- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- balojazz: Szódakészítés üzembiztosan és olcsón! Figyelem, csak hardcore szódázóknak!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Szólánc.
- Doky586: SecureBoot kulcsok frissítése (2026 nyara)
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Luck Dragon: MárkaLánc
- bambano: Bambanő háza tája
- gban: Meghalt Chuck Norris
Aktív témák
-
BlacKSouL
addikt
Neked lehet hogy nem, de éppen ezért meg a cégnek igen. Az ilyen csalásokat ki lehetne szűrni, ha nem csak legyintenének az emberek az ilyen dolgokra, hanem fellépnének ellene. Épp elég dologgal át vagyunk b...va, amiről nem is tudunk, legalább ami a szemünket szúrja ki azzal törődjünk kicsit.
Pár napja volt szó róla a rádióban, és nemrég szembesültem is vele, hogy rengeteg cég, főleg cipőboltok úgy hirdetik magukat, hogy ma este csődeljárás miatt végleg és örökre bezárják az üzletet, ezért olcsón kiárusítás van. Ez hosszú hetek óta megy nálunk is az egyik cipőboltnál, ráadásul erőszakosan tukmálják az utcán az emberre a szórólapjukat, de ha megkérdezem, hogy ugye maguk zártak be múlt héten is mindennap csődeljárás miatt, akkor hirtelen megsüketülnek, és nem hallják meg a kérdést. És a rádióban arról szólt a riport, hogy egyelőre nem tudnak tenni ellene, de bírságot kiszabhatnak a fogyasztó megtévesztése miatt, de ahhoz az kell, hogy bejelentse az ember ha ilyet lát. Sajnos sokan csak úgy elmennek mellette, és nem foglalkoznak vele, de szerintem ez nem túl szerencsés hozzáállás, mert vétkesek közt cinkos aki néma..
És erről az jut eszembe, mikor az embernek megdöglik a lova, és kihirdeti, hogy annak adja a lovát, aki nyer a sorsjegyen. Csak 1000 Ft a sorsjegy. Elad 100 sorsjegyet, majd megtartja a sorsolást, a nyertest ott tartja, a többieket hazaküldi. A nyertesnek aztán visszaadja a pénzt, hogy mivel a ló döglött, úgyse igen akarja azt elvinni. A nyertes kérdezi, hogy és a többiekkel mi lesz? Mire az ember: Na, hát nyertek ők?
[Szerkesztve]
Aktív témák
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Home server / házi szerver építése
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- Milyen videókártyát?
- Windows 11
- Elemlámpa, zseblámpa
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- Teljes verziós játékok letöltése ingyen
- Medence topik
- Sorozatok
- További aktív témák...
- Ryzen 7 3700X / RTX 2060 SUPER / 32GB RAM / 512GB NVMe Gamer PC
- Beszámítás! Motorola Sound Flow XT2549-1 hangszóró hibátlan működéssel
- Beszámítás! Lenovo Thinkpad P15 Gen 1 FHD notebook - i7 10850H 32GB DDR4 1TB SSD T2000 4GB W11
- Beszámítás! Samsung Galaxy S23 Ultra 256GB okostelefon garanciával hibátlan működéssel
- Samsung Galaxy S23 Plus 5G (8/512 GB) független, garanciás 210 000 Ft
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Pro 128GB Space Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4322
- Dell USB-C, Thunderbolt 3, TB3, TB4 dokkolók (K20A) WD19TB / WD19TBS / WD22TB4
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14400F 32/64GB DDR5 RTX 5060 Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- 27% - ÚJ Samsung Odyssey G5 S27FG506SU QD-OLED Monitor! 2560x1440 / 180Hz / G-Sync / FreeSync
- Microsoft: Windows / Office / Server / Stb.
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

