Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#46901) Dylen válasza BlacKSouL (#46898) üzenetére


Dylen
aktív tag

A hegy gyomrában

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#46902) Pisztillus válasza lujó55 (#46900) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Nekünk volt. De azért a jó kis hétfői adásszünetekre én emlékszem ám...

Amúgy meg: Szép napot mindenkinek!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#46903) Tim82 válasza Pisztillus (#46902) üzenetére


Tim82
nagyúr

Neked is. :)

Jut eszembe, nem is meséltem még el az UPC-s sztori végét.

Bementem az ügyfélszolgálatra csütörtökön, mint kiderült, az UPC-éknek augusztus második felében befizetett e-Ticket-es utalványt az ő rendszerük csak szeptemberre tudta elkönyvelni. (Bő 10-12 napos késéssel könyvelik le az e-Ticket-es utalványokat, igaz, hogy az ő oldalukon azonnal készül bizonylat pdf-ben...)

Tehát augusztusi számlával lógtam - amúgy meg decemberig rendezve van a többi hónap. :DDD Értesíteni meg "elfelejtettek"?

Mindenesetre amikor az ügyfélszolgálatos lány közölte velem, hogy a korlátozás feloldásának van egy extra háromezer forintos költsége, akkor nem bírtam ki és képen röhögtem, mert ez már annyira abszurd volt. Ekkor felállt, egy kis türelmet kért, hátrament (gondolom, a főnökével egyeztetett, mert cikinek érezte a helyzetet), visszajött és mondta, hogy "méltányosságból" nem kell befizetnem ezt az extra "visszakapcsolási díjat". Az augusztusi "elmaradást" pedig rendeztem és most egy hónappal előbbre is fizettem a netemet így...

A tanulság az, hogy ha a szolgáltatókban nem is feltétlenül, de az ügyfélszolgálatosokban meg lehet bízni.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46904) Pisztillus válasza Tim82 (#46903) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Szép kis kaland, de az a lényeg, hogy végre megoldódott.
A minap minket is felhívtak (patika), hogy van egy szuper üzleti csomagjuk, bla, bla. Mondom, ez már a kezdetektől az. Itt vége is lett a beszélgetésnek... :)

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#46905) Tim82 válasza Pisztillus (#46904) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ezek ilyenek, hallod! :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46906) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Láttam pénteken egy BMW-t, I I I I - 11 rendszámmal. Ööö, izé.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#46907) bnss


bnss
veterán

Szép estét! Sötétedik, ez csak tetézi az álomkórt... :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#46908) Tim82 válasza bnss (#46907) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ne is mondd, majdnem bealszom itt a munkahelyen. :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46909) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Á már megint, ezt nem hiszem el...A pókember még csak a 70. ismétlését éli a tv-ben, a csokigyár meg nekem túlságosan elvont, és nem esik jól bogozgatni a mély mondanivalóját. Gondoltam lesz egy tévézős este. De nézhetetlen dolgok vannak megvágva és megtömve reklámmal.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#46910) Tim82 válasza BlacKSouL (#46909) üzenetére


Tim82
nagyúr

DVD?

Mi tegnap este elővettük a készletből a Köntörfalak c. filmet - mondjuk én bealudtam rajta, pedig jó film. (Szerencse, hogy láttuk már moziban, meg hogy DVD-n is megvan és bármikor megnézhető újra.)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46911) BlacKSouL válasza Tim82 (#46910) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nem vagyok nagy dvd spájzoló, így alig van pár filmem. Azokat is láttam már, és nem telt még el elég idő hogy újra elővegyem.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#46912) Winner_hun válasza lujó55 (#46896) üzenetére


Winner_hun
félisten

Van humorérzékem. Ahogy ezt ideírtad ebből azt a következtetést vonom le hogy azt is csak poénból írtad. Vagy rosszul gondolom? Máshogy nem sikerül felfognom ezt a hozzászólásod.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#46913) Tothgera30 válasza BlacKSouL (#46909) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Én most néztem meg a Get Him To The Greek című filmet, már le van töltve vagy egy hónapja, de most volt rá időm, mármint nézni :DDD . Szerintem nagyon jó kis film, ajánlom mindenkinek, nem csak azért mert jót nevettem rajta, hanem mert olyan fordulatos sztorija van ;) . Itt egy leírás, szerintem ma estére jó lesz, szóval töltsd le és jó mozizást :K .

ui.: most nézem, ez magyarul úgy van hogy Felhangolva :U .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#46914) bnss válasza Tim82 (#46908) üzenetére


bnss
veterán

Én már szerencsére itthon vagyok, az erdőben kellemetlen lett volna elaludni. ;]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#46915) NoLF válasza BlacKSouL (#46898) üzenetére


NoLF
addikt

az időre emlékszem, a műsorokra nem; már akkor sem néztem tévét.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#46916) NoLF válasza lujó55 (#46894) üzenetére


NoLF
addikt

az evian a legkeményebb ásványvíz, nem tesz jót a bőrnek... :N

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#46917) lorcsi válasza Tim82 (#46910) üzenetére


lorcsi
veterán

a pitch black nem volt rossz pedig tvben adták

(#46918) venember83 válasza NoLF (#46916) üzenetére


venember83
nagyúr

Mínusz fokra hűtve mindegyik ásványvíz kemény, és bizony egyik se tesz jót a bőrnek. :N

[ Szerkesztve ]

(#46919) Dylen válasza BlacKSouL (#46909) üzenetére


Dylen
aktív tag

én nem bogozgatok, de így is imádom
willy wonka
umpa lumpa!

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#46920) BlacKSouL válasza Dylen (#46919) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Írtam ám privit is :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#46921) Dylen válasza BlacKSouL (#46920) üzenetére


Dylen
aktív tag

jaja, már láttam :)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#46922) tope


tope
addikt

Tegnap Pitch Black-et néztem, ma meg a Riddick-et DVD-n, sajna a 3. rész még csak készül :D

Szép estét mindenkinek, és jó hetet előre is

(#46923) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Elindultam a konyhába valami kaját csinálni. Konyha jobbra én meg rendületlenül tartottam az egyenes irányt. Majdnem átestem az útban lévő fotelon. Kiértem, kicsit tűnődtem hogy mi merre van, na jó, irány tovább a fürdőszoba, fogmosás, inkább korábban felkelek aztán frissen folytatom a szellemi munkát, néha kell az is.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#46924) Dylen válasza Winner_hun (#46923) üzenetére


Dylen
aktív tag

veled mostanában felettébb rejtélyes dolgok történnek! vigyázz magadra!

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#46925) venember83 válasza Dylen (#46924) üzenetére


venember83
nagyúr

Vagy kérjen meg valakit, hogy vigyázzon rá. :K

(#46926) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

ááááá, aszta.... :Y

[link]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#46927) pohár válasza BlacKSouL (#46926) üzenetére


pohár
félisten

ó hogy ma miért nincsenek ilyen játékok, minden hétvégén pezsgőznék :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46928) BlacKSouL válasza pohár (#46927) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ahhoz nem kell játék..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#46929) venember83 válasza BlacKSouL (#46928) üzenetére


venember83
nagyúr

...csak pénz és társaság.

(#46930) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

kellemest.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#46931) tope


tope
addikt

Szép hetet, napot mindenkinek (kissé szürke, meg sötét)

UI: Bumm :D

(#46932) Tim82 válasza tope (#46922) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ezek szerint a Sötét düh c. részt nem ismered.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46933) tope válasza Tim82 (#46932) üzenetére


tope
addikt

Filmről beszéltem, de nem ismertem az tény :B

(#46934) bolondember válasza tope (#46933) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

na meg ugye a játékok.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#46935) Winner_hun válasza Dylen (#46924) üzenetére


Winner_hun
félisten

Rajta vagyok az ügyön.

Az ujjam legalább már begyógyult, gödör se lett a seb helyén. Igazság szerint már hetek óta jó, a baleset után 2,5 héttel már csak a körvonalak voltak meg. Gyorsan gyógyult szerencsére.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#46936) Dylen válasza Winner_hun (#46935) üzenetére


Dylen
aktív tag

én ma reggel elájultam a zuhany alatt
ezt senki se überelje, elég ijesztő volt

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#46937) tope válasza Dylen (#46936) üzenetére


tope
addikt

Vigyázz magadra , OK, tessék elmenni orvoshoz !

(#46938) bolondember válasza Dylen (#46936) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

az nem jó.

csak így hirtelen, minden előjel nélkül?! az nem jó. Amikor én ájultam el otthon a fürdőben, akkor legalább annyi előjele volt, h mint az albán csacsi, annyira előző este. :B

Viszont ha maszturbálás közben volt, akkor meg ne csodálkozz. :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#46939) venember83 válasza Dylen (#46936) üzenetére


venember83
nagyúr

(#46940) Bubu79 válasza Dylen (#46936) üzenetére


Bubu79
addikt

Eszel Te elég vasat rendesen? :U

Orvos. Komolyan. A hanyatt esős sztárallűrt pedig hagyd meg szépen a Posta Bank Macinak :P

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#46941) BlacKSouL válasza bolondember (#46938) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Azt nem mindenki a zuhany alatt csinálja ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#46942) venember83 válasza Bubu79 (#46940) üzenetére


venember83
nagyúr

Kalcium, magnézium, cink. Pl. ezekről se illik elfeledkezni.

(#46943) lujó55 válasza Dylen (#46936) üzenetére


lujó55
őstag

Bocs, de überelem.
Én múlt héten kedden estem össze a Sparban. Nem otthon, hanem a boltban a tejpult előtt. Pont ott pakolt egy kis árufeltöltő. Mikor magamhoz tértem hárman guggoltak körülöttem, az üzletvezető, aki rám talált meg egy vásárló aki orvos volt véletlenül. Rajtuk kívül meg egy kisebb tömeg és babakocsik egy szép félkörben. Azt mondják 2-3 perc kiesés volt, de nem éreztem annyiank. Mosolyognom kellett, meg kezet felemelni, merg ilyenek. Az orvos elküldött mindenféle kivizsgálásra, de eddig semmi. Vitamint öntöm magamban, vérképem jó, EKGm is jó. Vérnyomásom néha sz@r, de kinek nem... Holnap is megyek, de most már az MBT cipőre tippel a doki. Azt mondja, hogy vagy felejtsem el, vagy hordjam gyakrabban, hogy hozzászokjon az egyensúlyszervem. Amúgy gyakran vagyok migrénes, de CTre csak december végére van előjegyzés Debrecenben. Addig izgulhat az egész család. :U :U :U Ez volt a második ájulásom, az első akkor volt, mikor sérvvel műtöttek a leszerelésem után. Mondjuk ott az ápolónő volt a nyomi. :(((

(#46944) tope válasza Bubu79 (#46940) üzenetére


tope
addikt

Vasember helyett meg Vasnémber lesz a neve :F

(#46945) bolondember válasza BlacKSouL (#46941) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

lehet, h nem mindenki - de sok nő szereti a zuhanyt.
Mármint ha érted mire gondolok. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#46946) Dylen


Dylen
aktív tag

Nemtudom, mi számít előjelnek, de pl a pénteki buli kicsit megártott, és a tegnapi nachos se esett vmi jól a moziban. Nem is tudtam aludni kb 3ig.

Úgy 5 napja szedek vitaminokat nagydózisban, mondták, hogy eleinte előfordulhat fáradékonyság vagy rosszullét, de azért ez durva. Nemtudom mennyi lehetett a kiesés, nekem csak másodperceknek tűnt.

Orvoshoz mostanában folyamatosan járok, de kb minek.
Amúgy a vércukrom hamar leesik, ha nem eszek rendesen, de most ettem.

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#46947) Bubu79 válasza venember83 (#46942) üzenetére


Bubu79
addikt

Fejfájás, fülzúgás, ájulás közeli állapot ( szédelgés ), ájulás - ezeket említette, amiket elcsíptem az utóbbi időben párszor. A vashiány könnyen vezethet vérszegénységhez, piros betűs "ünnepnapok" környékén pedig fokozottan fennáll a tünetek jelentkezésének veszélye...

Bakker Boszicicakirálylány - remélem az orvosok rendesen elküldtek laborba is, amikor náluk jártál :(

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#46948) lujó55 válasza Dylen (#46946) üzenetére


lujó55
őstag

Bocs, esetleg terhesség? :U

(#46949) BlacKSouL válasza bolondember (#46945) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Értem hát :K

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#46950) kételkedem


kételkedem
addikt

Hétköznap:

Kora reggel Rhiana hangjára ébredek, hála az androidos LG Optimus GT540 Mobilarena Limited Editionnak.

Félálomban botorkálok a laptophoz, hogy megnézzem, lejött- e az este az UPC Fiber Power 60-as netemen az Utolsó léghajlító Blue – ray Disc ripje. Gyorsan beállítom a feltöltési sávszélességet.

A mobilt marokba fogva leülök a wc-re. Megnézem a Facebookon, a Twitteren, az IWIW-en az oldalam, hogy vannak-e új üzenetek vagy bejegyzések. Dolgom végeztével természetesen Zewa négyrétegűt használok. Csak egy fújás az Airwick Freshmaticból és máris üde rét illat tölti be a levegőt.

Következzék a tusolás! Élvezem, ahogy a NutriumMoisture-rel készült Dove Visiblecare tusfürdő újra struktruálja a bőröm. Borotválkozáshoz Gilette Series Sensitive Skin borotvazselét és Gilette Fusion PowerGlide ötpengés borotvát használok a tökéletes eredmény elérése érdekében. Borotválkozás után Nívea vitalizáló After Shave Fluidot és revitalizáló Q10 krémet használok. Fogat mosok a Colgate 360 fogkefémmel, amire Colgate Max White fogkrémet kenek.

Felveszem a Calvin Klein alsót, a Dolce&Gabbana pólóm, a Gas gatyóm. Egész nap elkísér a frissesség, hiszen Coccolino öblítőt és intelligens Persil Gélt használunk.

Reggelire bekapok egy szelet Győri jó reggelt szeletet, mely délig ellát energiával. A kekszet Rauch happy day 100%-os narancslével kísérem le, közben bekapom a Jovital C vitamint az egyenletes vitamin ellátásért, Béres Porcerőt a porcaimra, Revalidot a hajamra és a körmömre, Prostamol Unot a prosztatámra.

Beleugrok a Josef Seibel cipőmbe, leszaladok a mélygarázsba, bepattanok az ötcsillagos nagyon nagyon Swiftbe és irány a meló. A munkahelyen iszok egy Tchibo kávét, mert ez a legtöbb, mi adható.

Délben megeszek egy Pöttyös Gurut, az asszonynak is legyen jó! Közben arra gondolok, hogy milyen finom lesz a Maggi alapból készült omlós mézes csirke! Ám messze még az este! Beveszek néhány Espumisan gyöngyöt a puffadásra, és elrágok egy Renniet a gyomorégésemre. Megiszok egy Actimelt, dolgozzanak a baktériumok! A délután gyorsan elröpül, szerencsére nyugodtan tudok netezni, a főnökasszonynak jó a hangulata, gondolom Remifemint szed.

Hazafelé beugrok a Tescoba, mert a legkisebb is számít. Veszek néhány apróságot, majd sietek haza.

Otthon minden baktériummentes, hála a Cloroxnak és persze a feleségemnek. Csak mosolygunk, mikor a kutyus sáros lábbal végigsétál a kövön a kisebbik gyerek meg felhinti az egész konyhát liszttel. Nagyon ízlik a Maggi ízvarásszal ízesített leves és igazán omlós a csirke. Deszertként megeszünk egy Kinder Maxi Kinget. Kicsit bohóckodunk még, aztán irány a fürdőszoba!

A hajam megmosom a korpásodás elleni Head & Shouldersszel. Bekapok egy Remotiv Extrát, hogy tudjak aludni és egy Potemixet, hiszen a lenyugvó napnak is van ereje!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.