCből kérdezz bátran. :D Storage és ECM.)

(#45889) kételkedem válasza tbs (#45882) üzenetére


kételkedem
addikt

Tuti a cucc! Ha van még néhány ilyen tablettád, küldhetnél nekem is! ;)

Új hét, napsütés, vidámság! Megrendeltem a lapradiátort, csütörtökre meg lesz, hétvégén fűtéskorszerűsítés.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#45890) venember83 válasza BlacKSouL (#45884) üzenetére


venember83
nagyúr

A szavazás állampolgári jog, nem teheted semmitől függővé. Max állandó/bejelentett lakhelytől és ugye állampolgárságtól. :)

[ Szerkesztve ]

(#45891) tbs válasza venember83 (#45890) üzenetére


tbs
addikt

Állampolgári jogaival élhessen az, aki teljesíti maradéktalanul az állampolgári kötelességeit...

BS-t királynak! :K

(#45892) venember83 válasza tbs (#45891) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem jó. A következő meg mi lesz? Az élethez való jogot is valami feltételhez kötöd? :P

(#45893) zolynet


zolynet
addikt

ha hétfő akkor újpesti aquapark (-30%), go to wellness
pofoz az élet :D
szép hetet

Life is too short to stay stock!

(#45894) bolondember válasza tbs (#45888) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

jó, mesélsz a VMaxról?

miben különbözik a DMX1000-től, s miben másabb, mint egy DMX3?
Hasonlít a clariionokhoz?

És be lehet tenni ECC-be?!

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#45895) fokukac válasza tbs (#45882) üzenetére


fokukac
nagyúr

Mit szívsz? :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#45896) tbs válasza venember83 (#45892) üzenetére


tbs
addikt

Igen. "This is Spartaaaaaa!"

(#45897) neduddki válasza tbs (#45882) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ELTARS!!! Teged nem tolt el orommel hogy minen akadajj???

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#45899) neduddki válasza Kalandor (#45898) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hat nalunk a 6.ban a epitesgyu hatosag kozalkalmazotjai azok nem, ha ez vkinek nem teccik nyugostan citalhat engem es a tobbiekt is a birasag ele
nem mintha az oroksegvedelmi banda a hudekikerem magamank es hudemagvagyok most sertve hozzaallason kivul barmire is kepes lenne /pedig szoban ajjajjj de mosntak a magukat:- (((/

udv

neduddki

mod: es tegeym hozza nem fuzok remeneyekt hogy lenyegi valtozas lesz...

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#45900) tbs válasza Kalandor (#45898) üzenetére


tbs
addikt

Akikkel találkozom - nem. Akadályoznak a munkaidőmben és a szabadidőmben is pl. kávézás okán, aktatologatás okán stb.

Gyenge érv, hogy a "szabályozás ilyen". A kezükben van minden - az életem is, a szabályozásuk is. A kishalság és a kézszéttárás nem mentség.

(Persze vannak normálisak is (pl. párom :DDD ), meg teljesítik az állampolgári kötelezettségeiket is, csak kissé álszent dolog, hogy a versenyszféra adójából kapott fizetésük után adóznak versenyszférásan. Kéremalássan: az állam szolgálata olyan munka, ami NEM versenyszférába való, gyakorlatilag társadalmi munka lenne, max. alapítványi pénzekből.)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.