Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#46051) venember83 válasza tbs (#46050) üzenetére


venember83
nagyúr

Tuti? :F Szerintem is rövid kellene legyen az első "ö", de a fene meg tudja már. :U

(#46052) bolondember válasza tbs (#46050) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Balatonőszöd

@öregcsóka: tuti hosszú az első ő - elég sokat járok arra pályán (is), elég megnézni a táblákat. :K

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#46053) kételkedem válasza bolondember (#46052) üzenetére


kételkedem
addikt

Sajnos nagy betűvel írtam, így én mindenképpen buktam a nyelvhelyességet! :U

Tegyünk pontot az ügy végére!
Balatonőszöd, de balatonőszödi esetleg őszödi. :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#46054) tbs válasza bolondember (#46052) üzenetére


tbs
addikt

:F Lehet, világ életemben röviddel írtam. Megkockáztatom régen Öszöd volt, csak vkinek nem tetszett... :DDD (Javaslom a régi balatoni hajók neveit tanulmányozni... ;) )

Szerk.: Kiskoromban egy Öszöd nevű vitorláson életmentősködtem keresztül 2-3 nyarat...

[ Szerkesztve ]

(#46055) bolondember válasza tbs (#46054) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

végre!!!!!!!!

Te sem vagy tévedhetetlen! :P

;]

mod: be lett ám szólva, frászt éltem én ebben a hitben. :P

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#46056) tbs válasza bolondember (#46055) üzenetére


tbs
addikt

Eddig ebben a hitben éltél?!? :Y Kedves vagy, de tényleg nem. :B Kivéve bizonyos dolgokat... ;]

(#46057) bolondember válasza kételkedem (#46037) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

egyik kollégám szokott katasztrófamenteni, egyik még most is aktív barátja ott van, küldött sms-t, h nem szakadt át, de nem biztos, h így is marad még sokáig. :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#46058) tbs válasza bolondember (#46055) üzenetére


tbs
addikt

Beszólni..? Te..? Nekem..? :)) Tőled az mindenképp dicséret lesz!

(#46059) bolondember válasza tbs (#46058) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

elég csak a szokásos megvető pillantásokat vetnem rád, s.... :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#46060) tope válasza tbs (#46058) üzenetére


tope
addikt

Csak szólok, bolond az moderátor, szóval csak óvatosan :D

(#46061) venember83 válasza tope (#46060) üzenetére


venember83
nagyúr

S mit tud tenni? :P

(#46062) kételkedem válasza venember83 (#46061) üzenetére


kételkedem
addikt

Felírja a nevét egy papírra és széttépi! :Y

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#46063) tope válasza venember83 (#46061) üzenetére


tope
addikt

+kételkedem: Lerajzol 1 papírra, majd összegyűri, és eldobja :DDD

(#46064) tbs válasza tope (#46060) üzenetére


tbs
addikt

A moderátorsága nem zavar... Csak a "sokkal nagyobbsága"... :Y :K

szerk.: Jaja, csak az összegyűréshez le sem kell rajzolnia...

[ Szerkesztve ]

(#46065) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Fáj a hátam, hétvégén menni kéne úszni, mert rosszabb lesz :U .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#46066) venember83


venember83
nagyúr

Alcatel telefont NE vegyetek. Hogy mennének csődbe. :(((

(#46067) kételkedem válasza venember83 (#46066) üzenetére


kételkedem
addikt

Jókor mondod! :(

A fiam ilyet kapott a szülinapjára!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#46068) tope válasza venember83 (#46066) üzenetére


tope
addikt

Pedig anno nekem volt ilyen, nem volt az rossz

(#46069) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#46070) bolondember válasza kételkedem (#46067) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

vannak/voltak köztük jók, az tuti. :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#46071) Tothgera30 válasza tope (#46068) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Nekem is, és még meg is van a szekrényben, bár már akkoriban is odaverték a 3210-ek :U .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#46072) lujó55 válasza zoltanz (#46069) üzenetére


lujó55
őstag

Bele sem lehet gondolni, mi történt. Lehet legyinteni rá, hogy "á, az messze van innen", de annál sokkal tragikusabb a helyzet: azokon a területeken ahol ez történt soha nem lehet termeszteni már semmit. Az EU úgy megb.sz bennünket, hogy a román aranybányás cirkusz kismiska hozzá képest.
Ezt elolvastam és ülve maradtam: még egy ilyen hülye technológiát! Arra vártak a nyitott tárolónál, hogy az iszap elveszítse a folyadékmennyiségét párolgással. Az eső meg pont arra nem esik majd, mi? :W :W :W

(#46073) zoltanz válasza lujó55 (#46072) üzenetére


zoltanz
nagyúr

"megb.sz"

Sztem ne rövidíts ilyeneket mert téged is megizélnek. :D

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#46074) tbs válasza lujó55 (#46072) üzenetére


tbs
addikt

:( Ülepedik, tömörödik. Ne háborgass egy üveg kólát ~1-2 évig, tartsd közel állandó hőmérsékletű helyen. Az aljára leül ~0.1-0.2mm rétegben a sötétség, levakarhatatlanul, a többi meg átlátszó lesz...

Nagyban, évtizedekig megy ez a folyamat egy zagytározónál... Ha már nem folyik, nem problémás. Konkrétan locsolják is az adott sűrűség eléréséig, nehogy elfújja a szél...

(#46075) lujó55 válasza tbs (#46074) üzenetére


lujó55
őstag

Én megértem az ülepedést, meg az oldott só kiválást, meg a párolgást, ozmózist, diffúziót, mindent, de ez nem egy üveg kóla, hanem állandóan éri az időjárás. Esik rá az eső (savas eső, pH csökken), hó, fagyások, stb. Nem vagyok túl kompetens, de mibe került volna behordózni és elszállítani megsemmisítésre az Uralba? Bár teljesen felesleges, a fél EU úgyis itt rakja le a szemetét :((

(#46076) venember83 válasza lujó55 (#46075) üzenetére


venember83
nagyúr

Többe került volna, mint tárolóban tartani, várni és figyelni. Ennyi.

(#46077) bnss


bnss
veterán

Szép estét mindenkinek!

Ez a vörös iszap katasztrófa hihetetlen, főként a következményei...

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#46078) kételkedem válasza bnss (#46077) üzenetére


kételkedem
addikt

A következményei és az egész helyzet kommunikációja.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#46079) bnss válasza kételkedem (#46078) üzenetére


bnss
veterán

Sajnálatos módon ennek és ehhez hasonló katasztrófának van a mai világban igazán hír értéke...

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#46080) pohár válasza lujó55 (#46075) üzenetére


pohár
félisten

vagy betenni valami jóféle atomtemetőbe, ott folyhat amerre tetszik neki, már ha kilyukadnak a hordók egyszer valami miatt :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46081) Pisztillus válasza bnss (#46079) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Pedig mindez megelőzhető lett volna, több tározó (akár menet közbeni) kialakításával, na meg a 2010-es év (az eddigiekhez képest) nagyobb csapadékhozamának figyelembe vételével, és az ennek megfelelő óvintézkedések meghozatalával és betartásával. De tudjuk, ha nagyanyámnak áramszedője lett volna, ő lett volna a trolibusz.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#46082) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Van egy olyan érzésem hirtelen arra felé drasztikusan esni fonak a telek, ingatlan árak.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#46083) bnss válasza Pisztillus (#46081) üzenetére


bnss
veterán

Szinte én is ugyanezeket jegyeztem meg a hír hallatán, de utólag már hiába elmélkedünk ezen. Kivéve, ha a felelősöket keressük...

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#46084) Pisztillus válasza bnss (#46083) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Tűt a szénakazalban?

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#46085) bnss válasza Pisztillus (#46084) üzenetére


bnss
veterán

Ez véleményem szerint nem lehet kifogás egy ilyen volumenű katasztrófa esetén. Tudom, hogy azzal nem lesznek előrébb a károsultak, ha lesznek felelősök.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#46086) venember83 válasza bnss (#46085) üzenetére


venember83
nagyúr

Ez olyan, mint gyilkost keresni, amikor csoportban követik el a tettesek az emberölést. Nem lehet egyértelműen egy személyre se rábizonyítani. Mindenki a saját seggét védi, az áldozatok meg megtapasztalják az igazságszolgáltatás árnyoldalát és tehetetlenségét. Demokrácia, jogállam, stb.

(#46087) bnss válasza venember83 (#46086) üzenetére


bnss
veterán

Félreértés ne essék, véletlenül sem egy emberre akarom ráhúzni a vizes lepedőt, nem is tehetnék ilyet. Befejezem inkább...

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#46088) venember83 válasza bnss (#46087) üzenetére


venember83
nagyúr

Csoportos felelősségre vonás? Még viccesebb fogalom. Ma túl negatív vagyok, jobb, ha lefekszek, és kialszom magam.

(#46089) bolondember válasza venember83 (#46088) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

azok utan,h olvastam a zindexen,h olyan embereket hallgattak ki a Cozma-ugyben, akik a gyilkossag idejen ott se voltak?! omfg,ha szabad igy kifejeznem magam.
Jo8

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#46090) Bubu79 válasza venember83 (#46066) üzenetére


Bubu79
addikt

B+ - egy rakat Alcatelem volt, egyiktől sem amiatt kellett megválnom, mert behányt volna. :U

Mondjam azt, hogy sz@rfos Nokiát ne vegyen senki? A mostani kétszer járt szervizben és nem mondhatnám, hogy meg vagyok vele elégedve...

Nem, nem várok a telefontól extra dolgokat - lehessen vele telefonálni és SMS-ezni - de úgy tűnik ennél a trágyadombnál ez is túl nagy elvárás...

Bekapcsolás után negyed óráig még csak gondolkodni sem érdemes azon, hogy a telefonkönyvet használjam, mert úgysem hajlandó mégcsak a gombnyomásra sem reagálni, noha kétszer már cseréltek rajta szoftvert is, valamint idézem a szervizes mókust: "kicseréltünk benne két tranzisztort is".

Jahm - kíváncsi lennék rá melyik VLSI tokban túrtak tranzisztort maguknak a mutatványhoz, mert klasszikus külön tokozott formában biza nem sokat látni benne...

Ja, ez is olcsó volt - de abban a tévhitben éltem, hogy a költségeket nem az alapvető funkcionalitás kárára csökkentik... :P

3110c

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#46091) bolondember válasza Bubu79 (#46090) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

te még azt hiszed, h a telefon=nokia?!

:D

vicces. :K Ócsó telefont akarsz vegyél valami samut. pölö.

amúgy 'reggelt.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#46092) Bubu79 válasza bolondember (#46091) üzenetére


Bubu79
addikt

Volt Samum is, azt is rühelltem :P

Ha előző véseményből az jön le, hogy számomra a telefon=Nokia, akkor valamit vagy elqrtam a fogalmazásnál, vagy Te nem ébredtél még igazán fel :P

Igazából csak egyetlen egy dolgot csesztek el a gyártásnál - a gyártósor végére a csomagolót telepítették, nem egy zúzógépet ;]

Reggelt? Még vagy három óra alvást inkább, vazze :(

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#46093) bolondember válasza Bubu79 (#46092) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

te vettél nokiát nemrég, nem én! :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#46094) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

jól látom, h a mai gyerekeknek nincsen lába?

vagy mi magyarázza, h meg kell állni reggeli csúcsban a forgalmas Bartókon (is) akadályozva a közlekedést kitenni egy/több gyereket?
Majd ~350 méter múlva lehajtani a mélygarázsba?!

vagy eztígyhogy?

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#46095) zolynet válasza bolondember (#46094) üzenetére


zolynet
addikt

ez minden iskola előtt így van, ki a vészvillogót, csak kiszáll 1p alatt a kis elhízott hűtőtöltelék, melóhelyem felé is van egy suli, inkább rámegyek a hungáriára egy kis szakaszon, minthogy abban a káoszban .... zárójelben, szerencsére már rendőrök is vannak az iskolák előtt, kár h a forgalmat nem szabályozzák kicsit, lenne egy kis + bevétel

'reggelt

Life is too short to stay stock!

(#46096) venember83 válasza bolondember (#46094) üzenetére


venember83
nagyúr

Vagy ha van is, csak lógatásra használható. :U

Bubu: Nem a telefonokkal van ott baj, inkább az azt készítő idiótákkal. Pedig már nem is francia a cég, fene meg gondolta, hogy a kínaiak is ekkora barmok. A UI fordításán akadtam ki kicsit tegnap, de szerencsére jutott még mára is egy kevés idegeskedni való. :K

(#46097) kételkedem válasza bolondember (#46094) üzenetére


kételkedem
addikt

De van, DE VAN, DEEE VAAAN! :DDD

Az evolúció nem állt meg. Az urbanizált egyedek utódaiknak a lába kezd elcsökevényesedni, cserébe egyre nagyobb a fenekük és görbébb a hátuk. A lábukat már csak a plázákban használják, ott is csak vízszintes vonulásra. A térben vertikális irányban lifttel közlekednek.

A nem urbanizált, nagyon vidéki egyedek utódai nagyon gyakran használják a lábaikat. A sáros földúton kilométereket gyalogolnak a vasútállomásig. Mire a vonathoz érnek elfáradnak, így a patájukat lazán feldobják az ülésre.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#46098) bolondember válasza kételkedem (#46097) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

érdekes.

ezt nem tudtam.

éss akkor mozgólépcsőt nem is használnak? :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#46099) kételkedem válasza bolondember (#46098) üzenetére


kételkedem
addikt

Lift, mozgólépcső, bármilyen eszköz számításba jöhet! :K

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#46100) NoLF


NoLF
addikt

a takarékszövetkezeti bankkártyarendszer "chipes"re való átalakításának következtében elsején, és negyedikén is a számlámra terheltek egy 29én megejtett tranzakciót, s 5-én már vissza is utalták.

wow.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.