Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office 2010 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1401) Bici válasza trisztan94 (#1400) üzenetére


Bici
félisten

Desktop felülettel lesz használva kizárólag.

Köszi! :R

premete: Neked is kössz, bár most sem tudom, melyiket válasszam. :D

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#1402) premete válasza Bici (#1401) üzenetére


premete
veterán

Ezen a gyengébb hardveren a 2013-at még nem próbáltam, de az i7-es laptopon, 8 GB rammal is lassúbb volt, mint a 2010, és szolgáltatásban sem láttam semmi pluszt.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#1403) Sandormaster


Sandormaster
aktív tag

Üdv!
Arra keresnék választ hogy Office 2010 Outlookjában hogy lehet beállítani hogy a leveleket töltse le a szerverről és helyileg (is) tárolja a gépen?!
Céges környezetben rettentő zavaró, hogy ha kicsit megszakad a net vagy lelassul befagy az egész outlook és a hajamat tépkedem :)

(#1404) pzstm válasza Sandormaster (#1403) üzenetére


pzstm
titán

use cached exchange mode kell bepipálva legyen az account settings esetében

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1405) Sandormaster válasza pzstm (#1404) üzenetére


Sandormaster
aktív tag

Köszi! :R

(#1406) polonic


polonic
félisten

Akarom telepíteni az ősök gépére a standalone sp2-t, de azt írja ki, hogy nincs a gépen a termék elvárt verziója. Home & student verzió.
WU-ról próbálva pedig ez a hiba:

Súgó nem mond semmit. Hibát megbingelve sem lettem okosabb.

[ Szerkesztve ]

(#1407) antivirtuoz


antivirtuoz
tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Office 2010 PowerPointtal van nagy gondom: állandóan lefagy. Az animációk hozzáadása/módosítása után és azok lejátszásakor néhány másodperc elteltével lefagy a program (nem válaszol), majd anélkül, hogy az animációkat végigjátszotta volna, újra funkcionál. A fagyás mindig a 3-4. animáció indításakor jelentkezik, valamint semmi gond nincsen a teljes diavetítés indításakor, csak a szerkesztő nézetben. A probléma minden új és régi prezentáció esetén jelentkezik.
Kerestem megoldást neten, de egyik sem vált be: minden frissítés telepítve (Windows 7, NVidia driver, stb.), nincsenek bővítmények, már minden extra programot bezártam, a vírusirtót is teljesen kiöltem, próbáltam a csökkentett módú P.Pointot is, de semmi változás. A hiba ugyanúgy jelentkezett Office 2007 alatt is.
Kérlek, segítsetek, mert így képtelenség bármit is alkotni P.Pointban!
Nagyon szépen köszönöm!

Antivirtuoz

"A legfontosabb: nem szabad abbahagyni a kérdezést." - Albert Einstein

(#1408) Jarod1 válasza antivirtuoz (#1407) üzenetére


Jarod1
addikt

programok telepítése, office javítás

(#1409) antivirtuoz válasza Jarod1 (#1408) üzenetére


antivirtuoz
tag

Már megvolt. :)

"A legfontosabb: nem szabad abbahagyni a kérdezést." - Albert Einstein

(#1410) trisztan94 válasza antivirtuoz (#1407) üzenetére


trisztan94
őstag

Ha megvetted az office-t akkor hivd fel nyugodtan a MS ugyfelszolgalatat, vagy irj nekik, segiteni fognak :K

https://heureka-kreativ.hu

(#1411) polonic válasza polonic (#1406) üzenetére


polonic
félisten

Ötlet?

(#1412) trisztan94 válasza polonic (#1411) üzenetére


trisztan94
őstag

Nem lehet, hogy elfogyott a szabad hely?

https://heureka-kreativ.hu

(#1413) polonic válasza trisztan94 (#1412) üzenetére


polonic
félisten

2 giga szabad hely van a vinyón. Az kevés lenne?

(#1414) trisztan94 válasza polonic (#1413) üzenetére


trisztan94
őstag

Nezz utana, hogy az update mekkora. Ha sehogy sem megy, akkor neked is ajanlom a MS Supportjat :D

https://heureka-kreativ.hu

(#1415) SteveL


SteveL
aktív tag

Sziasztok.

El lehet azt valahogy érni, hogy a számítógép indításakor előre betöltse az Office-hez szükséges dolgokat? Gondolok itt arra, hogy az első indítás (pl. Word, Excel) elég lassú, de ha bezárom a programot, majd később újra elindítom, a betöltődés töredék idő alatt megtörténik. Mást nem használok azon a laptopon, csak böngészőt, és Office-t.

Az lehetne egy megoldás, hogy indításkor elindítom pl. a Wordot, de azt utána kézzel be kell zárni, ha nem arra van szükség (és nem arra van szükség először), és ronda egy indokolatlanul megnyíló ablak. :)

[ Szerkesztve ]

(#1416) peter889


peter889
őstag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni:
Wordben lehet-e állítani, hogy az oldal sorszámozása a láblécben ne legyen a legutolsó oldalakon? Ha igen, hogyan?
(Pl. van egy 10 oldalas dokumentum, de az utolsó 2 oldalán ne legyen sorszámozás.)

Köszönöm szépen előre is.

(#1417) Atapi válasza peter889 (#1416) üzenetére


Atapi
senior tag

a kulcsszó a szakasztörés. szakaszonként tudod az oldalszámozás beállításait változtatni.

(#1418) peter889 válasza Atapi (#1417) üzenetére


peter889
őstag

Köszi, de nem teljesen értem.
Mondjuk bemegyek a láblécbe a 4. oldalon, ezt írja ki:
"Oldal 4 / 8"

Hová tegyem a szakasztörést, hogy az 5. oldalon már ne legyen sorszámozás?
A lábléc szerkesztésénél nem akar előjönni a szakasztörés...

Mod:
Oldaltörést tettem be (igaz nem a láblécbe, hanem a fődokumentumba), de a lábléc beállításait az egész dokumentumra vonatkoztatja.

[ Szerkesztve ]

(#1419) peter889 válasza Atapi (#1417) üzenetére


peter889
őstag

Láblécbe nem lehet (vagy nem tudok) beszúrni szakasztörést, a fődoksin belüli szakasztörés pedig nem lesz érvényes a láblécre.

(#1420) Atapi válasza peter889 (#1418) üzenetére


Atapi
senior tag

a negyedik oldal végére tedd a szakasztörést, következő oldal opcióval, majd az 5. oldalon kattints az élőlábba, töröld a menüsorban a "csatolás az előzőhöz" beállítást, majd egyszerűen töröld az oldalszámot.

(#1421) peter889 válasza Atapi (#1420) üzenetére


peter889
őstag

Köszi szépen, sikerült! :R Erre egyedül nem jöttem volna rá. :)

(#1422) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Word-ben be lehet valahogy állítani, hogy a diagramok amiket bemásoltam egy másik excel file-ból azok ne tűnjenek el ha külön mappába kerülnek, hanem "vigye magával" valahogy a diagramokat?

(#1423) kilozsul


kilozsul
aktív tag

Sziasztok!

Access guruk segítségét kérném:

Van egy Excel tábla, amiben a következő adatok vannak oszloponként: vevo neve; termék; darabszám; hónap. Úgy vannak kiexportálva egy programból, hogy az első oszlopban a vevő neve annyiszor ismétlődik, ahány termék-et vett az adott vevő. Ha minden hónapban vett az adott termékből akkor szorozva ennek a darabszámával is. Kb így:

Vevő--Termék--Darab--Hónap
Józsi--Ásó----3-----Január
Józsi--Kapa--4-----Január
Józsi--Ásó----5-----Február
Béla---Ásó----2-----január
Stb...

Ebből kellene Access-ben egy lekérdezést csinálni, amiben a vevő nevének kiválasztása után lekérdezné az adott vevőhöz tartozó forgalmat olyan formában, hogy az oszlopok a hónapok lennének, a sorok a hónapok és ezek metszetébe kerülnének a darabszámok. És így vevőnként ki lehetne exportálni egy excel táblába...

Tudna valaki segíteni? :)

(#1424) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA

A korábbi 4 topic helyett 1db egyesített Microsoft Office topic lesz, hogy az pörgősebb lehessen.

Archívumok:
Microsoft Office 2010
Microsoft Office 2007
Microsoft Office 2003

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office 2010 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.