Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#45601) kételkedem válasza Dylen (#45599) üzenetére


kételkedem
addikt

állítólag a gátfutó lányok sem :U

éke

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#45602) Bubu79 válasza Dylen (#45599) üzenetére


Bubu79
addikt

Két hete én is kísérleteztem a fülön át megvalósított levegővétellel, jellemzően éjszakánként, de sajnos nem sikerült kidolgozni a megfelelő technikát - viszont remekül tudtam tesztelni a hogyan éljünk túl egy napot fuldokló "alvás" után módszertanát ;]

Nem kaptam rá az ízére, úgyhogy inkább visszatértem a hagyományos módszerhez - ez van :(

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#45603) pohár válasza Bubu79 (#45602) üzenetére


pohár
félisten

ez jó volt :D

reggelt :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45604) bnss válasza Bubu79 (#45602) üzenetére


bnss
veterán

Pedig már épp kérdezni akartam, hogy mikor lesz belőle szabadalom... ;]

Szép napot!

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#45605) kételkedem


kételkedem
addikt

Akárcsak az RTL Klub, a Tv2 is pénzt kérne a műsoráért

Ez most valami járvány, vagy mi a szösz? Szerintem kérjen mindegyik!

Korszakalkotó ötletem szerint háztartásonként mérni kellene a televízió használatot, majd részletes számla alapján utólag fizetni.

pl a kábel tv csomagban a 60-ból kb 10-re csak akkor kattintottam, mikor hangoltam a tv-t.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#45606) Bubu79 válasza kételkedem (#45605) üzenetére


Bubu79
addikt

Végül is van benne valami - a közös költségnek is része a szemétszállítási díj :U

Mindkét médium megegyezhetne a helyi szeméttelep üzemeltetőivel, hogy átveszik-e az ipari hulladékukat ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#45607) bolondember válasza kételkedem (#45605) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

megkérdezem - ki fogja a földi sugárzást vevő emberektől beszedni a pénzt?!

Hmm - nem aggályos ez egy kicsit?! :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#45608) venember83 válasza kételkedem (#45605) üzenetére


venember83
nagyúr

Én meg pénzt kérnék azért, mert nézem őket, mivel ők azért kapnak pénzt a reklámért, mert én nézem őket. :U

Amúgy a korszakalkotó ötletedet teljes mértékben támogatom.

[ Szerkesztve ]

(#45609) ToBeY válasza bolondember (#45607) üzenetére


ToBeY
nagyúr

A digitális átállás

2011. december 31-én éjfélkor kapcsolják le az országos analóg földfelszíni tévésugárzást. A digitális átállásig a földi sugárzású csatornák (MTV, RTL Klub, Tv2) műsora szobaantennával ingyenesen nézhető. Az átállás több tartalmat, kifogástalan, zajmentes kép- és hangminőséget, új csatornákat ígér, emelkedhet az előfizetési díj nélkül elérhető tévék száma.

Ma még több, mint 800 ezer háztartás tévézik tető- vagy szobaantennával, analóg adást fogva: 2012-től minden egyes tévékészülékhez be kell szerezni egy-egy set-top-boxot, vagy új tévét kell a régi helyett venni, olyat, amibe a jelátalakítót már eleve beszerelték.

Az nem fog tv-t nézni aki nem fizet szerintem.Ki van ez találva rendesen. :U

(#45610) bnss válasza kételkedem (#45605) üzenetére


bnss
veterán

Felőlem aztán kérhet*, csak arra leszek kíváncsi, hogy ezek után lesznek-e akkora reklámbevételek, mint pl. az F1 élő adást megszakításakor. Felháborító, hogy ezt is megtehetik.

*: egyszerűen nem fogom nézni - és ezzel nem hiszem, hogy egyedül leszek -, most sem nézem egyik adót sem, kivéve az F1-et.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#45611) kételkedem válasza bolondember (#45607) üzenetére


kételkedem
addikt

Éppen ezen törpölök. 2012-ben nem csak világvége lesz, hanem befejeződik az átállás a digitális műsorszórásra. Ez azt jelenti, hogy a megfelelő tunerrel rendelkező tv a tetőantennán keresztül ragyogóan veszi a földfelszíni szabadon fogható adásokat. Azt gondolom nem mernék megtenni, hogy csak a kábelszolgáltatóknak adják pénzért a műsort, az ingyen fogható műsorszórást pedig leállítják. Sok háztartásban van kábeltévé, de szerintem a családok minimum 1/3-a csak a földfelszíni ingyenes adást nézi. Semmi kábel, vagy tányéros tv.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#45612) Bubu79 válasza ToBeY (#45609) üzenetére


Bubu79
addikt

Az átállás több tartalmat ... ígér.

Nem akarok véletlenül sem megbántani senkit, de amit a két csatorna tartalomszolgáltatás címszóval művel, azért én egy petákot sem vagyok hajlandó fizetni.

Szigorúan magánvélemény, de úgy érzem lassan egy kezemen is össze tudnám számolni, hogy a két csatornán hány olyan műsor van, amit szívesen megnézek - összesen.

Főműsoridőben ömlik a bulvárszenny mindkettőből, ami biztosan megfelel Pistikének és Mariskának, de épeszű, gondolkodó embereknek cseppet karcsú a felhozatal valóban nézhető, élvezhető műsorokból.

És mielőtt még előkerülnének a nézettségi adatok - egyen mindenki tehénsz@rt, több tízmilliárd légy nem tévedhet! :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#45613) bolondember válasza ToBeY (#45609) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

megnézted a dátumot is? :U

persze, egy évig csak a lakosság egy részétől szednek pénzt?
Egyenlő bánásmód, he? :U

@Bubci: hát.. F1. Mást nem nagyon. Vasárnap bekapcsoltuk kicsit a TV2-t, mert Somogybabodról volt szó benne.

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#45614) ToBeY válasza bnss (#45610) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Előzör a német RTL csinálta ezt hogy sportközvetítések közé berakott reklámot,gondolom innen jött az ötlet .

(#45615) Bubu79 válasza bolondember (#45613) üzenetére


Bubu79
addikt

F1-et már jó ideje nem nézek - bár felcsillant a remény, hogy talán újra rákapok majd - ha Palik Laci nem kommentál többet ;] :DDD

Régen úgy volt, hogy két műsorszám között volt egy kis reklám - mára ez úgy módosult, hogy két hosszú reklámblokk között van még egy kis műsor - amit lehet, hogy nézni sem érdemes, mert agyhalált okoz ;]

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#45616) kételkedem válasza Bubu79 (#45615) üzenetére


kételkedem
addikt

Hová tűnt démonhíll Palik Lászlót ne emlegesd, mert az alapelvekbe ütközöl! :DDD

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#45617) bolondember válasza Bubu79 (#45615) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

figyu.

lehet utálni Palik "220-szal borult a sivatagban" Lászlót...
DE.

Ez a "Gyulám", baszki, egymaga több hülyeséget mond, mint Palik egy szezon alatt. Laci mellett nem aludtam még el. Gyula meg a beszélni nem nagyon tudó versenyző mellett viszont nem nehéz bealudni.

Meg kéne néznem, a német rötölö van-e nálunk. :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#45618) Bubu79 válasza bolondember (#45617) üzenetére


Bubu79
addikt

Palik stílusa az, amiből elegem lett az évek során - olyan mértékben fejlődött az arca, hogy lassan már egy I-max kamera is nehezen tudná befogni úgy, hogy a feje minden részlete ráférjen a képernyőre - lehet, hogy emiatt is hagyja ott az ipart? ;]

Igen, odáig vagyok a szimulátor világbajnokokért is és a vízilabdázó, boxoló futball kommentátorokért is ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#45619) zoltanz válasza bolondember (#45613) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Én is inkább felvételről nézem meg, ha esetleg valami izgalmas verseny volt vagy sokan eldobták az autót, esetleg a rajtot ha tv közelben vagyok. :DDD Viszont az időmérő izgi lett ezzel a kiesés módszerrel.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#45620) venember83 válasza Bubu79 (#45618) üzenetére


venember83
nagyúr

Én inkább a bringás hölgyeket kedvelem, de ez persze ízlés dolga.

(#45621) ToBeY


ToBeY
nagyúr

(#45622) bolondember válasza Bubu79 (#45618) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

azért a szimulátor világbajnok azóta odatette magát, és nyert IRL is nem keveset.

Amúgy nem a Véber Gabi kommentál Monza óta, hanem valaki más. Aki nem tud beszélni nyilvánosság előtt.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#45623) Bubu79 válasza bolondember (#45622) üzenetére


Bubu79
addikt

A dilettancia földjén miért csodálkozol azon, hogy nem a megfelelő ember ül a megfelelő poszton? ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#45624) bnss válasza ToBeY (#45614) üzenetére


bnss
veterán

Nem gondoltam volna, hogy pont a német RTL kezdte el ezt az idegesítő reklámkampányt...

venember: UCI szabványosítani kellene ezt a női bringás mezt? :)

bolondember: teljes mértékig egyet kell értsek a "Gyula-teóriával", annyi kitétellel, hogy az új szakkommentátor - Walter Csaba - legalább tisztában az autóversenyzés fogalmával, az más kérdés, hogy "eladni" még nem sikerült magát.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#45625) venember83 válasza bnss (#45624) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem csak a mezen múlik. :N Sőt, a múltkori kolozsvári esős versenyen is találkoztam egy elragadó teremtéssel.

(#45626) ToBeY válasza bnss (#45624) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Igen én jó 3-4éve láttam a német RTL-en BOX meccs és F1 közben.De ott még ki sem rakták kicsibe a meccset reklám közben (lehet már igen,nem tudom )

(#45627) tbs válasza kételkedem (#45605) üzenetére


tbs
addikt

:DDD Hehehe. Legalább tudatosabb fogyasztóvá válik a sok szemcigiztető... Jó ez, támogatom. Híradó -> 5eFt/hó. Esti nagyfilm -> 15eFt/hó. Esti mese -> 50eFt/hó... ;]

Támogatom.

(#45628) bnss válasza venember83 (#45625) üzenetére


bnss
veterán

Nyilván. :)

ToBeY: box meccs közben, a menetek között még annyira nem zavar, de az F1 alatt már annál inkább.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#45629) venember83 válasza tbs (#45627) üzenetére


venember83
nagyúr

A következő lépés legyen a fizetős on-line tartalomszolgáltatás, és akkor eljön az az idő, amikor végre a számítógépet is csak melóhelyen használja majd mindenki.

(#45630) tbs válasza venember83 (#45629) üzenetére


tbs
addikt

Isteni volna, imádnám! :K

(#45631) bolondember válasza tbs (#45630) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

éhenhalnál két hét után.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#45632) tbs válasza bolondember (#45631) üzenetére


tbs
addikt

:K Jobb lenne. (Amúgy legalább egy hónapnyi tartalék van rajtam. :P )

(#45633) bolondember válasza tbs (#45632) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ja, h két hétig kitart a család, lehet őket enni! :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#45634) tbs válasza bolondember (#45633) üzenetére


tbs
addikt

:K

(#45635) pohár válasza bolondember (#45633) üzenetére


pohár
félisten

kutyáról, macskáról nem is beszélve :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45636) Pisztillus válasza pohár (#45635) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Bársonytalpúakkal csak óvatosan, ismerek itt egy (vér)medvét, aki harap az ilyenekért! :D

Amúgy meg: Szép napot mindenkinek!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#45637) kételkedem válasza Pisztillus (#45636) üzenetére


kételkedem
addikt

Szépet!

Úgy hűl a levegő, mintha tél akarna lenni! Sötét van és hideg. Az idei ősz lehet, hogy érdeklődés hiányában elmarad?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#45638) venember83


venember83
nagyúr

(#45639) bolondember válasza kételkedem (#45637) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

itt ősz van.

még. :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#45640) nike_ válasza Bubu79 (#45572) üzenetére


nike_
addikt

TISZAÚJVÁROS? :D ide is jött ezek szerint, na nem baj, nem maradtam ki semmi jóból

(#45641) zoltanz válasza venember83 (#45638) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Vezze a Károlyra a Karcsi becenevet ki nem találtam volna... :U

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#45642) lujó55


lujó55
őstag

Tisztelettel tájékoztatom a fórumtársakat, hogy mától egri vagyok.
:R
Sikeresen átcihelődtünk, pedig szakadt az eső. Szerintem megérdemlek egy sört... ;]

(#45643) Tothgera30 válasza lujó55 (#45642) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Azért gratulálok hozzá :R .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#45644) BlacKSouL válasza ToBeY (#45621) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Rendesen megrázta a topikot..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#45645) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Mai nyertes koktélunk a Dagiméri, alias Bloody Mary. Kinti hőmérsékletre(9°C) hűtött alapanyagok, 1/5 pohár vodka, 9 csepp Tabasco szósz, 30 csepp Worchestershire szósz, egy borsószemnyi őrült bors, két körömnyi só (ez már kinek-kinek ízlés szerint) és sajnos egyéb más híján már csak a paradicsomlé ráborítása jön. Jól megkeverem, kb 40 kanáltekeréssel.
Cuppogva, nyammogva, majd szipákolva, krákogva fogyasztandó.

Ez már a tél közeledte.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#45646) venember83 válasza BlacKSouL (#45645) üzenetére


venember83
nagyúr

Neked már augusztus végén közeledett a tél. :P

(#45647) Dylen válasza BlacKSouL (#45645) üzenetére


Dylen
aktív tag

mesélj már még valamit, úgy unatkozom

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#45648) BlacKSouL válasza Dylen (#45647) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Aha...unalom ellen volna ötletem. :) Csak már nem tudok vezetni ma, a Bloody Mary vodkája átmenetileg alkalmatlanná tett rá. Meg egyébként hány sort írjak amit még végig tudsz olvasni? :P

Jól van na, nem gonoszkodom.
Mit meséljek? Miről szeretnél ma hallani?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#45649) Dylen válasza BlacKSouL (#45648) üzenetére


Dylen
aktív tag

szeretném hallani a teknősbéka és a skorpió meséjét

egyébként mind1, itt fekszem az ágyban, tüsszögök jobbra balra, meg az orrom fújkálom, szóval jöhet bármi :)
max 10 sor

[ Szerkesztve ]

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#45650) Tim82 válasza Dylen (#45649) üzenetére


Tim82
nagyúr

"Nem tehetek róla, ilyen a természetem!"

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.