Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office 2010 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1151) Sweet Lou 6 válasza deathtania (#1150) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

szerintem újratelepítés nem számít.

sweetlou6.wordpress.com

(#1152) pzstm válasza deathtania (#1150) üzenetére


pzstm
titán

nyugodtan aktiválhatod újra (99,99% hogy nem lesz baj. Ha mégsem fogadná el akkor MS-t felhívod és 5 perc alatt megoldják Neked ;) )

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1153) deathtania válasza pzstm (#1152) üzenetére


deathtania
senior tag

rendben van, köszönöm! :R

www.brczart.hu

(#1154) Celithrandi


Celithrandi
addikt

Ezt találtam a legmegfelelőbb topicnak, úgyhogy ide írom:

Nagy gondban vagyok, migrálnom kellene egy 10gigás pst-filet Outlook ből IMAP-ra, ami még nem jelentene problémát, de az IMAP a "."ot a mappanevekben térköznek használná, vagyis ő maga így jelöli szerveren belül, ezért nem enged feltölteni olyan mappát amiben "." szerepel. A problémám itt kezdődik, mert több mint 3ezer ilyen mappám van és nem nagyon van időm és kedvem kézzel átírogatni őket. Valami ötlet? Leginkább privátban ha lehet.

Előre is köszi.

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4090, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, Lian Li LANCOOL III, LG 34GN850-B, Optoma UHZ66

(#1155) deathtania válasza pzstm (#1152) üzenetére


deathtania
senior tag

még egy kérdés: ha XP van a gépen, amin aktiválom a 2010es office-t, majd később win7re váltok ugyanazon a gépen, akkor is aktiválhatom újra az office-t?
azt írják, hogy hw-hez kötődik, azaz a géphez. oprendszertől független a termékkulcskártyás aktiválás?

[ Szerkesztve ]

www.brczart.hu

(#1156) pzstm válasza deathtania (#1155) üzenetére


pzstm
titán

pontosan. Minden további nélkül.Most vinyócsere után is sikerült?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1157) deathtania válasza pzstm (#1156) üzenetére


deathtania
senior tag

a hdd cserét csak egy elméleti kérdésnek tettem fel, mert 1-2 hónapon belül ssd-re váltok (most a notimra is alig volt pénzem, nem hogy még 30kért ssd-t vegyek bele), és úgy akartam venni, hogy tutira tudjam majd használni azzal is, ne legyen kidobott pénz. majd akkor kiderül, hogy jó lesz-e, de remélem, hogy igen, mivel ghostolni akarom majd a rendszert.

az xp-t azért kérdezem, mert bátyámék a cégnél most váltanának office 2010re (2003ról, mivel könnyebb használni), de még egyelőre xp van a gépeken, de majd kb fél év múlva win 7-re, vagy 8ra akarnak váltani. de akkor majd ismét lehet majd aktiválni, akkor megmondom, hogy nyugodtan, lehetséges a dolog.

www.brczart.hu

(#1158) prohardveres


prohardveres
csendes tag

Kérlek benneteket kapcsoljátok nekem ki a megosztott mappák szinkronizálását az outlook 2010-emben!

Köszi

(#1159) buherton


buherton
őstag

Sziasztok!

PowerPoint-ba nem épül be a flash plugin, így nem tudok .swf-t lejátszani. Hogyan oldhatnám meg?

2010-es PowerPointom van. Letöltöttem a legújabb adobe flash, és mellé a shockwave flash-t is. Természetesen újraindítottam a gépet, de a vezérlők között továbbra sem jelenik meg a shockwave flash object. Próbáltam kézzel regisztrálni, de a system32-ben az adobe mappát érdekes mód nem látja.

Valakinek van valamilyen ötlete? Nagyon fontos lenne, mert jövőhéten szakdoga védés :S.

Előre is köszi.

Üdv: Buherton

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#1160) Celithrandi válasza Celithrandi (#1154) üzenetére


Celithrandi
addikt

sajnos még mindig fennáll a problem:(

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4090, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, Lian Li LANCOOL III, LG 34GN850-B, Optoma UHZ66

(#1161) Fire/SOUL/CD válasza buherton (#1159) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Nem játssza le? Be sem engedi szúrni az SWF-t? Valami hibát ír ki esetleg?

Kicsit több támpontot adjál, úgy nagyobb esély van a hiba megoldására. (ha hiba)

Az Internet Explorer simán lejátssza ugyanazt az SWF fájlt, amivel gond van PowerPoint-ban?

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1162) buherton válasza Fire/SOUL/CD (#1161) üzenetére


buherton
őstag

Szia!

Az IE jó ötlet volt ugyanis, amikor visszatelepítettem, és felraktam rá az adobe flasht, akkor rögtön megjavult a powerpoint is. :) Ennyi volt a baja, hogy az IE-féle flash nem volt fent.

Köszi!

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#1163) pzstm


pzstm
titán

Office 2013 preview is on the way állítólag...reméljük nagyon hamar kiderül mire is utal ez :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1164) deathtania válasza pzstm (#1163) üzenetére


deathtania
senior tag

most vettem 2010-est. én biztos nem váltok egy ideig. :D
bár érdekelne, hogy mit tudnak még überelni a 2010esen. már kávét is fog főzni, vagy mi? :DDD

www.brczart.hu

(#1165) pzstm válasza deathtania (#1164) üzenetére


pzstm
titán

majd kiderül, ha kijön az első publikus tesztváltozat ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1166) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok! Egy nem feltételnül 2010-es Office-hoz köthető kérdést szeretnék feltenni nektek, köszönöm előre is a válaszotokat.
Munkahelyemen nemsokára beszerzésre kerül egy NAS, ezen a NAS-on lennének a céges doksik is. Viszont van jópár olyan dokumentüm, amit ketten a kollégával kellene közösen szerkesztenünk (egyszerre, egy időben). Jelen pillanatban Office 2003-at használunk. A kérdésem az lenne, hogy ezt a közös dokumentumszerkesztést (azonos időben) a 2003-as Office-szal is meg lehet tenni, vagy kénytelenek leszünk upgrade-elni 2007-es vagy 2010-es Office-ra?

Köszi előre is! :R

(#1167) pzstm


pzstm
titán

Microsoft Word 2013 beépített PDF szerkesztéssel

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1168) randras


randras
veterán

Helló

van arra mód egy nagyjából 20000 soros excel táblában, hogy a gyakran 10-15x ismétlődő soroknál minden ismétlődést elrejtsek (egy jelenjen meg mindből)?

Már azon gondolkozom, kiimportálom access-be és írok rá egy SQL-t, de csak van rá valami titkárnősebb megoldás...

:R

[ Szerkesztve ]

(#1169) randras válasza randras (#1168) üzenetére


randras
veterán

"Ismétlődések eltávolítása"...

Rendesen leépíti az embert ez a meleg.

(#1170) prohardveres


prohardveres
csendes tag

Segítsetek légyszi'!

Az outlook programból hogy kell kilőni azt, hogy "szinkronizálandó mappák....."?

Miért nem szimplán küldés-fogadás, mint a régebbi verzióknál?

Köszi

(#1171) prohardveres


prohardveres
csendes tag

megosztott mappák szinkronizálása, bocs...

(#1172) Celithrandi válasza prohardveres (#1170) üzenetére


Celithrandi
addikt

imapot átállítod pop3 ra:)

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4090, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, Lian Li LANCOOL III, LG 34GN850-B, Optoma UHZ66

(#1173) Fire/SOUL/CD válasza prohardveres (#1170) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Feltételezhetően IMAP-ot használsz, nem pedig POP alapú levelezést. IMAP fiókot meg kell szüntetni és POP fiókot létrehozni az Outlook-ban. Email szolgáltató webes felületén jelentkezz be a fiókodba és állítsd át POP-ra.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1174) prohardveres


prohardveres
csendes tag

Köszi szépen, minden OK! :)

(#1175) ^Clown válasza ^Clown (#1166) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

(#1166) ^Clown -ra tudtok válaszolni? Köszi!

(#1176) Celithrandi válasza Fire/SOUL/CD (#1173) üzenetére


Celithrandi
addikt

"Email szolgáltató webes felületén jelentkezz be a fiókodba és állítsd át POP-ra."

Mimimi? Ez milyen mailer? Rendes unix lapú mailek észreveszik hogy mivel közelednek feléjük:P

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4090, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, Lian Li LANCOOL III, LG 34GN850-B, Optoma UHZ66

(#1177) atillaahun


atillaahun
veterán

Üdv, Word 2003-ban van arra valami trükk, hogy egy nagy méretű, de kinézetre lekicsinyített képekkel jól telerakott dokumentumot - úgy mentsünk el, hogy összességében csak annyit foglaljon, mint amekkorákra visszaméreteztem benne a képeket?

(#1178) Celithrandi


Celithrandi
addikt

én úgy tudom, hogy nincs bene kép editor, tehát se méretezést se % os rontást nem tud, tehát méretezni kel a képet megfelelőre irfannal

i9 14900K, MSI Z790 Tomahawk MAX, ARCTIC LFIII 420, MSI 4090, GSkill DDR5 7600Mhz, Patriot VIPER VP4300 Lite 4TB, Lian Li LANCOOL III, LG 34GN850-B, Optoma UHZ66

(#1179) atillaahun válasza Celithrandi (#1178) üzenetére


atillaahun
veterán

Nah igen, én is ezt csináltam most egy óráig, de elég cigány munka. Főleg ha kollégák már előtte jól beszerkesztették... Bár nem csodálom, én is belefutottam ebbe elsőre.
Csak hát a levelezésünk meg nem enged ki bizonyos fájlokat méret felett. Nah mindegy, majd kitalálok rá valamit.

Egyébként ez csak a 2003-mas Word hiányossága, vagy afelett sem oldották meg?
Csak mert nem hiszem, hogy én vagyok az egyetlen akit ez felettébb zavar. :F

[ Szerkesztve ]

(#1180) Töki bácsi


Töki bácsi
aktív tag

Sziasztok! Excel topikban már megkérdeztem, de hátha itt lesz az aki tud válaszolni. Elég alap kérdéssel fordulnék hozzátok. Kis probléma, de sok gondot tud okozni:
Adott egy viszonylag nagy excel file, amiből kitörlöm a sorok felét, akkor a csuszka továbbra is a korábbi lista teljes hosszán keres, így amikor kicsit mozdítok rajta, nagyot ugrik. Azt szeretném elérni, hogy a csuszka a már nem létező sorokat ne vegye bele a csúszkálási hosszba. Lehetséges-e ez, és hogyan?

osu-no seishin

(#1181) Fire/SOUL/CD válasza atillaahun (#1179) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Képfájl méretének csökkentése
Természetesen egy már amúgy JPG képformátum tömörítésétől csodát ne várj, a legjobb megoldás valóban az, ha már alapban lecsökkentett felbontású képeket használsz. Több alkalmazás is tud kötegelt feldolgozást, azaz egyszerre több fájlt kijelölve az összesen elvégzi az átméretezést avagy konvertálást is (ez utóbbit ha szükséges)

Töki bácsi
Ha valóban teljes sorokat töröltél ki, akkor CTRL+HOME majd CTRL+END. utána nem "ugrálhat nagyokat" a csúszka. (Remélem jól értelmeztem, amit írtál)

Celithrandi
Arról van szó, hogy pl GMail esetén felmész a gmail.com-ra, bejelentkezel és a levelezés beállításánál kiválasztod/engedélyezed a POP vagy IMAP alapú levelezést.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1182) Töki bácsi válasza Fire/SOUL/CD (#1181) üzenetére


Töki bácsi
aktív tag

Ezzel csak a korábbi terület határára tudok elérni. A csuszka sajnos maradt ilyen kicsi. Az kéne, hogy nőjön meg a csuszka, és csak addig lehessen húzni, amíg vannak sorok. Mert így addig lehet lehúzni, ahol a kitörölt soroknak volt a vége. Példa: volt 1000 db sor, kitörlök 990-et, marad 10. A csuszka marad kicsi, és a mozgatásakor "hihetetlen sebességgel" scrollol.

osu-no seishin

(#1183) Fire/SOUL/CD válasza Töki bácsi (#1182) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ja bocsesz, lemaradt... Szóval el is kell menteni a munkafüzetet és akkor "jó lesz" a csúszka.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1184) Töki bácsi válasza Fire/SOUL/CD (#1183) üzenetére


Töki bácsi
aktív tag

Nagyon jó! Így már működik. Köszönöm szépen :R

osu-no seishin

(#1185) atillaahun válasza Fire/SOUL/CD (#1181) üzenetére


atillaahun
veterán

Nagyszerű, köszönöm szépen, erre volt szükségem. Nagyjából a tized részére tömörítette így a dokumentumot. :C

(#1186) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Remélem jó helyen járok, ha nem, kérlek igazítsatok útba.
Szóval az MS SkyDrive "felhőt" próbálgatom, office (xls, xlsx, stb) dokumentumokkal, abból a célból, hogy munkahelyemen (Office2007) és itthon (Office2010) ugyan azokat a fájlokat lássam és ha módosítok valamit, ne kelljen a feltőltésekkel bajlódni, tehát a fájlok legyenek a helyi gépeken, de a szinkronizálással ne nekem kelljen szórakozni.
Munkahelyi Office2007 gépre letöltöttem a SkYDrive alkalmazást. Létrehoz egy SkyDrive mappát, oda bepakolom a fájlokat, a fájlok továbbra (is!!!) a HDD-n vannak, szinkronizála felhővel, eddig minden OK!

Valahol azt olvastam, hogy az Office2010 már ezt alapból tudja, tehát nem kell külön (erőforrásokat, stb. lekötő) plusz alkalmazás telepítése, nem kell átpakolgatni a fájlokat, ha akarom, szinkronizál magától.
Na de hogyan, ha nem akarom telepíteni otthon a SkYDrive alkalmazást és nincs kedvem pakolgatni a fájlokat :F :W

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#1187) Fire/SOUL/CD válasza VGYke (#1186) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Fálj/Mentés és küldés -> vársz egy kicsit, amíg keres, majd bejelentkezel a megfelelő Windows Live ID-vel a megfelelő helyre, innentől egyértelmű lesz. Ezután már közvetlenül menthetsz skydrive megadott mappájába. [link]

Legjobb tudomásom szerint, szinkronizálni csak a One Note tud direktben, a Word és egyéb Office alkalmazásoknál a Share Point-ra is szükség van.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1188) VGYke válasza Fire/SOUL/CD (#1187) üzenetére


VGYke
addikt

Köszönöm válaszod!
"Legjobb tudomásom szerint, szinkronizálni...Word és egyéb Office alkalmazásoknál a Share Point-ra is szükség van."
Office csomagom része a Microsoft SharePoint Workspace 2010, csak gőzöm nincs ez mi és hogyan kell...:W
Persze gugliztam, olvastam, videót néztem, de nem nagyon igazodok ki, mi a haszna a SharePoint-tal szemben annak, ha letöltöm a SkyDrive alkalmazást Office2010-re?

Mondjuk a SharePoint Workspace 2010 cucc ismerkedésével ott akadtam el, hogy (lásd ezt 13 sec.-nél), "A böngészőben megnyitott SharePoint-webhelyen kattintson a Webhelyműveletek menüre és válassza a szinkronizálás...parancsot"

Első problémám: mi az a SharePoint-webhely? Az MS SkyDrive nem az?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#1189) pzstm


pzstm
titán

Mozgolódás az Office 2013 háza táján

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1190) Fire/SOUL/CD válasza VGYke (#1188) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Lehet, hogy félreérthetően fogalmaztam, akkor leegyszerűsítem: Ha szinkronizálni szeretnél és közösen dolgozni egy dokumentumon, ahhoz használd továbbra is a SkyDrive app-ot.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1191) VGYke válasza Fire/SOUL/CD (#1190) üzenetére


VGYke
addikt

Köszönöm! Te nem fogalmaztál félreérhetően, lehet hogy én! :U Nagyon hasznos volt a "Mentés és küldés" képekkel támogatott tanácsod, mert ezt én soha nem próbáltam és tényleg... :R
Közben szórakoztam, olvasgattam a mappák (fájlok) szinkronizálásával kapcsolatban.
Kipróbáltam a Win. Live Mesh-t is. Amatőr kezdő tapasztalatom az, hogy kb. mind a kettő ugyan azt csinálja, csak valahogy nem ugyan úgy (vagy nem ugyan oda ment a szerveren...) :F Gondolom ha a szinkronizált mappákat tartalmazó gépeken ugyan az fut (SkyDrive app. vagy Mesh) nincs baj, de ha az egyiken ez, a másikon az...
SkyDrive alkalmazással feltöltöttem a munkahelyemen a felhőbe pl. ezeket:

Aztán itthon a webhelyről letöltöttem a "Magán" mappát (hogy ugyan az legyen), majd megosztottam a Mesh-el. Szinkronizáltam a következők szerint pipa: SkyDrive:

Aztán módosítottam a mappa tartalmát, a Mesh "területen" láttam a szinkronizálást hogy OK, de az excel\magán mappáiban nem jelent meg, tehát a Meshből, excelből, stb. kilépve, a skydrive.live.com helyen, tehát itt:

nem látom a változást.
Magyarul a Mesh nem azt a mappát szinkroninálja....
Dolgozom az ügyön hogy képbe kerüljek!

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#1192) pzstm válasza VGYke (#1191) üzenetére


pzstm
titán

Skydrive és mesh nem ugyanaz. Mesh az régebbi dolog és külön 5GB-os tárhelyre ment. Míg Skydrive az a 25/7GB-os tárhelyedet használja. 5GB-os rész ki lesz vezetve valamikor, már további fejlesztést tuti nem kap. Hogy mikor és hogy vezetik ki, valamint mi lesz az ott található tartalommal az jó kérdés :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1193) pzstm


pzstm
titán

[link] ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1194) pzstm válasza pzstm (#1193) üzenetére


pzstm
titán

See Live Webcast of Today's Announcement

Coming Soon...

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1195) pzstm


pzstm
titán

az igazi szinergia

Hogy tetszenek az ikonok?:)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1196) Fire/SOUL/CD válasza pzstm (#1195) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Nesze neked 16,7 millió színű színmélység, ilyen "ikonokat" kb C64-en rajzoltam. :DDD
Ez a Metro eddig sem, meg ezután sem fogja belopni magát a szívem csücskébe, inkább a bögyömben van. ;]
Következő Office-ban már ikonok sem lesznek csak betűk, amelyek megfelelő sorrendben mutatják a visszafejlődést is XPNOW.

(Időközben nyitottak Office 2013 topikot...)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1197) HXY


HXY
addikt

Sziasztok!

Ha van eredeti Win 7 Starterem van, akkor az Office Startert le tudnám valahonnan tölteni legálisan?

Eredetileg a Dell Mini netbookot a Vodafone-tól vettük, és rajta volt a netbookon az Office Starter is. Szóval elvileg azt is megvettük a netbookkal együtt.

De amikor újratelepítettem a hozzá adott DVD-ről a Windows-t, akkor az Office már nem települt fel. A Driver DVD-n sincs rajta.

Tudom, hogy ez ingyenes, de mégsem találtam a Microsoft oldalán letöltési lehetőséget.

(#1198) VGYke válasza pzstm (#1192) üzenetére


VGYke
addikt

Köszönöm válaszod! Így már más...

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#1199) zitromz


zitromz
tag

Hali!
Hogyan tudtok több szintű sorba rendezést csinálni?
Első után próbálom hozzáadni a kövi szintet de mintha tudomásul sem venné...
válaszokat előre is kösz :)

[ Szerkesztve ]

(#1200) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Sziasztok!

MS Project-ben van olyan lehetőség, hogy csak egy bizonyos részét nyomtatja az eredeti oldalnak? A3-ra van méretezve az anyag, de A3-ra nyomtatva olvashatatlanul kicsik a betűk, ezért több lapra nyomtatnánk, majd azokat egymás mellé, alá tennénk. Olyasmi lehetőséget keresek, mint excelben a nyomtatási terület kijelölése, létezik ilyen?

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office 2010 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.