Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#45801) BlacKSouL válasza Sipi16 (#45799) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Jobb híján gyelőre bekevertem némi szájbab.szósan csípős Bloody Maryt bőségesen megöntve vodkával, meg mellé ezt hallgatom lassan 2 és fél órája:

[link]

Kicsit eltereli az ember gondolatait...

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#45802) Dylen válasza Mawyx (#45800) üzenetére


Dylen
aktív tag

és jó volt? :D

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#45803) Mawyx válasza Dylen (#45802) üzenetére


Mawyx
senior tag

jó bizony :D

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#45804) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

"A pap nem valami gyenge katonának látszott, mert amint meglegyintette állon a patást, Buga Jóska menten leesett a lábáról. A kántor csak rátette tenyerit a bakterom fejire, és az újdonatúj baktersapka leszaladt a bakterom orrára. Így történt, hogy a bakterom is leborult a földön hasaló sógor mellé reteklevelet legelni, abba aztán annyira belemelegedett, hogy még akkor is tele volt a szája krumpliszárral, mikor a kántor kihajította a kapun."

Szerintem az emberek 95%-a sosem olvasta az eredeti regényt, pedig a film a tizedét sem adja át.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#45805) Dylen válasza BlacKSouL (#45804) üzenetére


Dylen
aktív tag

na most azt képzeld el, hogy én még a filmet sem láttam

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#45806) BlacKSouL válasza Dylen (#45805) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Akkor ne azzal kezdd.. Ezzel..

Feltéve ha van időd/kedved/energiád..

Én ezt még általánosban olvastam. Fura rohadt helyzet volt, hogy az általános iskolai kötelező olvasmányok helyett én bakterházat olvastam, meg Rejtőt, meg aztán nyolcadikban a Svejket. Gimiben meg a Mesterségem a halál-t, és a 209-es számú auschwitzi fogoly-t. Lehet hogy nem a világ vagy magyar szépirodalom kritikusok által legmagasabbra magasztalt művei, de engem ezerszer jobban elszórakoztattak. Ja hogy iskolában nem szórakozni kell hanem tanulni? Na ez a legalapvetőbb probléma. Hogy sosem a gyerek szintjének megfelelő olvasmányt dobnak elé. De ha véletlenül megtalálja akkor szeret majd olvasni. Én 3 éves korom óta olvasok. Ez volt a szerencsém. Megkereshettem magamnak mi az ami tetszik. Tüskevár tetszett, szórakoztatott. Ábel szintén. És még volt ami ugyancsak. De muszáj voltam mást is olvasni hogy ne érezzem minden a kötelező szagot.

Na jó, filozófiai egypercesünket hallották. A többit mindjá' megírom LO-ra.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#45807) Dylen válasza BlacKSouL (#45806) üzenetére


Dylen
aktív tag

én meg azt tervezem, hogy születésnapomon elutazom valami meleg szigetre :)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#45808) BlacKSouL válasza Dylen (#45807) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Kit viszel magaddal?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#45809) Dylen válasza BlacKSouL (#45808) üzenetére


Dylen
aktív tag

azt, aki ma azt mondta nekem, hogy bármikor bárhová elutazna velem

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#45810) BlacKSouL válasza Dylen (#45809) üzenetére


BlacKSouL
addikt

van akinek én ilyesmit hiába is mondok...
Neked legalább van értelme ilyesmit mondani..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#45811) venember83 válasza BlacKSouL (#45801) üzenetére


venember83
nagyúr

El bizony, jó szar muzsika... Na jó, nem. Csak nem tetszik.

De végre egy szombat, amit nem itthon, egyedül töltöttem. :))

Amúgy a The Gatheringről ilyenek jutnak eszembe: [link]. Tetszik a zenéjük, változatos, hangszeres, szívhez szóló, jó.

[ Szerkesztve ]

(#45812) BlacKSouL válasza venember83 (#45811) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Congrat..

Én viszont asszem ledőlök vízszintesbe. Valami 3,5 deci vodka került nagy hirtelenséggel a szervezetembe, és mindenféle olyan kényszerképzeteim vannak, amik akár bőven igazak is lehetnének, de végül mégsem bizonyulnak annak. Amikor a biztos józanság állapotában is olyan mintha álmodnék egy gyönyörű valóságot, és aztán kénytelen vagyok egy részeg álomvilágban egy valóságot vágyni amiben álomszerűen valóságos minden ami gyönyörű és jó.

Kibazmeg Én? Ennek semmi értelme..

Ha tudni akarjátok a kis ribanc mindent megcsináál amit akarok. Ha azt mondom neki hogy nyalja ki a seggem.. Vöhhöhhöö. Háát kiiinyaaljaaa.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#45813) venember83 válasza BlacKSouL (#45812) üzenetére


venember83
nagyúr

Ejj, nem vodkázni kell, hanem szép finom felvezetés, szinten tartás, majd nyugodt levezetés. Mindezt valami olyasmivel, amit a bél- és idegrendszer is hosszabb ideig bír. Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok.

Ma kora délután, azt hiszem, hogy próbára teszem magam a roncsbringával a városban, nézzük, milyen emelkedőket bírok kitekerni, mennyivel, hogyan, stb. Feszegessük a határokat.

[ Szerkesztve ]

(#45814) tildy válasza Mawyx (#45791) üzenetére


tildy
nagyúr

Köszike:D

Itt pólóban voltam este kinn, hatott a pálesz:dD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#45815) tope válasza Dylen (#45809) üzenetére


tope
addikt

Nagy lesz a tömeg szerintem :B

Szép napot mára is, na mindjárt favásár, pakolás, hiába a kandalló sem megy magától.

(#45816) BlacKSouL válasza venember83 (#45813) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Felvezetés Bloody Mary volt, a szinten tartás meg vodka-Martini.

Szép szolidan..aztán bealudtam. Most meg bemegyek leszavazok, aztán bemegyek melóba...ha beenged a portás. A munkától jobb idegölő és gondolatelterelő nincs..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#45817) venember83


venember83
nagyúr

Jó reggelit. Ej, de szép idő van odakint. :K

(#45818) zoltanz válasza BlacKSouL (#45816) üzenetére


zoltanz
nagyúr

"Gondolatelterelő"

Sztem nem eltereli kell hanem koncentrálni, vagy ha valami nem hagy nyugodni elrendezni azt a "gondolatot". :K

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#45819) venember83


venember83
nagyúr

Hmm, Maiden koncert kipipálva, Toten Hosen koncert kipipálva, már csak a Metallica és AC-DC maradt, amire mindenképpen el kell jussak ebben az életben. :K

(#45820) fokukac válasza venember83 (#45819) üzenetére


fokukac
nagyúr

húzzál bele, még mielőtt leesnek a színpadról :)

ui. Amúgy mindkettő járt nálunk nemrég...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#45821) BlacKSouL válasza zoltanz (#45818) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Most el kell terelni arról amit megoldani nem tudok.
Ha nem lenne szörnyű vonatkozása a mondatnak, azt mondanám hogy a munka szabaddá tesz. Ez persze nem igaz, de sokkal inkább agyalok azon, hogy a következő Honda Civic ablaktörlőjének alkatrészeit ki szállítsa nekünk, mint azon amin amúgy e helyett agyalnék otthon a szobában ülve. És bár fergetegesen jó idő van kint, verőfényes napsütés, enyhe szellő és 12 fok, még kirándulni, gyönyörködni sincs kedvem az immár csodálatosan sokszínű lepelbe burkolózó, és azt napról napra változtató tájban.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#45822) Mawyx válasza Dylen (#45807) üzenetére


Mawyx
senior tag

mmm, sziget, hová mész? :))

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#45823) zoltanz válasza BlacKSouL (#45821) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Persze, csak vannak olyan "gondolatok" amiket időben meg kell oldani, nincs mese. :K

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#45824) venember83 válasza fokukac (#45820) üzenetére


venember83
nagyúr

Itt is voltak, legalábbis Hetfieldék, mélyen tisztelt és hőn szeretett fővárosunkban is, de oda nem megyek. Nem érzem magam méltónak, hogy belépjek annak a városnak a kapuin. :U

Budapesti koncertek esetében meg ripsz-ropsz percek alatt elfogy a jegy, feleszmélek s már nincs is. :DDD

(#45825) Dylen válasza Mawyx (#45822) üzenetére


Dylen
aktív tag

én legszívesebben korfura vagy krétára mennék, de az kicsit sokba kerül
fapadossal esetleg bari, barcelona vagy róma jöhetne szóba, de azok meg már nem szigetek
na át kell ezt még gondolni

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#45826) BlacKSouL válasza Dylen (#45825) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Korfu vagy Kréta? Mindkettő isteni hely :) Kréta a maga száraz kopárságával, Korfu meg a buja zöldségével. Mintha nem is ugyanaz az ország lenne. Kréta sokkal görögösebb, de mégis teljesen egyedi. Korfu meg mintha nem is görög lenne.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#45827) pohár válasza Dylen (#45825) üzenetére


pohár
félisten

menj Hawaii-ra, az sziget :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45828) Mawyx válasza Dylen (#45825) üzenetére


Mawyx
senior tag

Ha repjegyvadászatban segítség kell, csak szólj :K
Nekem egy hét Barcelona ki van fizetve szállással, repcsivel mindennel együtt, nem visszatérítendő és nem tudok elutazni :( :O Már beletörődtem, de volt pár álmatlan éjszakám, szíven ütött nagyon :(

Most pénteken is elment a repcsi nélküem :( , mert ugye a mai világban meg kell jelenni személyesen a suliban egy papírt leadni, amit gépen kell kitölteni, nem kézzel, de nem lehet ám azt elküldeni e- mailben, hanem ki kell nyomtatni, bevinni személyesen, hogy ott az alkalmazottak arról a paírról újra begépeljék az adatokat :U :W

[ Szerkesztve ]

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#45829) fokukac válasza Dylen (#45807) üzenetére


fokukac
nagyúr

"meleg sziget? "

esetleg Leszbosz?

:P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#45830) pohár


pohár
félisten

kurucpecsenye + sült krumpli kis házi csalamádéval, előtte almaleves, teli vagyok :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45831) nike_ válasza pohár (#45830) üzenetére


nike_
addikt

nálunk: meggyes gyümölcsleves, utána sárgaborsófőzelék, pörkölt.

ahoj!

(#45832) Winner_hun


Winner_hun
félisten

No comment:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#45833) negyedes


negyedes
addikt

votma?
[link]
:D

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#45834) pohár válasza Winner_hun (#45832) üzenetére


pohár
félisten

ppppppppppppfffffffffffffff :W :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45835) Pisztillus válasza Winner_hun (#45832) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Bakker... :))

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#45836) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Kissé meg vagyok fázva :U . Az idő pedig hol jó, hol rossz :W .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#45837) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Ilyenkor pláne ki megy szavazni. :D

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#45838) tope válasza negyedes (#45833) üzenetére


tope
addikt

Nem, de kibacott jóóóóóóóó :D

Szép Vasárnap délutánt, estét (szépnek szép, csak ne kéne dolgozni menni megint)

(#45839) venember83 válasza Winner_hun (#45832) üzenetére


venember83
nagyúr

(#45840) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Szép magyar nyelven így kell ragzani:

"- És ez a hitelkérelem mennyi idő alatt folyósul meg?" :DDD

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#45841) ToBeY válasza Dylen (#45825) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Kréta nem nagy szám,nincs más csak kő meg kecske :K

(#45842) Dylen válasza Mawyx (#45828) üzenetére


Dylen
aktív tag

hmm, konkrétan lekésted a repülést a papír miatt? :F

és barcába miért nem tudsz elutazni?

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#45843) ngabor2


ngabor2
nagyúr

no, ide is elértem. mi a helyzet mostanában?

(#45844) Dylen


Dylen
aktív tag

van másnak is baja t-home-os adással jelenleg?
nálam 40 perce nincs adás :F

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#45845) venember83 válasza Dylen (#45844) üzenetére


venember83
nagyúr

Vegyél elő egy könyvet, nem régen ajánlottak is egyet neked. :K

(#45846) BlacKSouL válasza Dylen (#45844) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Kréta is, Szantorini is megvolt '96-ban. Nem csak kő meg kecske :) Ugyanitt, Gouves-ben voltam én is. csak másik szállóban. [link]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#45847) venember83 válasza BlacKSouL (#45846) üzenetére


venember83
nagyúr

Volt lift is? :U

(#45848) BlacKSouL válasza venember83 (#45847) üzenetére


BlacKSouL
addikt

nem

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#45849) venember83 válasza BlacKSouL (#45848) üzenetére


venember83
nagyúr

Pedig reméltem, hogy igen, és akkor esti mese is lesz. De így marad csak a labdarúgás.

(#45850) BlacKSouL válasza venember83 (#45849) üzenetére


BlacKSouL
addikt

kilenccázkilencvenhatban még nem értettem annyira a liftek titkait, de meg amúgysenem volt, mert 2 szintes volt a hotel

Aláírás (nem kötelező megadni)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.