Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Szeretettel megnyitom ezt a topicot Mindenkinek, aki egy kicsit "lazábban", kötetlenül szeretne beszélgetni itt a Fórumon bármiről, ami csak érdekli.

Itt minden téma "ON"-nak számít, ahogy a címben is szerepel. A Fórum szabályzata természetesen ebben a topicban is érvényes, azonban megpróbáljuk azt, az ésszerűség határain belül, egy kicsit szabadabban alkalmazni, értelmezni. Itt nem szól rá senki senkire, ha esetleg értelmetlen, vagy annak tűnő hozzászólást ír, viszont arra sem, aki az ellenkezőjét teszi.

Ez a topic nem kíván sem konkurenciája, sem alternatívája lenni a régi, nagy hagyományokkal rendelkező OFF TOPIC-nak. Senkinek nem kell választani, bárki írjon oda, ahová csak szeretne. Ha úgy tetszik, mindkettőbe.

Mod.: Aki esetleg még mindig nem érti az okokat, a motívációt, itt leírtam, hogy az én szemszögemből hogyan látom ezt. - 2008. 06. 01.

Racecam

Előzmény:

ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I.
ON TOPIC [Második menet] - Archívum II.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#2) BITBOYS válasza philoxenia (#1) üzenetére


BITBOYS
addikt

2dik :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#3) Killing


Killing
addikt

3. :D

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#4) Csyppa válasza BITBOYS (#2) üzenetére


Csyppa
senior tag

egs

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#5) 7 válasza BITBOYS (#2) üzenetére


7
addikt

Üdv az új totyiknak

[ Szerkesztve ]

(#6) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Ez gyors volt... :K
Az előző lezárása nem különben... Még épp szerkesztettem a hozzászólást, de elküldeni már nem tudtam... :DDD

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#7) BITBOYS válasza Csyppa (#4) üzenetére


BITBOYS
addikt

nálam ez hagyomány :D

yeti welcome

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#8) venember83


venember83
nagyúr

Válasz

Ki tudja. Az se elképzelhetetlen. Csak pénz kellene meg egy kis bizniszösztön. Meg nem ártana egy kis gyógyszerészeti ismeret se. Különben meg milyen dolog, hogy te még beleírsz a lezárt topikba? Meg miért tart ennyi ideig egy újat nyitni? :U

kieg.: Utána meg kimoderálják az ötvenezret túllépő, nem topikzáró hsz-t.

[ Szerkesztve ]

(#9) RoyalFlush válasza Killing (#3) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Elcseszted ;]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#10) Killing


Killing
addikt

Jöhet a könyvjelző csere. :)
Royal: Csyppa cseszte el. ;] Ellopta az 50k-t. :O Nem baj majd egy év múlva.

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#11) Csyppa válasza Killing (#10) üzenetére


Csyppa
senior tag

Te cseszted el. Most pl. a nevem.

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#12) pohár


pohár
félisten

10. a modi után :DD

Vagiys 11. :U :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#13) Killing válasza Csyppa (#11) üzenetére


Killing
addikt

Ugyan már. Mire való a szerkesztés gomb? :P

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#14) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

szerk: iszok egy kis izlandi zuzmó teát

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#15) Pisztillus válasza venember83 (#8) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Gyógyszerészeti ismeret nem feltétlenül kell, ha van egy jól képzett vezetőd (személyi jogos). Kellő pénz birtokában ketten már belevághattok - csak kérdés, hogy érdemes-e. A jó helyeket már elvitték. (A félreértés elkerülése végett ezek a magyarországi viszonyokra értendők.)

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#16) BITBOYS válasza RoyalFlush (#14) üzenetére


BITBOYS
addikt

:DDD

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#17) ngabor2 válasza venember83 (#8) üzenetére


ngabor2
nagyúr

az még hagyján... de ha tudnád, amit nem tudsz... ;]

(#18) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ha kevés lesz a moderátor, majd lehet, jelentkezem. :DDD
Mikor is fog piros hó esni? :))

Szerk.: Oh, ég, meg ilyen kedves avatárral moderátorrá lenni... körberöhögnének a vérpistikék. :D

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#19) Fadam


Fadam
csendes tag

Meg szabad kérdezni, hogy yetike miért "csak" VIP?

venember83: THX :R

[ Szerkesztve ]

(#20) venember83 válasza ngabor2 (#17) üzenetére


venember83
nagyúr

Pl. hogy mi van a plusz két hsz-ben? :U

Pisztillus: Hamarabb vágom én a kapát a földbe, minthogy olyan téren kezdjek vállalkozásba, amihez nem értek.

Fadam: [link]

[ Szerkesztve ]

(#21) 7 válasza Algieba (#18) üzenetére


7
addikt

Te vagy a csillagász, neked kell tudnod, mikor áll úgy a Föld és a Nap egymáshoz képest, hogy pirosra színezze a fény a havat ;]

[ Szerkesztve ]

(#22) zolynet


zolynet
addikt

2emberünk 17ig dolgozik, még mindig itt vannak ... droidok ezek én mondom :( nincsjobbdóguk

Life is too short to stay stock!

(#23) ngabor2 válasza venember83 (#20) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ha csak kettő lenne... :D

(#24) Pisztillus válasza Algieba (#18) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Maximum jól szétcsapnál köztük... :DDD

Venember: Sejtettem, és ezzel magam is így vagyok. Hiába ismerem pár dolognak az elméletét, mivel gyakorlatot soha nem szereztem benne, nem is kísérleteznék. Pl. az egy dolog, hogy itthon megbütykölök pár számítógépet, de erre nem alapozok szervizt.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#25) RoyalFlush válasza Fadam (#19) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Mert nyugdíjba ment ;] :D

(#16) BITBOYS: ne egyél annyi kukoricát, mert felpuffaszt :U

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#26) 7 válasza Fadam (#19) üzenetére


7
addikt

Csak?!

Én olyan szép, aranyos és imádatos vagyok, hogy ilyen ranggal tiszteltek meg, mert nagyon, nagyon fontosnak tartanak! :P

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#27) Fadam válasza RoyalFlush (#25) üzenetére


Fadam
csendes tag

Ilyen öreg lenne? :DDD

yetike: azért tettem idézőjelbe :P

[ Szerkesztve ]

(#28) Algieba válasza Pisztillus (#24) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Röpködnének a figyelmeztetések. Én lennék a karate néni. :D

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#29) RoyalFlush válasza Fadam (#27) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Korkedvezményes ;]

(#26) yetike: [link]

(#30) 1010: a régi betelt.

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#30) 1010


1010
őstag

mer kell ujat nyitni?

(#31) Fadam válasza 1010 (#30) üzenetére


Fadam
csendes tag

Mert ha eléri az előző topik az 50000 hsz-t akkor újjat szoktak nyitni, épp most olvastam a szabályzatban. :P

megelőztek

[ Szerkesztve ]

(#32) McKane


McKane
senior tag

Üdv.

ha már megnyílt a harmadik felvonás, lenne egy kérdésem.. :D

Ehhez az elektromos borotvához lehet borotvahabot használni? (hausmeister hm2333A )
[link]

(bocsi az oldalért, de csak ilyet találtam )
Azért kérdezek,mert még ilyenem nem volt.. :DD

Üdv.: McKane

(#33) pohár válasza McKane (#32) üzenetére


pohár
félisten

Minek neked ahhoz borotvahab?? :F :DDD
Azért elektromos hogy ne kelljen hozzá hab :N (többek közt)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#34) ngabor2 válasza McKane (#32) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ez a te topikod... bár ha lenyomod 0-ra... akkor mégse :D

akkor talán ez.

vagy maradhatsz itt :D

[ Szerkesztve ]

(#35) Killing válasza philoxenia (#1) üzenetére


Killing
addikt

Atrchívum II
Helyesírási hiba.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#36) mayerlaci


mayerlaci
senior tag

Polírpasztát mindenkinek.

(#37) Ice!? válasza 1010 (#30) üzenetére


Ice!?
őstag

Tetszik a neved.:DDD

(#38) R válasza mayerlaci (#36) üzenetére


R
aktív tag

?

(#39) zolynet válasza mayerlaci (#36) üzenetére


zolynet
addikt

generális falióra

Life is too short to stay stock!

(#40) 1010 válasza Ice!? (#37) üzenetére


1010
őstag

:)

(#41) Killing válasza 1010 (#30) üzenetére


Killing
addikt

Mert 50 000 után úgy szokás.

Mit szólnátok ha adnánk a topicnak egy egyedi alcímet?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#42) Ice!? válasza 1010 (#40) üzenetére


Ice!?
őstag

Azt kellett volna mondanod, hogy "Nekem is a tiéd.":D

(#43) bnss


bnss
veterán

Válasz erre:

Én is hasonlóan látom a jövőmet a PH!-val kapcsolatban, kisebb-nagyobb üzemszünetek előfordulhatnak majd. :)

Köszönöm, szerencsére a néhanapján szükséges fájdalomcsillapítón kívül még nem kell szednem semmit. Na jó, C vitamint szoktam magamhoz venni, de igyekszem ezt inkább gyümölcsök és zöldségfélék rovására megoldani. :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#44) Killing


Killing
addikt

Jó ez az alcím! :) Kinek a kreálmánya?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#45) ngabor2 válasza Killing (#44) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem az enyém. pedig én is tudnék értelmetlen alcímeket adni ;]

egy gondolat bánt engemet,
mikor igyam meg a sörömet...

[ Szerkesztve ]

(#46) Killing válasza ngabor2 (#45) üzenetére


Killing
addikt

[More chat plz!] ;]
Vagy ez nem jó?

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#47) werttzui


werttzui
őstag

De rég jártam erre ! Szerencsétekre ;]

PENTAX

(#48) philoxenia válasza Killing (#46) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Kihagytad az n betűt, azt úgy írják Plzn... ;]
Már a söröst... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#49) ngabor2 válasza Killing (#46) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem, mert ez továbbra is fórum, nem chat. aprócska különbség akad...

(#50) Killing válasza philoxenia (#48) üzenetére


Killing
addikt

Nem csak sör az.[link] :D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.