Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#46551) Tim82 válasza NoLF (#46549) üzenetére


Tim82
nagyúr

Németség =! emberiség, ugye tudod? Vagy most fogsz hirtelen a fejedhez kapni, hogy "jé, eddig nem is tudtam ezt!"? ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46552) NoLF válasza Tim82 (#46551) üzenetére


NoLF
addikt

olvasd el még egyszer a javaslatot ;)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#46553) Tim82 válasza NoLF (#46552) üzenetére


Tim82
nagyúr

Te meg azt, hogy mire reagáltál. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46554) NoLF válasza Tim82 (#46553) üzenetére


NoLF
addikt

akkor helyettesítsd be a "pl német" helyére az összes vélhető áldozat nemzetiségét, s máris egy elég komoly szám jön ki, akár az egész emberiségre levetítve.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#46555) Tim82 válasza NoLF (#46554) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha esetleg nem esne le, komoly szám jön ki, de ahhoz nem elég nagy, hogy azt mondhassuk, komolyan befolyásolta volna az egész emberiség szaporulatát... Ld. pl. első világháború áldozatainak száma vs. spanyolnátha áldozatainak száma. Segítek, az utóbbi szám jóval magasabb és mégis, együttesen sem voltak számottevőek még az akkori összlélekszámhoz képest sem, nem fenyegette az emberiséget kihalás* stb.

Csakis erről a szempontról van szó, nem másról most. Meg arról, hogy több ezer éve nem volt olyan méretű háború (nem kiterjedésre és önmagában az áldozatok számára értve, hanem az összlélekszám és az áldozatok számának arányát tekintve), amelyik érdemben negatív hatást gyakorolt volna az egész emberiség szaporulatára nézve.

Persze, lehet jönni azzal, hogy "kérdezd meg az áldozatok hozzátartozóit", de statisztikailag (és most erről volt és van szó) ez értelmetlen és értelmezhetetlen felvetés.

* nyilván sarkítok, de itt még csak az sem számít, hogy egy, a háborúban részt vevő nemzetnek mekkora vérvesztesége volt...

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46556) bandus


bandus
veterán

egy készülő logout cikkembe hogyan tudok jutubról videót beszúrni?

a cikk csak akkor lesz látható, ha bepipálom az elkészült négyzetecskét? addig szerkeszthetem kedvem szerint?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#46557) pohár


pohár
félisten

szép jóestét mindenkinek
drukkoljunk a magyaroknak, még lehet esélyünk kijutni az EB-re :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46558) Winner_hun válasza BlacKSouL (#46525) üzenetére


Winner_hun
félisten

Külföldi hatóságok bejegyzései részére fenntartott hely

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#46559) Winner_hun válasza bandus (#46556) üzenetére


Winner_hun
félisten

Sehogy.

Ha bepipálod attól még nem fog egyből megjelenni, csak ha Racecam beállította a dátumot neki.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#46560) bandus válasza Winner_hun (#46559) üzenetére


bandus
veterán

okok, ezzel tisztában vagyok. vagyis a bepipálás azt jelenti, hogy jelzem Race felé, hogy én késznek tekintem a cikket, és szeretném ha megjelenne? van valami leírás erről az újfajta logoutról?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#46561) Winner_hun válasza bandus (#46560) üzenetére


Winner_hun
félisten

Igen.
Itt?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#46562) bandus válasza Winner_hun (#46561) üzenetére


bandus
veterán

köszi, közben megoldottam!

remélem hamar kinntlesz a cikk, szerintem jó lett és fontos témát érint :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#46563) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

da szép szame vaan

;]

Meg mintha nem először csinálná a dolgokat, bár ahhoz a veres szószhoz hófehér ruhát fölvenni :W Deee inkább nem szidom a ruháját :)

da szép szame vaaan

és aszondja omlós, nem omlósszfpszfpsz mint azt manapság a marketingesek

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#46564) kételkedem válasza Tim82 (#46548) üzenetére


kételkedem
addikt

Ok. Meggyőztél! :)

A kedvemért azt azért kijelenthetjük, hogy a két világháború hiányában vélhetőleg többen élnénk ma a Földön?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#46565) ludsimon


ludsimon
veterán

Sziasztok!

Lehet azt tudni mi indította be a bánat szöveget mostanában?
Már lassan annyit hallom egy nap mint a Jó napot. :D
Pl. ma hallottam egy diszkó zenében, majd be szartam rajta, de jó! :D

undefined

(#46566) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Nem tudjátok hogy ha vérvételre megyek,előtte reggel lehet-e inni egy kis vízet?

(#46567) ludsimon válasza ToBeY (#46566) üzenetére


ludsimon
veterán

Vizet persze.
Szomjan ne halj! :D

undefined

(#46568) pohár válasza ToBeY (#46566) üzenetére


pohár
félisten

inni szerintem igen, enni nem nagyon

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46569) ToBeY válasza pohár (#46568) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Csak inni akarok,mert ugye az éjszaka nem nagyon szoktam inni.És így elindulni vérvételre elég rosz

(#46570) venember83 válasza pohár (#46568) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem is szokás enni a vizet. Bár tulajdonképpen hó vagy jég formájában ehető... :U

(#46571) venember83 válasza BlacKSouL (#46563) üzenetére


venember83
nagyúr

:U

(#46572) Dylen


Dylen
aktív tag

jóestét
hidegvan

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#46573) pohár válasza Dylen (#46572) üzenetére


pohár
félisten

az biztos
és még lesz is :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46574) venember83


venember83
nagyúr

(#46575) BlacKSouL válasza venember83 (#46571) üzenetére


BlacKSouL
addikt

[link] :F

Cicus: Javasoltam már a fűthető takarót? Én fűthető lepedő gyanánt használom telente, lepedő alá beterítem, olyan mint egy pokróc, csak egy kábel figyel ki belőle egy nagy kapcsolószekrénnyel a felénél :)
Előnye, hogy viszonylag olcsó. Hátránya viszont hogy egy kandúrhoz vagy egy ufólányhoz képest csak hátrányai vannak ;] És nem oly kellemes. De sosem fázom fele.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#46576) Bubu79 válasza BlacKSouL (#46525) üzenetére


Bubu79
addikt

Annak idején faggattam én is az oktatómat róla, az Ő tippje az volt, hogy oda jegyzetelhet a rend éber őre - de passz :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#46577) venember83 válasza BlacKSouL (#46575) üzenetére


venember83
nagyúr

Microsoft Silverlight letöltése? Kösz, nem. Mikről maradok le így. :)

(#46578) Tim82 válasza kételkedem (#46564) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ki. De csak mert olyan szépen kérted.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46579) Dylen válasza BlacKSouL (#46575) üzenetére


Dylen
aktív tag

nem, még nem ajánlottad
de jónak tűnik :)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#46580) BlacKSouL válasza Dylen (#46579) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Én már két telet kihúztam vele. Fűthetném a radiátort is melegebbre éjjelente a nagy fagyokban, de szerintem ez olcsóbb. 5 fokozatú, nekem éjszakára az 1-es is elég. 2-esnél már melegem lesz és kitakarózom nagyon. Akkor meg oda a lényeg. Viszont mikor lázas voltam felnyomtam 5-ösre, hát pikkpakk kiizzasztott :) És időzítős, 1-8 órát állíthatsz be neki, meddig menjen.
Valami 4-5 k volt, faterom vette, de jó ötlet volt.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#46581) BlacKSouL válasza BlacKSouL (#46580) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Erről jut eszembe. Én reggelente annyira kómás vagyok, hogy hosszú percekig a vegetatív állapot áll fenn. Felébredek, telefont nyomok, megint felébredek, kidőlök az ágyból, mellékes, majd fürdő, aztán öltözés, irány a 15 perc séta a garázsba, majd vezetés a házig, onnan meg melóba.
Kb mire kiállok a garázsból addigra jutok el oda, hogy nem akarok megfagyni az álmosságtól. Odáig akármilyen idő van, én majd összeesek a fázástól. Nagyon fura. Gyerekkoromban hasmenésem meg hányingerem is volt a korán keléskor. 7 óra előtt egyszerűen képtelen a szervezetem az ébredésre. És teljesen mindegy, hogy hajnal 1-kor, vagy este 10-kor fekszem le. A reggel számít.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#46582) Bubu79 válasza BlacKSouL (#46581) üzenetére


Bubu79
addikt

Az egész ott kezdődött, hogy valami idióta háziasította a kakast.

Hálából ez az agresszív, sarkantyús, kiabálós leves- és pörköltbetét rettenet jól nem hagyta aludni őseinket, akik ahelyett, hogy kitenyésztették volna a néma kakast, nekiálltak kakasszóra ébredni, hogy időben elkezdhessék húzni az igát...

Teltek múltak az évek, majd valami eszement barom rájött, hogy egy mechanikus szerkezettel akár még a kakas is helyettesíthető, sőt beállíthatóvá válik még az ébresztés időpontja is - sajnos senki nem vette a fáradságot arra, hogy ezt az elmeroggyantat időben agyoncsapja, így sikerült kiviteleznie az ébresztőórát, melyet napjainkban is használnak sok-sok ember mindennapjainak megkeserítésére.

Sajnos nem voltam a közelében, hogy a letépett karját a hátába szúrhassam :(

Vannak akiket nem koránkelésre terveztek - én sem bírom a hajnali kelést, rendszeresen robotpilótával közlekedek ilyenkor. Vagy teleporttal - mikor hogy. :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#46583) tbs válasza Winner_hun (#46558) üzenetére


tbs
addikt

:Y (Alkoholos filccel maximum. :DDD )

(#46584) bolondember válasza tbs (#46583) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

vagy forrasztópákával.
elnagyolva. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#46585) BlacKSouL válasza BlacKSouL (#46369) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nnna. Mondom ma leszólítom miután a porontyot beadta. Jön kifelé, veszi elő a bagót.... hát ekkora buktát.
Sajnos ezzel beállt azon 80%-nyi nők sorába, akiket a bagó miatt kapásból kizárok. Nem tehetek róla, ilyen csodabogár vagyok. Nekem egy nő ne rohassza barnára a rózsaszín tüdejét akkor se ha azt nem látom kívülről. EZ VAN.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#46586) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

b+ ezt nem hiszem el. egy sima html oldal betöltése 8 másodperc. Egy 4 perces yt videó betöltése 19 perc. A speedtest szerint 0,1 Mb-es letöltés van, de szerintem a tizedes rossz helyre került. 0,01 lesz az.
Mindezt a 21. század 2010-es évében egy japán cégnél. Nagyon komoly ám. :U
Ja, tudom, örüljek hogy fűtenek meg szék van a seggem alatt.

Modemes időknél is rosszabb, hogy kattintok, várok 30 másodpercet mire egyáltalán egy üres ablak megjelenik az előző helyett. Aztán cím 10 másodpercig, majd háttér újabb 10-ig....stb

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#46587) venember83 válasza BlacKSouL (#46585) üzenetére


venember83
nagyúr

A nők nyolcvan százaléka bagózik? :F

(#46588) bolondember válasza BlacKSouL (#46585) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

a bagó akadály? :U

hazavinni, leszoktatni - és nemsokára újra ruzsaszín lesz a tüdeje.

@öregcsóka: lópikulát. Csak akiket a sötét lélek kinéz magának, azok 80%-a. :U Ezek alapján kijelenthetjük, h BS igen nagy mértékben vonzódik a bagózó nőkhöz.

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#46589) tope válasza venember83 (#46587) üzenetére


tope
addikt

Az Ufónők 80%-a

Szép napot mindenkinek, nekem már az, nyerni jó :D

(#46590) venember83 válasza bolondember (#46588) üzenetére


venember83
nagyúr

Hmm, miben lehetnek mások a bagózó nők, hogy ennyire hatékonyan vonzzák a sötét lelkületű fórumtársat?

Amúgy kétlem, hogy a bagóról le lehetne bárkit szoktatni. Ha abba akarja hagyni a bagózást, abbahagyja, de kényszeríteni nem nagyon lehet.

(#46591) BlacKSouL válasza venember83 (#46587) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ez a tapasztalatom. Megyek az utcán, és 10-ből 8 nő kezében ott füstöl. 14 és 28 év között meg különösen. Teljesen meglepő hogy a munkatársnőim az irodából nem.

bolondman: nálam igen. nem tudom hogy alakult ki ez bennem, de mindenesetre nézek-nézek egy szép nőt, és amikor előveszi a bagót onnantól számomra ellenszenvessé válik. és nem leszoktatni akarok, arra nincs idő, se kedv

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#46592) bolondember válasza venember83 (#46590) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

tudod - az ember mindig az elérhetetlen után ácsingózik... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#46593) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Reggelt na megvolt a vérvétel, jó sokan voltak előttem.

(#46594) kételkedem válasza bolondember (#46592) üzenetére


kételkedem
addikt

Ez így van!

Megismertük a tüzet, feltaláltuk a kereket, elektromos árammal világítunk, műholdak tucatjai röpködnek a világűrben, de a vasúti fülkék hőfok szabályzott fűtését még nem sikerült megvalósítani! :W

A bő háromnegyed órás út alatt komolyan féltenem kellett a testi épségem, nehogy odasüljek a műbőr üléshez!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#46595) Dylen válasza BlacKSouL (#46585) üzenetére


Dylen
aktív tag

senkinek nincsen rózsaszín tüdeje felnőttként

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#46596) NoLF


NoLF
addikt

matekhoz értő ember segítségét szeretném kérni, aki ráér kicsit, prájvit mí.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#46597) bolondember válasza kételkedem (#46594) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Nézd a jó oldalát - nem odafagytál. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#46598) venember83 válasza kételkedem (#46594) üzenetére


venember83
nagyúr

Máskor ne ülj le, ha nem tetszik... Ilyet... :U

(#46599) Dylen válasza Dylen (#46595) üzenetére


Dylen
aktív tag

hoppá, remekül megragadtam a mondandó lényegét, leülök, 1es :D

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#46600) NoLF


NoLF
addikt

hajnali negyed 4kor árajánlatkérő smst kapni egy majdnem 1milliós tv-re, sikeres lehetek még valaha?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.