Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office 2010 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#151) Tommy7 válasza Gorneck (#150) üzenetére


Tommy7
tag

Oks, akkor én is felrakom +lesem milyen.

<< Vezess lassan és élvezd a tájat, vagy vezess gyorsan és épülj bele! >>

(#152) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Na ez is megvan, még sincs este!
Boldok Office 2010 public beta használó vagyok! :)

(#153) Kvazár


Kvazár
őstag

Sziasztok!

Azt írták lehet vele olyan ppt-t csinálni amiben benne van a videó, ezt próbálta valaki?
Mik a tapasztalatai?

Thx. Üdv.

Eladó cuccaim: -

(#154) Kvazár


Kvazár
őstag

Sziasztok!

Azt tudja valaki, meddig érvényes a liszensz?

Üdv.

Eladó cuccaim: -

(#155) Kvazár


Kvazár
őstag

Én is feltettem :)

Érdekes, de jó értelemben.

Apropó, tudja valaki, hogyan lehet a magyar helyesírás ellenőrzést bekapcsolni? (ha lehet egyáltalán)

Üdv.

Eladó cuccaim: -

(#156) Gorneck válasza Kvazár (#155) üzenetére


Gorneck
titán

Nekem nem kellett semmit se állítanom rajta.... ;)

Gorneck#1239

(#157) Kvazár válasza Gorneck (#156) üzenetére


Kvazár
őstag

Nekem sehol ( excel, word, power point...) semmi. :F

De, még csak angolul sem, nyomogatom a spelling gombokat, de eredmény nincs.

Eladó cuccaim: -

(#158) Gorneck válasza Kvazár (#157) üzenetére


Gorneck
titán

Upps...valóban nem müxik...most kezdtem el vele dolgozni még csak komolyabban...excel-ezés közben fel se tűnt...csak azt láttam, hogy be van állítva a nyelv...

Gorneck#1239

(#159) frisco válasza Kvazár (#153) üzenetére


frisco
aktív tag

Teljesen egyszerű, kipróbáltam a kedvedért.
Lehet a gépről, netről, sablonból videót beszúrni.
Érvényesség:
erről nem szól a fáma és a programban sem találtam erről szót.
Mondjuk én aktiváltam így nem tudom, hogy a normál trial meddig jó.

(#160) Neil Watts válasza frisco (#159) üzenetére


Neil Watts
veterán

"a normál trial meddig jó."
30 napig jó!

(#161) Kvazár válasza frisco (#159) üzenetére


Kvazár
őstag

Köszi a választ, ez idő alatt én is feltettem, és teljesen jó. Ppt-knél vannak új ablakváltások is, nekem bejönnek.

Egy láma kérdést engedj meg nekem: Hol lehet aktiválni, vagy azaz amikor az oldalon megkapott keyt beírom? :F

Thx. Üdv.

Eladó cuccaim: -

(#162) Gorneck válasza Kvazár (#161) üzenetére


Gorneck
titán

Bármelyik alkalmazáson belül File - help...vagy a vezpult - programok és szolgáltatások - jobb klikk az office ikonra - módosítás...utána már tudni fogod.

Gorneck#1239

(#163) Kvazár válasza Gorneck (#162) üzenetére


Kvazár
őstag

Köszönöm! Megtettem. :R :R

Eladó cuccaim: -

(#164) pzstm


pzstm
titán

nah...örömmel látom többen is nekiestetek mint süket a csengőnek :DDD
2010 októberig érvényes a jelenlegi BETA. ;)
Viszont az Office 2010 Mobile BETA-t is felraktam, és ott az EULA-ban az állt, hogy 2010 április 5-én lejár a mobil BETA....lehet én vagyook csak nagyon mindent beképzelek típus, de anno még a 2010Q1-ben kiadjuk az Office 2010-et is mintha olvastam volna..... :U

ez a kettő meg nekem nagyon egybevág :U ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#165) Gorneck válasza pzstm (#164) üzenetére


Gorneck
titán

Szuper, addig ez marad...aztán csak kijön az ingyenes magyar verzsön...remélem lesz belőle.

Gorneck#1239

(#166) pzstm válasza Gorneck (#165) üzenetére


pzstm
titán

Sokkal több minden lesz benne Starter verzióban mint azt én vártam

Legalábbis szerintem ez több mint elég egy 1.0-s otthoni júzernek :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#167) Gorneck válasza pzstm (#166) üzenetére


Gorneck
titán

Ez lesz akkor a free?

Annyira nincs is lecsupaszítva....sőt...remélem lesz belőle magyar verzió is...ez bőven elég nekem.

Gorneck#1239

(#168) pzstm válasza Gorneck (#167) üzenetére


pzstm
titán

ha jól tudom igen...de holnap egy kicsit józanabb :DDD állapotomban meg ha több időm lesz jobban utánaolvasok a dolgoknak. Van Professional Plus meg Professional..egyelőre ebben a kettőben vagyok biztos :DDD (Meg az ingyenesben reklámok is lesznek :B ;)

Starterre én nem kaptam Connecten meghívót...szóval nm tudom pontosan milyen is lehet, de valahol olyat írtak, hogy csak Word+Excel lesz benne...nekem meg még mintha PowerPoint is rémlene :U

ITT a cikk róla

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#169) Gorneck válasza pzstm (#168) üzenetére


Gorneck
titán

Nekem csak ez a két progi kell csak legyen belőle magyar...szal ez bőven jó lenne még ha reklámokat tol is a pofámba...

Gorneck#1239

(#170) pzstm


pzstm
titán

Megtaláltam meddig is érvényes a BETA...csak gondolom ilyeneket rajtam kívül senki (nahjó marha kevés emberke :DDD) szokott olvasgatni :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#171) Kvazár


Kvazár
őstag

Komolyan mondom sokkal jobban lehet vele ppt-ket csinálni.
A képernyő kivágós funkció nekem nagyon bejött.

Eladó cuccaim: -

(#172) Athanáz9


Athanáz9
aktív tag

Üdv. Kezdő vagyok. Off. 2003 volt (van) a gépemen (Vista), én pedig letöltöttem mellé a 2010 bétát. Vagyis most mindkettő van. Egyrészt, mint kezdő, felajánlom tapasztalataimat kérdésekre, de mint kezdő, főleg én szorulok segíts-re - kezdem a legkezdőbbel, mér' szégyelljem: nem találom a lapszámozást.
Kösz.

Kérdezek mindig, mindenáron! A magyar kormánynak mindig mindent elhiszek. (Jaj.) - Rómáról (Italia) sokfajta felvilágosítással szolgálhatok, dokféle tárgykörben.

(#173) frisco válasza Athanáz9 (#172) üzenetére


frisco
aktív tag

Ez kell neked? kép

(#174) csakegyreg


csakegyreg
tag

szerintem jó csak az a nagyonnagy probléma vele, hogy még sehol nincs és pl 1 power point prezentációt nem lehet vele megcsinálni mert nem fogod tudni lejátszani szal jó lesz az csak idővel :D

http://kismalac.net/malacka/mic/e7 ->>> katt! elég sanyarú velem mostanába a sors de.. .. :D

(#175) Athanáz9 válasza frisco (#173) üzenetére


Athanáz9
aktív tag

Köszönöm. Most jön a neheze.

Kérdezek mindig, mindenáron! A magyar kormánynak mindig mindent elhiszek. (Jaj.) - Rómáról (Italia) sokfajta felvilágosítással szolgálhatok, dokféle tárgykörben.

(#176) moonman válasza csakegyreg (#174) üzenetére


moonman
titán

miért nem fogod tudni lejátszani? :F

(#177) csakegyreg válasza moonman (#176) üzenetére


csakegyreg
tag

mert ha office 2010 be megcsinálod a power point prezentációt
nézd meg pl office xp vel ha meg akarod nyitni azt irja ki, hogy nem kompatibilis verzió!! én már próbáltam is!

http://kismalac.net/malacka/mic/e7 ->>> katt! elég sanyarú velem mostanába a sors de.. .. :D

(#178) Pisztillus válasza csakegyreg (#177) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Akkor próbáld meg a File - Save As menüpontokat, és ott a file formátumot állítsd át PowerPoint 97-2003 Presentations-ra. Így már az Office XP-ben lévő PowerPoint-nak is meg kell nyitnia.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#179) moonman válasza csakegyreg (#177) üzenetére


moonman
titán

ha 97-2003-as formátumba mented akkor jó lesz, max a 2007/2010-es funkciókat képpé konvertálja. vagy fogod és felteszed a kompatibilitási csomagot az Office XP-re.

(#180) csakegyreg


csakegyreg
tag

JA értem ezt se tudtam köszi a választ

http://kismalac.net/malacka/mic/e7 ->>> katt! elég sanyarú velem mostanába a sors de.. .. :D

(#181) frisco


frisco
aktív tag

Office 2010 nem hivatalos dobozképei

(#182) Athanáz9


Athanáz9
aktív tag

Üdv. Word 2003-ban megszoktam, hogy kell az egyik doc.file-ból kijelölt szövegrészt bemásolni/illeszteni egy másik doc-file-ba.
Elképesztő módon az Office 2010 beta Wordjében nem találom. Minden kezdet nehéz, még a gr :)) oteszk botlás is. Mestervakságom lenne? Segítséget kérek, köszönöm.

Kérdezek mindig, mindenáron! A magyar kormánynak mindig mindent elhiszek. (Jaj.) - Rómáról (Italia) sokfajta felvilágosítással szolgálhatok, dokféle tárgykörben.

(#183) frisco válasza Athanáz9 (#182) üzenetére


frisco
aktív tag

Nem is értem a kérdésed. Copy + paste ? (jobb egérgomb...)

(#184) Athanáz9 válasza frisco (#183) üzenetére


Athanáz9
aktív tag

Rendben, de a régi módszerem ez volt: "Kivágás/Másolás" (fent, címsorban kattintva) Utána át a másik file-be, és "Beillesztés"-re kattintva. - Ilyen most nincs?

Kérdezek mindig, mindenáron! A magyar kormánynak mindig mindent elhiszek. (Jaj.) - Rómáról (Italia) sokfajta felvilágosítással szolgálhatok, dokféle tárgykörben.

(#185) Athanáz9 válasza frisco (#183) üzenetére


Athanáz9
aktív tag

Úgy tanul a gyerek, ha kérdez! :D
Természetesen megvan. Fő okom a naiv kérdésekre, hogy a Word (Office 97) magyar nyelvű volt, most a 2010 - angol nyelvű. Amig meg nem szokom, bizonytalanság van.
Viszont köszönöm, hogy a naiv dolgokra is válaszolsz, nem mindenki tenné meg.

Kérdezek mindig, mindenáron! A magyar kormánynak mindig mindent elhiszek. (Jaj.) - Rómáról (Italia) sokfajta felvilágosítással szolgálhatok, dokféle tárgykörben.

(#186) frisco válasza Athanáz9 (#185) üzenetére


frisco
aktív tag

Nincs mit, megszokásból teszem. Itthon is így van... ;]

(#187) pzstm válasza Athanáz9 (#184) üzenetére


pzstm
titán

Pirossal bekeretezett részben vannak a neked való ikonok. ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#188) kisszecso válasza Athanáz9 (#182) üzenetére


kisszecso
csendes tag

Ctrl+C és Ctrl+V ez elég alap a számítástechnikában ...+S sorolhatnám

(#189) pincehely


pincehely
addikt

Feltettem én is a beta Office 2010-et.
Járt a gépemen már egy korábbi verzió is, amelyben az office gombra kattintván a menü színes volt.

Powerp: piros, Word: kék, Excell: zöld.

Nagyon sajnálom hogy ezen változtattak.
Vélemény?

Kicsit lassabban is indul, mint a korábbi realesek.

http://kefetemap.deviantart.com/

(#190) pincehely


pincehely
addikt

Látom itt nincsen valami nagy tolongás. Van esetleg egy frissebb, életerősebb topic?

http://kefetemap.deviantart.com/

(#191) pzstm válasza pincehely (#189) üzenetére


pzstm
titán

szerintem gyorsabban indul, az egyes menük is gördülékenyebbek.... :K

Kapsz választ itt is, csak mivel elég kevesen használják, ezért nem annyira pörög a topik...de ha néhány napon belül választ kapsz az nem olyan rossz szerintem :N ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#192) frisco


frisco
aktív tag

Az Office 2007-nél valóban volt az a tarka Office logo, a 2010 beta technical preview változatnál nekem nem rémlik.
Nekem is gyorsabb jóval.

(#193) pincehely válasza frisco (#192) üzenetére


pincehely
addikt

Pedig én csak ott láthattam.
Nekem tetszett. Nem tudom miért szedték ki.

http://kefetemap.deviantart.com/

(#194) nyunyu


nyunyu
félisten

Outlook 2010 miert az 587-es porton keresi az SMTP szervert a default 25 helyett???

3 napig szerencsetlenkedtem egy level elkuldesevel, mire rajottem, hogy az smtp.datanet.hu-n lezartak a masodlagos 587-es portot, csak az elsodleges 25-on hajlando levelezni.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#195) Athanáz9 válasza pzstm (#187) üzenetére


Athanáz9
aktív tag

Mindenkinek köszönöm. Utánam jöjjenek hát a nehezebb kérdések.

Kérdezek mindig, mindenáron! A magyar kormánynak mindig mindent elhiszek. (Jaj.) - Rómáról (Italia) sokfajta felvilágosítással szolgálhatok, dokféle tárgykörben.

(#196) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Én is jelentkezem. Az első pre-béta óta használom. Tökéletesen elégedett vagyok vele, nagyon gyors, és a legújabb béta már stabil is.

(#197) pincehely


pincehely
addikt

Meglepett az office.
Nokia telefonomat rákötöttem a gépre, erre automatikus indításban ott az word.
Nah mondom mi a fene! :DD
Rákatt, és szépen elkezdte importálni a képeimet.
Közben lefagyott, úgyhogy van itt még mit javítani.

[ Szerkesztve ]

http://kefetemap.deviantart.com/

(#198) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! A Microsoft Office Send-a-Smile program elengedhetetlen feltétele az Office 2010 használatának, vagy nyugodtan lehet un-installálni?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#199) Gorneck válasza tknof1871 (#198) üzenetére


Gorneck
titán

Én leszedtem...másodjára már fel se raktam...aszhem...

Gorneck#1239

(#200) tknof1871


tknof1871
őstag

Van olyan funkció, hogy már meglévő PDF fájlokban, amikben szöveg (is) van, de nem lehet benne szövegre keresni (olyan az egész, mintha csak kép lenne benne), felismeri az írást és átalakítja olyanná, amiben keresni is lehet egy szóra, szövegre? Azt hiszem ezt hívják OCR-nek.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office 2010 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.