Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office 2010 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#551) pzstm válasza Fire/SOUL/CD (#545) üzenetére


pzstm
titán

Erre azt javasolni, hogy "Uninstall Norton", na ezt nem tartom "bölcs" javaslatnak... ;]

Most írjam azt, hogy attól minden jobb? :DDD

(Én személy szerint semmit nem használnék, ha nem lenne Ongoing Beta...)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#552) simon7012


simon7012
aktív tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni!
A gondom az, hogy outlook 2010-ben volt egy Application Error-om, ami után az olvasási ablakban nem tudom eltüntetni a beérkezett üzenetek felsorolást.
Úgy emlékszem, hogy régebben csak az egész képes olvasás volt....
Jól emlékszem?
Tudtok segíteni?
Előre is köszi...

G DATA INTERNET SECURITY 2022.Xiaomi MI 11,..Szeretem, ha egy POPsi kerek...

(#553) pzstm válasza simon7012 (#552) üzenetére


pzstm
titán

kicsit érthetőbben esetleg screenshot? totál nem értem mire gondolsz :F

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#554) #48967168


#48967168
törölt tag

Sziasztok!

Tudom bagatell a kérdés, de vissza lehet valahogy kapcsolni az Office 2010 menürendszerét valahol a "régi" klasszikus nézetre? Igedrohamot kapok, hogy semmit sem találok... :)

Előre is köszi!

Gala

(#555) Gabás válasza #48967168 (#554) üzenetére


Gabás
addikt

vegyél be egy nyugtatót, megszokod

(#556) Fire/SOUL/CD válasza #48967168 (#554) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Home & Studenthez, otthoni célra ingyenes (az összes többi fizetős)
Ezzel meg lehet próbálkozni, csak saját felelősségre ;]

Mellesleg meg jobb lenne ha megszoknád az új menürendszert, mert ha véletlenül segítség kell valamilyen Office 2010 problémában, akkor a választ (pl hogy hogy navigálj el egy beállításig, vagy mit-hol találsz meg) azt nem a klasszikus menüre vonatkoztatva fogod megkapni, aztán csak nézel, mint a sült hal a válasz olvasásakor, mert semmi sem ott lesz, mint ahol várnád. :DDD
(Nem mellesleg a 2007/2010-es leírások/tutorialok sem foglalkoznak klasszikus menüvel)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#557) pzstm válasza #48967168 (#554) üzenetére


pzstm
titán

nem fáj, nem bánt, és nem akar rosszat neked az a Ribbon menü elhiheted. Adj neki 2 napot :K ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#558) Livius


Livius
őstag

Tisztaszoftver.hu-ról igényeltem Microsoft Office 2010 Professional Plus kulcsot. Meg is kaptam, de miután felraktam az aktiválásnál azt kapom hogy "Érvénytelen a megadott termékkulcs" most ilyenkor mit tehetek? Az én gépemen kell lenni a hibának, vagy tényleg rossz kulcsot kaptam?

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#559) pzstm válasza Livius (#558) üzenetére


pzstm
titán

egyetemed supportját hívd fel...valami gond lehet KMS szerverrel....esetleg a tisztaszoftver ÜFSZ-t is felhívhatod....

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#560) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

De nagy a pangas itt! Ennyire nincs gond a 2010-zel? :D

Udv, core2

(#561) pzstm válasza Neil Watts (#560) üzenetére


pzstm
titán

túl jól megy...pedig nyüstölöm eléggé...különösen outlook-ot (x64) :K ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#562) Livius


Livius
őstag

Sikerült a tisztaszoftvertől letölteni egy Office 2010 telepítőt végre, szóval ezzel a kulcsnak mennie kellene azon. Csak hogy miután a régebben felrakott Office 2010-et eltávolítottam és ez után mikor indítanám a tisztaszoftvertől letöltött telepítőt a telepítő azt írja "telepítési csomag nyelvét nem támogatja a rendszer" és kész kilép. Ezzel mit lehet kezdeni???

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#563) Neil Watts válasza pzstm (#561) üzenetére


Neil Watts
veterán

hat ez az! Hotmaillel nagyon jol megy!
Livius:

Milyen rendszer? Milyen nyelvu? Az Office gondolom magyar.

(#564) Livius válasza Neil Watts (#563) üzenetére


Livius
őstag

Meg volt a probléma oka, a letöltött exe tekepítőt előre ki akartam csomagolni winrarral, de a winrar nem csomagolta ki a tartalmat könyvtár szerkezettel, és így a telepítő nem volt jó. Kicsomagolatlan exe-t ha indítottam már nem kaptam a hibaüzenetet, így már fel tudtam rakni az Office-t és a kulcsot is elfogadta.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#565) pzstm válasza Neil Watts (#563) üzenetére


pzstm
titán

angol office 2010 pro plus, angol win7 ultimate x64 ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#566) Neil Watts válasza pzstm (#565) üzenetére


Neil Watts
veterán

nekem is az van, (mind2 angol, es x64 -5+ GB RAM-nal jol jon-) amugy ezt a reszt Liviusnak cimeztem. ;) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#567) Wyll


Wyll
őstag

Nem tudjátok, hogy ez mitől van??

Hol lehet kikapcsolni ezt a kényszerített betűtípus-helyettesítést?
(Amúgy az Isonorm DEE típusról van szó, ami nem TTF, hanem PFB/PFM fájlokból álló betűtípus.)

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#568) Wyll válasza Wyll (#567) üzenetére


Wyll
őstag

Nem valami aktív a topic.. :N

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#569) pzstm válasza Wyll (#568) üzenetére


pzstm
titán

én követem a topikot, de sajnos nem tudok segíteni és még nem is találkoztam ilyen esettel :N :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#570) Wyll válasza pzstm (#569) üzenetére


Wyll
őstag

Azóta sikerült átkonvertálni TTF-ba a betűtípust. Miután leszedtem az előző verziót, és ezt tettem fel helyette, már jobb a helyzet, de kiskapitális módban a nagybetűket eleinte még ekkor is átalakította TimesNewRoman-ba. Most már ez sincs.
Lehet hogy ez a 2010 ilyen adaptív? :))

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#571) fezsoo


fezsoo
aktív tag

Sziasztok.

Egy problémával küzdők.
Abbyy fine reader program szkennelés alapján szövegdobozba tett mindent.
Ha szerkesztem minden látszik.
Egy táblázattal van gond.
Ha a nyomtatási képre megyek és szeretném papírra vinni.
A táblázatból 1-2 sor lemarad.
Egyébként bőven van elég hely keresztbe és hosszába is.
2007; 2010-es office-al is ugyan az a helyzet.
Van erre valami megoldás ?
:F

Samsung Galaxy A70; Hp 8440p; HISENSE 58A7100f

(#572) Fire/SOUL/CD válasza fezsoo (#571) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Mégis melyik alkalmazásról van szó? :F (Word/Excel/PowerPoint...)
Nem biztos, hogy jól értem, de egy scannelt táblázatot képként illesztesz be valamelyik Office alkalmazásba, és ott tűnik el pár sor a képből?

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#573) fezsoo válasza Fire/SOUL/CD (#572) üzenetére


fezsoo
aktív tag

Word. Ez elmaradt igazad van :B

Samsung Galaxy A70; Hp 8440p; HISENSE 58A7100f

(#574) Fire/SOUL/CD válasza fezsoo (#573) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Na még1x: "Nem biztos, hogy jól értem, de egy scannelt táblázatot képként illesztesz be valamelyik Office alkalmazásba, és ott tűnik el pár sor a képből?"

ha igen, akkor állítsd a sortávolságot alapértékre, semmiképp sem pixelben megadva.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#575) fezsoo válasza Fire/SOUL/CD (#574) üzenetére


fezsoo
aktív tag

Bocs, de kicsit figyelmetlen vagyok. Egész délután ezzel vackolok.
Szóval nem képként, hanem szövegként jelenik meg a word-ben.
OCR programmal lett csinálva és azért van a szöveg szövegdobozokban
Mindent lehet rajta állítani. betű típust, méretett.. margókat stb..

Samsung Galaxy A70; Hp 8440p; HISENSE 58A7100f

(#576) Fire/SOUL/CD válasza fezsoo (#575) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ha nem gond, akkor küld el a mail címemre legalább azt az egy oldalt, amivel gond van, megsasolom.
(Elég az az 1 oldal, amin az ominozus szövegdoboz van)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#577) fezsoo válasza Fire/SOUL/CD (#576) üzenetére


fezsoo
aktív tag

elküldtem a mail címedre.

Samsung Galaxy A70; Hp 8440p; HISENSE 58A7100f

(#578) Fire/SOUL/CD válasza fezsoo (#577) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Van telepítve nyomtató szoftver, illetve van alapértelmezett nyomtató?
Nálam is most épp nincs nyomtató telepítve, nálam is megvan így a jelenség, azonban ha átrakom pl MS XPS Documentum Writer-re(jobb híján), akkor oké...[link]

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#579) fezsoo válasza Fire/SOUL/CD (#578) üzenetére


fezsoo
aktív tag

Van nyomtató telepítve. És alapértelmezett.

De a nyomtatási képnek mi köze ahhoz hogy van e telepített nyomtató ? :Y

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A70; Hp 8440p; HISENSE 58A7100f

(#580) Fire/SOUL/CD válasza fezsoo (#579) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Az, hogy a nyomtatási kép "generálásánál" figyelembe veszi a nyomtató tulajdonságait, elsősorban pl DPI beállításokat. Nem mellesleg, az, hogy a nyomtatási képen valami rosszul jelenik meg, az nem mindig jelenti automatikusan, hogy a kész kinyomtatott papíron is rosszul jelenik meg. (de gondolom, legalább azt az 5. oldalt kinyomtattad legalább 1x...)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#581) fezsoo válasza Fire/SOUL/CD (#580) üzenetére


fezsoo
aktív tag

Értem.
Nos nem egyszer nyomtattam ki. Van belőle egy rakat. :W
Épp ezért is kezd idegesíteni.
Nem igaz, most álljak neki és csináljam meg külön ?
Hogy ilyenekkel keljen szenvedni.. röhej

Samsung Galaxy A70; Hp 8440p; HISENSE 58A7100f

(#582) Fire/SOUL/CD válasza fezsoo (#581) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

majd holnap még nekiugrom, mert igazából azon az oldalon kell megtalálni azt a különbséget, ami a többin nincs. Sajnos az ilyen keretek használata során (főleg úgy, hogy egy OCR generálta) egy beállítás okozhat ilyet, de akár pl azon az egy oldalon rosszak a margók, vagy az élőfej ki van csúszva stb stb... Szóval ez nem a Word hibája, hanem a generált cuccban van valami gebasz... Jó játék lesz, remélem megtalálom majd...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#583) Fire/SOUL/CD válasza fezsoo (#581) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hát kb 1 óra szenvedés után sem javult a helyzet. Az van, amire utaltam tegnap, pl a margók azok igen durva helyeken találhatóak, az élőfej az 5. oldalon kívül esik az oldalon, arról nem is beszélve, hogy Letter méretűek az oldalak, stb...
Szóval szerintem azt az egy oldalt próbáld meg kézzel újra megcsinálni...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#584) fezsoo válasza Fire/SOUL/CD (#583) üzenetére


fezsoo
aktív tag

Köszönöm szépen a válaszod és a segítséged :R
Nekiláttam. Nem tartott sokáig.
De sajnálom hogy ilyen dolgokon bukik el az ember fia órákon keresztül.
Inkább dühítő az egész. :W

Samsung Galaxy A70; Hp 8440p; HISENSE 58A7100f

(#585) polonic


polonic
félisten

A termékkulcskártyás office telepítése hogy is működik? Mostanában szeretnék 2007-ről váltani. Ugye ez csak kulcsot tartalmaz, netről lehet letölteni a telepítőt? Itt majd külön lehet 32 és 64 biteset? Nekem majd a 64 bites kéne.

(#586) kraftxld válasza polonic (#585) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Ha van elotelepitett office 2010 a gepeden akkor csak bepotyogod, ha nincs akkor a netrol siman letoltheto.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#587) polonic válasza kraftxld (#586) üzenetére


polonic
félisten

Értem és köszönöm!
És ez a letöltés, hogy is lesz? Gondolom kulcs alapján azonosítja, hogy melyik verziót vettem meg és akkor lehet majd választani a 32 vagy 64 bit közül?

(#588) Fire/SOUL/CD válasza polonic (#585) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Office termékkulcskártya – Gyakori kérdések
A lényeg :DDD

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#589) polonic válasza Fire/SOUL/CD (#588) üzenetére


polonic
félisten

Az előbb kérdezés, mint utánanézés tipikus esete jelentkezett nálam ismét csak. :DDD
Köszönöm!

(#590) varmi2


varmi2
nagyúr

újra akarom tenni a win7-et, és el akarom menteni máshova az emailjeimet, a 2010-es outlook, hol tárolja ezeket? előreis kösz a választ

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#591) Fire/SOUL/CD válasza varmi2 (#590) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

A PST fájlt kell elmentened, ebben vannak a levelek, címlisták, stb, azonban az email fiókok adatai nem, azt a registryben tárolja. Bővebben

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#592) Gorneck


Gorneck
titán

Ha ezen a linken beírom a termékkulcsot, akkor is 32bites Office csomagot kapok? Mert próbaképp leszedtem a home and student 60 napos verzióját és a 32 bites települt...

Gorneck#1239

(#593) polonic válasza Gorneck (#592) üzenetére


polonic
félisten

Szerintem ugyanerre irányult a kérdésem nem régen.
588-at olvasd el.

(#594) Gorneck válasza polonic (#593) üzenetére


Gorneck
titán

Hááát remélem nem megint vmi click to run bigyó húzkodja le a cuccokat és csinál megint egy virtual driveot...hanem kapok egy 64bites exe-s telepítőt amit le tudok tölteni és rendesen telepíteni...
Mert engem ez jobban érdekel...

Gorneck#1239

(#595) polonic válasza Gorneck (#594) üzenetére


polonic
félisten

Mondjuk ez engem is érdekelne.
Én is nagyon remélem nem azzal az idiótasággal települ.
Én is most tervezem a 2007 leváltását.

(#596) Gorneck válasza polonic (#595) üzenetére


Gorneck
titán

Az még annyira nem gáz, hogy azzal települ, mert csak pár mb-os az install...engem az érdekel csak, ha megveszem, akkor 64bites legyen az install amit le tudok szedni, mert ha nem akkor kicsit olyan lesz kidobtam egy csomó pénzt az ablakon...ezért érdekel, ha oda beírom a kulcsom, akkor tutira lesz lehetőségem 64bitest telepíteni...

Egyelőre nincs már Q meghajtó...valszeg csak a telepítés miatt hozta létre...

Gorneck#1239

(#597) polonic válasza Gorneck (#596) üzenetére


polonic
félisten

Engem idegesített ez a click and run dolog. Meg nekem ott is hagyta a Q meghajtót. Ezért nem csipázom.
Azt írja a faq, hogy le lehet a 64 biteset is. Csak nem kamuznak.
Mikor szeretnéd beszerezni és honnan?

(#598) Gorneck válasza polonic (#597) üzenetére


Gorneck
titán

Lehet már csak köv hónapba fizukor (helyben kiskernél), de még az is lehet megveszem dobozosba. Ebbe a hónapba elég volt a gépcsere és az oem win7 hp kifizetése.

Gorneck#1239

(#599) polonic válasza Gorneck (#598) üzenetére


polonic
félisten

Azért kérdeztem, mert én egy külföldi rendelésen gondolkodom, ott olcsóbb a pkc. Hogy esetleg közösen rendelni. :) Mondjuk nem tudom te mennyiért tudnád megszerezni. Nyelvvel sem lenne gond, mert lehet választani a letöltés elején.

(#600) kalasz


kalasz
tag

Üdv mindenkinek!
Hogy tudnám meg szüntetni ezt a hibát, vagy milyen beállítások kellenek, hogy meg tudjak nyitni egy web címet az office lapról. Egyedüli felhasználó vagyok a gépen, vagyis rendszergazdai jogokkal rendelkezem.
Válaszokat előre is köszönöm

[ Szerkesztve ]

A tapasztalat jó iskola, csak a tandíj magas.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office 2010 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.