Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office 2010 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#951) Johni5


Johni5
őstag

Sziasztok!
A reg kulcsot hogy tudom módosítani?

(#952) swoody


swoody
senior tag

Sziasztok

Project windows-ba tudna valaki segíteni?

Köszönöm.

(#953) Regirck


Regirck
senior tag

Ez a topikot régóta nem nagyon látógatják a nagyok, szerintem a Win7 topikban hamarabb válaszolnak hiába office-s kérdés.

Próbáljátok meg én sajnos nem tudok nektek segíteni!

(#954) gabor85


gabor85
őstag

Tudna válaszolni valaki arra hogy Outlookban hotmail cím szinkronizálása miként állítható be úgy hogy a valaha kapott összes levelet letöltse?
Nekem most csak április 30ig szedte le, de sehol nem találtam rá megoldást a fiókbeállításoknál.

(#955) kacsa7


kacsa7
őstag

Hali!

A kérdés nem szorosan a 2010-hez kapcsolódik, inkább license-elési kérdés. Ha van 1 eredeti OEM office-om (2003), akkor az elméletileg konkrét rendszer konfigurációhoz van. Ebben az esetben ha erről a gépről uninstallálom, és felrakom egy teljesen más gépre, akkor az teljesen szabálytalan, mivel az már másik gép? Irodában nem szeretnék ilyenen bukni :)
Valaki aki tisztában van ennek a szabályozásával, világosítson már fel plz.

(#956) Sweet Lou 6 válasza gabor85 (#954) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Outlook Hotmail Connector

sweetlou6.wordpress.com

(#957) bcd86h


bcd86h
csendes tag

Sziaszok!

Problémánk merült fel a Word 2010 és Word 2007-el.

Hibajelenség a következő:

Létrehozunk pl 2 cellás táblázatot, az első cellába írunk több sorba, majd kijelöljük és sorszámozzuk, majd rámegyünk a tabulátoroknál a decimálisra, és ha erre a cellára alkalmazzuk, kifagy a Word.

KÉP

KÉP2
A rendszer naprakész, minden frissítés lent van!

Egyszerűen nem jöttem még rá, hogy lehet ezt a problémát kiküszöbölni. (Persze ha nem használjuk ezt a funkciót, akkor nincs gond :) )

Előre is köszönöm a segítő válaszokat!

(#958) Sweet Lou 6 válasza bcd86h (#957) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

annyit tudok mondani, hogy a hiba nem egyedi, word 2007-ben nálam is előjön...

sweetlou6.wordpress.com

(#959) Fire/SOUL/CD válasza bcd86h (#957) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Melyik modul borul be? Esetleg az msptls.dll?

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#960) Sweet Lou 6 válasza Fire/SOUL/CD (#959) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

igen.

[ Szerkesztve ]

sweetlou6.wordpress.com

(#961) bcd86h válasza Fire/SOUL/CD (#959) üzenetére


bcd86h
csendes tag

Probléma-aláírás:
Problémaesemény neve: APPCRASH
Alkalmazásnév: WINWORD.EXE
Alkalmazásverzió: 14.0.4762.1000
Alkalmazás időbélyegzője: 4bae25b7
Hiba - modul neve: MSPTLS.DLL
Hiba - modul verziója: 14.0.4730.1010
Hiba - modul időbélyegzője: 4b495415
Kivételkód: c0000005
Kivétel - eltolás: 00043cc0
Operációs rendszer verziója: 6.1.7600.2.0.0.272.7
Területibeállítás-azonosító: 1038

További információk a problémáról:
LCID: 1038
skulcid: 1038

igen, az msptls.dll .. akkor erre még nincs gyógyír :) írok májkroszoftéknak, legyen min :W a fejüket az ünnepek alatt ;]

(#962) InfiniteReality válasza bcd86h (#961) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Nekem be is csukta magát hibaüzi nélkül :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#963) Fire/SOUL/CD válasza bcd86h (#961) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Bocs, csak ki akartam próbálni, azt, hogy SP nélkül meg SP-vel mi a szitu.
(Wu-ról nem mindig érkezik meg minden hotfix)

A Word 2007 és 2010 is beborult valóban, de a legutolsó SP-ket telepítve megszűnt a hiba, esetleg próbáld meg Te is kézzel telepíteni az SP-ket.

Microsoft Office 2007 SP3

Microsoft Office 2010 SP1 - 32 bites
Microsoft Office 2010 SP1 - 64 bites

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#964) allein


allein
addikt

Üdv. mindenkinek. Következő problémám van: szerettem volna frissíteni az office-t, ki volt írva, hogy próba verzíó lejárt, beírtam neki a kulcsot el is fogadta de nem tudok semmit dolgozni sem word-ban sem outlook-ban, következő üzenetet írja ki: KÉP. Eredeti software, céges gép.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=allein

(#965) InfiniteReality válasza Fire/SOUL/CD (#963) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Nálam minden hotfix fentvan, a lentebb írta hiba mégis fennáll (w7 64bit enterprise, office 2k10 pro 32 bit - minden jogtiszta).

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#966) HZoli87 válasza InfiniteReality (#965) üzenetére


HZoli87
veterán

Én is reprodukáltam a hibát (Office 2010 Pro x64 - minden frissítés telepítve).

Forrás
Microsoft Word

Összegzés
Működésképtelenné vált

Dátum
‎2011.‎12.‎16. 14:16

Állapot
Jelentés elküldve

Leírás
A hibát okozó alkalmazás elérési útja: C:\Program Files\Microsoft Office\Office14\WINWORD.EXE

Probléma-aláírás
Problémaesemény neve: APPCRASH
Alkalmazásnév: WINWORD.EXE
Alkalmazásverzió: 14.0.6024.1000
Alkalmazás időbélyegzője: 4d83e2f6
Hiba - modul neve: MSPTLS.DLL
Hiba - modul verziója: 14.0.6112.5000
Hiba - modul időbélyegzője: 4e8af08b
Kivételkód: c0000005
Kivétel - eltolás: 00000000000606d0
Operációs rendszer verziója: 6.1.7601.2.1.0.768.3
Területibeállítás-azonosító: 1038

További adatok a problémáról
LCID: 1038
skulcid: 1038
Gyűjtőazonosító: 51612118

[ Szerkesztve ]

(#967) InfiniteReality


InfiniteReality
őstag

Windows 7 64 bit Office 2010 Pro 32 bit, a hiba nem jelentkezik.
Windows XP 32 bit, ugyanaz az Office, a hiba jelentkezik!

:D

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#968) bok92


bok92
addikt

Üdv!
Egy kérdésem lenne, mégpedig az,hogy a lábjegyzetnél hol kell azt beállítani,hogy csak az adott oldalon mutassa a szöveget, és ne mindegyiken.... :F

(#969) bok92 válasza bok92 (#968) üzenetére


bok92
addikt

megoldva...

(#970) Fire/SOUL/CD válasza InfiniteReality (#965) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Akkor csak azt tudom minden érintett user-nek javasolni, hogy küldje a hibajelentést az MS-nek, ahogy az HZoli87 képén jól látszik. Mennél többen küldenek ilyen hibajelentést, annál nagyobb az esély, hogy hamar javítják.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#971) Sweet Lou 6 válasza Fire/SOUL/CD (#970) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

első dolgom ez volt :K

sweetlou6.wordpress.com

(#972) Marci93


Marci93
tag

sziasztok!

nekem egy PowerPoint-hoz fűződő kérdésem lenne. Tudna valaki mondani egy módszert arra, hogy miként lehetne implementálni egy olyan jellegű számlálót a diákra (dia váltáskor ne változzon), amely másodpercenként egy beállított értékkel növekszik? Tehát ergo pörögjön az érték felfele folyamatosan úgy, ahogy beállítom

előre is köszönöm :R

(#973) Kerio


Kerio
őstag

Sziasztok!

Hova menti a Microsoft Office az emaileket? Windows7-esem van.

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#974) InfiniteReality válasza Kerio (#973) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Üdv!

c:\users\userneved\application data\roaming\microsoft\outlok
vagy
c:\users\userneved\application data\local\microsoft\outlook

és itt akármi.ost file-ok. Az egyik elérési úton az OST meg a PST file-ok vannak, a másikon a beállitások esetleg régi NK2 fileok.

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#975) Kerio válasza InfiniteReality (#974) üzenetére


Kerio
őstag

Köszönöm!

De egyikben sincs. Ez az outlook express emailjei lennének. Nekem az office-s van.

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#976) Fire/SOUL/CD válasza Kerio (#975) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hová menti a Microsoft Outlook 2010 az információkat és a beállításokat?

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#977) InfiniteReality válasza Fire/SOUL/CD (#976) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Mintha ugyanezt írtam volna :D

Kerio (#975)
Ezek az Office (2010) cuccai Win7 alatt. Win7 alatt nincs is Outlook Express, csak Windows Live Mail.

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#978) Fire/SOUL/CD válasza InfiniteReality (#977) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Igen, csak így hivatalos forrásból láthatja, hogy ha ott nem látja, akkor gebasz van nála. :DDD

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#979) JamesHun


JamesHun
addikt

Sziasztok

van valami ötletetek mi történhetett
adva van egy xls amiben vasárnap dolgoztam
hétfőn megnyitottam és egész nap dolgoztam benne, folyamatosan mentegettem, erre ma reggel megnyitva az xls-t a vasárnapi verzió köszönt vissza, de nem is az esti :S
kicsit tanácstalan vagyok (és tuti ugyan azt nyitottam meg, nem egy másik mentését a xls nek, mert sajnos olyan nincs)

SeriesX: JamesSHun

(#980) Novics


Novics
senior tag

Üdv mindenkinek!
A titkárságon a "Micike", megkért, hogy hegesszem meg a word 2010-ben általa megkreált karácsonyi meghívókat. Első probléma az volt, hogy nem nyomtatta ki a hátteret, miután beraktam a pipát, kinyomtatta, csak... Színátmenetes hátteret kreált, és a nyomtatási képen még... Hú bakker, ezt elég nehezen tudom megfogalmazni... Szóval a nyomtatási képen még 2-3 minta volt, a kinyomtatott lapon pedig már sakktáblaszerűen vagy 30-40. (Tehát összementek a színátmenetes minták, és a helytöltés végett sok-sok lett belőlük.) Na kíváncsi vagyok, hogy van e valaki, aki érti mit akartam kinyögni. :))

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#981) harley


harley
senior tag

üdv

nem tudom jó helyen járok-e.
a problémám az lenne, hogy tegnap váltottam invitel internetre.
a 2007-es outlook a leveleket tudja fogadni, de válaszolni nem tudok, mert nem küldi el a leveleket.
már egy csomó beállítást kipróbáltam a fiókoknál, de semmi.
felhívtam az invitelt, de nem tudtak semmi értelmeset mondani.
az előző internet szolgáltatónál semmi gond nem volt a kimenő levelekkel, most az invitelt írtam be az smtp-hez, de semmi.

valami okos ötlet esetleg??

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#982) Fire/SOUL/CD válasza harley (#981) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ennek megfelelőek a beállítások?

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#983) harley válasza Fire/SOUL/CD (#982) üzenetére


harley
senior tag

igen, de amit itt írnak az az invitelre való.
de én a freemailes leveleket szeretném letölteni az outlookra...

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#984) Fire/SOUL/CD válasza harley (#983) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Korábban teljesen mást kérdeztél, ott küldésről volt szó, nem fogadásról és freemail sem került szóba.

Berkező levele POP3
Kimenő levelek SMTP

A POP3 mindig az adott levelezőrendszernek megfelelően kell beállítani, az SMTP az meg az internetszolgáltatód SMTP beállításival egyezik meg.

Ebben az esetben a POP3 az mail.freemail.hu az SMTP meg mail.invitel.hu.
A POP3, ami változik a fiókoknál, aszerint, hogy milyen levelezőt (mailcímet ha úgy tetszik) használsz, pl gmail-nél pop.gmail.com. Mindig a POP3-nak megfelelő mailcímet és az ehhez tartozó bejelentkezési adatokat kell megadni

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#985) harley válasza Fire/SOUL/CD (#984) üzenetére


harley
senior tag

igen, elírtam.

tehát küldeni nem tudok.

be van állítva minden, mégsem.
fogadni tudok, a freemail lejön, de válaszolni vagy küldeni nem.

POP3 freemail.hu
SMTP mail.invitel.hu

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#986) Sweet Lou 6 válasza harley (#985) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

[link] e szerint állítsd be, csak a bejövő kiszolgálónál a freemail adatait add meg (freemail.hu 110-es port és az ottani felhasználóneved és jelszavad, nincs titkosítás). Valószínű, hogy az a gondod, hogy az Outlook a kimenő kiszolgálónál alapértelmezetten nem ad meg felhasználónevet és jelszót, mert a legtöbb helyen nem kell hitelesítés (én pl. externetnél vagyok, itt se kell). De invitelnél kell, a szerződésben elvileg benne van, azokat add meg a kimenő kiszolgáló beállítássainál, úgy működnie kell.

[ Szerkesztve ]

sweetlou6.wordpress.com

(#987) harley válasza Sweet Lou 6 (#986) üzenetére


harley
senior tag

már ezt is csináltam.

530.5.7.0 hiba.

ennyit még nem szaroztam levelezéssel mint az invitellel.

eddig mindig jó volt más szolgáltatóval, most nem tudom mi a baj.

be jönnek a levelek, de ki már nem küldi el.

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#988) harley válasza harley (#987) üzenetére


harley
senior tag

megoldódott

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#989) InfiniteReality válasza harley (#988) üzenetére


InfiniteReality
őstag

És mi volt a megfejtés?

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#990) harley válasza InfiniteReality (#989) üzenetére


harley
senior tag

idézek egy fórumos kollégától:

Üdv! Talán tudok segíteni, Én is küzdöttem régen ezzel a problémával, de megtaláltam a nálam működő megoldást. Intruder2k5 #7269-es hozzászólásában található második linken ( Kimenő levelek kiszolgálója ) található ablakban ne az első lehetőséget pontozd be, hanem a másodikat, ahol 2 kitöltendő sáv található. Az első sorba az internet előfizetésedkor kapott Inviteles e-mail címedet ird be, a másik sorba az elöbbi e-mail címhez tartozó jelszót. Természetesen a jelszó mentés legyen bekapcsolva.
Nálam ezekkel a beállításokkal működik a levelek küldése a nem Inviteles fiókok esetén.

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#991) €uro


€uro
őstag

Sziasztok!

64 bites angol Office Professional Plus 2010 installálásánál jelentkező hibaüzenet kapcsán kérem a segítségeteket. Még teljesen a telepítés előtt az alábbi üzenetet kapom:

"Setup cannot find Office.en-us\OfficeMUI.msi. Browse to a valid installation source, and then click OK."

Hiába mutatom neki, hogy a lemezen hol a file, arra azt mondja, hogy: "Invalid location."

Próbáltam már telepíteni mount-olt image file-ból, DVD-ről és még a HDD-re felmásolt telepítő file-okból is. De mindig ugyanazt a hibaüzenet kaptam.

64 bites Windows 7-re szeretném feltenni az Office-t.

Ha találkoztatok már ilyen jelenséggel, és van ötletetek, hogy mivel próbálkozhatnék, akkor kérlek segítsetek.

Köszönöm!

(#992) vacs


vacs
veterán

2010-es Excel-ben hogyan/hol tudom beállítani, hogy ne tüntesse el a " 0 (nulla) " szám karaktert a sor elejéről ?
Pl.: 0428 helyett csak 428-at ír.

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#993) InfiniteReality válasza vacs (#992) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Átállítod a cella formátumát szövegre (ha nem akarsz közvetlenül a számokkal továbbszámolni, dolgozni).

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#994) HZoli87


HZoli87
veterán

Üdv!

Adott egy 64 bites Office 2010 és egy régi Office 2003 (az előbbit használom). Mind a kettő eredeti. Megoldható, hogy az új verziót teljesen feltelepítem, ez alól csak az Outlook 2010 lenne a kívétel. Majd utána a 2003-ból pedig csak az Outlook-ot telepíteném fel. Működhet a kettő együtt, vagy verjem ki a fejemből az ötletet?

(Erre azért lenne szükség, mert a Norton nem támogatja a 64 bites levelezőklienst.)

(#995) kraftxld válasza HZoli87 (#994) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Először rakd fel a 2003-as Outlook-ot, majd a 2010 telepítésekor pipáld be, hogy maradjon a régi Outlook de a többi komponenst meg rakja fel.

Bár én elgondolkoznék a Norton kukázásán ha egy majd 3 éve megjelent levelezőklienst nem képes támogatni...

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#996) InfiniteReality válasza kraftxld (#995) üzenetére


InfiniteReality
őstag

Egyetértek. Az Outlook 2010 minden szempontból jobb a 2003-nál...

http://logout.hu/cikk/samsung_led_tv_tudastar_d_szeria/alapok.html

(#997) HZoli87 válasza kraftxld (#995) üzenetére


HZoli87
veterán

Köszi. Mivel a 2010 már telepítve volt, letörölni meg nem volt kedvem, így fordítva történt a telepítés. Lényeg, hogy működik. Norton pedig marad, egyébként támogatja a 2010-es verziót, de csak a 32 biteset (Antispam modulja). Még agyalok rajta, hogy marad ez a felállás vagy inkább a Thunderbird.

(#998) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Az ikonos elrendezés helyett legördülő listás lehet menü rendszerre váltani?

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#999) wolfman


wolfman
veterán

Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy a wordben az automatikus nyelvhelyesség ellenőrzés nem működik! Azt írja hogy nem lett telepítve, pedig úgy tettem fel ahogy már ezerszer csináltam.

Kerestem a lehetőséget hogyan lehet belerakni utólag de nem találom. Telepítő lemez nélkül, netről lehet ezt frissíteni valahogy vagy csak a lemezről és ha igen, akkor azt hogy?

Köszönöm!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#1000) €uro


€uro
őstag

Van egy olyan problémám, hogy 64 bites Office-t nem tudok telepíteni. Amikor elindítom a setup.exe file-t, akkor egy-két másodperc múlva hibaüzenetet kapok:

Description:
Setup did not complete successfully. We are sorry for the inconvenience.

Problem signature:
Problem Event Name: Office12Setup
Problem Signature 01: {10140000-0F00-0000-0000--0000000FF1CE}
Problem Signature 02: 14.0.4755.1000
Problem Signature 03: X
Problem Signature 04: 1605
Problem Signature 05: Word.en-us\setup.xml
Problem Signature 06: X
Problem Signature 07: X
OS Version: 6.1.7601.2.1.0.256.4
Locale ID: 1038

Additional information about the problem:
LCID: 1033

Akkor romlott el valami, amikor egy korábbi szintén 64 bites verziót szerettem volna frissíteni. Nem sikerült. Gondoltam letörlök mindent, és futtattam egy Microsoft Fix it 50450 programot.

A 32 bites Office gond nélkül feltelepül. Uninstallálása után is megpróbáltam felrakni a 64 biteset, de ugyanazt a hibaüzenetet kapom.

Van valami ötletetek, hogy mi lehet a gond? Vagy hogyan tudnám teljesen kitakarítani a Windows-t mindenféle Office bejegyzéstől, hogy tisztal lappal indulhasson a 64 bites telepítő?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office 2010 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.