Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20201) Buckey válasza zsamiatt (#20200) üzenetére


Buckey
senior tag

Egy kis fém gyűrű, amit ráragasztasz az óra lünettájára.
Nézd végig a képeket: [link]
Egyből látszik a lényeg.

(#20202) SpaceKombajn válasza Buckey (#20201) üzenetére


SpaceKombajn
tag

és védő védő nincs? vagy akkor kettőt kell rátenni? ;]

spacetime

(#20203) Buckey válasza SpaceKombajn (#20202) üzenetére


Buckey
senior tag

De, van, miért ne lenne!
És rakhatsz kettőt is, az a biztos. :K ;] :DD

(#20204) arcitec válasza Buckey (#20199) üzenetére


arcitec
addikt

DLC bevonatos SAPPHIRE órát tönkretenni azzal a fényes valamivel. MERÉNYLET az óra ellen. Már vagy 1 éve használom, a törődés és óvás mellett kap azért közbe(elkerülhetetlen)
és semmi baja pedig volt, hogy azt mondtam, na eddig tartott. És nem. Talán a "sima" nem DLC és nem SAPPHIRE órákra jó lehet, na de erre :DDD Nem ismétlem magam .... :D

(#20205) Buckey válasza arcitec (#20204) üzenetére


Buckey
senior tag

Én is így vagyok vele, hogy minek. De nekem tetszik ez a rozsdamentes fényes (meg azért jobb a biztonság). Meg, ha leesik, akkor nem kerül fel még egyszer. :DD
Meg, hát egy tankra is lehet lökhárítót szerelni. :DD ;]

(#20206) arcitec válasza Buckey (#20205) üzenetére


arcitec
addikt

Te tudod, már ha kalapálsz stb benne, bár egy ilyen - ráadásul jó drága - óra nem arra való.
U.I: Ráadásul ha leesik a lünetta ferdén van, kicsi az esély rá, hogy pont arra esik. De miért is esne le. Rutint, reflexet kell kialakítani és ilyen nem fordulhat elő. Fék helyett sem a gázt nyomod. ;]

[ Szerkesztve ]

(#20207) Buckey válasza arcitec (#20206) üzenetére


Buckey
senior tag

Nem kalapálok benne minden nap, de dolgozni szoktam.
Majd kiderül, mi meddig bírja. :))
Lehet, hogy holnap leesik a karika, akkor marad feketén, gyárin.

(#20208) ( V ) válasza zsamiatt (#20200) üzenetére


( V )
veterán

Egy értelmetlen és csúf giccs :B

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#20209) zsamiatt válasza Buckey (#20199) üzenetére


zsamiatt
őstag

a szíjat hogyan lehet cserélni? Kell hozzá valami szerszám? Lehet lecserélném én is a feketét más színre.
Illetve a fehér foltokat (szerintem vízkő) mivel szoktátok eltávolítani?

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#20210) Buckey válasza zsamiatt (#20209) üzenetére


Buckey
senior tag

Nem kell hozzá semmi szerszám a szíjcseréhez, ez a Garmin quickfit rendszerű gyorscserés megoldása. [link]
A szíj hátulján a "reteszt" hátrahúzod, és a szíj könnyen lejön.

Én Baba tusfürdővel vagy folyékony szappannal szoktam mosni, eddig bevált a régi butaórámnál is.

(#20211) Timer


Timer
veterán

Sziasztok!

Okosórát keresek, ami stabilan kapcsolódik, mindig értesít a hívásokról. Nem csak akkor, amikor eszébe jut. Lakatolom az appot, energia optimalizálás alól kiveszem, ha kell, ez nem zavar, Fitbitet is így használtam eddig, de mostanában rettentően megbízhatatlan, a Pixel Watch meg egy rossz vicc annyiért. AMOLED kijelző feltétel. Emellé jó lenne, ha nem 1 nap lenne az üzemideje, és szeretnék fizetni is vele. Garminpay, xiaomi pay is jöhet, de legjobb lenne persze natív GPay. Ami ezek alapján egyáltalán szóba jött, az a XIAOMI Watch S1, de van néhény saomi cucc itthon, és nem épp a stabili szoftveres háttér az első szó, ami eszembe jut róluk, a telefonjuk kifejezetten f_s volt. Ebből fakadóan kicsit tartok tőle, hogy egyáltalán van-e értelme megrendelni. Használja esetleg valaki, vagy a kisteső Active-ot? Emellett a kijelzőt se érzem olyan tutinak, oldalra mozgatásnál mintha recegne az animáció, 60 Hz-es panel ide, vagy oda.

Másik opcióm valamelyik Galaxy Watch lenne, de ha jól tudom, ahhoz Samu telefon kellene, hogy minden funkciója menjen. Na, az nincs itthon, és nem is lesz, droidban utazunk. Ami még plusz pont, hogy ha van női verzió is, mert Asszonyt is átállítanám az új rendszerre. Óra tekintetében legalábbis. Huawei is tetszene, a Watch GT 3 mindkettőnknek tetszik, de abban elvileg nicns semmilyen NFC. Amazfit szintén emiatt esik ki. Ticwatch nagyon bazárinak tűnik, kijelzőben és üzemnidőben se nagyon adja.

Kihagytam valamit, van valam tuti tipp az S1 mellé? Nem lenne baj, ha nem lenne drágább100 ezernél.

[ Szerkesztve ]

(#20212) zsamiatt válasza Buckey (#20210) üzenetére


zsamiatt
őstag

köszönöm az ötletet. aszem veszek én is egy színes szíjat, vagy megvárom a fekete pénteket :D

Megpróbálom, bár én ebben tusolok, meg uszodába is rajta van, de baromi csúnya rajta ez a fehér valami.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#20213) Buckey válasza zsamiatt (#20212) üzenetére


Buckey
senior tag

Szívesen!
Vegyél fehéret, azon nem látszik az a fehér kicsapódás. :DD
Szerintem az a fehér valami nekem a régi buta órám szíján volt. Én azt egy kicsit erösebb dörzsöléssel le tudtam mosni.

(#20214) zsamiatt válasza Buckey (#20213) üzenetére


zsamiatt
őstag

Nem a szij feher

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#20215) Buckey válasza zsamiatt (#20214) üzenetére


Buckey
senior tag

Ja, hogy az óratok?
Próbáld meg szappanos vízzel jól megmosni.
Vízkőoldót nem javaslok, én órán nem használnék.
Bár, egy kis ruhát, ha ecettel megnedvesítesz, majd csak az érintett részt letörlöd, majd szappanos vízzel lemosod, nem hiszem, hogy attól baja lesz.
De remélem majd valaki megerősít/megcáfol, hogy ez járható út-e vagy sem.

(#20216) zsamiatt válasza Buckey (#20215) üzenetére


zsamiatt
őstag

Igen. A tokom van tobb helyen megtelepedve.

Egyebkent a lime zoldet neztemn ki 😁

[ Szerkesztve ]

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#20217) Buckey válasza zsamiatt (#20216) üzenetére


Buckey
senior tag

Majd megmondják a hozzáértők, hogy mivel tisztítsd.
A lime zöld is jól néz ki, de most valahogy nekem a piros jön be. :))
Mondjuk nekem fehérrel is tetszik. :K

(#20218) zsamiatt válasza Buckey (#20217) üzenetére


zsamiatt
őstag

Nekem is, de mit csinaljak 3 szijjal? 😂

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#20219) Buckey válasza zsamiatt (#20218) üzenetére


Buckey
senior tag

Ez az.
Max. minden ruhához másik szíj, mint a csajoknál. :DD Könnyű cserélni. ;)

(#20220) SkiDev


SkiDev
senior tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni okosóra vásárlással kapcsolatban. Egy ideje böngészem a kínálatot, de kezdek belezavarodni. Jelenleg mi band 3-mam van, de már nem nagyon használom, óraszerűbb ketyere kellene. :)

Szóval a lényeg:
- 15-20k a keret
- szíj fontos szempont, jó lenne cserélni (a bőröm nem bírta a szilikon szíjat, aláfülledt és viszketett, létezik szabványos, amit akár egy órás is tud cserélni vagy ezekhez csak a sajátjuk jó? Fémen gondolkodtam)
- az ékezeteket jól kezelje
- legyen rajta kamera exponáló, ami működik az s21 ultra gyári kameraszoftverével
- súlyzós edzésre használnám
- véroxigén, nfc, gps: ezekből minél több van benne, annál jobb, de egyik sem létszükséglet
- jó lenne ha menne egy hetet legalább
- főleg négyzet alakúak jönnek be
- végezetül a kijelző... A széltől szélig amoled tetszene a legjobban, de gondolom az nem ilyen áron található...
Nézegettem a Bip U Pro-t, de nagy a káva és nekem videón olyan lassúnak hatott az érintésre reagálás, Bip 3 Pro-n is gondolkodom, illetve picivel drágábban a GTS mini jött velem szembe, ami nem is tűnt rossznak. Viszont nem tudom, hogy a fentebb leírt dolgokat tudja -e teljesíteni, ezért fordultam Hozzátok, hisz sokan hordtak már többféle órát, tapasztaltabbak vagytok ilyen téren.

Előre is köszönöm a segítséget! :R

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#20221) Kbali válasza SkiDev (#20220) üzenetére


Kbali
nagyúr

Szerintem emelj a kereten. Az általad is nézett BiP-ek inkább 30 közelében vannak, nincs amoled. Ha gyorskioldós szíjat keresel, azok jók lesznek, de a műanyag tokhoz hülyén nézne ki fémszíj. Nehezen kielegitheto igényeid vannak.

(#20222) SkiDev válasza Kbali (#20221) üzenetére


SkiDev
senior tag

A Bip U pro most 15k, a Bip 3 Pro 20k, a GTS 2 mini 25k. Az utóbbi elvileg amoled, már amit láttam róla. A szíjat azt meglátom mennyire kompatibilis a csuklómmal, aztán kiderül, hogy cserélném-e. Utóbbi nem tudja minden igényem kielégíteni vagy miből kell engednem? :)

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#20223) Kbali válasza SkiDev (#20222) üzenetére


Kbali
nagyúr

bip 3 pro hol 20? Hivatalos helyről?

(#20224) SkiDev válasza Kbali (#20223) üzenetére


SkiDev
senior tag

Aqua-n láttam.
[link]

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#20225) Kbali válasza SkiDev (#20224) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ennyiért ajándék

(#20226) tranceplanet válasza Timer (#20211) üzenetére


tranceplanet
addikt

Xiaomi Watch S1 Active GL érkezik, ajándékba lesz, szóval hétvégén lesz kibontva és beüzemelve. Tudok majd írni róla pár szösszenetet. Itt Huawei és honor ajánlatokat kaptam, de nekem is jól jön az NFC. Amoled kijelző és 470mAh akksi, na ez ütős, ezzel kb. 6-7 nap az üzemidő, persze aktív GPS mellett ez is merül rendesen. A pulzus mérésre panaszkodnak, hogy nem túl pontos , majd kiderül. A tartósság lesz még kérdéses, meglátjuk. Elég nagy óra ~46mm, szóval nem kis darab, azért mertem megvenni a feleségemnek, mert vastag a csuklója, vékony női csuklón nem biztos, hogy jól mutat. Nekem sok Xiaomi cucc van, utolsó két telóm is és beton stabilak, robotporszívó, kamerák és még sorolhatnám, nekem eddig beváltak. Az tény, hogy rohadt sok terméket piacra dobnak és a szoftveres támogatást sokan kritizálják, őket is meg tudom érteni, nekem komoly problémám nem volt. A feleségem Samsung fan, mindkét telója Samu és adta magát a Samsung Watch 4, de megnéztem az üzemidő visszajelzéseket és 2 nap max., a munkatársam naponta tölti. Emiatt szóba sem jöhet a kritikán aluli üzemidő miatt.

-----------------------------------------------------------
#20224 SkiDev
Egyszerűen ezzel a formával nem tudok megbarátkozni. Inkább kerek legyen egy óra, de ez az én nyomorom. :DDD

[ Szerkesztve ]

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#20227) kerxy válasza Timer (#20211) üzenetére


kerxy
senior tag

Sziasztok!

Én is hasonló paraméterek mentén keresnék órát, ezért uppolom Timer kérdését :))

Ami jó lenne:
*GPS
*Google Pay
*Pulzusmérő + lehetőség szerint EKG
* Legalább 2 napos üzemidő

Nekem a Pixel Watch egyébként tetszene (nem a nyitóáron, de hozzá tudnék jutni 100k körül, viszont ott az üzemidőtől félek).

Egy Pixel 6 mellé lenne,a Glaxy watch 5? Xiaomi watch S1?

Köszi,
kerxy

[ Szerkesztve ]

(#20228) SkiDev válasza tranceplanet (#20226) üzenetére


SkiDev
senior tag

Nekem valamiért jobban bejön, bár szerintem a vastag csuklómhoz jobban megy. :P
Szerintem akkor megrendelem a Bip 3 Pro-t, videók alapján nem is rossz kijelző, ahhoz képest, hogy TFT, kuponnal már csak 17k, annyival talán nem ér többet a GTS 2 mini (24k). :)
Köszönöm a segítséget! :R

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#20229) kinder93 válasza tranceplanet (#20226) üzenetére


kinder93
aktív tag

A kritikán aluli üzemidő relatív persze. Meg kinek mi a fontos. Naponta töltöm az AW-ot. De annyit ad ez az óra, hogy eszembe sem jutna az üzemidő miatt bármire lecserélni.

(#20230) Timer válasza tranceplanet (#20226) üzenetére


Timer
veterán

Köszi, kíváncsi vagyok! Közben egy raklap tesztet megnéztem, és elmentem meglesni Médiába is, ott ki volt állítva az S1. Őszintén szólva nem igazán tetszett, az Active-nak pedig a kijelzője még rosszabb is videók alapján (a védő üveg más, és emiatt nekem fakóbbnak tűnik a nagytesónál). A gondom az volt vele élőben, hogy az oldalra mozgás a főoldal lapjai között enyhén röcögött. Nem szaggatott, inkább csak nem volt vajsima, erre meg rohadtul háklis vagyok, ez nem a kétezres évek, ahol ez még belefért. Érdekes egyébként, mert a menüben ugyanezt már nem láttam, vagy nem olyan mértékben volt jelen, és ugye a xiaomi büszkén hirdeti is a 60 Hz-es panelt. Hát, a panel lehet, hogy annyi, de az animációk tutira nem annyin futottak. Vagy, ennek a példánynak volt valami gondja, passz. Kicsit elment a kedvem tőle, őszintén szólva. Anyagminőségben viszont rendben volt. Active is akadt a pultban, de nem akartam kibontatni az eladó sráccal, annyira ezek után már nem érdekelt. Ellenben láttam Amazfitet, sajnos az általam favorizált (bár a kritériumaimat csak részben teljesítő) GTR 3 / GTR 3 Pro épp nem volt kiállítva), egy GTS3-at tudtam megpörgetni, na, az sokkal simább interfésszel rendelkezik érzésre. Ebből adódóan most a GTR3 és a Pro az esélyes, de sokáig nem kéne vele szemezni, mert kifutó széria, fekete GTR3Pro-t már alig kapni. Őszintén szólva csak a nagyobb kijelző / keskenyebb káva miatt érdekelne a Pro, telefonálni nem akarok vele, ráadásul üzemidőben is jobb a GTR3. Ezt nem értem egyébként, mert elvileg ugyanaz a vas, ugyanaz az akku, nagyon picivel nagyobb csak a kijelző. Arra gondolok, hogy a wifi miatt merülhet jobban, de gondolom, az kikapcsolható. Árban kábé 15k van most köztük, ami nem tétel alapesetben, de őszintén szólva kicsit nehezen érzem most indokolhatónak ezt a felárat csak a panel miatt. Na majd lesz valami, nem tudok dönteni, az eszem az olcsóbb,a szívem a drágább felé húz. A pay-t elengedtem most, talán 2-3 év múlva már általánosabb lesz a GPay jelenléte a "félokos" rendszerekben is.

[ Szerkesztve ]

(#20231) zsamiatt válasza kinder93 (#20229) üzenetére


zsamiatt
őstag

Meg is orulnek ha naponta kene tolteni. Szerencsere a garmin elvan 15-17 napig. Es meg lehetne ezen is javitani vezetek nelkuli toltessel.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#20232) kinder93 válasza zsamiatt (#20231) üzenetére


kinder93
aktív tag

Persze, annak is van előnye. Használtam Garmint én is. Ízlések és pofonok :K

(#20233) <Adamsky> válasza tranceplanet (#20226) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Xiaomi Watch S1 Active GL érkezik ... " - ezek szerint nem rettentett el az, amit írtam (pontosabban egy fórumtárstól idéztem). :) Remélem te szerencsésebb leszel vele. :K

" ... de nekem is jól jön az NFC." - bocs, de nem értem. Akkor most neked lesz az óra vagy a párodnak? :)

"A pulzus mérésre panaszkodnak ... "
Azóta visszakerestem, és jól emlékeztem. Az első generációs GTR-nél volt valami csapnivaló a GPS. Hogy a második generációnál milyen, vagy itt az S1-ben, jó kérdés.

Üzemidő: van a Wear OS-es órák (Google), van az Apple Watch (nem tudom mi a rendszerük neve) és a többi. Előbbi kettő kb. mint egy telefon, ha az alkalmazások számát és típusát nézzük. Ennek pedig, hogy mindent is tudnak + az AMOLED meg van az ára → gyenge üzemidő. Szvsz. nagy hiba volt pl. hogy a Samsung kukázta a Tizen-t. Utóbbi nem tudott annyit mint a Google rendszere, de amit igen, azt jobb üzemidővel.
Szóval az "összes többi" óra (Xiaomi, Huawei, Garmin, stb.) a zárt rendszer okán tud jobb üzemidőt. Ezen nem kell csodálkozni. Tudni kell, hogy mit akar az ember, és az alapján választani.

#20228 SkiDev
Értem, hogy 17k nagyon jó ár(nak tűnik egy okosóráért), de szerintem gondolod végig, hogy mi mennyibe kerül ma. Mennyit fizetsz kajáért, mennyibe kerül egy póló, ing, stb.)
Én ennyire olcsó órát biztos nem vennék.
Az alábbi pontokat innen vettem az egyik review-ból.
• Display is average only. (3.5/5)
• Auto brightness is not there. So, We have to adjust the brightness manually. And in sunlight the brightness is not enough. (2.5/5)
Szóval nem elég, hogy szabad ég alatt, nappal nincs automata fényerő, de ha koppra tolod (ez már önmagában klassz játék lehet tűző napon), akkor sem elég.
... és akkor az adatok pontosságáról - ami erősen kérdéses - még nem is beszéltünk.

[ Szerkesztve ]

(#20234) Hitch


Hitch
aktív tag

Sziasztok!
apple watch 7-re szeretnék foliat. A gsm boltos azt mondta, hogy uszás során lejön. Ez igaz?

(#20235) kinder93 válasza Hitch (#20234) üzenetére


kinder93
aktív tag

Nálam sosem jött le, a pár száz forintos Ali fólia sem meg a médiás clearplex sem.

(#20236) Kbali válasza zsamiatt (#20231) üzenetére


Kbali
nagyúr

10 órás túrázást nem bírja végig az aw.

(#20237) Hitch válasza kinder93 (#20235) üzenetére


Hitch
aktív tag

Köszönöm.

(#20238) SkiDev válasza <Adamsky> (#20233) üzenetére


SkiDev
senior tag

Tudom, hogy ennyi pénzért csak kompromisszumost lehet vásásrolni, de többet nem szerettem volna rászánni. Ez az egész onnan indult, hogy láttam napidroidon a bip u-t leakciózva 11k-ra, megnéztem árukeresőn, itthon is ilyen áron volt. Gondoltam ennyi pénzt még meg is ér számomra. Aztán elkezdtem egyre több videót, tesztet nézni, és kezdett felfelé menni az összeg.
A mi band 3 sem arról híres, hogy nappal látható rajta a tartalom, de megvoltam vele. Lehet ezt is megunom, így meg nem akartam rászánni egy kisebb vagyont. 90%-ban amúgy is beltérben használom, futni nem fogok vele.
"mennyibe kerül egy póló" ~ igen, sokba, bár én nem hordok abból sem márkásat, mert megfelel az olcsóbb ott is.

"és akkor az adatok pontosságáról - ami erősen kérdéses - még nem is beszéltünk." ~ videók alapján téved valamennyit

Meglátjuk milyen lesz, addig nem temetem. :)

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#20239) <Adamsky> válasza SkiDev (#20238) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Mindenkinek mások az igényei. És most kérlek ne érts félre! Pl.: én se fogok "millió dolláros" hangfalkábelt venni. Viszont tartom azt a véleményem, hogy az az igazán drága, amit nem szeret az ember. Én is jártam már meg (olcsó, jó lesz az), így nagyjából be tudom lőni, hogy mi az ami alá nem megyek. Még akkor sem, ha épp nem engedhetem meg magamnak. Akkor inkább várok (ritkán létszükséglet bármilyen "kütyü") és majd akkor veszem meg azt, ami hozza azt a bizonyos szintet. Különben csak egy újabb e-hulladék lenne a polcomon / fiókba. Azt pedig nagyon rühellem.

#20236 Kbali
"10 órás túrázást nem bírja végig az aw."
Így van! De, valakinek ez nem is kell. Kinek mi a fontos. Nekem az üzemidő, és a "sport funkciók" → Forerunner 255 Music
Ezért volt vicces mikor H. András az egyik legutóbbi videójában a haverját győzködte (aki végül egy Garmin Epix 2-t vett), hogy az új AW. Pro milyen tuti ... már, akinek.

(#20240) zsamiatt válasza Kbali (#20236) üzenetére


zsamiatt
őstag

Mi az az aw? Apple watch?

[ Szerkesztve ]

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#20241) koxx válasza zsamiatt (#20240) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Igen

(#20242) hukhl


hukhl
csendes tag

Sziasztok!

Ez az AMAZFIT BIP 3 PRO okosóra tudhat magyar nyelvet? [link]
Édesanyámnak lenne. Vagy esetleg 20e Ft alatt milyen készülék ajánlható, ami tud magyarul is?
Nem kellene nagy követelmény: lépésszámláló, véroxigénmérő, esetleg időjárás kijelzés vagy alvás monitorozás. Kb. amit egy mi band 4-5-6 is tud csak nagyobb kijelzővel és magyar nyelvvel. :R

(#20243) tranceplanet válasza <Adamsky> (#20233) üzenetére


tranceplanet
addikt

Igen most megelőlegezek egy bizalmat, lehet hibásan döntöttem. A páromnak lesz, de meg akarom hagyni a lehetőséget, hogy fizetni fog vele, ha bejön ez a funkció neki. 54 ezer forintért nagyon jó ár/érték arányú és nagy a tudása, a tartósság majd kiderül. Amennyiben nem válik be, akkor kap egy Garmin órát, Samsung amíg nem jönnek ki egy értékelhető típussal felejtős. Aztán, ha nem is fogja használni, akkor nem buktam sokat szemben egy 130 ropis órával. Remélem nem fogunk csalódni benne, legalábbis ordas nagy hiba nem lesz.

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#20244) arcitec válasza <Adamsky> (#20239) üzenetére


arcitec
addikt

Jesszusom azt az arcot, mit erőlködött az AW-n. :Y Nem bírt leállni vele. Meg hogy Ő aztán nem órában alszik stb.... (áááááááááááá :( ). Jó lehet az AW is, de engem a Fenix zafír DLC nagyon meggyőzött,(tudás, megbízhatóság, strapabíróság, akku idő, sorolhatnám).
Pláne most edzésnél pl futásnál - pár hete - bejött egy +új funkció az edzést lehet tipizálni stb.

[ Szerkesztve ]

(#20245) yu4gi


yu4gi
kezdő

Üdv. Érdeklődnék hogy melyik most a legpontosabb pulzus mérő óra pánt nélkül ami edzésnel a nagyobb ingadozást is tudja követni és nem fagy be, pl súlyemelés stb. ( Iwatch széria kilöve droidos telóm van ) jelenleg a Garmin Venu 2 nálam a befutó ,más egyéb ?

(#20246) kelna91


kelna91
senior tag

Lehet itthon NFC-s Xiaomi Smart Band 7-et kapni?

(#20247) BiP válasza SkiDev (#20228) üzenetére


BiP
nagyúr

Mi is hasonló vonalon mozogtunk. (feleségemnek valami a kezére első okosórának/okoskarkötőnek a régi analóg karóra helyett,
de sem 100ezret, sem 50e-et nem szánunk a témára). Először pántot néztünk, így Huawei Band 7-ben gondolkodtunk, de aztán úgy voltunk vele, hogy picivel többért már órát is kap, ami megbízhatóbb. BiP U Pro, BiP 3 Pro és GTS 2 mini lett végül a dobogó, és GTS2 mini lett a befutó. (25e-ért). jövő hétvégén kapja meg, úgyhogy tapasztalat még nincs.
A BiP-ek ( :) ) úgy vettem észre, nem tudnak magyarul - a legtöbb teszt ezt nem vizsgálja, sőt, a magyar tesztek se nagyon említik meg külön. (ami sajnálatos. Oké, a teszterek tudnak angolul, és a kütyüket angolul használják, de az átlagember bizony magyarul akarja használni). Sajnos a GTS2mini sem, de németül igen, úgyhogy bevállaltuk.

Majd kiderül, mennyire kompromisszumos, arra, hogy mutassa az időt, lépést számláljon,meg néha pulzust, elég kell, hogy legyen.

(#20248) HKorn válasza BiP (#20247) üzenetére


HKorn
addikt

Pedig ilyen nickkel én biztos valamelyik sajátmárkásat választottam volna :DDD

Run&Ride

(#20249) zsamiatt válasza HKorn (#20248) üzenetére


zsamiatt
őstag

:C

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#20250) fematthew89


fematthew89
tag

Sziasztok!

A segítségetek szeretném kérni a megfelelő okos óra vagy karkötő kiválasztására.

4 éves lányomnak szeretnénk venni vagy karkötőt vagy órát, amelyik a következő paramétereknek megfelel.
1. App legyen hozzá, amivel a lányunk nyomon követhető
2. Tudjon SOS hívást indítani, ha szükség van rá, illetve majd később fogadni is, ha már iskolás lesz és változik bármi program

Igazából a fenti két paraméter a legfontosabb, ezek meglétével elég sok készülék kiesik.
Telekomnál láttam 2 féle okos órát, egyik márkát sem ismerem, de szimpatikusnak tűnnek.
Van kimondottan, amit bátran ajánlanátok?
Árban 50 ezerig tudok elmenni.

Köszönöm előre is a segítséget! :R :R

Ne mássz fára, ha nem tudsz úszni, mert elüt a villamos! / Tel.: 30/820-2515 E-mail: FEMatthew89@gmail.com / PH! megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=fematthew89

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.