Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21021) ro_bert17 válasza Kbali (#21020) üzenetére


ro_bert17
őstag

Nincs összehasonlítási alapom, de a kis amazfit bip u alváskövetése nálam működik. Elalvás, ébredés pontos. A fázisokat nem tudom minősíteni, de a közérzetem eléggé összhangban szokott lenni a mutatott értékekkel. Kb. annyi pontatlanság lehet benne, mint ahogy a tesztekből kiolvasott komolyabb készülékek esetén is. Igyekszem viszonylag passzosan viselni a csuklómon.

A sima GTS4 nekem drága. Időközben nálam kiesett a GTS4 mini, és azt hiszem a Xiaomi S1 active-t is elengedem. A legnagyobb ezek közül a sima xiaomi S1, így egyelőre nem ábrándozok arról.
Tudásra legszimpatikusabb a GTR 3 Pro. Ha lehetne kapni 60 körül, szerintem bele is vágnék. Arra gondoltam, hogy az íveltebb kialakítás miatt a méret talán szokhatóbb. (bőr/gumi szíjjal variálnám a sportos/csinosabb vonalat)
A sima GTS3 árban, méretben barátságos. Viszont a tudása, és az akksija is kisebb.
Itt elemezgettem a paramétereket.

Hülye kérdés: Mivel nem követem a trendet, érdemes várni 1-2 hónapot? Várható eszköz hasonló igényekhez?
Bónusz hülye kérdés: a bip u töltője jó lehet a gtr3 prohoz? Vagy ez elvetemült?
Amúgy a hivatkozott összehasonlító oldalon qi töltési lehetőséget mutat az amazfit gtr3/gts3 hoz is. Ez nem téves?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.