Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office 2010 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#251) pzstm válasza Neil Watts (#250) üzenetére


pzstm
titán

Nem hajtok ilyen jelekre, de azért köszi :P ;)

Amúgy én igenre voksolnék, ami az MSDN-es elérhetőséget illeti. TechNet-es elérhetőség jelenlegi infóim szerint tuti (már miért ne lenne az ugyebár), így kétlem, hogy kihagynák az MSDN-t...

Persze a mikor az még kérdéses azért....
Leginkább akkor ha majd fent lesz ;] :P

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#252) szabogabor10 válasza pzstm (#251) üzenetére


szabogabor10
veterán

Egy újabb dolog, amiért megéri TechNet-esnek lennem :D :C

Mivel a Microsoft szinte mindig egyszerre teszi fel a legtöbb terméket TechNetre és MSDN-re (kivétel a fejlesztő szoftverek, amelyek általában csak MSDN-en találhatók meg), ezért szinte biztos, hogy jön MSDN-re is a régóta várt Office 2010 RTM. :)

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#253) frisco


frisco
aktív tag

RTM will release in Apr-10 and RC will release Feb-20 in TechNet/MSDN
According to Tokyo Microsoft

(#254) pzstm válasza frisco (#253) üzenetére


pzstm
titán

RC már kint van Connecten tesztelőknek.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#255) pzstm


pzstm
titán

Sőt....aki elég szemfüles az már ilyennel is találkozhatott:
MICROSOFT.OFFICE.2010.SELECT.EDITION.RTM-ESCROW.VOLUME.X86.ENGLISH
BUILD: 14.0.4734.1000
FILE: 14.0.4734.1000_Select_volume_ship_x86_en-us_dvd.iso
SIZE: 3,487,979,520 byte
SHA1: C23D29021ED9DEF184207A69036407D04004CFAD
MD5: 16C7179EE349C8846417E6AB9D78EE47
CRC: 9D66856C

FILE: 14.0.4734.1000_OutlookConnector_none_ship_x86_en-us.exe
SHA1: B53E6CBAAA91DB8BF967E6783BE3BA951B093E01
MD5: 836882D94BA6768ABE1E58E382D726A9
CRC: 1992DDCF

MICROSOFT.OFFICE.2010.SELECT.EDITION.RTM-ESCROW.VOLUME.X64.ENGLISH
BUILD: 14.0.4734.1000
FILE: 14.0.4734.1000_Select_volume_ship_x64_en-us_dvd.iso
SIZE: 4,011,616,256 byte
SHA1: CA88E152548C06067692312577879D5EBE401A2C
MD5: 2E4E149ECCD33A6863E0CC30CA664DFC
CRC: A8FDFEF3

FILE: 14.0.4734.1000_OutlookConnector_none_ship_x64_en-us.exe
SHA1: 8B718BE5EB3634137842C4B2160AE353B1A070F7
MD5: 13029690281DFEC31F652904ADDCE8A5
CRC: 85163BBB

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#256) frisco válasza pzstm (#255) üzenetére


frisco
aktív tag

Megtaláltam, feltettem, de sajnos "prózai"okok miatt nem tudtam jól használni.
Így ment vissza a legal béta.

(#257) pzstm válasza frisco (#256) üzenetére


pzstm
titán

arra lennék csak kíváncsi, hogy eme verzióban x64 esetében megy-e már a szinkronizáció mobiltelefon és x64 outlook között :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#258) pzstm válasza frisco (#256) üzenetére


pzstm
titán

rosszat találtál :B ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#259) frisco válasza pzstm (#258) üzenetére


frisco
aktív tag

Jót találtam, csak visszaszámolt a lelkem és figyelmeztetett a 30 napra.
Igazából különbséget nem láttam a béta és a 4730-as változat között, így azt tettem vissza.
Ahhoz voltak kulcsaim.

257 hsz:

Próbáld ki, ha kell adok direkt MS linket. (privátban :B )

[ Szerkesztve ]

(#260) pzstm válasza frisco (#259) üzenetére


pzstm
titán

köszi...van nekem is...csak annyi a bökkenő hogy inkább virtuálison akarom beüzemelni...nincs kedvem saját outlookomat letúrni meg újrarakni meg ilyesmi....csak virtualban nem tudom, hogy rendesen megeszi-e...majd utánanézek ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#261) pzstm


pzstm
titán

...work on the final version of Office is not stopped, relevance-term build Office 2010 RTM-Escrow for today is 14.0.4740.1000....

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#262) pzstm


pzstm
titán

Office 2010 set to be released on June 15

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#263) bobsys


bobsys
addikt

office 2010 beta bugfix, nagyobb fileok kuldesekor jelentkezo problemakra [link]

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#264) pzstm válasza bobsys (#263) üzenetére


pzstm
titán

nekem is ma reggel szúrt szemet....fel is tettem gyorsan...bár én még nem találkoztam ezzel a hibával :N

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#265) moonman válasza bobsys (#263) üzenetére


moonman
titán

egy hete tettem fel, na azóta random időközönként (1-2 naponta) Outlook úgy elgondolkodik, hogy 10 perc múlva ki kell lőnöm. :D

(#266) bobsys válasza moonman (#265) üzenetére


bobsys
addikt

en meg nem toltam fel, nalam nem jelentkezett meg a hiba, az rtm meg mindjart itt van

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#267) moonman válasza bobsys (#266) üzenetére


moonman
titán

rtm után még lesz végleges is? :))

(#268) bobsys válasza moonman (#267) üzenetére


bobsys
addikt

hol mi? ki irta ezt a hulyeseget? :DDD

kosz, javitottam

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#269) moonman válasza bobsys (#268) üzenetére


moonman
titán

várom már nagyon, igaz, most újítottuk fel az XPSP3/Office2007 image-einket, de most ezért nem fogok megint mindent előről kezdeni. :)

(#270) pzstm válasza moonman (#265) üzenetére


pzstm
titán

hmmm... ma még csak egy 2 megánál nagyobb mailt küldtem...baj nem volt vele :U
De tényleg már itt van az RTM a nyakunkon....remélem az x64 illetve outlook szinkronizálás telefonnal dolog meg lesz oldva :U

Esetleg arról hallottatok valamit, hogy Win7-el megegyezően szintén angollal egyidőben lesz elérhet a magyar (illetve minimális különbséggel), vagy itt már azért többet kell majd várni? :U
(engem annyira nem érint, csak gondoltam megérdeklődöm, hátha elkerülte egy-egy post valahol a figyelmemet :B ) :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#271) pzstm


pzstm
titán

Microsoft expands Outlook 2010 Social Connector to Facebook & MySpace

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#272) pzstm


pzstm
titán

Office 2010 UK pricing announced, some editions 35% more expensive than U.S. :(

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#273) moonman válasza pzstm (#270) üzenetére


moonman
titán

nem tudok a nyelvi változatok megjelenéséről semmit, de szerintem nem sokkal az angol után jöhetnek. a proofing tools-ról beszélgettem múltkor egy MS-kollégával, csak annyit írt, hogy a lokalizált változatokkal együtt jönnek és bétához már nem lesz.

#271: dejjjóó tudtam én, hogy mi hiányzik még belőle. :U

#272: szerencsére nem érint, kapjuk enterspájz volume-ban. ;]

(#274) pzstm válasza moonman (#273) üzenetére


pzstm
titán

eme csodás OSC egyelőre 64bitesn nem elérhető (szerencsére :DDD ), viszont egy kedves fórumtárs megragadta a lényegét:
Pont ez hiányzott. Írod a mailt a főnöknek, hogy nem tudtad idejében befejezni a projektet mert beteg volt a hétvégén, kozben meg ő látja az új képet a myspace -en amint a hétvégén segg részegen épp az egyik hangfal tetejéről hánysz le. :)) :))

Illetve a másik:
Na már előre látom a szétbarmolt Outlookokat céges környezetben. :D

de ide sorolhatnám még ezt is:
végre céges outlookon is tudok farmvillezni :DD :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#275) moonman válasza pzstm (#274) üzenetére


moonman
titán

mondjuk megnézném azt a rendszergazdát, aki feltelepít ilyet corporate Outlook-ba.

(#276) pzstm válasza moonman (#275) üzenetére


pzstm
titán

nah ezen épp gondolkodtam, hogy vajon user outlookoon belül telepítheti-e, vagy rendszergazdai jogkör kell hozzá.....

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#277) moonman válasza pzstm (#276) üzenetére


moonman
titán

hát ezek általában msi telepítők, úgyhogy gondolom, csak adminnal.

a mobilszinkronizációhoz: használj Exchange Web Access-t vagy Windows Live-ot. :) én már két éve nem szinkronizálom közvetlenül Outlook-kal, csak felhőn keresztül.

(#278) bobsys válasza moonman (#275) üzenetére


bobsys
addikt

vannak ilyenek, mindenki local admin a gepen, mert van egy azaz egy program aminek local admin jog kell
szerintuk nem lehet mashogy megoldani
tehat mindenki azt csinal amit akar

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#279) moonman válasza bobsys (#278) üzenetére


moonman
titán

jóhát, azt rendszergazdának nevezni, akinek jobbkatt-properties-security-re nem fussa...

(#280) bobsys válasza moonman (#279) üzenetére


bobsys
addikt

engem meg aztan pont teljesen nem erdekel amig nem en vagyok a fonokuk, csak mint egy szinfoltot emlitettem meg, meg mindig vannak ilyenek

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#281) moonman


moonman
titán

persze az ODF-gárda vezírének még ez sem tetszik:

"the file format ballot screen gives OOXML the first position. It gives a biased description of ODF"

(#282) pzstm válasza moonman (#281) üzenetére


pzstm
titán

épp most olvastam el a cikket neowin-en....

van már böngészőben is ilyen ballot screen, most már Office-ban is....hát ezek után nem hinném, hogy bárhol is fogást lehetne rajtuk találni :U :R (tudom-tudom...aki keres az talál...meg sokaknak még ez sem lesz jó...így sem lesz jó :N )

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#283) bobsys válasza moonman (#281) üzenetére


bobsys
addikt

persze az ODF-gárda vezírének még ez sem tetszik
azt gondoltuk

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#284) szottyer


szottyer
csendes tag

Felraktam, hogy kipróbálom az office 2010-et és mindjárt az elején egy kis problémába ütköztem.
Van két excel fájlom. Az egyikben vannak két oszlopban adatok, a másikban szintén. Az egyik fájlból szeretném vlookup-pal átrakni a másikban szereplő bizonyos adatokat. De amikor elkezdem beírni a fv. kis ablakába a megfelelő paramétereket és váltanék az ablakok között, akkor eltűnik a kis ablak.
Azaz valami tiltja a két excell "együttműködését". Az érdekes az, hogy view menüpont alatt a switch windos-nál is csak egy fájl látható, annak ellenére, hogy nyitva van 3 fájl egy időben.
A gépen win7 van fent. 2007-es officnál nem volt ilyen probléma.
Már megnéztem az összes beállítást excelben, de nem találtam erre utaló dolgot.
Ötlet valakinek?

http://www.compuweb.hu

(#285) moonman válasza szottyer (#284) üzenetére


moonman
titán

nálam működik rendesen, tudok váltogatni is az ablakok között a függvény szerkesztése közben.

ha esetleg a view tabon megnyomod a "view side by side"-ot?

(#286) szottyer válasza moonman (#285) üzenetére


szottyer
csendes tag

az a baj, hogy az nem elérhető (szürke) hiába nyitok meg 5 fájlt akár. az a baj, hogy nem MDI-ben megy hanem kölün ablakban.
jah és közben rájöttem, hogy ha megnyitok két meglévő fájl-t, akkor azok nem látják egymást. de ha valamelyikben nyomok egy ctrl+n-t, akkor az új üres fájl már hajlandó mindenre azzal, amelyikben ctrl+n-t nyomtam. de a harmadikkal továbbra sem.

azért elszomorító, mert vannak benne olyan dolgok amik nagyon tetszenek és használom is őket. de ez már megint mi? :S

http://www.compuweb.hu

(#287) moonman válasza szottyer (#286) üzenetére


moonman
titán

beta :)

(#288) szottyer válasza moonman (#287) üzenetére


szottyer
csendes tag

jah. sajna.
odáig már eljuottam, hogy ha az open menüponttal nyitok megy egy táblázatot, akkor műkszik faszán. viszont ha total commanderből vagy akár egy windows intéző ablakból, akkor nem. :S ezért gondolom, hogy valami beállítási szarság.

http://www.compuweb.hu

(#289) Athanáz9


Athanáz9
aktív tag

Üdv. Sem az Office beta 2010-ben, sem a 2007-ben a Word-nek nem tudom megváltoztatni azt a formátum/bekezdések tulajdonságát, hogy új bekezdéskor nagyobb spáciumot csinál, mint a sortávolság. Hogy lehetne ezt változtatni arra, h. a bekezdések között ugyanolyan sortáv legyen, mint a sorok között? Kösz.

Kérdezek mindig, mindenáron! A magyar kormánynak mindig mindent elhiszek. (Jaj.) - Rómáról (Italia) sokfajta felvilágosítással szolgálhatok, dokféle tárgykörben.

(#290) pzstm válasza Athanáz9 (#289) üzenetére


pzstm
titán

ENTER helyett próbáltál már SHIFT-ENTER-t nyomni :U (igaz az nem bekezdés, de szerintem ilyesmire gondolsz) ha nem akkor sorry :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#291) Athanáz9 válasza pzstm (#290) üzenetére


Athanáz9
aktív tag

Igen, így sikerült! Honnan lehetett ezt tudni: szerepel a súgóban, vagy bárhol? Kösz.

Kérdezek mindig, mindenáron! A magyar kormánynak mindig mindent elhiszek. (Jaj.) - Rómáról (Italia) sokfajta felvilágosítással szolgálhatok, dokféle tárgykörben.

(#292) moonman válasza Athanáz9 (#291) üzenetére


moonman
titán

persze, mivel a bekezdés-köz nem azonos a sortávolsággal. :)

enter - új bekezdés
shift+enter - új sor
ctrl+enter - oldaltörés
alt+enter - redo

súgóban benne vannak szerintem a billentyűparancsoknál.

(#293) Athanáz9 válasza moonman (#292) üzenetére


Athanáz9
aktív tag

Világos, de az alapelvet nem értem: az új bekezdés minden eddig szövegszerk-ben azonos sortávval ment, mint az új sor. Ha nem tévedek.

Kérdezek mindig, mindenáron! A magyar kormánynak mindig mindent elhiszek. (Jaj.) - Rómáról (Italia) sokfajta felvilágosítással szolgálhatok, dokféle tárgykörben.

(#294) moonman válasza Athanáz9 (#293) üzenetére


moonman
titán

nem emlékszem pontosan, de nem is lenne sok értelme, különben mitől új "bekezdés"?

de paragraph/spacing alatt beállíthatod, leveszed nullára és ugyanolyan lesz a távolság enternél, mint shift+enternél.

(#295) Athanáz9 válasza moonman (#294) üzenetére


Athanáz9
aktív tag

Köszönöm új segítségedet is. Kérdésedre: Nézz bele találomra bármelyik könyvedbe vagy folyóiratba: kiderül miben különbözik az új bekezdés a "csak" új sortól. Én is azt szoktam meg, és oda dolgozok, ahol szintén.

Kérdezek mindig, mindenáron! A magyar kormánynak mindig mindent elhiszek. (Jaj.) - Rómáról (Italia) sokfajta felvilágosítással szolgálhatok, dokféle tárgykörben.

(#296) bobsys


bobsys
addikt

hogyan lehet exportalni az RSS beallitasokat ? at kell koltoztetnem oket

mar meg is van :)

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#297) pzstm


pzstm
titán

Office 2010 RTM next month, May 12 for Biz - June 15 for consumers

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#298) pokey


pokey
csendes tag

Sziasztok!

Az Outlook 2010 támogatja már a CalDAV -t?

(#299) pzstm


pzstm
titán

nem teljesen Office 2010, de hátha érdekel valakit esetleg:
Microsoft Office 2011 for Mac screenshots revealed

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#300) pzstm


pzstm
titán

"Secondly, at the same time within the Microsoft Corporation will RTM release of Microsoft Office 2010."

same time=Április 12

csak kiragadtam egy szövegből :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office 2010 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.