Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10151) Karajev7


Karajev7
tag

Helló!
Van olyan okosóra, ami a testépitoknek ajánlott?

Ma végre azt csinálom, amit a legjobban szeretek,, Semmit...

(#10152) Dwatti válasza Karajev7 (#10151) üzenetére


Dwatti
addikt

(#10153) laci06 válasza Dwatti (#10145) üzenetére


laci06
senior tag

Szia!

Köszönöm a választ.

Hogy módosulna amit javasolsz, ha azt mondanám, hogy főleg azért mindennapi viseletre kellene? Mármint lehet, hogy a sportot túltoltam picit, mert heti 2-3 alkalommal jár el sportolni, és alapvetően nem ahhoz keresnénk órát, hanem tényleg a mindennapokra.

Köszönöm!

(#10154) Dwatti válasza laci06 (#10153) üzenetére


Dwatti
addikt

Szerintem nézd meg ha tudod de pl ez jól néz ki Honor MW2 acél

(#10155) laci06 válasza Dwatti (#10154) üzenetére


laci06
senior tag

Köszönöm!

Esetleg üzletet tudsz javasolni ahol elég sok ki van pakolva?

(#10156) tantratyuk


tantratyuk
csendes tag

Sziasztok!
Tegnap érkezett meg egy dtno1 dt 78 okosórám. Semmilyen körülmények között nem párosítható a telefonommal (s10, android 10). Telefon látja,mint bluetooth eszközt, de összekapcsolódni már nem tud. Így az órán az időt sem lehet beállítani, mert a telefonról szinkronizálná magát. Ötlete van valakinek? Az órán ki-bekapcsolással és factory resettel már próbálkoztam,nem segített. Köszi!

(#10157) Hzi válasza tantratyuk (#10156) üzenetére


Hzi
aktív tag

Az én órám sem szinkronizál időt bt-on keresztül, ahhoz a telefonon el kell indítani a Funddo appot.

Hogy vagy te itt? Jóóóól!

(#10158) Dwatti válasza laci06 (#10155) üzenetére


Dwatti
addikt

MM, Euronics, Extreme digital üzletek.

(#10159) bigdady válasza tantratyuk (#10156) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ez valami olcsó kínai csoda?
Most látom igen. 7000 Ft bőrszíjjal együtt (annyi egy bőrszíj)..

[ Szerkesztve ]

(#10160) anrb válasza tantratyuk (#10156) üzenetére


anrb
aktív tag

Hozzá való appot telepítetted (WearFit 2) és adtál neki hálózati/BT jogosultságot Androidon?

(#10161) verser233


verser233
senior tag

Sziasztok !

Kérlek titeket segítsetek!

Olyan okosórát keresek ami képes :
- bizonyos időnként automatikusan megmérni a vérnyomást (pl. Óránként )
-jelzi a hívásokat, SMS-t
-jelzi az e-maileket és esetleg a Vibert.
-elég erős a rezgője
-kompatibilis ios rendszerrel

Tud ilyet valaki esetleg?

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#10162) nyisziati válasza tantratyuk (#10156) üzenetére


nyisziati
veterán

Nekem is volt egy No.1 (haha, viccnek is rossz :((( ) órám, 3 éve írtam is róla egy hosszabbat. Sok jó nem volt benne.

Ahogy írták, Fundo app kell hozzá a leírás szerint, bár nekem nem indult el a telefonomon. Viszont maga a teló párosodott az órával, igy az üzenetek átjöttek. Másra lényegében használhatatlan volt.
Botrányos hatótávú BT (1-2 méter), rettenet üzemidő (max. 1 nap, de ha nyomkodtam, akkor már délben töltőn volt), ilyenek.

Inkább bevált márkát vegyél. Amazfit, Honor, Samsung Galaxy Watch, AppleWatch, Garmin, Withings etc.

(#10163) balu1977 válasza verser233 (#10161) üzenetére


balu1977
senior tag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#10164) atike válasza tantratyuk (#10156) üzenetére


atike
nagyúr

S10 mellé egy ilyen "csodát"...? :U Szegény S10... Nem csoda, hogy nem akarja... :DDD

Szerintem sem javasolt kategória a gyártó amúgy.

Ez tetszett meg amúgy...? Vásárlás előtt nem tájékozódtál...? Nem rémlik, hogy bárhol is jókat olvastam volna róla amúgy (nyilván kivétel ahol forgalmazzák... :DDD)...

(#10165) tantratyuk


tantratyuk
csendes tag

Sziasztok!

Kíváncsi lettem,azért vettem meg. Közben újraraktam a wearfit 2.0-t, így már működik. Köszi a segítséget! :)

(#10166) #45746688


#45746688
törölt tag

Szerintetek igaz lehet ennek az okosórának a tulajdonságai? IP68? Call Record? Stb.

(#10167) Dwatti válasza #45746688 (#10166) üzenetére


Dwatti
addikt

Ebböl a linkböl az óra tipusát sem tudtam kivenni. :F De olyan mint a No1 ami elég gagyi.

(#10168) novaktomi válasza kubokra (#10102) üzenetére


novaktomi
csendes tag

Szia. Hasonló paraméterekkel kerestem okosórát. A Garmin vivoactive 3 music megfelel az igényeidnek. A Garminpayhez Magyarországon viszont csak Revolut kártyát lehet hozzárendelni meg Transfervise-t asszem. Csak az Applepay működik hivatalosan magyarországon.

(#10169) bigdady válasza novaktomi (#10168) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nem csak mastercardot?

(#10170) Dwatti válasza bigdady (#10169) üzenetére


Dwatti
addikt

Mastercard most már Visa kártyát is kell a Revolut oldalán regisztrálni. Utána megy a Garmin pay.

[ Szerkesztve ]

(#10171) StLui válasza Dwatti (#10170) üzenetére


StLui
veterán

Na ezt az első mondatodat nem értem most :F

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#10172) #45746688 válasza Dwatti (#10167) üzenetére


#45746688
törölt tag

D85480 Smart Watch

(#10173) Jorus válasza bigdady (#10169) üzenetére


Jorus
nagyúr

Számlavezető banktól is függ, OTP-nél pl. nem lehet Garminpayt használni, bár azt mondta a support, hogy idén év végére tervben van náluk.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#10174) Dwatti válasza StLui (#10171) üzenetére


Dwatti
addikt

Revoult oldalán kell egy virtuális kártyát igényelni Mastercard /Visa kártyát kell ott regisztrálni.

(#10175) bigdady válasza Dwatti (#10170) üzenetére


bigdady
nagyúr

:F
Vagyis már Visa is megy?

(#10176) Dwatti válasza bigdady (#10175) üzenetére


Dwatti
addikt

Október óta- Garmin fórumon írják....

(#10177) celf


celf
őstag

lehet a topikba hirdetes-szeruseget irni?

(#10178) Rover623 válasza celf (#10177) üzenetére


Rover623
félisten

Nem

primus inter pares

(#10179) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Jelenleg milyen okosórával van mód NFC-s fizetésre?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#10180) laci06 válasza Dwatti (#10158) üzenetére


laci06
senior tag

Köszönöm az eddigi segítséget. Közel vagyunk a döntéshez.

Mi a különbség a Hauwei Watch GT2 és a Honor MW2 között? Mert nekem teljesen ugyanannak tűnnek, és mivel azok mennek itthon jobban (legalábbis támogatás és ismertség szempontjából a Xiaomi órákhoz képest), ezért valszeg közülük lőnénk be majd valamelyiket.

(#10181) Dwatti válasza laci06 (#10180) üzenetére


Dwatti
addikt

Honor olcsóbb....

(#10182) Dwatti válasza cellpeti (#10179) üzenetére


Dwatti
addikt

- Garmin (revolut -regisztrációval )
- apple watch -apple pay

[ Szerkesztve ]

(#10183) bigdady válasza Dwatti (#10182) üzenetére


bigdady
nagyúr

Mókolással asszem Samsung pay is megy legalábbis gear fórumban írták

(#10184) Bossi


Bossi
őstag

Sziasztok!
Ajánlást várnék az alábbi okosórára:

1. EKG funkció
2. Értesítések kezelése
3. lehetőleg "szögletes" forma
4. lehet használt
5. 100k max.
6. jó kijelző

köszönöm.

(#10185) Dwatti válasza Bossi (#10184) üzenetére


Dwatti
addikt

Apple Watch Series 4, (5)
2020 2.negyed évében Oppo ECG
Meg majd jön az Asus VivoWatch

(#10186) Dwatti


Dwatti
addikt

Bossi
Asus VivoWatch Bp [link]
ECG és PPG szenzorok révén vérnyomásmérő funkcióval is rendelkezik.

[ Szerkesztve ]

(#10187) oettinger01


oettinger01
őstag

Okosóra vásárlását tervezem, ami fontos, hogy kerékpározáshoz, túrázáshoz, súlyzós edzésekhez jó legyen és vízálló legyen 10 bárig. A telefonommal nem lenne baj ha tudna kommunikálni, iphone használok és fogok is majd. Amivel szemezek az a Garmin Instict vagy az apple watch 5. Ahogy elnézem kompromisszumokat kellene kötnöm :F

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#10188) Dwatti válasza oettinger01 (#10187) üzenetére


Dwatti
addikt

Kompromisszum Miért is?
Ajánlom a Garmin Fenix 5 Plust
Előnye a Garmin pay +térképes navigáció és jó üzemidő

(#10189) sublett


sublett
tag

Sziasztok,
mivel meguntam, hogy a karkötőmön nem látszódnak az üzenetek (csak ha notify&fitnesst és a mi fitet folyamatos erőszakra kényszerítem amibe már belefáradtam) úgy döntöttem én is beruházok egy okosórára.

Az alábbi funkciókat szeretném használni:
Üzenet kijelzés (esetleg korábbiak visszakeresése is, ne csak az olvasatlanok);
Válasz (vagy előre megírt, vagy akár szűkös lehetőségek között válasz írás);
GPS;
Minimum 3-4 napos üzemidő (ne legendavadász szintű mesterek, hanem mezei user által is bármikor reprodukálható 3-4 nap);
Lámpa (vagy olyan app támogatása ami a képernyőre világos hátteret tesz. Elsőre ez vicces lehet, de tényleg naponta többször most is a karkötőmmel világítok, ha ninja módban vagyok);
Pulzus, aktivitás (csak az alapok, bringa, futás, gyaloglás);
Ár: max 40-50 ezer
Használt óra vásárlásától sem ódzkodom, de szeretném tudni a tapasztalataitokat, hogy az okosórák akksi élettartama mennyi (olvastam olyat, hogy 2 év, ami szerintem durván alacsony tekintve, hogy telefont is inkább 3 évente cserélek, a hagyományos órákat meg 10-15 évig is használtam már).

Mivel nagyon kezdő vagyok a témában bármilyen tanács hasznos lehet (pl hiába nem úszol benne, keress min IPxx szintű vízállóságot azoknak az akksija is masszívabb, vagy a fenti igényekre kell/nem kell wear os, ha használtat veszel erre/arra ügyelj, stb.)

Előre is köszi a segítségeteket!

sublett

(#10190) novaktomi válasza cellpeti (#10179) üzenetére


novaktomi
csendes tag

AppleWatch.
Van már pár androidos Fossil meg Skagen és Ticwatch is. Viszont az androidpay Mo-n hivatalosan még nem elérhető. Nekem a Curve kártyát sikerült hozzérendelnem.
Néhány Garmin óra. Nekem vivoactive 3 van. A Revolut kártyát lehet hozzárendelni a Garminpay-hez. Elégedetten használom.
Még a Fitbitek tudnak Nfc fizetést Revolut kártyával.
Ennyiről tudok kb.Nézd meg a gyártók honlapját, h melyek azok a modellek, amelyekkel lehet fizetni.
A garmin és a fitbit külön feltünteti.

(#10191) oettinger01 válasza Dwatti (#10188) üzenetére


oettinger01
őstag

Ez nem biztos, hogy jobban megéri nekem mint az instict. A garminok kommunikálnak iphone-al? Tudom a hívásaim emaileket stb kezelni vele? Iwatch 5 az vízálló?

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#10192) Kiki18


Kiki18
őstag

Sziasztok!
Egy hölgy ismerősömnek lenne szüksége puskázáshoz okosórára.
Az elmondása alapján ő egy apple watchot láthatott amit a szaktársa használ, de neki nincs ilyenre kerete!
Mik ilyenkor a lehetőségek? :R

(#10193) rednifegnar válasza Kiki18 (#10192) üzenetére


rednifegnar
senior tag

tanulas? tudom az olyan maradi dolog ;]

A camera does not make art, the artist makes art.

(#10194) goldister válasza Kiki18 (#10192) üzenetére


goldister
tag

bármely wear os okosóra :DDD Azokra simán lehet telepíteni egy pdf alkalmazást ;]

(#10195) Jorus válasza oettinger01 (#10191) üzenetére


Jorus
nagyúr

Hogy melyik Garmin pontosan milyen funkciókat tud, azt mindenképpen csekkold le. Én a 6x Promat iPhone-nal használom, minden rendben van vele, egyedül az automatikus baleseti vészhelyzeti értesítő és a listából való üzenetküldés az, ami csak androiddal működik.

A hívásokat tudod az órával fogadni, elutasítani (praktikusan akkor van értelme hívást fogadni, ha headsettel használod :)), és minden beérkező üzenetet el tudsz olvasni (SMS, e-mailek, Viber, Whatsapp, FB, LinkedIn, stb.), én túrázni, bringázni használom, szépen párosodik wattmérővel és pedálcsapásszám mérővel is, emellett 10 ATM-ig vízálló, meg nagyjából mindent tud, amit manapság szokás. Igaz, 2 Apple Watchot is vehetsz az árából. Telefonos és webes app is van hozzá, plusz app-áruházból lehet telepíteni mindent, amire pluszban szükséged van és használattól függően 10-14 napig megy 1 feltöltéssel, ebben heti 1-2 GPS-es aktivitás is van nálam. Okosóra üzemmódban (sportok, aktivitásmérés nélkül) 21 napot tud elvileg, de azt még nem próbáltam.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#10196) balu1977


balu1977
senior tag

Valaki ennyi pénzért autót vesz. De hogy még ennyiért se tökéletes az nevetséges.

(#10197) Kiki18 válasza rednifegnar (#10193) üzenetére


Kiki18
őstag

Hahaha :DDD
Mondtam én is neki, de sikerült annyira felhúznia magát egy szaktársán, hogy ő is eltanulja a hülyeséget. :DDD
Nekem meg távoli ismerős, túl sok energyt nem terveztem beleölni ebbe a projektbe :))
Köszi az ötletet.
Esetleg ajánlott típus árkategóriák szerint?
Mondjuk 20ig, 50ig, meg 100ig bezárólag?(nem ismerem a budgetet, így sávonként talán egyszerűbb dolga lenne a T ügyfélnek...)

Köszönöm előre is a segítségeteket!

(#10198) atike


atike
nagyúr

Move ECG-t használ itt valaki...? Kíváncsi lennék rá, hogy milyen...

(#10199) oettinger01 válasza Jorus (#10195) üzenetére


oettinger01
őstag

Ez hasznos infó volt köszi! :R

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#10200) Dwatti válasza oettinger01 (#10199) üzenetére


Dwatti
addikt

Garmin Instinct és a fenix 5 plus között kb 30 -40 ezer a különbség, (alza) de fenix 5 plus tud színes térképen navigálni , jobb az üzemideje és - túrázáshoz meg kerékpározáshoz jól jöhet. iOS kompatibilis.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.