Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office 2010 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#751) bobace válasza Fire/SOUL/CD (#750) üzenetére


bobace
őstag

Persze hogy kitöröltem :) Csináltam egy olyat hogy a meghízott outlook pst fájlból másoltam egy másikba minden levelet, és 3,5 GB-bal lett kevesebb a pst mérete :D Egyelőre ennyi :(

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#752) Fire/SOUL/CD válasza bobace (#751) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

3,5G-vel kevesebb? Azért ne légy már ennyire szomorú ez miatt... :DDD

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#753) bobace válasza Fire/SOUL/CD (#752) üzenetére


bobace
őstag

Nem vagyok szomorú, de azért majd egy napot elszüttyögtem vele, mire erre is rájöttem, és még van néhány fiókom :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#754) mazsonpopo


mazsonpopo
tag

Sziasztok,

valakinek van ötlete, hogy miért néz így ki minden egyes tartalomjegyzék a gépemen?

Nincs ötletem, hogy mi lehet? Eredeti Win7, eredeti Office 2010.

Köszönöm,
K

(#755) Gabás válasza mazsonpopo (#754) üzenetére


Gabás
addikt

ALT+F9

(#756) mazsonpopo válasza Gabás (#755) üzenetére


mazsonpopo
tag

Köszönöm, ez volt a megoldás! :)

(#757) bobace


bobace
őstag

Outlookban hogyan tudom egy mappában kijelölni az olvasatlan leveleket? A nézetben volt erre egy opció, de az most nincs ott, hová lett?

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#758) pzstm válasza bobace (#757) üzenetére


pzstm
titán

nyisd le a search Folders-t, ott kell annak lennie :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#759) ludla válasza ro_bert17 (#745) üzenetére


ludla
őstag

Akciós Ms office 2010 3 gépes kisvállalati verzió engem is érdekelne ha valaki tud ez ügyben segíteni jelezze! :R

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#760) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Itt is feltenném ezen kérdésem, hát ha ezt a fórumot többen olvassák és kapok, akár nemleges választ is.
Pl. ezt szeretném az excel2010-ben adatlekérdezések valamelyikével megoldani. (Ha a Pl.ezt-re kattintasz, a böngésző helyből le akarja tölteni, vagy megnyitni az excel fájlt)

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#761) Fire/SOUL/CD válasza VGYke (#760) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Szóval adott egy munkafüzet, amiben vannak munkalapok, példa kedvéért munka1/munka2/munka3. Mit szeretnél

1. Letöltse a linkelt munkafüzetet és az adott munkalap tartalmát valamelyik létező munkalapra bemásolja? (munka1/munka2/munka3)

2. Letöltse a linkelt munkafüzetet és az adott munkafüzetben egy új munkalapot hozzon létre?

3. A meglévő munkafüzetedben már létezik az OKJ2011 munkalap és mindig ez frissüljön a letöltött munkafüzet azonos nevű munkalapján szereplő adatokkal?

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#762) ro_bert17 válasza ludla (#759) üzenetére


ro_bert17
őstag

Szerintem nincs is ilyen. :D
Otthonra, egy háztartásba viszont van ilyen lehetőség, akció.

(#763) VGYke válasza Fire/SOUL/CD (#761) üzenetére


VGYke
addikt

3!

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#764) Fire/SOUL/CD válasza VGYke (#763) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

A feladat elég egyszerű lenne, ha nem indirekt link lenne a fájlhoz. Ez azt jelenti, hogy egy download.php indítja a letöltést, nem pedig direktbe található a fájl pl www.akarmi.hu/valami.xls
Rémálom az ilyet felprogramozni, mert csak ezért kell API függvényeket bevetni (ami x64 esetén új deklarációt igényel) avagy a böngészőt automatizálni (ExecWB), hogy először lementse a fájlt, csak itt meg az IE9-nél már nem úgy működnek a dolgok, mint a korábbi változatoknál...
Szóval cumi ez, akárhonnan is nézzük :DDD, mert lehet, hogy Nálam minden működne, Nálad meg nem vagy fordítva...

Az lenne még egy lehetőség(ami biztosan működik minden esetben), hogy legalább a böngészővel letölt (egy fix helyre mindig) és úgy már megoldható egyszerűen, hogy amikor megnyitod a munkafüzetet, akkor egy makró lecseréli az OKJ2011-es munkalapot automatikusan...

UI: Még van egy megoldás(komplett letöltőt írni makróban) annak még utánanézek. (De nem ma, ma nincs agyalás...) :DDD

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#765) csabi2008


csabi2008
tag

Sziasztok!
Egy kis segitseget szeretnek kerni...szeretnem felrakni az Office-t,de nem hagyja felrakni :\
Only one instance of setup can be run at a time errort ad.De nemtudom miert :F Hogy lehet ezt megoldani? Mert mar at is instalaltam emiatt a gepet...de az error ugyanugy megmaradt

Xbox Series S •• gamertag: junior777

(#766) Fire/SOUL/CD válasza csabi2008 (#765) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

A megfelelő FIX-et ereszd rá, majd gép restart (ha nem kérné véletlenül)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#767) csabi2008 válasza Fire/SOUL/CD (#766) üzenetére


csabi2008
tag

Megcsinaltam ahogy leirtad de semmi :\ ugyanugy errorozik

[ Szerkesztve ]

Xbox Series S •• gamertag: junior777

(#768) Fire/SOUL/CD válasza csabi2008 (#767) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ez a hiba arról tájékoztat, mintha többször lenne elindítva a setup. Valószínűleg van egy beragadt folyamat az Office-ból, ami mindig elindul. próbáld meg csökkentett módban indítani a gépet, majd ismét erszd rá a fix-et.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#769) csabi2008 válasza Fire/SOUL/CD (#768) üzenetére


csabi2008
tag

Marmint hogy csokkentett modban engedjem ra a fixet? :F

Xbox Series S •• gamertag: junior777

(#770) Fire/SOUL/CD válasza csabi2008 (#769) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Igen. :K Azért így próbáld meg, mert csökkentett módban csak a rendszer alapvető működéséhez szükséges alkalmazások/driverek/modulok stb töltődnek be, semmi más. Ha a jelenséget egy beragadt folyamat okozza, akkor az sem fog elindulni csökkentett módban, ergo a fix el is tudja távolítani, amit normál módban lehet, hogy nem tudott.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#771) VGYke válasza Fire/SOUL/CD (#764) üzenetére


VGYke
addikt

Köszönöm hogy foglalkoztál az üggyel, bár a megoldás ismeretének számomra inkább elméleti haszna lenne, az élethosszig tartó tanulás útvesztőiben.
1. kérdésem: Ha www.akarmi.hu/valami.xls lenne a letöltés (és nem php), az általad itt felsorolt 3db lehetőség bármelyikére (pl. a legegyszerűbbre) hogyan lehetne megoldani?
2. kérdésem: Ha már indirekt a link, az excelt indítva (pl. Sub Auto_Open() ) makró képes olyanra amit írtál: "legalább a böngészővel letölt (egy fix helyre mindig)...", mert innentől makrókkal, adatlekérdezéssel, vagy tök primitíven (A1=Munkalap!A1) már simán tudom kezelni a dolgot.
Hangsúlyozom a példának inkább az excel2010 legmélyebb bugyrainak a felfedezése a lényege, mert az a cím amit linkeltem mindég ugyan azt a táblát hozza. Ha módosul az excel, a letöltési címe is fog (hogy a régi is letölthető legyen), tehát kérdésemnek a mellékelt példában igazából nem sok gyakorlati haszna van. Tanulás szempontjából annál több!

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#772) csabi2008 válasza Fire/SOUL/CD (#770) üzenetére


csabi2008
tag

Nem mukodik most sem :( win reinstall lesz a vege :(

Xbox Series S •• gamertag: junior777

(#773) ludla


ludla
őstag

Esetleg tudtok ajánlani jó áron Ms office 2010, kisvállalati verziót? :R

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#774) Fire/SOUL/CD válasza VGYke (#771) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

A példa kedvéért egy létező munkalapot választottam a netről, hogy lásd a működését.
Az alábbi makróban 2 változót kell csak módosítanod, a My_URL-t és a My_Sheet_Name-t. Felkommenteztem a makrót, úgy már egyértelmű lesz, hogy mi is ez a 2 változó.
Ahhoz, hogy a makró a munkafüzet megnyitásakor lefusson, ahhoz a ThisWorkbook->Open procedurájába kell bemásolni a kódot. [link]

A makró

Private Sub Workbook_Open()

Dim My_Online_Workbook As Workbook
Dim My_Sheet As Worksheet
Dim My_Sheet_Name As String
Dim My_Sheets_Count As Integer
Dim My_URL As String
Dim MY_Active_Workbook_Name As String

'a megnyitandó münkafűzet URL címe
My_URL = "http://www.businesslink.gov.uk/Finance_files/Cash_Flow_Projection_Worksheet.xls"

'a megnyitandó münkafűzetben, a másolni kívánt munkalap neve
My_Sheet_Name = "Explanation"

'aktuális munkafüzet neve
MY_Active_Workbook_Name = ActiveWorkbook.Name

'Figyelmeztetések kikapcsolása
Application.DisplayAlerts = False
'a makró futásának idejére letiltjuk a képernyőt
Application.ScreenUpdating = False

'megvizsgáljuk az aktuális munkafüzetben, hogy létezik-e már olyan nevű munkalap
'amely a letöltendő münkafüzetben is létezik
'ha igen, akkor azt töröljük
On Error Resume Next
Set My_Sheet = ActiveWorkbook.Sheets(My_Sheet_Name)
On Error GoTo 0
If Not My_Sheet Is Nothing Then
My_Sheet.Delete
End If

'aktuális munkafüzetben található munkalapok száma
My_Sheets_Count = ActiveWorkbook.Sheets.Count

'munkafüzet letöltése és megnyitása
Set My_Online_Workbook = Workbooks.Open(My_URL)

With My_Online_Workbook
'megadott nevű munkalap átmásolás, az aktuális munkafüzet, munkalapjainak végére
.Sheets(My_Sheet_Name).Copy After:=Workbooks(MY_Active_Workbook_Name).Sheets(My_Sheets_Count)
'letöltött és megnyitott munkafüzet bezárása
.Close
End With

'objektumok felszabadítása
Set My_Online_Workbook = Nothing
Set My_Sheet = Nothing

'Figyelmeztetések bekapcsolása
Application.DisplayAlerts = True
'a makró lefutása után engedélyezzük a képernyőt
Application.ScreenUpdating = True

End Sub

A 2. kérdésedre: Ha letöltöd, akkor a makróban csak az elérési utat kell módosítani a My_URL változóban, ahová letültötted, azt az útvonalat kell megadni

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#775) Fire/SOUL/CD válasza csabi2008 (#772) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Feladatkezelőben (CTRL+SHIFT+ESC/Folyamatok fül/Összes felhasználó folyamatainak megjelenítése gombon katt) nézd meg, hogy mi fut. Ha találsz az Office-al kapcsolatba hozható folyamato(ka)t a listában, akkor az(oka)t tiltsd le. Ha ezt megtetted, akkor még1x megpróbálkozhatsz a FIX-el, avagy az Office telepítésével, avagy (ha már úgyis az OS reinstallon gondolkodsz), akkor ezzel a registry takarítóval. Wise Registry Cleaner Free. Ha lefutott, akkor restart.
Ha mindezek után sem oké a dolog, akkor passzolom, csak az OS újratelepítése marad (ha másnak nem lesz még valami ötlete)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#776) VGYke válasza Fire/SOUL/CD (#774) üzenetére


VGYke
addikt

:R Köszönöm, hétvégén eljő a próba és a tanulás ideje!

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#777) pubwart


pubwart
aktív tag

Sziasztok,

Kicsit off, de még Office

[link]

Ez a dolog valami miatt nem működik a szelim gépén. WinXP és Office2003. Ha próbálom csökkenteni a méretet nem csinál szimplán semmit se.
Ha eredeti méretbe akarom küldeni, akkor viszont megy.

Tippek?

Köszönöm

Where you go how is up to you

(#778) VGYke


VGYke
addikt

Tudtok javasolni olyan leírást, helpet, kvázi: kályhát, ahonnan elindulva megismerkedhetem az Office2010 "felhő"-vel?
Célom: bizonyos word, excel (többi nem fontos, de hát ha lesz) dokumentumaimat láthassam, módosíthassam a munkahelyi és otthoni gépemen is, ne kelljen hordozni a fájlokat.
Win7+Office2010 alatt, állandóan futóként van itt olyan nekem, hogy MS Upload Center. Ez mire jó?
No de nem minden gépen van Office2010, ahonnan el szeretném érni a feltöltött fájlokat, van amelyiken "csak" Office2007 van.
Szóval tudtok javasolni olvasnivalót, amin keresztül kiokosodom?

Másik problémám a biztonság. Bár nincsenek "fekete" dolgaim (főleg amit a "felhőben" is menteni szeretnék), de azért nem kéne hogy lesegesse bárki, főleg a konkurencia.

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#779) Fire/SOUL/CD válasza pubwart (#777) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Alaban nem jön létre "fizikailag" az elküldendő üzenet a képekkel. Ha kipróbálod, amikor megjelenik az új mail ablak, benne a cstolt képekkel, akkor hiába kattintasz bármelyik cstolt képre, az nem nyílik meg. Mindenképpen rá kell kattintanod a Küldés gombra, amikor bekerül a postázandó üzenetek közé, ahonnan ismér megnyitva már OK minden.
Ha nem ez a gond, akkor passz...

VGYke
Nem Office-hoz kötödik a javaslatom, de MS: Windows Live SkyDrive - 25G tárhely ingyen.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#780) pubwart válasza Fire/SOUL/CD (#779) üzenetére


pubwart
aktív tag

Maga az ablak sem ugrik fel.

Mert normál esetben látod vizuálisan, hogy tömöríti a gép a képeket. De nem. Szó szerintem semmi történik. Se akkor, ha meg van nyitva az office, se akkor, ha nincs.

Viszont, ha arra az opcióra kattintok, hogy eredeti méretben küldje a képeket, akkor ugrik fel az ablak, ahogy kell neki.

Where you go how is up to you

(#781) VGYke válasza Fire/SOUL/CD (#779) üzenetére


VGYke
addikt

Köszönöm! Az upload center mire jó?
Éppen péntek éjszaka tiltottak ki a Liv-ról. "Valaki az Ön fiókján keresztül nagy mennyiségű levélszemetet küldött szét, vagy olyan műveletet hajtott végre, amely sérti a Windows Live használati feltételeket". Annyiban érdekes az ügy, hogy digikabeles e-mail címmel voltam bejelentkezve és csak a messengert használtam havi egyszer 2 felvett partnerrel. Levelezéseimet Otlook2010-el bonyolítom, soha nem használtam a hotmail lehetőséget, valamint a digikabel-es címről napi 1-2 levelet küldök vagy fogadok. Gépemet legális SmarSecurity védi pl. a gépemről tudtom nélkül küldözgetett levelek ellen, stb., stb., Tehát teljesen ártatlan vagyok. Szóval nagy szívás lenne ha teletömném fontos doksikkal a Live fiókot, majd ismét kitiltanának és nem férnék hozzá semmihez. Lehet marad a pendrive?:O

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#782) Fire/SOUL/CD válasza pubwart (#780) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Aham. Elsőre ellenőrizd, hogy az Outlook-e az alapértelmezett levelező, ha kell újra tedd alapértelmezetté, még ha elméletileg azon is áll. Nem tudom milyen OS-t használsz, de start menüből elérhető a dolog.

VGYke
[link]
Skydrive-on kívül még vannak ingyenes online tárhelyek, párat megnézhetnél, itt felsoroltak még néhányat: [link]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#783) VGYke


VGYke
addikt

Csak szólok, hogy nekem most húz le a win update valamit az Office2010-hez. 3százMB körül. Csak nem az SP1 jön? Ha igen, nagyon kíváncsi leszek mi változik...

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#784) pzstm válasza VGYke (#783) üzenetére


pzstm
titán

semmi nem fog, és igen, az jött le nekem is.
[link]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#785) VGYke válasza pzstm (#784) üzenetére


VGYke
addikt

Reméltem, magyar verzióban legalább excelben az =S() függvény, ami korábbi verziókban =N() függvény volt, megjavul és használható lesz, de nem :((

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#786) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Már írtátok, de hogy ne kelljen annyit kattogtatni... :DDD

Szervizcsomag a Microsoft Office 2010 (KB2460049) 32 bites kiadásához - Magyar

Szervizcsomag a Microsoft Office 2010 (KB2460049) 64 bites kiadásához - Magyar

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#787) ro_bert17


ro_bert17
őstag

Sziasztok!
Leírás szerint bemásolnék egy .nk2 fájlt, de nem érek el eredményt vele. Mi lehet a gond? Előzőleg Vista+off2007, jelenleg W7+off2010 a páciens.

(#788) Fire/SOUL/CD válasza ro_bert17 (#787) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Nem vagyok benne biztos, hogy Neked az a fájl kell, nem inkább a névjegyeket keresed? Ha igen, akkor az a PST fájlban van tárolva.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#789) ro_bert17 válasza Fire/SOUL/CD (#788) üzenetére


ro_bert17
őstag

A pst fájl már a helyén (bár annak meg úgy is tök mindegy hol van :) )
Pontosan a név kiegészítés emlékező tehetsége lenne fontos (már akinek :D ).

(#790) Fire/SOUL/CD válasza ro_bert17 (#789) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Oksa, csak biztos akartam lenni benne, hogy valóban nk2 kell... ;)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#791) ro_bert17 válasza Fire/SOUL/CD (#790) üzenetére


ro_bert17
őstag

Tökéletes! :R
Szerk: Mondanám, hogy én is tudtam, csak biztos akartam lenni benne, hogy Te is tudod, de ez elég átlátszó lenne! :)
Köszi mégegyszer!

[ Szerkesztve ]

(#792) kraftxld válasza ro_bert17 (#791) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Bocsi, a linket nem olvastam el, de Outlook 2010-nél egyszer kell indítani parancssorból úgy, hogy: outlook /importnk2 és bedobja a korábbi nk2-t.
Előtte azért érdemes meggyőződni, hogy azonos az nk2 neve a profillal.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#793) ro_bert17 válasza kraftxld (#792) üzenetére


ro_bert17
őstag

Igen, ez lett a megoldás, amit most már én is tudok. Köszi! :R
Közben felmerült az bennem a kérdés, hogy mi lesz akkor, amikor ezt a névkiegészítős tulajdonságot szeretném majd költöztetni egy másik off. 2010-es gépre? (ne adj isten 2007-re??).

(#794) kraftxld válasza ro_bert17 (#793) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Ez egy jó kérdés. Ha Exchange 2010 szerverre csatlakozol akkor a szerveren keresztül a másik gépre lemászik az autocomplete (nk2) információ.
De visszafele mindenképp valami külső progit használnék, Nir Sofer bá-nál (http://nirsoft.net/) sok-sok okosság van a témában.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#795) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Nem jöttek frissítések az Office-hoz (x64 eredeti, jogtiszta), de betudtam, hogy talán az SP1 miatt, amit előtte felpakoltam. Most viszont újrahúztam a lapost (nagyobb SSD-t kapott) feltelepítettem az Office-t (értelem szerűen SP1 nélküli még a telepítőm) és nem telepítettem SP1-et, ennek ellenére semmi frissítés nem jön le WU-ról hozzá... :F (OS is eredeti W7 x64)

Most akkor mi is van?

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#796) pzstm válasza Fire/SOUL/CD (#795) üzenetére


pzstm
titán

Windows update settings részében bepipáltad, hogy máshoz is keressen frissítést? :U ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#797) Fire/SOUL/CD válasza pzstm (#796) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Nem tudom mire gondolsz... :F A gépen már tavaly óta fent a W7 meg az office is, eddig mindig jött frissítés rendszeresen, de most mintha elvágták volna...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#798) cross56


cross56
senior tag

up

(#799) Fire/SOUL/CD válasza Fire/SOUL/CD (#795) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#800) hackeeeee válasza Fire/SOUL/CD (#795) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

IE-ben Google, keress olyat, hogy Microsoft Update, elvileg az első találat, telepíteni fog egy kis apróságot, utána már nem csak a win-hez fog keresni frissítést. Ha nem az első találat fogja megcsinálni, akkor a 2... Annyi, hogy be kell jelölni egy jelölőnégyzetet, és telepítés. Énnyi...

Ha ez megtörtént, akkor el kezd frissítéseket keresni, és ott lesz már az a lehetőség, amit írnak a többiek.

Vagyis, ha jól értem, akkor az a gond, hogy csak a win-hez keres frissítést.

(#796) pzstm: Frissen telepített windows-nál ez a lehetőség nincs ott. :N

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office 2010 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.