Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office 2010 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1201) alfa20


alfa20
senior tag

Sziasztok,

Olyat lehet Office 2010-ben, hogy Outlook-ban meg írok egy üzenetet megadok benne egy nevet amire hiperhivatkozással megadom az e-mail címét az illetőnek, de olyat szeretnék, hogy ha a kurzort a névre viszik akkor egyéb adatok is megjelenjenek pl. telefon szám.

köszi előre is a választ!

"Az agy olyan, mint az ejtőernyő: csak akkor működik, ha nyitott." (Thomas Dewar)

(#1202) InfiniteReality válasza alfa20 (#1201) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Szerintem nem. Viszont ha a contactot létrehozod saját Magadnál, megadod az egyéb adatokat is, utána vcardként bele tudod tenni az emailbe. Úgy minden egyéb adat is benne lesz.
Alapesetben egy emailben lévő hivatkozást a fogadó fél oldalán lévő adatok alapján old fel az Outlook (vagy céges exchange esetén a global directory alapján).

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#1203) havri1


havri1
félisten

Sziasztok!

Gmail címtárat szeretnék outlookba szinkronizálniu, de nem sikerül.
Gmailban csináltam már .csv . vcf fileokat, de nem tudom belerakni sehogy sem. Tudna valaki segíteni?
Köszönöm!

havri

havri

(#1204) InfiniteReality válasza havri1 (#1203) üzenetére


InfiniteReality
őstag

[link]

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#1205) havri1 válasza InfiniteReality (#1204) üzenetére


havri1
félisten

:R

havri

(#1206) roberto211


roberto211
őstag

Sziasztok. Az alábbiban kérném a segítségetek. Ma, indítom el a word 2010-et, átakarom állítani a betű tipust, s lefagy aztán ki írja h a microsoft word működése leállt, blabla bla, és valami hp-s dll file a hibamodul neve. De a legegyszerűbb ha belinkelem a képet.. LINK
Tehát ezt csinálja,amióta feltettem a hp nyomtatóhoz a drivert. Mit lehet csinálni ezzel,hogy lehet kiküszöbölni,h ne kelljen letörölnöm a hp drivert? És nem csak a wordnél hanem publisher,powerpointnál is tehát mindenütt ezt csinálja...

Várom válaszokat..

Üdv: R211 :R :R

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#1207) atillaahun válasza roberto211 (#1206) üzenetére


atillaahun
veterán

Helló, talán kicsit fapados megoldás, de én első körben rákeresnék neten a szóban forgó dll-re, letölteném és kicserélném a meglévőt (lehet hogy hibásat).
Ha nem segít akkor Office cd be, és Javítás. Ha az sem akkor újratelepítés.

(#1208) InfiniteReality válasza roberto211 (#1206) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Office 2010 SP1 és összes frissítés telepítése. Illetve az adott nyomtatóhoz SAJÁT driverét feltenni a HP Universal Printing Driver helyett. Ha viszont a sajátja van most fent, akkor - utálom ezt tanácsolni - de próbáld meg a HP universallal.

Az sem árt ha az alaplapi driver fentvan rendesen, mert lehet az USB miatt csinálja.

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#1209) polonic


polonic
félisten

A home and student kártyás verzióját más gépre fel rehet rakni, ha az aktuális gépről leszedem? Vagy úgyy viselkedik, mint egy oem os, hogy a géphez kötődik?

(#1210) polonic válasza polonic (#1209) üzenetére


polonic
félisten

Ötlet?

(#1211) polonic válasza polonic (#1209) üzenetére


polonic
félisten

UP

(#1212) polonic válasza polonic (#1209) üzenetére


polonic
félisten

UP

(#1213) pzstm válasza polonic (#1209) üzenetére


pzstm
titán

emlékeim szerint fel, minden további nélkül. Nem OEM kategóriába tartozik ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1214) deathtania


deathtania
senior tag

sziasztok!
nekem a 2010es ms office onenote-jával van egy olyan problémám, hogy a skydrive-val nem tudok szinkronizálni, mert ezt írja ki. mit lehet ilyenkor csinálni? melyik házirenddel van baja?

www.brczart.hu

(#1215) Bandus99


Bandus99
őstag

Sziasztok!

Abban szeretnem vki segitseget kerni, hogy 2010-es Power Pointhoz kellene nekem egy macro, ami a kovetkezot csinalja:

Egy megadott konyvtarban levo osszes .jpg filet beszurja egyenkent kepkent ures lapokra.
Tehat ha az adott konyvtarban pl 32db jgp file akkor vegeredmenyben lesz nekem egy ppt-m 32 lappal es minden lapon 1-1 db kep.

Ezt hogy lehetne megoldani?

Hab a tortan az lenne, ha minden kepet atmeretezne a prezentacio meretenek megfeleloen es kozepre tenne.

[ Szerkesztve ]

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#1216) Bandus99 válasza Bandus99 (#1215) üzenetére


Bandus99
őstag

A kerdes targytalan, ez a funkcio benne van ebben a power pointban.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#1217) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Sziasztok!

Valaki tudna segíteni Excel 2010-ben diagramkészítésben? A 2003-asban még tudtam, de se a 2007-ben, se ebben a verzióban nem tudok, annyira idétlen számomra.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#1218) alfa20


alfa20
senior tag

Sziasztok,

Office 2010-et használok, ha outlook-ból megnyitok egy táblázatot és el akarom menteni akkor mindig a név elé teszi hogy "Másolat eredetije" ezt nem lehet valahogy kikapcsolni?

"Az agy olyan, mint az ejtőernyő: csak akkor működik, ha nyitott." (Thomas Dewar)

(#1219) Ceree


Ceree
senior tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.

Ki lehet valahogy kapcsolni az Excel 2010-ben, hogy megnyitás után feldobja automatikusan, hogy menteni szeretném-e a dokumentumot? Mert oké, ha módosítok rajta, dobja fel, de ha csak megnyitom ezeket a doksikat, kilépésnél akkor is feljön.

Ez azért nagy probléma, mert egy makró futtatásánál elég gáz, hogy minden egyes adatkinyerésre megnyitott doksi után rá kell menni, hogy ne mentse...

Előre is köszi:
Ceree

[ Szerkesztve ]

Másolat_eredetije

(#1220) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Segítség!

Word 2010-ben beszúrok egy képet, majd képaláírást hozzá. Mi a nyavajáért nem a képhez képest igazítja középre a feliratot? Hogyan lehetne megoldani? Előre is köszi!

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#1221) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Diagram X és Y tengelyeit hol tudom elnevezni?:D

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#1222) Dark Archon válasza haromegesz14 (#1221) üzenetére


Dark Archon
addikt

Katt a diagramba, majd Diagram eszközök / Elrendezés / Tengelycímek. Én is kerestem egy darabig...

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#1223) haromegesz14 válasza Dark Archon (#1222) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Közbe meglett, de köszi! :R

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#1224) daninet


daninet
veterán

Üdv!

Excelben hogyan tudok olyan vonaldiagramot készíteni, ami halmozott értékeket mutat.

Tehát:
Valami1 - 100
Valami2 - 200
Valami3 - 300
Valami4 - 150

A vonaldiagram pontjai pedig 100-300-600-750 kellene legyenek, tehát egy halmozott érték. Egyelőre olyat sikerült csak kerítenem, ami az adott pontokat jeleníti meg magasságában. Nincs kedvem vonalból megrajzolni mert kb 40 érték, milliós tételekkel :U

:R

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#1225) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Bocsánat ha nem a legmefelőbb helyen kérdezek.
Újratelepítettem a rendszert, az Office2010-el együtt és az outlookkal megnyűlt a bajom.
Felvettem a 4db e-mail címem (úgy mint régen) de az outlookban ott maradt egy olyan mappa hogy Outlook-adatfájl:

Alatta ott vannak a beállított levelező fiókjaim (kisatírozva), na de hogy tudom eltüntetni a képen látható szerintem tök felesleges Outlook-adatfájl-t???
Tudtok segíteni?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#1226) pzstm válasza VGYke (#1225) üzenetére


pzstm
titán

az a gyári PST fájl, amit belépéskor létrehoz magának.

Gondolom a többi fiókod iMAP hozzáférésű ugye?

File, account settings-be belemész, majd data files fül.

Valamelyiket beállítod defaultnak és törlöd a sima outlook adatfájlt. Szerintem így megpróbálhatod. :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1227) InfiniteReality válasza VGYke (#1225) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Az sajnos kell neki ha nem Exchange az alapértelmezett mail delivery location. Azt lehet csinálni, hogy drag&drop módszerrel lehúzod legalulra a többi alá, és "becsukod" a kis háromszöggel és akkor nem fog zavarni.

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#1228) fodor0410


fodor0410
tag

Régen Office 2007 volt a gépen, de aztán felraktam a 2010-est és fent maradt a 2007-es magyar nyelvi csomagja és amikor el akarom távolítani, azt írja ki, hogy a telepítési csomag nyelvét nem támogatja a rendszer.

Tudtok valami olyan programot, amivel el lehet távolítani és nem olyan, hogy megnyitja a beépített eltávolítót, mert akkor ugyanott tartok.

Előre is köszönöm!

(#1229) haromegesz14 válasza fodor0410 (#1228) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Nem tudom, hogy működik-e, sajnos sulis gépen admin jog nélkül nem tudom kipróbálni:D
Futtatásba írd be hogy "LPKSETUP", további itt!

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#1230) doddencs


doddencs
senior tag

64 bites rendszer alá 64 bites officet érdemes tenni?

(#1231) pzstm válasza doddencs (#1230) üzenetére


pzstm
titán

igen. Én azt használom első pillanattól :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1232) Nagynozi


Nagynozi
aktív tag

Sziasztok! Igaz nekem Office 2007 van telepítve, a legújabb service pack 3-mal, de remélem tudtok segíteni. Az egyik tanárom a honlapjára feltölti a prezentációit, hogy a diákok elérhessék. Én letöltöttem, de nem tudom megnyitni, mert azt írja, hogy "a power point nem tudja az (elérés\xy.ppt) fájlból a vázlatot olvasni. Ehhez a típushoz nincsen konverter telepítve". Kérlek segítsetek, hogy meg tudjam nyitni a fájlt. Kéne nagyon a tanuláshoz.

[ Szerkesztve ]

(#1233) Thusor


Thusor
őstag

Abban kérném a segítségeteket, hogy hogyan lehetne úgy animálni a Powerpoint 2007-ben objektumokat a dián, hogy mozogjanak? Arra gondolok, hogy valami folyamatábrát szeretnék, de nem tudom, ezt hogyan lehetne megcsinálni.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#1234) w.miki


w.miki
veterán

Word-ben lehet úgy kijelölni szöveget, hogy csak egy bizonyos betűtípust/méretet jelöljön ki?

Tehát van sok oldal dokumentumom, és én abból csak a Arial 12-es betűk szövegét szeretném kimásolni.

Ezt hogyan lehetne megcsinálni?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#1235) bulek


bulek
tag

Sziasztok!

Egy Word-dal kapcsolatos kérdésem lenne:
Táblázatban függvények alkalmazáskor hogyan tudok szöveget kiíratni, mint excelben?
pl. =IF(B1 = 1; "igaz"; "hamis")
erre szintaktikai hibát ír ki a " jelre.
ha a szöveg helyett számokat írok be akkor működik

Válaszokat előre is köszi

(#1236) Kloden válasza w.miki (#1234) üzenetére


Kloden
senior tag

Sima Find-Advanced parancs. Ott a Find What-nál a Format-ot add meg Arialnak 12-es mérettel.

[ Szerkesztve ]

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#1237) Kloden


Kloden
senior tag

Nekem is lenne egy kérdésem: Az első betűt megnövelve sajnálatos módon a sorköz is megnő. Link
Persze a szimpla sorköz maradt, azt már állítgattam, nem oldja meg a problémát. Hogy lehetne megoldani, hogy a 2. sor feljebb legyen és ne legyen akkora rés a két sor között?

[ Szerkesztve ]

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#1238) w.miki válasza Kloden (#1236) üzenetére


w.miki
veterán

:R

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#1239) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Abba szeretnék egy kis segítséget kérni,hogy hol tudnám beállítani azt,hogy automatikusan megszámozza az oldalakat a word és ne keljen a lábjegyzettel utólag be szerkeszteni.
És a másik nem boldogulok avval,hogy a wordbe csinálok egy oldalt vagy egy felet,2 hasábba írva meg a szöveg.De a következő mondatokat már nem szeretném csak 1 hasasába írni.Ezt miképpen tudnám megoldani?

(#1240) Kloden válasza qwertly (#1239) üzenetére


Kloden
senior tag

Nem teljesen értem a problémát, de ha beírsz egy szöveget, majd kijelölöd csak azt a részt amit hasábokba szeretnél szedni, és így kattintasz a hasábok menüpontra, a szöveg többi része érintetlen marad.

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#1241) qwertly válasza Kloden (#1240) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!
Köszi a választ a kérdésem úgy szólt amikor én beillesztek szöveget és kiválasztom a lapelrendezésnél,hogy 2 hasáb az működik.DE tovább már nem akarom,hogy 2 hasáb legyen hanem csak sima 1 hasáb akkor az előbbi 2 hasábos elrendezéses szöveg vissza vált egy hasábossá.Ez a gondom.

(#1242) Kloden válasza qwertly (#1241) üzenetére


Kloden
senior tag

Ha utólag formázol egy szöveget, márpedig úgy szokás, akkor ha kiválasztod a hasábhoz a szöveget, megformázza két hasábbá, akkor mögötte te annyit írhatsz teljes lapszélességben amennyit akarsz.

De ha -és sztem ez a gondod- írás közben akarsz formázni, akkor legyen a szöveged után egy plusz enter, és akkor máris tudsz majd oda kattintani, és írhatsz teljes lapterjedelemben, miután megformáltad hasábokká az éppen írt szövegedet. De természetesen azt a plusz entert NE vedd bele a kijelölt, hasábbá formázandó részbe!
Érdemes bekapcsolni a mindent lát funkciót. :) Link

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#1243) qwertly válasza Kloden (#1242) üzenetére


qwertly
addikt

Köszi :C ,elég béna voltam,hogy erre nem jöttem rá az entert kell használnom.

(#1244) Kloden válasza qwertly (#1243) üzenetére


Kloden
senior tag

Szívesen :)

Erre esetleg valaki választ? Nem hinném hogy mission impossible :D

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#1245) allein


allein
addikt

Üdv. mindenkinek. Adott egy HDD és egy SSD. HDDn lévő office eredeti és típusa "Microsoft Office 2010 otthoni és kisvállalati verzió, 32 bites". Ehhez van regisztráció kulcs. SSDn lévőt szeretném aktiválni ezzel a kulccsal. SSDn lévőnek a verziója: "Microsoft Office Professional Plus 2010, 64 bites". Logikus, hogy nem tudom a kulccsal aktiválni mert nem egyeznek a verziók. Mindenképpen olyan Office kell ami egyezik névre és bitre is ahhoz, hogy tudjam aktiválni? Köszönöm előre a válaszokat :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#1246) InfiniteReality válasza allein (#1245) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Igen! Ugyanolyan verzió kell mert a kulcs ahhoz van rendelve.

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#1247) allein válasza InfiniteReality (#1246) üzenetére


allein
addikt

:R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#1248) wolfman


wolfman
veterán

Sziasztok!

Problémám van ami rohadt idegesítő! :( Nemrégiben net szolgáltatót váltottam és az új szolgáltatóhoz ugye új SMTP szerver is jár. Amit a netet bekötő gyerek mondott beírtam (mail.alfoldsat.hu), de nem volt jó, E-mailt nem lehetett küldeni. Újraraktam a windowst, majd jó lett! Most tegnap volt egy kis krek a gépemmel ami azt eredményezte hogy pár programot újra kellett tegyet mert működési problémáik voltak. Most minden működik jól, viszont most megint nem fogadja el azt a kib@.zott SMTP szerver azonosítót! :( Miért lehet? Újratelepítettem már az office-t is, az se segített.

Valakinek valami okos ötlete?

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#1249) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Hol tudom az alapértelmezett stílust megváltoztatni? Segítségeteket előre is köszönöm! :R

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#1250) HENE


HENE
aktív tag

Sziasztok!

Office 2010 Prof. Plus licencelésében tudna valaki tanácsot adni?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office 2010 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.