Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office 2010 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#901) kraftxld válasza Regirck (#900) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

File, options, mail:

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#902) Fire/SOUL/CD válasza Regirck (#900) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Semmi gond. Az értesítési terület, az a tálca jobb szélénél található terület (az óra mellett). Amikor elindítod az Outlook-ot, akkor az ikonja feltűnik az értesítési területen, ezen az ikonon jobb egér katt és Elrejtés kis méretnél opción is katt. [link]
Ha most a megnyitott Outlook-ot kis méretűre teszed (minimize), akkor nem atálcára teszi magát, hanem csak az értesítési területen lesz látható.

a 2.-3. pont meg 2010-nél nem járható út sajnos, mert alapban a tálcára teszi magát, függetlenül attól, hogy megcsináltad az 1. pontban leírtakat.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#903) Regirck


Regirck
senior tag

Köszönöm!

(#904) Charx


Charx
senior tag

Sziasztok!
Hatalmas gondom akadt a Word 2010-el!
Indításnál kiírja hogy automatikusan módosította a normál sablont és akarom-e futtatni.
Akár igen, akár nem, a winword leáll, megoldás nincs. Valami szar netről szedett dokumentum okozta ezt, de a vírusirtó nem talált semmit. Ezek után csak csökkentett módban indul el.
Aztán az office újra telepítése sem oldotta meg a problémát, mert minden ugyan olyan rossz, már mint csak a word, a többi maxi jól működik!
Hogyan távolítsam el maradéktalanul az officet, hogy újra telepítésnél jó legyen?
Vagy valami megoldás kéne, légyszi!
Előre is köszi!

(#905) Jarod1 válasza Charx (#904) üzenetére


Jarod1
addikt

programok telapítése, eltávolításkor nem ajánljaa fel a javítást? :O

(#906) Charx válasza Jarod1 (#905) üzenetére


Charx
senior tag

Szia!
Megtaláltam a megoldást egy forumon, a bluetooth bővítmény miatt omlott össze, csak le kellett tiltani! Amúgy újratelepítésnél már nem volt gond a normál sablonnal.

[ Szerkesztve ]

(#907) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Sziasztok!

Fel lehet tenni valamilyen módon egymás mellé az office 2003-at és 2010-et?

Tovább suliban a 2007-es projektet tanuljuk, azt fel lehetne még valahogy eszkábálni még ezek mellé? :D

Vagy túl sokat várok el?

(#908) Charx válasza Vasinger! (#907) üzenetére


Charx
senior tag

Hali!
Nálunk 2003 és 2007 is volt a gépeket, úgyhogy csak fel lehet!

(#909) Vasinger! válasza Charx (#908) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Igen, az elfelejtettem hozzátenni, hogy úgy kéne, hogy ha pl valamit nem 2010-ben, hanem 03-ban akarok megnyitni, akkor ne kelljen végigvárni azt a hülye telepítést.

Egyébként a 2010 minden azelőtti formátumot meg tud nyitni? 97,03,07?

(#910) kraftxld válasza Vasinger! (#909) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Outlook kivételével mindent lehet egymás mellé rakosgatni 2003 óta.
Jobb klatty a file-ra majd ki tudod választani, hogy mivel nyitod meg.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#911) Vasinger! válasza kraftxld (#910) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Szóval akkor ha jól értem olyat meg lehet csinálni, hogy minden pl csak 03-mal nyisson meg és ha valamit 10-ben akarok megnyitni, akkor jobb egérgomb társítás és rámegyek a 10-re és nem kezdi el azt a telepítéses izét?

Outlook nem kéne egyáltalán.

Egyedül Access, Excel, Word, PowerPoint és egy 07-es Project. Ezek kellenének csak.

(#912) kraftxld válasza Vasinger! (#911) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

A telepítéses izét akkor kezdi ha nem jól telepíted.
Elöször 2k3, majd 2k7 utána 2k10, és a telepítőben kiválasztva, hogy ne frissítsen hanem mellé rakja.
Nem kell társítani, csak a megnyitás mással opciót használni.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#913) Vasinger! válasza kraftxld (#912) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Rendben, köszönöm.

Máris nyomok egy virtuális W7-es gépet és ott ki is próbálom ezt a metódust amit írtál, írok hogy hogyan is sikerült. :R

(#914) kraftxld válasza Vasinger! (#913) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog


Ezt kell kiválasztani telepítéskor

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#915) Vasinger! válasza kraftxld (#914) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Úgy csináltam ahogy te mondtad, 02, 07 majd 10, de sajna nem jó, mindig telepít ha másik verzióval akarom megnyitni:

[ Szerkesztve ]

(#916) Vasinger! válasza Vasinger! (#915) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Elírtam, 03 akart lenni a 02.

Sajna úgy néz ki nem fog menni egyszerre, lehet az lesz, hogy megszokom a 2010-et, pedig 03 minden funkcióját kívülről fújtam Excelben és Wordben is...

(#917) Fire/SOUL/CD válasza Vasinger! (#915) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Csak akkor megy fel a 2010-es, ha x86-os, ellenkező esetben (ha x64-es, nagy választék nincs) nem lehet fent előtte/mellette más Office.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#918) Vasinger! válasza Fire/SOUL/CD (#917) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Menni megy mellette x64-en is, csak előtte mindig végigmegy az a telepítési csík.

Vagy arra gondoltál, hogy az a csík nem menne végig x86-nál?

(#919) Fire/SOUL/CD válasza Vasinger! (#918) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Nem az OS-re értettem, hogy x86 vagy x64, hanem az Office-re. (A 2010-es Office-ből van x64 is). Az x64-es Office nem is települ, ha van melette másik/régebbi és ebből adódóan x86 Office, vagy ha igen, akkor a korábbit letakarítja.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#920) kraftxld válasza Vasinger! (#918) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Van classic menü mind a 2007-hez mind a 2010-hez.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#921) Vasinger! válasza kraftxld (#920) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Akkor valószínűleg ez lesz a megoldás. Ezt a menüt lehet ki be kapcsolgatni? Mert úgy gondolom, hogy hagyom az új stílust és csak akkor kapcsolnám be, ha nem találom az újban.

Fire/SOUL/CD:

Azt hiszem a program is x64-es. Nah de már úgy is mindegy.

(#922) kraftxld válasza Vasinger! (#921) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#923) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Ki lehet valahogyan véglegesen kapcsolni a korrektúrát a 2010-esben? Mert ha doksinál kézzel kikapcsolja az ember, bezárja és újra megnyitja, akkor ismét ki kell kapcsolni..

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#924) ro_bert17


ro_bert17
őstag

Az normális XP alatt, hogy az outlookban zip fájlt nem tudok csatolni? Intézőben, jobb gomb küldésre hozzá csapja, de levélíráskor nem tudom kitallózni ha csatolni szeretném. Minden más fájl típus látszik viszont. (pl. arj is)

(#925) Fire/SOUL/CD válasza ro_bert17 (#924) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ha nem intézővel játszod ezt, hanem levél írásakor, a hagyományos csatolás gomb segítségével, akkor mi a szitu?

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#926) ro_bert17 válasza Fire/SOUL/CD (#925) üzenetére


ro_bert17
őstag

Úgy nem lehet csatolni a zip állományt. Amikor tallózól, hiába van beállítva minden fájl, a zip.-ek nem látszódnak. Érdekes mód, a mappán belül volt olyan "rontott" zip, ami tömörített volt, de rosszul nevezték el, és nem a fájl kiterjesztés elé tették a pontot. Ezt is látta az outlook. De ahogy írom, pl. egy arj-vel sincs gondja. :)

(#927) Fire/SOUL/CD válasza ro_bert17 (#926) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

futtasd ezt a parancsot: regsvr32 zipfldr.dll
Ha tippelnem kellene, akkor valami remekbeszabott karbantartó/tune-up stb proit használsz... ;]

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#928) ro_bert17 válasza Fire/SOUL/CD (#927) üzenetére


ro_bert17
őstag

Köszi, jó lett! :R
Ccleaner szokott lefutni egy-két havonta egyszer, lustaságból, alapbeállításokkal.
Szerk: lehet hogy ez borítja meg az acrobat readert is időközönként a PC-n? Pedig ezt a ccleanert mindenki dícséri, még a nagyok is használják, és ezen nincs elpiszkálva egyik beállítás sem. Majd megnézem ezek után miket töröl, stb.

[ Szerkesztve ]

(#929) Fire/SOUL/CD válasza ro_bert17 (#928) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

A CCleaner az egyik legjobb progi szeméttakarításhoz, de a registrytakarítóját óvatosan kell használni. Csak azt kell/szabad törölni, amiről tudod, hogy mi, avagy tudod hogy nem kell már...
Ha csak szeméttakarításra használod, az nem okoz ilyen hibát... :N

Az erőforrászabáló Acrobat Reader helyett meg használj valami ingyenes PDf olvasót, pl Sumatra vagy Foxit reader-t (Én ez utóbbit használom)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#930) ro_bert17 válasza Fire/SOUL/CD (#929) üzenetére


ro_bert17
őstag

Köszönöm! :R

(#931) mokus1


mokus1
addikt

Sziasztok!
van egy oszlop amiben idők vannak és szeretném ha a legkisebb érték úgy jelenne meg hogy valamilyen színűre színezi a cellát.
(Csak azt a képletre emlékszem amibe új cellába teszi na én ezt nem szeretném)

(#932) Fire/SOUL/CD válasza mokus1 (#931) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Kijelölöd az oszlopot, amiben az adatok vannak (a példában az A oszlop)
Feltételes formázás/Új szabály, többi a képen.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#933) mokus1 válasza Fire/SOUL/CD (#932) üzenetére


mokus1
addikt

Köszönöm. :R
Újabb segítséget kérnék.
Van egy cella. ami egy dátum és szeretném linkelhetővé tenni hogy ha rákatintok egy másik munkalapra ugorjon ha ez megvalósítható.

(#934) mokus1 válasza mokus1 (#933) üzenetére


mokus1
addikt

MEgoldotttam :)

(#935) zetecR


zetecR
addikt

Sziasztok,

létezik megoldás arra, hogy az Office XP Exceljével a 2010-es excel táblát meg lehessen nyitni?

(#936) kraftxld válasza zetecR (#935) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

[link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#937) zetecR válasza kraftxld (#936) üzenetére


zetecR
addikt

Köszi! :)

(#938) zack


zack
nagyúr

Sziasztok!

Mozilla Thunderbird után teszek egy próbát az Outlook 2010-el, csak sík hülye vagyok hozzá, meg kell még ismernem. :B

Küldésnél a titkosított címzettek hogy működnek?

A célom, hogy akiknek küldöm a levelet ne lássák, csak a saját címüket, és a többi cím maradjon rejtett.

Gondolok arra, hogy az összes címzettet ilyenkor a "titkosított másolat" sorba kell tenni?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#939) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Kiborít ez a 2010-es office....

Ha több cellát szeretném átmásolni Excel táblából Word táblázatba, beállítom, hogy csak a szöveget, a formázást ne másolja, mégis másolja a formázást. Úgy kéne kinéznie mint az első 4 sorban.

Hogyan lehetne átmásolni úgy, hogy ne másolja át?

Ha egyenként másolok akkor működik...

(#940) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Sziasztok!

Egészen pontosan ez az Office Starter, hogy működik? Előre ez volt telepítve egy notin, van benne Word, Excel, és azt is írja rá, hogy aktíivált termék.

Ugye ezzel az kattintás dologgal frissíti magát, de nem a megfrissebb, jelenleg, hanem asszem tán 1476-os, közben van már 1501-es is, ha jól néztem.

Meg futtatás közben létrehoz magának egy kis partíciót (q), ez normális? :)

Véleményem szubjektív...

(#941) Fire/SOUL/CD válasza hackeeeee (#940) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

A verziót nem tudom, hogy mikor frissíti, de gondolom WU-ról lejön, ha kell.
Arról a "kis"partícióról még nem hallottam, nem inkább az előtelepített laptop egyik partíciója az?
(Az OEM builder-ek, azok több partíciót is létrehoznak előtelepített gépeken, hogy az előtelepített OS-t is vissza lehessen állítani)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#942) kraftxld válasza Fire/SOUL/CD (#941) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Az egy click to run virtuális partíció az Office starternek, nem a recovery cucc. Tény, hogy iszonyat kókány :D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#943) Fire/SOUL/CD válasza kraftxld (#942) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Na, legalább új infóval lettem gazdagabb, thx!
Akkor ez a feature csak a starter-ben van? (Mert azokban az előtelepített office-okban, amikkel eddig találkoztam (egyik sem starter) nem volt, nem találkoztam vele)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#944) kraftxld válasza Fire/SOUL/CD (#943) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, ez csak az OEM gépeken jön létre ha az előtelepített office-t nem aktiválod hanem a startert választod.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#945) hackeeeee válasza Fire/SOUL/CD (#941) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem azé, mert az is a neve, hogy Office 2010 kattintás ...stb.

Akkor jön elő a starter, ha nem aktiválod be az office-t, mert ugye nem járt kulcs a géphez.

(#942) kraftxld: Azaz.. :DDD

Akkor inkább tegyek fel helyette egy Libre-t? :D

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#946) kraftxld válasza hackeeeee (#945) üzenetére


kraftxld
nagyúr
LOGOUT blog

Ha csak alap dolgokra használod akkor teljesen jó.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#947) hackeeeee válasza kraftxld (#946) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát túl sok extrához nem kell..

Azt olvastam, hogy a word is butítva van, tehát pl. tartalomjegyzéket nem lehet vele beszúrni, meg ilyesmi.. de elvileg pl. arra nem is lesz szükség.

Véleményem szubjektív...

(#948) liquidsoft


liquidsoft
csendes tag

Hi!

nemegészen teljesen idevágó, de nem találtam jobb helyet:

elkeveredett az Office XP Small Business telepítő. A pici-és-puha pedig azt mondta nem tudják pótolni, sőt upgradet se lehet venni; szerezzek valahonnan egyet, vagy új Office 2010.

A legjobb az lenne, ha le tudnék tölteni valahonnan egy telepítőt, de ha valaki tud postázni egy másolatot az is tökéletes lenne...

Tud valaki segíteni?

Köszönet!

(#949) Tibi86


Tibi86
aktív tag

Hi!

Hol tudom beállítani, hogy az élőfejet ne halványítsa el?

Szerk.: Rájöttem, nyomtatva rendesen néz ki, illetve ha nézetet váltok akkor is. :)

[ Szerkesztve ]

(#950) Fulmi


Fulmi
senior tag

Sziasztok!

Az a problemam, hogy nem tudom, hogyan kellene menteni egy .doc fajlt 2010-es Word-bol PDF-be ugy, hogy a Word-ben a CTRL+F megnyomasa utan a navigation pane-ben lathato felsorolas (= headingek fastrukturaja) is megjelenjen a generalt PDF-ben bookmarks-kent.

Neten keresgeltem, hogy ez hogyan mukodik, de csak azt talaltam mindenhol, hogy a Word-ben lennie kell a ribbon-on egy Acrobat nevezetu menunek. Ilyen sajnos nekem nincs, es nem is sikerult rajonnem, hogy az megis hogyan kerul oda. Nektek van? Ti hogyan exportaltok/mentetek PDF-be, hogy a generalt fajlban az emlitett struktura megjelenjen konyvjelzokkent?

Koszonom a segitseget elore is: Fulmi

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office 2010 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.