Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office 2010 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1301) pzstm válasza föccer (#1300) üzenetére


pzstm
titán

Sp1 ezalapján gondolom ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1302) Lauda


Lauda
félisten

Haliho!

Adott a powerpoint, amivel ugye tudjuk, hogy kell fenykepalbumot letrehozni, de egy pps-bol hogy lehet vele a kepeket visszafejteni jpg-be? Egyenkent ki tudom menteni, de sok a kep, letezik valami megoldas, hogy egy kattintassal kimentse az osszeset?

Koszi elore is! :D

(#1304) Richi78


Richi78
csendes tag

Sziasztok!

Lehet, hogy már elhangzott ez a kérdés, de én ezidáig nem találtam.
Az a problémám egy magyar PKC-s kulccsal telepített 2010 Office-szal, hogy
a gépelés közben az automatikus nyelvfelismerés nem működik.
Egyszer angol levelet írok egyszer pedig magyart, és van amikor kijavítja a magyart de azután az angolt nem hajlandó, mintha az is magyar lenne.
Előre is köszönöm a segítséget.

(#1305) 27Nobuo27


27Nobuo27
csendes tag

Lehet még 2010-es office próbaverziót és vele kulcsot leszedni valahonnan? A Microsoft oldalán csak a 365 és 2013 van próbában.

szerk.: Bár 2007-es kellett volna, de az még reménytelenebbnek látszik, mint a 2010-es...

[ Szerkesztve ]

(#1306) InfiniteReality válasza 27Nobuo27 (#1305) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Ha VL verzióhoz hozzájutsz, az kód nélkül telepíthető, és 30 napig van egy "grace period", ami alatt aktiválás nélkül is működik, és nem visít érte különösebben. Utána viszont aktiválni kell a további használathoz.

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#1307) 27Nobuo27 válasza InfiniteReality (#1306) üzenetére


27Nobuo27
csendes tag

Mit jelent a VL?

(#1308) InfiniteReality válasza 27Nobuo27 (#1307) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Volume Licensing verzió.

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#1309) cousin333 válasza Lauda (#1302) üzenetére


cousin333
addikt

pps, vagy ppsx? Az új formátum tulajdonképpen egy zip fájl. Megnyitod mondjuk 7-zip-pel, és körbenézel benne...

"We spared no expense"

(#1310) Lacus MD


Lacus MD
tag

Sziasztok!

Szerintetek van olyan funkció a wordben, hogy az elgépelt szöveget automatikusan javítsa? Pl. labda helyett azt ütöm le, hogy labdfa és a word azonnal javítja, ahelyett, hogy csak aláhúzná :)

(#1311) widi válasza Lacus MD (#1310) üzenetére


widi
tag

Beállítások - Nyelvi ellenőrzés - Automatikus javítási beállítások

(#1312) InfiniteReality válasza Lacus MD (#1310) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Proofing Tools nevű kiegészítés kell hozzá. Utána minden office programban javítani fogja a szöveget.

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#1313) AkosAkos


AkosAkos
aktív tag

GYORS KÉRDÉS!
Hogy lehet az Office 2010-ben megcsinálni, hogy csak az első oldalon legyen élőfej?

(#1314) InfiniteReality válasza AkosAkos (#1313) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Amikor az élőfej / élőláb szerkesztésében vagy benne, megjelenik egy új fül, és ott az opciók közül az "eltérő első oldal"-t kell választani.
Így külön szerkeszthető az első oldal és az összes többi fej / lábléce.

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#1315) AkosAkos válasza InfiniteReality (#1314) üzenetére


AkosAkos
aktív tag

Ezt láttam csak azt hittem lehet olyat, hogy teljesen eltüntetni valahol...:D
Köszönöm a segítséget! :)

(#1316) InfiniteReality válasza AkosAkos (#1315) üzenetére


InfiniteReality
őstag

El tudod tüntetni. Beállítod hogy eltérő első oldal, és ott kitörlöd a fejlécet / láblécet. A többinél pedig megadod és ennyi. Ez az eltüntetés módja.

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#1317) AkosAkos válasza InfiniteReality (#1316) üzenetére


AkosAkos
aktív tag

szerk: Kérdésem már tárgytalan, köszönöm az eddigi segítséget(amúgy infó versenyre gyakorlok:D)!

[ Szerkesztve ]

(#1318) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Office 2010 starternél be lehet valahogy zárni az oldalsávot? Ahol az első lépések, meg a vegye meg a power point, és outlook alkalmazásokat dolgok vannak...
Köszi a választ!

(#1319) AkosAkos


AkosAkos
aktív tag

Üdv!
Word 2010-ben hogy lehet megcsinálni, hogy a szövegben két szó felett vízszintes vonal legyen?

(#1320) AkosAkos válasza AkosAkos (#1319) üzenetére


AkosAkos
aktív tag

?

(#1321) Regirck


Regirck
senior tag

Sziasztok,
hogyan tudom megcsinálni, hogy mikor megnyitnék egy .doc(x) vagy .xls(x) fájlt akkor kérjen egy jelszót, hogy megnyissa.

Tömörítéssel megtudom csinálni de nem szeretném folyamat ezért tömöríteni...

(#1322) BigManus válasza Regirck (#1321) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Ha megírtad az Excel fájlt:

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#1323) Regirck válasza BigManus (#1322) üzenetére


Regirck
senior tag

Köszönöm, azt hittem bonyolultabb!

(#1324) csoszogi


csoszogi
tag

sziasztok

Van egy ppt file ami 10-16MB, és 118 slide. Office2010-et, és win7-et 4GB RAM használok.Hogy ki tudjak igazodni, szeretem "diarendező" formában megnézni melyik slide is kellene. És itt jön a probléma. Nem tölti be rendesen, ha lentebb megyek a jobb oldali csúszkával akkor szétesik, nem látszik semmi csak szürkeség, vagy szellemképes marad, elcsúszott slidokkal egyik a másikon, számok is össze vissza és ez addig meg is marad, míg a kurzort el nem húzom az egész fölött, soronként. :F Persze ha kilépek ebből a nézetből akkor minden helyreáll vagyis a tartalom nem változik csak a megjelenítés Próbáltam többféle formátumba is elmenteni, több filet is megnéztem de ugyanaz. Ha kiteszem vetítésre, teljes képernyőre akkor semmi gond nincs. Próbáltam rákeresni mi okozhatja ezt, de eddig nem jártam sikerrel. :((
előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#1325) csoszogi válasza csoszogi (#1324) üzenetére


csoszogi
tag

senki nem találkozott még ezzel a problémával... :(( semmi ötlet ... :O

(#1326) atillaahun válasza csoszogi (#1324) üzenetére


atillaahun
veterán

Kezdd el a diákat egyesével kimásolgatni egy új fájlba. Lehetőleg más típusként próbáld elmenteni, esetleg több verziójú PP-ben is megnyitni.

(#1327) csoszogi válasza atillaahun (#1326) üzenetére


csoszogi
tag

szia

Ez a kimásolás nem segített, de azért köszönöm az ötletet, viszont ami igen: a grafikus drivert frissítettem a legújabb verzióra, pedig az előző sem volt régi, 2013. január 05-ei volt (Geforece 310.9-rol 314.07-re). Ez meg múlt heti. Ez megoldotta a problémát, rendesen megjelenik minden, minden probléma eltűnt amit ez előző hozzászólásomban írtam.... :D :D

Ezzel kapcsolatban azt kérdezném, hogy ennyi elég, hogy frissítsem a drivert? Vagy ha nincs frissítés reinstall és kész :F ? Számomra ez rejtély, mindenesetre ajánlom ezt ha a fenti problémával találkozik valaki... :)
Vajon mi változhatott, vagy mi romlott el amit a frissítés helyrehozott... rejtélyes...

[ Szerkesztve ]

(#1328) ricshard444


ricshard444
veterán

Sziasztok, lenne egy nagy problémám:

Ezt kéne megcsinálnom

El is jutok egészen addig, hogy beírom: B3-B2 , de kiírja, hogy... ÉRTÉK

Itt a felvételem mit nem veszek észre? :W

Vannak dolgok...

(#1329) kraftxld válasza Lauda (#1302) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Simán elmented weblapként és külön mappába bedobja a jpg file-okat.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1330) ricshard444 válasza kraftxld (#1329) üzenetére


ricshard444
veterán

Számomra van észrevételed? Biztos User error, de nem látom mi

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#1331) kraftxld válasza ricshard444 (#1330) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Bocsi, de nem nézek youtube-ot, hogy kibogarásszam másnak mi a gondja :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1332) cousin333 válasza ricshard444 (#1328) üzenetére


cousin333
addikt

Nem egészen értem, mit szeretnél pontosan.

A megadott B3-B2 képletből arra következtetek, hogy az egymást követő sorokból akarsz különbséget számolni. A nem tól sok info alapján a következőkre tudok gondolni:

- A képleted nem "="-vel kezdődik: helyesen: "=B3-B2"
- nem választottad szét külön oszlopokba az időt és a képkockaszámot
- a tizedesvessző helyett pontot használ az Exceled (vagy fordítva). Az értékek a cellán belül jobb vagy bal oldalon helyezkednek el? Ha utóbbi, akkor ez a helyzet.

Frissítés: megnéztem a videódat, és még inkább azt gondolom, hogy a harmadik a problémád (magyar Office, és "tizedespont").

Vagy lecseréled a pontokat vesszőre, vagy az oszlop szétválasztásánál állítod be a második oszlopra, hogy a tizedesvessző a pont legyen, vagy az Excel beállításainál állítod át.

[ Szerkesztve ]

"We spared no expense"

(#1333) tbalint3


tbalint3
tag

Hello,

32-bites Office 2010 Professional-t használok Windows 7 64-bit alatt, a márciusi frissítések közt jött egy új biztonsági frissítés is a Onenote 2010-hez (KB2760600). Több helyen is olvastam (az egyik: [link]), hogy ennek a frissítésének a telepítésekor megakadhat a Microsoft Update, ezért eddig nem telepítettem. Valaki tapasztalta ezt a hibát a 32-bites Onenote-tal?

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#1334) AkosAkos


AkosAkos
aktív tag

NAGYON FONTOS ÉS SÜRGŐS, KÉRLEK SEGÍTSETEK!
Valaki elmagyarázná hogyan lehet tabulátorral megoldani (most erről semmit sem tudok), hogy középen két szó egymástól valamilyen távolságra hogyan legyen.

(#1335) AkosAkos válasza AkosAkos (#1334) üzenetére


AkosAkos
aktív tag

Tárgytalan!

(#1336) viperabácsi


viperabácsi
addikt

Üdv

Win 8 x64 alatt próbálnék életet lehelni az office programba.Valaki segíthetne mert már szét megy a fejem.Akár melyik office programból próbálnék nyomtatni azt írja : NEM sikerűlt csatlakozni a nyomtatóhoz.
Win 7 alatt nem volt ilyen probléma.Ha képet ,vagy pdf filét nyomtatok az megy tehát nem a nyomtató a ludas.

MI LEHET A GOND?

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#1337) metaldog


metaldog
aktív tag

Hi
Felraktam win8 alá az office 2010-et és azt a hibaüzenetet kapom hogy az operációs rendszer nincs konfigurálva az alkalmazás futtatásához. Ilyenkor mi a gond?

(#1338) pzstm válasza metaldog (#1337) üzenetére


pzstm
titán

nem 32bites Win8-ra raktál 64-es Ofice-t?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1339) viperabácsi válasza pzstm (#1338) üzenetére


viperabácsi
addikt

az én gondomra nincs ötleted?

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#1340) InfiniteReality válasza pzstm (#1338) üzenetére


InfiniteReality
őstag

32 bites rendszerre aligha lehet 64 bites programot feltenni, ez csak fordítva működik...

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#1341) pzstm válasza InfiniteReality (#1340) üzenetére


pzstm
titán

mea culpa...fáradt vagyok....de nagyon :W

akkor egy screenshot lehet jó lenne :R

viperabácsi: nincs. nem igazán láttam még ilyet...

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1342) metaldog válasza pzstm (#1338) üzenetére


metaldog
aktív tag

Szia
A win8 64 bit-es, de semmilyen office 2010 nem megy fel. De office 2007-et sikerült gond nélkül felrakni.

(#1343) pzstm válasza metaldog (#1342) üzenetére


pzstm
titán

akkor ott a telepítővel lesz gond. Elnézést a feltételezésért, de eredeti? :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1344) viperabácsi válasza pzstm (#1343) üzenetére


viperabácsi
addikt

biztos a winn baszkódik mert én meg nyomtatni nem tudok az officeokból.

Csak win 8 alatt nem!Ugyan az a telepítővel win 7 nyomtat.

Ami a vicc minden más programból lehet nyomtatni csak innen nem.

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#1345) pzstm válasza viperabácsi (#1344) üzenetére


pzstm
titán

6éves nyomtatót kötöttem már Surface RT-re és az is ment. Inkább a nyomtatóval lehet gond (pedig hivatalosan ehhez a nyomtatóhoz utoljára WinXP-re adtak ki drivert....Win7 alatt nem ment 8 meg felismerte egyből....)

szóval nem tudom mi lehet a baj?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1346) viperabácsi válasza pzstm (#1345) üzenetére


viperabácsi
addikt

nekem egy hp 1022n lézerem van és win 7 alatt hibátlanul megy minden win 8 -al meg amit leírtam.Nem találok megoldást a hibára.

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#1347) metaldog válasza pzstm (#1343) üzenetére


metaldog
aktív tag

Igen eredeti. De máshol meg a net keretrendszerre 3.5-re írták hogy az be van-e pipálva a programok eltávolítása hozzáadásánál de nemtom mire gondoltak.

(#1348) daninet


daninet
veterán

Segítsetek mert szétver az ideg ettől a foshalmaztól.
Mostanában régi fájlokat kell átírogatnom, amiket én írtam annó még 2007-es worddel. Persze mindegyiket blokkolja és nem tudok menteni. Már beállítottam az adatvédelmi központban, hogy mindent tudjak szerkeszteni és menteni, de menteni továbbra sem engedi. Se régi se új formátumban. Mit lehet ezzel a szarral csinálni, hogy elmentse?

a súgólinken azt írja, hogy pipáljam be a fenti ablakban a dolgokat :F

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#1349) Jarod1 válasza daninet (#1348) üzenetére


Jarod1
addikt

nincs megosztás a file on?

(#1350) daninet válasza Jarod1 (#1349) üzenetére


daninet
veterán

egy NAS tárolón van, de átmásoltam magamhoz ugyan ez... :(

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office 2010 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.