Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office 2010 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#501) pzstm válasza hackeeeee (#498) üzenetére


pzstm
titán

vagy lehet, hogy tisztaszoftveréknél k**tak el valamit...nem kicsit...nagyon. :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#502) hackeeeee válasza pzstm (#501) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát nem tudom. :D

Ezért jöttem kérdezni. Hogy akkor hogy is van ez. Mondjuk ugye, elvileg az enterprise office 2007 sem kérne kulcsot, nem? Ahhoz képest az is kért.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#503) total90


total90
veterán

Sziasztok!

Nekem az lenne a kérdésem, hogy a körlevél funkciónál, e-mail körlevél esetén nem megoldható az, hogy ne az Outlook-al legyen szinkronban a program, hanem pl. a Thunderbird-el?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#504) total90 válasza total90 (#503) üzenetére


total90
veterán

Még az előző kérdésemhez kapcsolódva... Olyat nem lehet a hírlevélküldésben, hogy a tárgynál is használja pl. a <<Megszólítás>> <<Keresztnév>> kódokat?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#505) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Üdv!

Szélesvásznú monitorom van, FullHD felbontású, és a lap mindig baloldalon van, nem középen.

H. érhetem el, h. a lap középen legyen az Office ablakon belül?

(#506) Gorneck válasza WonderCSabo (#505) üzenetére


Gorneck
titán

Nagyítasz...110-120% aszhem elég neki...

Gorneck#1239

(#507) WonderCSabo válasza Gorneck (#506) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Erre rájöttem, de ha én a teljes oldalt is akarom látni? :F

(#508) Fire/SOUL/CD válasza WonderCSabo (#507) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

A Nézet/Egy oldal használva rendezi balra? :F
Próbáltál állítani valamilyen másik felbontást a monitoron, akkor is ez a szitu?

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#509) WonderCSabo válasza Fire/SOUL/CD (#508) üzenetére


WonderCSabo
félisten

A Nézet/Egy oldal használva rendezi balra? :F

Köszi! Nem. Vmi elállíthatta. :F

Próbáltál állítani valaimelyen másik felbontást a monitoron, akkor is ez a szitu?

Azt semmiképpen sem csináltam volna, mert natív felbontáson magasab legszebb a kép, a betűk, stb.

[ Szerkesztve ]

(#510) Fire/SOUL/CD válasza WonderCSabo (#509) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

A felbontásra azért kérdeztem rá, mert néha akkor jön elő ez a jelenség, amikor nem CRT monitort használ valaki, illetve nem a legnagyobb felbontáson. Szintén(igaz ez is elég ritkán) amikor lcd/tft monitort használ a user, legnagyobb felbontáson is van, akkor is előjön ez a dolog. Ilyenkor egy kisebb felbontásra kell átállítani a monitort, majd újra vissza maxra.
Én sem tudom, hogy pontosan ez mivel van összefüggésben, de szokott használni.

Én is kérdeznék valamit(igaz lehet semmi köze az Officehoz), de mi okozza azt, hogy amikor írom ide PH-ra a hozzászólást, akkor nem működik a helyesírás ellenőrző?
(Valaki azt írta, hogy pl office esetén be kell kapcsolva lennie a helyesírás ellenőrzőnek, tehát ez nem PH!-nak egy ficsörje. Nem nálam van ez a "gond", de ott is Office 2003 van telepítve és megy a helyesírás ellenőrző is, ennek ellenére nem húzodnak alá a hibás szavak)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#511) WonderCSabo válasza Fire/SOUL/CD (#510) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ennek valóban semmi köze nincsen az Officehoz. Írj a böngésződ topikjába.

(#512) Fire/SOUL/CD válasza WonderCSabo (#511) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Kösz, épp most kaptam választ a PH! Interaktívban, most készültem feltenni a "költői" kérdést az FF topic-ban...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#513) kyru74


kyru74
aktív tag

Sziasztok!

Outlook-kal kapcsolatban szeretnék segítséget kérni.Beérkezett üzenetnél mikor rákattintok akkor automatikusan mindig megnyit két ablakot a böngészőn,és ez az üzenet fogad állandóan (Ebben a nézetben nincsenek megjeleníthető elemek,Betöltés...) .Ezt hogyan tudnám lekapcsolni mert szörnyen idegesít? :F

Nem tudtam hogy lehetetlen,ezért megcsináltam!

(#514) frisco válasza kyru74 (#513) üzenetére


frisco
aktív tag

Én nem tudtam ilyet reprodukálni amikor az inbox-ra kattintottam.

(#515) doddencs


doddencs
senior tag

Sziasztok

A következő problémám lenne. Office 2010-et használom, de szükségessé vált felraknom Word-ből a 2003as verziót is. Minden jó, csak a doc, rtf fájlok mind alapértelmézettben a 2003as Word-höz társultak, amit azért nem szeretnék.

És módosítanom sem sikerült egy doc fájl tulajdonságainál az alapértelmezett programot, mivel a két Word-nek ugyanaz a neve, és hiába linkelem be a 2010est, nem csinál semmit és marad a 2003as. :(

Remélem van vmi megoldás rá.

Üdv.

(#516) kyru74 válasza frisco (#514) üzenetére


kyru74
aktív tag

Szia!

Ezt a választ nem értem . :(

[ Szerkesztve ]

Nem tudtam hogy lehetetlen,ezért megcsináltam!

(#517) pzstm válasza kyru74 (#516) üzenetére


pzstm
titán

értsd: nála nem fordult elő ez a dolog, sehogy nem tudta előcsalogatni.... ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#518) bobsys


bobsys
addikt

Office 2010 Home and student, most 30 USD offal, 119 USD-ert megvasarolhato november 29-ig. Bovebben

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#519) kraftxld válasza doddencs (#515) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Először Office 2003 telepít, majd utána a 2010, és az upgrade-nál bekattintod, hogy ne szedje le a word-öt, majd utána társítod. Így működni fog.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#520) _ak_


_ak_
addikt

Sziasztok!

Aprón látni ilyen termékkulcskártyát. Ezt is egyszer egyszer lehet aktiválni egy gépre? Mármint ez is ilyen alaplaphoz kötött dolog, tehát esetleges gép csere esetén már nem használható fel?

Meg gondolom a kártya megléte még nem jogosít fel egy lehetséges későbbi office upgrade-re, tehát ettől még nem lesz legális, csak pusztán frissíthető a win update-en keresztül?

Ill, lehet találni angol nyelvű officet is és sok helyen, magyar nyelvi csomagot ajánlanak hozzá. Ez mennyire működő megoldás, ténylegesen magyarítja az adott alkalmazást (magyar menü/helyesírás ellenőrző)?

Lenne még egy kérdésem:

Egy olyan gépre szeretnék telepíteni office-t (jelen esetben a 2007-es volt), ahol 3 felhasználó van, egy admin, kettő általános jogú. Én naivan azt hittem, h ha az admin fiókból feltelepítem, akkor onnantól a másik két fiókból is használható lesz, de nem így van.
Szépen kiírta, h nem ehhez a felhasználóhoz lett telepítve és vmi olyasmi, h futtassam le itt is a telepítőt. Meg is próbáltam, de a szokásos javítás törlés, meg talán a hozzáadás volt. Kipróbáltam a javítást, de nem h nem lett jobb ettől, most még az admin fiókból megnyitva is a fenti szöveg fogad. van ennek vmi trükkje vagy elsiklottam egy nyilvánvaló dolog felett, netán nem is lehet így megcsinálni mindhárom fiókra?

Let's begin, de gozaimasu!

(#521) Kvazár


Kvazár
őstag

Sziasztok!

Most váltottam O2010-re és az Avast azt írta ki, hogy kapcsoljam ki az SSL-t mert így nem tudja a leveleimet átnézni. Ez bennem 2 kérdést vetett fel:
-Ez nem okoz másik támadási felületet?
-Hol kell kikapcsolni?

Eladó cuccaim: -

(#522) Fire/SOUL/CD válasza Kvazár (#521) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

[link]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#523) TFSi


TFSi
őstag

A tisztaszoftver program keretében kaptam Office 2010 Professional Plus kulcsot, csak progim nincsen hozzá... A sima Professionalhoz már próbáltam, persze sikertelenül... Mi tévő legyek, honnan szedjek magyar Pro Plus-t?

Köszi előre is!:)

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#524) TFSi


TFSi
őstag

Sikerült leszednem a Pro Plus-t is, de arra sem jó... Imádom ezt a tisztaszoftvert, nemrég kellett új win7 kulcsokat kérnem, mert nem fogadta el a régit a szűz windows-om... Sőt az Office 2007 Ultimate-tel is voltak gondjaim. Vagyis ez a szolgáltatás egy nagy rakás trágya.

Nem értem, miért nem lehet egy szerverre feltenni a setup-okat és miért nem működik egy automatikus licenszküldő szerver, amihez pl. a hallgatóknak diákigazolvány szám, oktatóknak pedig intézményi kód kell...

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#525) Fire/SOUL/CD válasza TFSi (#524) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

A tisztasozftveres Office kulcs, az valószínűleg Enterprise változathoz való, és mint olyan, mennyiségi liszenszes. Egy olyan változatot kell beszerezni. (Volume License)
Általában pl az egyetemi szervereken megtalálható, vagy beszélsz a rendszergizdával

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#526) frisco válasza Fire/SOUL/CD (#525) üzenetére


frisco
aktív tag

Nem, nem a tisztaszoftveres Office verzió az Office Pro Plus-t jelenti, egy sima átlagos verziót kell csak feltenned.
Utána mennie kell.
A Windows 7-nél az lehetett a gond, hogy a MS ugyanazon kulcsot adja mindenkinek és így kiszivárgott, kismillió kínai oldalon megtalálható.
Mára annyira elfajult a helyzet, hogy 2-3 nap alatt kimerül az aktiválások száma, jóllehet általában 20ezer aktiválási lehetőséget ad újra meg újra a MS.
Amikor kimerül a keret akkor napokig nem lehet aktiválni, ez is megtalálható a hivatalos oldalon.
Így gyakorlatilag a magyar állampolgárok adóforintjaiból (lásd Campus verzió) teszik sokan legális verzióvá az op. rendszerüket szerte a világon.

(#527) Fire/SOUL/CD válasza frisco (#526) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Kösz az infót, akkor lehet, hogy csak átmeneti a probléma, reméljük TFSi is olvassa ezt.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#528) TFSi válasza Fire/SOUL/CD (#527) üzenetére


TFSi
őstag

Köszönöm szépen a válaszaitokat! Megpróbáltam Pro Plussal is és azzal sem ment... Akkor ezek szerint az office-okat is nyúlják rendesen... Inkább feltetetek bent az infósokkal egy Enterprise félét, amely magát regisztrálja a fősulis hálón keresztül, mint pl. a Windows 7 Enterprise is teszi, és nem szívatom magam a tisztaszoftverrel...

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#529) frisco válasza TFSi (#528) üzenetére


frisco
aktív tag

Nincs mit.
Nem tudom, hogy az Office kulcsa az egyenkulcs-e, a W7 kulcs tuti igen.

(#530) Nabu


Nabu
aktív tag

Uraim egy amatőr kérdés, de számomra rejtély: Hogyan tudom beállítani, hogy a .pps kiterjesztésű fájlokat egyből bemutatóként kezelje a powerpoint2010 és ne kelljen F5 nyomni hozzá?
Köszönöm!
Üdv: Nabu

Mikor nem fogunk szívni egy Microsoft termékkel??? (Ha pórszívót fog gyártani!) :))

(#531) teve27


teve27
csendes tag

Sziasztok!

Egy igen bosszantó, de gondolom elég bagatell gondom van. Mellékelek egy képet, amin látszik, hogy miről is van szó. Ez a hibaüzenet vár minden dokumentum megnyitásánál:
http://prohardver.hu/dl/upc/2010-12/31/122189_qa7g2hku23jdjrd6_word_hiba.jpg

Remélem tudtok nekem segíteni, hogy ezt az üzenetet hogyan kell eltüntetni!

(#532) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Eddig az Office 2007-et használtam.Szeretném feltelepíteni a 2010-es verziót.Az Office 2007-et tökéletesen ellehet-e távolítani, vagy ajánlatos teljesen újrarakni a gépet?

(#533) bobsys válasza GEPESZ66 (#532) üzenetére


bobsys
addikt

Nem eleg, uj gepet kell venni ;]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#534) pzstm válasza bobsys (#533) üzenetére


pzstm
titán

:DDD :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#535) Fire/SOUL/CD válasza teve27 (#531) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Indítsd el újra a telepítőlemezről a telepítést, válaszd az egyéni telepítést és a listában(ahol fel lesznek sorolva, hogy miket telepítsen vagy miket ne) keresd meg a VBA for Application lehetőséget és pipáld be és telepítsd. Pontosan nem tudom hol lesz, talán a Microsoft Office összetevők közt...

GEPESZ66
A 2010-es telepítéskor felajánlja, hogy eltávolítsa a korábbi office változatot (esetedben 2007) avagy "mellé települjön". Előbbi esetben csak az új 2010-es office alkalmazásokat lehet elérni/használni a telepítést követően míg utóbbi esetben a korábbi alkalmazások is megmaradnak (Word/Excel/powerpoint stb 2007)
Ez eredeti szoftver esetén nem szokott gondot okozni, warez változatoknál viszont nem biztos, hogy települni fog a 2010...

Ha esetleg az x64-es Office 2010-et szeretnéd telepíteni, akkor mindenképp el kell távolítani előtte a 2007 komplett office-t.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#536) GEPESZ66 válasza Fire/SOUL/CD (#535) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Köszönöm a korrekt választ!
Eredeti lesz az Office 2010, a Campus (Tisztaszoftver) program keretében rendeltem meg ma.Azt fogom választani, hogy a régit távolítsa el.

(#537) Fire/SOUL/CD válasza GEPESZ66 (#536) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Warez alatt a 2007-re gondoltam elsősorban...
Tehát ha a 2007 nem eredeti, akkor a 2010-es ugyan eltávolítja(vagy te eltávolítod), de ennek ellenére benne van a pakliban, hogy a 2010 nem fog települni...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#538) GEPESZ66 válasza Fire/SOUL/CD (#537) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Az Office 2007 is Campus-os.

(#539) Fire/SOUL/CD válasza GEPESZ66 (#538) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Akkor elméletben nem lehet gond... :N

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#540) Jarod1


Jarod1
addikt

Tudja valaki ezt miért írja minden levelemre? nem tudok küldeni

(#541) pzstm válasza Jarod1 (#540) üzenetére


pzstm
titán

két szó a megoldás a "problémádra"

Uninstall Norton ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#542) Neil Watts válasza pzstm (#541) üzenetére


Neil Watts
veterán

+1 :W

(#543) bobsys válasza pzstm (#541) üzenetére


bobsys
addikt

te latod, hogy mi a problema? mert en csak a kerdest

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#544) Neil Watts válasza bobsys (#543) üzenetére


Neil Watts
veterán

kep is van :)

(#545) Fire/SOUL/CD válasza Neil Watts (#544) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Igen és akkor a kép alapján, ahol ott virít hogy 550 Malware/Spam detected, transmission denied (550-es hiba, malware vagy spam detektálva, továbbítás megtagadva, azt javasolod, hogy szabaduljon meg a Nortontól, ezzel szabad teret adva annak, hogy ha valóban valami fertőzése van, akkor Norton nélkül még jobban leamortizálja a gépét, meg mindenfelé küldi szerte szét a fertőzött mail-eket?

Erre azt javasolni, hogy "Uninstall Norton", na ezt nem tartom "bölcs" javaslatnak... ;]

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#546) Neil Watts válasza Fire/SOUL/CD (#545) üzenetére


Neil Watts
veterán

a norton mindent virusnak nez!
Egy MSE 2.0 boven eleg mindenre :D

(#547) Neil Watts válasza Neil Watts (#546) üzenetére


Neil Watts
veterán

mod: csak azert hogy ne legyen flame. Esszel netezek, tehat nekem eleg :D ;]

(#548) bobsys válasza Neil Watts (#544) üzenetére


bobsys
addikt

eddig nem volt, nekem nem toltott be semmilyen kepet

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#549) Fire/SOUL/CD válasza bobsys (#548) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Mert a kepfeltoltes.hu-n van a kép, nekem is vagy 3x kellett frissítenem az oldalt mire megjelent... :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#550) Neil Watts válasza Fire/SOUL/CD (#549) üzenetére


Neil Watts
veterán

milyen szolgaltato/KIS van a gepen, most latom :D akkor azert ;] Nem szeretem a Kasperskyt (nagyon nem)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office 2010 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.