Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office 2010 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#801) Fire/SOUL/CD válasza hackeeeee (#800) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hálám üldözni fog a sírig (és azon túl is) ;] :R
Most már csak az érdekelne (persze igazából nem érdekel), hogy melyik emberforma állat találta ki ott az MS-nél, hogy az MS Update-et külön kell telepíteni... :W Régebben ez úgy működött, hogy amikor először mentél frissíteni, akkor kapásból ezt a kis vackot telepítette a W7, aztán csak ezt követően jöttek egyáltalán W7-hez is frissítések...

Mivel nálam a W7 fel van rakva, aztán akkor van újratelepítve a gép, ha megjelenik a W8, ezért az ilyen "menetközbeni" módosításokat nem követem, de mostantól fogom... ;]

Még1x Thx!

"Frissen telepített windows-nál ez a lehetőség nincs ott."
De Nálam a tavaly óta fent lévő W7 és Office 2010 esetén is lerohadt az Office frissítés ebben a hónapban, pedig amikor annó telepítettem a W7-et ez a kis bisz-bsz egyből települt Wu-kor... :DDD (Szerintem megint egy remek W7 frissítés amortizálta le a kicsikét)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#802) hackeeeee válasza Fire/SOUL/CD (#801) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, nem tom.. Én amióta Win7-et használok, azóta így csinálom, sőt már Vistánál is így csináltam, ahogy telepítettem, kapásból megcsináltam ezt. :)

Lehet, hogy egy idő után valamikor felteszi külön, ezt nem tudom.. Én mindig megcsinálom kézzel legelőször, mielőtt frissítek mikor kész van a rendszer telepítés. :)

A lényeg, hogy sikerült, igazán nincsmit! :R

Véleményem szubjektív...

(#803) pzstm válasza hackeeeee (#800) üzenetére


pzstm
titán

hmmmm nem csak XP-nél kellett ilyen microsoft update? :U

este majd linkelek képet..meglesem :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#804) hackeeeee válasza pzstm (#803) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Annó xp-nél ugye ez úgy működött, hogy onnan tudtál frissíteni.

Ez annyit tesz, hogy "engedélyezi" hogy több ms termékhez is keressen az update frissítéseket.. Én már Vistában is használtam ezt így ebben a formában..

Véleményem szubjektív...

(#805) HZoli87 válasza Fire/SOUL/CD (#801) üzenetére


HZoli87
veterán

Nálam ez a két frissítés van telepítve, ez így jó (Office Pro x64)?
(SP1 manuálisan lett telepítve, a másikat még utána találta)

(#806) hackeeeee válasza HZoli87 (#805) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát Nekem ennél azért több van az office-hoz. :K

vagyis tévedtem, 3 van összesen. :B

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#807) HZoli87 válasza hackeeeee (#806) üzenetére


HZoli87
veterán

Hát nálam akárhogy csinálom, nem talál többet. :N

KÉP1 - KÉP2

(#808) hackeeeee válasza HZoli87 (#807) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Véleményem szubjektív...

(#809) HZoli87 válasza hackeeeee (#808) üzenetére


HZoli87
veterán

WU-n keresztül telepítetted?

(#810) hackeeeee válasza HZoli87 (#809) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

:K

Véleményem szubjektív...

(#811) HZoli87 válasza hackeeeee (#810) üzenetére


HZoli87
veterán

Akkor megvan a különbség oka, mert én letöltöttem a teljes telepítőt (428 MB) és azt manuálisan telepítettem. :)

(#812) hackeeeee válasza HZoli87 (#811) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mondjuk lehet.. :) És ahhoz kapcsolódoan tett fel valamit, előfordulhat. :)

Véleményem szubjektív...

(#813) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Ennyi települ, ha egy SP1 nélküli 2010 x64-et WU-ról frissítek. [link]-Atheros :DDD
Amúgy mivel amúgy is van 2-3 laptop, amit telepítenem kellet(egyiket szerencsére W7-el), az első dolgom volt megfigyelni a WU-t. Nem tölti le elsőre az Update Agent-et. :N
Na ez régebben nem így volt, ezen kellett, hogy változtasson az MS...

HZoli87
Bocs, hogy nem válaszoltam korábban, de egyből mentem frissíteni az Office-t, plusz a gépeimből a HDD-k eladásra kerülnek, aztán adatmentés a köbön folyik.
(Egyik haverom megjön külföldről, és bagóért hoz egy valag nagykapacítású SSD-t, némelyiket még nem is forgalmazzák) ;]

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#814) eziskamu


eziskamu
addikt

Új laptopra kellene office 2010. Na most ez a pc attach key card micsoda? Ezzel is úgy kell "szórakozni" mint a 2007 oem-el, tehát kell még külön mester lemez, mert a telepítőt még csak le se lehet tölteni? Hogy lehet (hogy érdemes) a legolcsóbban az otthoni és kisirodai változathoz hozzájutni (törvényesen :) ) ?

(#815) ro_bert17


ro_bert17
őstag

Sziasztok!
Számomra egész fura (még nem igazán használok 2010-et) kérdésem lenne. Remélem ez valami tök evidens dolog.
Outlookban tárolt (pst) levél melléklete megnyitáskor figyelmeztet, hogy védett nézet, stb. A tulaj megnyitja a mellékletet módosít(ana) rajta, mentené, tárolná. A védett nézet nem engedi, ha jól sejtem a kártékony alkalmazások direkt futtatásától védi office-t/op.rendszert.
Mivel megbízható a melléklet, ezért gondoltam, hogy ezt a védett részt lehet állítani/kapcsolni. Na itt kezdődik a problémám: nem találtam meg (hiába puskáztam az súgóból, hogy hol lehet állítani)
Egyszerűen nincs ez a menüpont. Ilyenkor mi van? :F

[ Szerkesztve ]

(#816) polonic válasza eziskamu (#814) üzenetére


polonic
félisten

A kulcskártyára gondolsz?
Ez annyi, hogy csak egy kulcsot kapsz, telepítőmédiát nem. De a telepítőkészletet le lehet tölteni, 32 és 64 bitest is. Ide kell elnavigálni.
Azt hiszem, ez is egy géphez adódik. Ez az oem, ha nem tévedek.
Azt, hogy hol lehet a legolcsóbban venni, az nem tudom. Nézz szét a neten.

(#815) ro_bert17

Nincs outlook-om, nem is nagyon használtam még. Úgyhogy konkrétan annál nem tudom, mi lehet.
Viszont a többi programnál a megnyitásnál, ha engedélyezem a szerkesztést, akkor utána nem kérdez rá megint, megjegyzi. Itt nem ez történik?
Egyébként hasznos dolog ez. Nem feltétlenül a kikapcsolásában keresném a megoldást.

[ Szerkesztve ]

(#817) ro_bert17 válasza polonic (#816) üzenetére


ro_bert17
őstag

Itt rákérdezett megint. Ezért is gondoltam hogy állítok/kapcsolok rajta. Persze hogyha van más megoldás, úgy hogy ne kelljen lementeni lokálba, az is jó lenne. A végeredmény a lényeg.
Viszont tényleg jobban izgat, hogy eltűnt az állítási lehetőség. :F
Szerk.: ismét van védett nézet menüpont! :W
Védett nézet marad, mert úgy tűnik nem ő a főellenség.
Írásvédett a melléklet. Ezzel mit lehet kezdeni? Ez egy régi outlookról migrált pst fájl melléklete.

[ Szerkesztve ]

(#818) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Feszegettem már a következő proplémám itt, de nem jutottam eredményre, kérlek segítsetek a kezdeti lépésekben.
Szeretnék néhány office 2010 fájlt valamelyik ingyenes (pl. Win.Live) külső szerveren tárolni, az Upload Center lehetőségeit kihasználva.
Célom, hogy bizonyos dokumentumokat bárhonnan elérjek, meg elérjék azt a munkatársaim is és akinek engedélye van, módosíthassa, menthesse.
Nem tudok elindulni ezen az úton, pedig próbáltam.

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#819) Fire/SOUL/CD válasza VGYke (#818) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Szvsz ez lenne a legegyszerűbb: [link]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#820) VGYke válasza Fire/SOUL/CD (#819) üzenetére


VGYke
addikt

Már van ilyen regisztrációm, fiókom, de nem tudok tovább lépni, főleg az office-ben, egy meglévő doc. mentéssel. :W
Mi a titok? És hiába guglizok, olvasom a helpeket, az Istenért nem jövök rá. Pedig ettől bonyolultabb dolgokat már meg szoktam oldani :O
Szóval azt szeretném office-ból, hogy mentés másként és ne a gémemre mentse, aztán ha a szerverről megnyitom majd módosítok és a mentésre kattintok, oda is mentse vissza, szóval úgy működjön az egész, mint ha a fájl a HDD-n, vagy hálózati meghajtón lenne......

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#821) Fire/SOUL/CD válasza VGYke (#820) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Bocs, de tényleg nem tudom, hol akadsz el, mert nagyon egyszerű a dolog.Esetleg olvasd el ezt, remélem segít...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#822) Gorneck válasza VGYke (#820) üzenetére


Gorneck
titán

Live sync?

Gép - felhő sync folyamat...mented az állományt, akkor egyből felhőbe is látszik.

Esetleg gépről...:

Gorneck#1239

(#823) Gorneck válasza Fire/SOUL/CD (#821) üzenetére


Gorneck
titán

Elég jó kis leírás...a sky-on megnyitva az ott tárolt doksikat wordbe simán vissza is menti oda...ez mondjuk nincs benne...de ezzel kb minden meg is van oldva...már csak akivel ezt meg akarom osztani kell live fiók...
Én gyakran használom...teljesen rendben van...mondjuk eddig nem néztem, hogy wordbe megnyitva is szépen visszament...gyorsabb, mintha böngiből csinálnám.

Gorneck#1239

(#824) Fire/SOUL/CD válasza Gorneck (#823) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Na, akkor tudtam valamim új infóval is szolgálni számodra, ami azért elég ritka... :DDD
Igen, ez a jó benne, hogy össze lehet dolgozni, csapatmunkát lehet folytatni, direktbe betölthető az Office alkalmazásokba, a megosztott dokumentum/táblázat stb, direktbe menthető a felhőbe és egyszerű engedélyrendszerrel kezelhető, hogy ki láthatják/olvashassák/szerkeszthetik, kik nem stb és mindehhez csak egy ingyenes hotmail/windowslive azonosító kell...

Ezért nem értettem korábban, hogy mégis hol akad el topiktársunk, mert tényleg nagyon egyszerű a dolog a SkyDrive-al...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#825) Gorneck válasza Fire/SOUL/CD (#824) üzenetére


Gorneck
titán

Én kipróbáltam...kb 2-3 perc az egész...kreálni egy doksit vagy feltölteni...majd gépen megnyitni szerkeszteni menteni...elég jól lehet haladni. Mondjuk én a doksijaimat syncelem...
Már ritkán használom ezt a csoportos dolgot azé nem tudtam...de sztem ez is csak azért, mert menüben nem tűnt fel...

Gorneck#1239

(#826) VGYke válasza Fire/SOUL/CD (#824) üzenetére


VGYke
addikt

Köszönöm segítségeteket. Én ott akadtam el, hogy minden áron a Mentés vagy az alatta lévő Mentés másként lehetőségekkel probálkoztam, nem a Mentés és küldés menüponttal. Nem láttam a fától az erdőt :W

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#827) VGYke


VGYke
addikt

Akkor még kérdeznék. Kérdésem ez lenne, bár gyanítom a kérdésem inkább win7, de ott nem kaptam választ.

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#828) Fire/SOUL/CD válasza VGYke (#827) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Jobb egér a tálcán/Tulajdonságok/Start menü fül/testreszabás és a megjelenő ablak alján állíthatod a megnyitott progik és jumplist elemek számát, előbbi max 30, míg utóbbi max 60 lehet.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#829) VGYke válasza VGYke (#826) üzenetére


VGYke
addikt

Már csak arra kell rájönnöm, hogy mindez office2007 alatt hogy van, mert a munkahelyi gépek ilyenek. Volt egy kísérletem kudarccal (ott más a fájl menü, de van ott valami, csak egyenlőre nem csinál semmit), de dolgozom rajta! Ha esetleg lenne ötletetek...

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#830) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

A pc-men office 2007 van, az outlook egy bizonyos email-címmel. Most vettem egy laptop-ot, és ide a 2010-et telepítettem. Ugyanazt az email címet adtam meg, működött is rendesen a dolog. Le tudtam kérni az email-eimet, és küldeni is tudtam. Ma azonban amikor bekapcsoltam a pc-m a laptop-ról eltűnt az összes eddigi megnyitott bejövő üzenet. (üres lett az inbox)
ezek között sok olyan levél volt amire szükségem lenne. Hogyan tudnám őket visszahozni?

Köszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#831) adamssss válasza adamssss (#830) üzenetére


adamssss
veterán

Most megnéztem, hogy amint megnyitom a pc-men az outlook-ot egyből eltűnnek a laptopon, az inboxból a levelek... Ez miért van, és hogyan lehetne megváltoztatni, úgy hogy mind a két helyen ugyanazt lássam.

Elég sürgős lenne, mer tígy nem tudok dolgozni... :(

Köszi a segítséget előre is

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#832) Gorneck válasza adamssss (#831) üzenetére


Gorneck
titán

Az egyik véletlen nem úgy húzza le a leveleket, hogy egyből törli is a szerverről?

Gorneck#1239

(#833) adamssss válasza Gorneck (#832) üzenetére


adamssss
veterán

Ez elképzelhető... Hol tudnám megnézni, illetve átállítani?

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#834) Gorneck válasza adamssss (#833) üzenetére


Gorneck
titán

Fiók beállításoknál sztem...nincs most kéznél outlook...otthon live is elég nekem...

Gorneck#1239

(#835) adamssss válasza Gorneck (#834) üzenetére


adamssss
veterán

pff... én nem találtam ilyen beállítást.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#836) Gorneck válasza adamssss (#835) üzenetére


Gorneck
titán

Biztos?

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#837) adamssss válasza Gorneck (#836) üzenetére


adamssss
veterán

Én a 2007-ben keresem (mivel a pc-n ez van), de itt rohadtul nincs ilyen beállítás...

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#838) Gorneck válasza adamssss (#837) üzenetére


Gorneck
titán

[link]

Gorneck#1239

(#839) adamssss válasza Gorneck (#838) üzenetére


adamssss
veterán

Te aztán érted a dolgodat... :) Nagyon hálás vagyok. Kicsit fáradt vagyok és elkerülte a figyelmemet.

Nagyon szépen köszönök mindent :R

Még annyit, hogy ugyebár sok email-em most csak a pc-n van meg. Ezeket hogyan tudnám láthatóvá tenni a laptopon?

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#840) Gorneck válasza adamssss (#839) üzenetére


Gorneck
titán

Átmásolod?

pst és a 2010 is kezeli...sztem működnie kéne...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#841) TFSi


TFSi
őstag

Lehet, hogy nagyon óvodás kérdést teszek most fel, de hogyan kell megszüntetni a Word képen látható szövegeloszlatási tévelyedését? Ugyanis most azt csinálja, hogy jobbról balra kezdi feltölteni a sorkizárt sorokat, ha csak két szó van a sorban, akkor az a sor két végén tanyázik...

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#842) ro_bert17


ro_bert17
őstag

Mit cseszek el, amikor az outlook nem a pst-be küld/fogad, hanem csak a szerveren teszi ezt? Pedig beállítottam alapértelmezetnek a pst-t.

(#843) ro_bert17 válasza ro_bert17 (#842) üzenetére


ro_bert17
őstag

Bocsi, de ez most sürgős lenne. Töröljem a profilt, hozzam létre mégegyszer? Vagy mit lehet ezzel kezdeni ilyenkor?

(#844) ro_bert17 válasza ro_bert17 (#843) üzenetére


ro_bert17
őstag

Egész nagy pst fájl, kb. 8.5 GB. Több mint 8000 elem van benne. Új profilt készít. Új pst-t készít. Más fiókba belépve ugyanezek a módszerek. Hívtam még egy szempárt, de nem segít semmi, és sehogy sem szedi át pst-be az üzenetet.
Még valaki. Szerinte minden abszolút tökéletesen van beállítva. Akkor az outlook...de hát az meg hogy... Az op. rendszer is friss...
Mi az a gomb ott a legelején..? :W :DDD :B

(#845) bobsys válasza ro_bert17 (#844) üzenetére


bobsys
addikt

Outlook nemfogja neked pst-be rakni a leveleket ugyanis amit az Exchangen kap azt ost-be rakja. Csinalj egy rule-t, hogy minden beerkezo levelet mozgasson at a pstbe. Meg egy masikat a kuldesre.
Amugy miert kell ennyire ez a pst dolog?

[ Szerkesztve ]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#846) ro_bert17 válasza bobsys (#845) üzenetére


ro_bert17
őstag

Sajnos nem maradhatnak szerveren a levelek.
Eddig ha beállítottad alapértelmezetnek, vagy beállítottad a levelek kézbesítési helyét akkor is megcsinálta.
Itt a 2010-nek meg azért van az a mappaváltásos gombja, amit belinkeltem.

(#847) lajcsiii


lajcsiii
csendes tag

Sziasztok!

Ezt miért csinálja?

Azt szeretném elérni, hogy alapértelmezetten .doc formátumban mentsen. Egy másik gépen simán átállítottam. Itt viszont ezt a hibaüzenetet írja ki :(
Mit csinálok rosszul?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#848) Fire/SOUL/CD válasza lajcsiii (#847) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Pont az van kitakarva, ami a hibát okozhatja. :)
Egyrészt a alapértelmezett mappát állítsd vissza C:\Users\FELHASZNÁLÓNEVED\Documents\-re, másrészt meg a kitakart rész alatt nem tudom mi szerepel most a Kiszolgálói változatok helye mezőben.
(Alapban C:\Users\FELHASZNÁLÓNEVED\Documents\SharePoint-vázlatok\)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#849) lajcsiii válasza Fire/SOUL/CD (#848) üzenetére


lajcsiii
csendes tag

Oké, köszi, akkor körülnézek ott!
Köszi a segítséget!

(#850) VGYke válasza Fire/SOUL/CD (#801) üzenetére


VGYke
addikt

Most vettem észre, hogy nálam is az utolsó Office frissítés 06.28-án az SP1, azóta nem töltött újabbakat, csak a win-hez jönnek javítások.
Mi a fenét és honnan kellene letölteni ahhoz hogy az office is fríssüljön?
Kerestem ám, de nem jövök rá.

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office 2010 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.