Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Nyomtató topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#10701) buci30


buci30
addikt

Legyszi aki ért hozza! Mi a különbség a ket nyomtató között ?

hp deskjet ink 3525
VS
hp officejet 6700

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#10702) Csavarnyuzo válasza buci30 (#10701) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

3525 vs 6700
Az officejet-et a gyártó komolyabb felhasználásra "pozicionálja".

A pirosat kell elvágni.

(#10703) kiss8671 válasza Csavarnyuzo (#10702) üzenetére


kiss8671
tag

Sziasztok lenne itt egy hp officejet 8500 a toner tele a fej tele, nincs eltömődve de még is így nyomtat
a gép pedig új!
A fejek most lettek kipucolva a videó alapján:
https://www.youtube.com/watch?v=y6YjL7mff5c

Szerintetek mi a baja?
Válaszaitokat előre is köszönöm!

(#10704) C. s. válasza quailstorm (#10700) üzenetére


C. s.
addikt

Remélem, meg tudod oldani! A gyártók nem nagyon foglalkoznak a Linux-szal.

(#10705) quailstorm válasza C. s. (#10704) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Most már nem nyomtat...
Egyszer tíz perc vakaródzás után kiszenvedte az első, vagy a 9-edik, vagy valamelyik parancsot, többi elveszett. Most semmi. Lehet átbootolni XP-re egy szaros nyomtatóért :W

(#10706) C. s. válasza quailstorm (#10705) üzenetére


C. s.
addikt

Hát az nem jó! :( Valami Linuxos törzshelyen nem oldották még meg? Folyton azt hallani, hogy a Linuxra mindig van valami megoldás. Tény, hogy bármelyik Linux 1000-szer kényelmesebb (és szebb is), mint a Windows, de ha kifog az emberen, akkor azt is alaposan teszi. Engem sok-sok évvel ezelőtt a Lexmark Z25-ös nyomtatóval szívatott halálra a Red Hat és az Uhu. A maximum, amit ki lehetett hozni belőle az a mutatvány volt, hogy behúzta a lapot, és ugyanazzal a lendülettel már küldte is ki érintetlenül. Akkoriban még nem volt internetem, de később megtudtam, hogy ez egy legendás nyomtató Linuxos körökben.

(#10707) quailstorm válasza C. s. (#10706) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Mit kezdjek egy rossz driverrel? Még ahhoz is fórumot kellett tűrni hogy rájöjjek hogy alakítsam át hogy egyáltalán feltelepüljön...
Elég furán kezeli a nyomtatót. Vagy kinyomtatja, vagy nem történik semmi. Ha ki és bekapcsolom a nyomtatót újra elkezdi.
Ha megszakad a papíradagolás, megőrül a nyomtató, majd elölről kezdi a nyomtatást...

Ha pedig törlöm a nyomtatási listát kinyomtatja az utolsó fél oldalt majd beragad a papír félúton :W

marad a Windows XP

(#10708) C. s. válasza quailstorm (#10707) üzenetére


C. s.
addikt

Úgy tűnik, ezúttal egyszerűbb újra bootolni.
Olyan Linux-szal próbáltad már, ami nem Debian-alapú? (Azt hiszem, pl. a SUSE vagy a Fedora, de nem vagyok benne biztos.)

(#10709) quailstorm válasza C. s. (#10708) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Arra fosra én fel nem rakok mást :DDD Örülök hogy megy...
10-15 éves komponensekből van összerakva.

Amúgy deb és rpm driverek vannak.

(#10710) C. s. válasza quailstorm (#10709) üzenetére


C. s.
addikt

Sajnálom! Akkor marad az XP.

(#10711) buci30 válasza Csavarnyuzo (#10702) üzenetére


buci30
addikt

Ezt ki googleztam en is :)
De gondoltam valaki jobban ert hozza s leírja mibe jobb részletesebben.

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#10712) kiss8671 válasza buci30 (#10711) üzenetére


kiss8671
tag

Sajnos ez a topik eleg kihalt baratom :(

(#10713) serica88


serica88
újonc

sziasztok. olyan problémám merült fel, hogy a nyomtatóba patron csere volt, a nyomtató elfogadta, nyomtatáskor be is olvassa amit kell, nyomat is de nincs kép, szöveg se semmi. gondolom hogy tinta baj van, de mit nézzek meg? semmilyen hibát nem jelez se jelzésbe se üzibe se semmi. egyszerűen csak nincs tinta a lapon. segítsetek nekem kérlek! ja és már a 20. lapot nyomtatom.

[ Szerkesztve ]

(#10714) atala válasza serica88 (#10713) üzenetére


atala
addikt

Levegőző nyílások szabadok? Letépted a kis cetlit? Néha marad ragasztó a nyílásokon, és nem kap levegőt a patron.

(#10715) SaGa59


SaGa59
őstag

Sziasztok!

Bocs, de Canon Pixma 5550-es topikot nem találtam. Mióta ilyen jó melegek vannak, kissé meggyagyult a jelzett nyomtatóm. Fél éves, heti 1-k alkalommal használjuk, így elkopva nem lehet. A fekete vonalas ábráknál vagy szövegeknél sokszor szellemképes oldalra. ráadásul úgy, hogy 2 sor jó, aztán 3 szellemképes, de nem egyformán, aztán megint kettő jó.

Valamelyik topokban olvastam olyat, hogy valami bordásszíjat kellhet megfeszíteni, de azt valami epsonhoz írták, így nem tudom, hogy itt-is lehet-e ez a probléma oka, megoldása.
Ha lefuttatom a fejbeállítást, akkor egész szépen dolgozik, de pár nap múlva megint elcsúszik az egész. A két kép között kb 2 mm a legnagyobb távolság. Tintaprobléma nem lehet, még kétharmadig vannak a patronok.
Függőleges elcsúszás nincs.

Ha megoldható házilag is a dolog, és nem kell alkatrész, inkább magam hoznám rendbe, elég jól elboldogulok a csavarhúzóval.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#10716) SaGa59 válasza SaGa59 (#10715) üzenetére


SaGa59
őstag

Az előző beírásom részben tárgytalan. Lekaptam a nyomtató oldalait, amennyire tudtam belenéztem és nem láttam olyan csavart, mechanikai elemet, amivel a bordásszíjat feszíteni lehetne (bár elvben kéne legyen ilyesmi, de a scannert nem tudtam/akartam leszedni, nehogy ugorjon a garancia, ha mégiscsak szervizbe kellene adnom). Azt látom, hogy a szíj a fejegységben szűkebb pályán mozog, mint ahol szabad (azaz a szíj két oldala nem párhuzamosan áll, hanem a fej felé összetart mindkét irányból szűkül).
Viszont kisérletezés közben kiderült, hogy talán nem is hardver gond van, hanem inkább szoftver agy firmware. Ha egy oldalt normál papírra úgy nyomtatok ki, hogy a driverben Plain Paper a beállított (merthogy tényleg arra nyomtatok), akkor a legjobb eredmény, amit el tudok érni, bármilyen fejbeállítással, hogy itt-ott szellemképes, másutt meg "elkenődött" a kép.

Ha ugyanazt az oldalt, ugyanolyan beálíltásokkal, csak Matte Photopaper-t megadva, ugyanolyan papírra nyomtatom, akkor szép tiszta minden:

Ez mitől lehet?

[ Szerkesztve ]

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#10717) epzon válasza SaGa59 (#10716) üzenetére


epzon
őstag

el van tömődva néhány fúvóka
kell lenni a menüjében fejtisztítás funkciónak

minőségi beállításoknál "fedik" egymást a festékrétegek ezért nem látszik a hiba

(#10718) SaGa59 válasza epzon (#10717) üzenetére


SaGa59
őstag

A fúvóka eltömődés kizárt, minden fúvókaellenőrző teszt hiánytalan képet ad. De kínomban már a fúvókatisztítást és az "alapos" tisztítást" is megfuttattam, nem változott semmi.

Meg ha megnézed a két bescannelt képet, a baj az, hogy a "pain paper" módban nyomott képnél a "második réteg" egyszerűen el van csúszva az "elsőhöz" képest, de nem egyenletesen és mindenütt.
A Canonban van erre kézi, meg automatikus fejbeállító eljárás is, ami jobbra-balra tudja "tologatni" a két irányban a fejet (gondolom a spriccelés időpontjával trükközik a pálya adott pontján, nem tényleg a fej tologatásával), de nem segít.

[ Szerkesztve ]

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#10719) SaGa59 válasza SaGa59 (#10718) üzenetére


SaGa59
őstag

Közben beszéltem a szervizesekkel, (nagyon pozitív a hozzáállásuk a dologhoz, holnap futárral elviszik a gépet javításra, garanciális szolgáltatásként ingyen. Legyen a nevük is ismert, mert ez vevőbarát: Szervizpark Kft.).

Szerintük (látatlanban) a pigmentes fekete fejjel van valami, lehet, hogy elektronika, lehet, hogy valami más.
Ha fotópapír van beállítva, akkor a színes tintákból keveri ki a feketét, ezért nincs ebben a formában elcsúszás, míg a sima papírnál a pigmentes feketét (is) használja.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#10720) Lasliegrand


Lasliegrand
tag

Picit bőség zavarában szenvedek tonerboltok tekintetében. Ti melyikat ajánljátok árak és vidéki házhozszállítás rugalmassága tekintetében?
Samsung SCX 4300-as kombinált cuccba szeretnék tonert venni.
Az utángyártott nagyon gázos? Abból is találtam 4500 Ft-tól 15000-ig kb, szintén bőség zavara...

[ Szerkesztve ]

(#10721) Lasliegrand


Lasliegrand
tag

Másik probléma: Adott egy Brother HL 4140CN lézernyomtató. Egy sokpéldányos sorozatnyomtatás óta minden nyomtatásnál csíkos, szürkés fátylat ad a papír egész területére, mintha koszos lenne. Mikor üres lapot nyomtatok ki, akkor is csinálja. Próbáltam átküldeni egy lapot üresen vagy 50x, hátha attól kitisztul, de semmi. A dobot és a tonereket is átfújtam kompresszorral, jött is belőle a tonerpor rendesen, de semmi változás (habár kicsit féltem, hogy ezzel gallyra vágom a tonereket, de megúszták :D ). Van valami ötletetek, hogy mi okozhatja ezt és hogy hogyan férhetek hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#10722) Mike


Mike
veterán

Sziasztok, a segítségeteket szeretném kérni.

A következő a jelenség:
adott 2 gép egy winxp és egy windows 8.1
ha a win8-as gépre kötöm az usb-s nyomtatót, és megosztom, a winxp-s gép látja, még azt is látja, hogy üzemkész, sőt a drivere még azt is mutatja, hogy éppen nyomtat, de nem tud rá nyomtatni. közli: "ezt a dokumentumot nem lehetett nyomtatni" a tálcáról nyiló buborékban
ha az xp-s gépre kötöm a nyomtatót, és ott osztom meg, akkor win8 alól is megy nyomtatás.

a megoldás kézenfekvő lenne: kössem az xp-s gépre a nyomtatót, sajnos azonban ez nem járható út, mert a win8-as gépen kell állandóan, az a kritikus, nem a winxp-s gép

köszi a tippeket, segítséget!

(#10723) skoos


skoos
őstag

Ipadròl szeretnèk nyomtatni. Hallottam, hogy vannak aiprint nyomtatòk, azokkal minden gond nèlkül megy a nyomtatàs.

Ha a nyomtatò ugyan azon a hàlòzaton van mint az ipad, fogok tudni nyomtatni akkor is, ha nem airprintes a nyomtatòm?

(Mèg nincs otthon a nyomtatò, ezèrt kèrdem)

(#10724) chungee


chungee
addikt

Helló!

Hozzám kerül egy Epson SX 400. Utángyártott patronok vannak benne. Ilyen hibaüzit kapok. [link]

Kivettem-beraktam az adott patron, de akkor is. Nem enged menübe lépni, magyarul nem lehet semmit sem csinálni :(

(#10725) epzon válasza skoos (#10723) üzenetére


epzon
őstag

Nem nem fogsz tudni. Ha airprinttel szeretnél ahhoz apple által támogatottnak kell lenni a nyomtatónak, ezt a nyomtató adatlapján külön fel szokták tünteni hogy airprint kompatibilis e.

ha nem airpint kompatibilis akkor letöltesz egy alkalmazást ami alól tudsz nyomtatni, de ez sem alap hogy ez bármelyik készülékkel működne, ezt is külön feltüntetik

egyébként nem rossz az airprint csak nagyon primtív azaz csak példányszámot tudsz állítani, semmi mást nem (pl méret, színes vagy fekete, felbontás stb)

a külön appok általában sokkal okosabbak viszont csak az alól tudsz nyomtatni

(#10726) skoos válasza epzon (#10725) üzenetére


skoos
őstag

És, ha egy airporthoz csatlakozatom?
:)

(#10727) epzon válasza skoos (#10726) üzenetére


epzon
őstag

hm... hát ezt nem tudom, rágooglizva elméletileg tudja
a kérdés hogy ezért vennél e airportot vagy amúgy is van

(#10728) C. s.


C. s.
addikt

Sziasztok!

Lehet még olyan nyomtatót kapni, ami hű a nevéhez, és "csak" nyomtatni tud? (Tehát nem multifunkciós szerkentyű.) Igaz, hogy nem is néztem szét nagyon alaposan, csak 1-2 boltban, de ott nem volt.

(#10729) Gergőke88 válasza C. s. (#10728) üzenetére


Gergőke88
addikt

Persze.
Tintasugarast vagy lezert keresel?

(#10730) skoos válasza skoos (#10726) üzenetére


skoos
őstag

E szerint a cikk szerint müködik.....
[link]

De nehezen hiszem el, hogy egy règi, monochrome lèzernyomtató minden telepítès nèlkül hasznàlható lesz egy ipad szàmàra.

(#10731) Csavarnyuzo válasza skoos (#10723) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Nemrég próbáltam ipod touch-ról nyomtatni nem airprint-es nyomtatóra -hálózatos volt- és a printer pro lite progival sikerült. Igaz a free verzió nagyjából csak arra jó, hogy leellenőrizd a kompatibilitást, mert alig enged pár formátumot nyomtatni. De ha az működik, akkor a fizetős verzióban mindent fogsz tudni nyomtatni. Olcsóbb mint az airport :)

A pirosat kell elvágni.

(#10732) epzon válasza Csavarnyuzo (#10731) üzenetére


epzon
őstag

igen, csak ez is egy app, ugye? mert az aiprintnek pont az a lényege, hogy nem kell külön elindítani hozzá semmilyen appot hanem bárhonnan rányomva a nyomtatás menüre már észleli és küldi is

ez általában ott fontos ahol sok vendég megfordul, és nem kényelmes akkor azt mondani hogy tölts le egy appot, állítsd be és majd akkor tudsz nyomtatni,

ha otthon csak te magad használod vagy minimális userszám van, akkor jó lehet egy ilyen független app is

(#10733) Csavarnyuzo válasza epzon (#10732) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Igen, ez külön app. Viszont sajnos azt tapasztalom, hogy sok komoly -vagyis inkább drága- gép nem airprint kompatibilis -annak ellenére, hogy igény kezd erősen mutatkozni-, így azoknál csak ez megoldás. Persze az otthoni 10-20-30 ezres gépek meg tudják. Fene sem érti ezt :F

[ Szerkesztve ]

A pirosat kell elvágni.

(#10734) epzon válasza Csavarnyuzo (#10733) üzenetére


epzon
őstag

gondolom a licenszdíjjal van összefüggésben. valószínuleg a 10-20-30eft-os géppből el lehet adni annyit hogy 1 az 1 gépre jutó díj már nem akkora tétel. viszont a nagyobb kategóriában már kisebb a darabszám, úgyhogy 1 típusra nem biztos hogy ki lehet gazdálkodni. Döntésnél meg ez általában nem sokat nyom a latban.

(#10735) C. s. válasza Gergőke88 (#10729) üzenetére


C. s.
addikt

Köszi! Tintasugarasat, de még eléggé kiforratlan a dolog. Pillanatnyilag 2 lehetőség között vacillálok:
-csak szöveg nyomtatása
-szöveg és fénykép nyomtatása.
A lényeg, hogy még eredeti patronnal is olcsón lehessen nyomtatni vele, tartós, jóminőségű készülék legyen és új. Háztartási használatra kellene 64 bites W8.1-hez.

Mivel szkennert is keresek, legjobb egy CCD érzékelős multis gép volna elérhető áron, olcsó festékkel. :) De szerintem olyan nem létezik.

(#10736) syler123


syler123
veterán

Sziasztok!

Beszereztem egy Canon mg 7150 készüléket, jól nyomtat, elégedett vagyok vele. Viszont lenne egy kérdésem, az általam linkelt patronok közül melyik lehet szerintetek jobb minőségű? Gyári szóba sem jöhet, drágább, mint maga a nyomtató.

Egyik jelölt.

Másik jelölt.

Esetleg akinek ilyen nyomtatója van, azzal vehetünk többet és szétdobjuk a postát.

Ebből irdatlan sokat eladtak, annyira csak nem lehet rossz.

[ Szerkesztve ]

(#10737) fasyrt


fasyrt
őstag

Ide is bemásolom, hátha többen látogatják. A másik topikban nem tudtak segíteni. :(

(#10738) skoos válasza epzon (#10732) üzenetére


skoos
őstag

Az Apple Community forum nem működik. Belépek az Apple ID-vel és error page-re jutok, nem tudok kérdést feltenni, de belépve még böngészni sem tudok. Guestként legalább látom, mit írtak a többiek.

Mit mondtam, egy tökegyszerű, mono lézernyomtató kellene nekem. Ami rengeteget tud nyomtatni egy patronból. És airprint képes, ha ráteszem egy airport express-re.

Brother HL1110 -et néztem ki. De nem tudom, ha ráteszem egy expressre, látom-e (app nélkül, natívan) airprint nyomtatóként.

(#10739) Gergőke88 válasza skoos (#10738) üzenetére


Gergőke88
addikt

Hp p1102w? Alapbol airprint kepes

(#10740) Gergőke88 válasza syler123 (#10736) üzenetére


Gergőke88
addikt

Teljesen mindegy melyikkel vagod haza a nyomtatofejet.

(#10741) syler123 válasza Gergőke88 (#10740) üzenetére


syler123
veterán

A jelenlegi mp620-am 8 éves volt. Gyári tintát nem látott még, csak azt amivel kaptam. Nem ment tönkre a nyomtató fej. Azt egyébként is egyszerű kimosni, szóval ez csak egy laikus hozzáállás. Szétmarja a nyomtatófejet az utángyártott tinta? Gyári tinta árán már kaptam volna vagy 5 nyomtatót, így meg piti összegért vettem bele a tintát. Ezprint tintát vettem bele, ezért kérdeztem, hogy ebbe milyet érdemes, ami van olyan jó minőségű.

(#10742) SaGa59 válasza Mike (#10722) üzenetére


SaGa59
őstag

Ez windows nyomtatódriver kezelési probléma. Amikor megosztasz egy nyomtatót a windowsodon és más verziójú windowsról is nyomtatná rá, akkor fel kell rakni a másik windowshoz való drivert is a megosztó gépen. A nyomtató megosztásának beállító paneljén kell telepíteni az "További illesztőprogramok" gombbal.

A W8-as drivered valószínű kompatibilis az XP-vel is, de fordítva nem, azért megy az a verzió, hogy az XP-n osztod meg és az W8-asról nyomtatsz, visszafelé meg nem.

A windowsos megosztott nyomtató drivert részben a megosztó gépről húzza magára a kliens.

Egyébként az ilyesmire sokkal jobb megoldás egy dedikált hálózatinyomtató. Pl egy olyan router, amihez tudsz USB-s nyomtatót csatlakoztatni.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#10743) Csavarnyuzo válasza fasyrt (#10737) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Próbáld ezzel: gyári telepítő cd., de előtte szedj le mindent, amit eddig feltettél ezzel kapcsolatban.
Szerk.: És csak akkor dugd össze, ha kéri, vagy a telepítés után.

[ Szerkesztve ]

A pirosat kell elvágni.

(#10744) Black Phone


Black Phone
senior tag

Sziasztok!

Vettem egy tl-ps310 mfp and storage és mindent szépen felismer ,gyorsan megy vele minden.
De ha ráköttök egy egeret az nagyon szaggat az egész majdnem használhatatlan , van rá valami megoldás?
Mert az a lényeg,hogy a laptopon rossz az usb csati és ezzel + egy usb hubbal amint szintén szépen kezel,szeretnék helyettesíteni

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#10745) bajaki


bajaki
őstag

Sziasztok!

Még anno (5-6 éve) vettem egy HP Deskjet F2280 típusú nyomtató a Tesco-ban. Kb 1-2 évig rendben működött, nem használtam sokat, patront sem kellett cserélni, míg egyszer nem akart bekapcsolni. Fogalmam sem volt mi baja, garancia már nem volt rá. Nem tudtam vele mit kezdeni, nem akart bekapcsolni, nem reagált semmire. Elpakoltam. Aztán 1-2 éve elővettem és szétszedtem a táp adapterét és láttam, hogy az volt elfüstölve. De itt megint ment vissza a szekrénybe, mert nem találtam hozzá elfogadható áron tápot.

Most azonban sikerült Vaterán leütnöm egy feszültségekben megegyező azonban típusszámban különböző tápegységet. A csatlakozója ugyanolyan. Szerintetek működni fog vele? Illetve amikor a régi táp elhalt akkor nem vihetett magával valamit a nyomtatóból is?

Még 2 kérdés.
1. Még most is a gyári patronok vannak a gépben. Lehetséges, hogy ha cserélek patront akkor sem fog működni rendesen a gép, mert valahova beszáradt a tinta a patronokon kívül?

2. Amikor előszedtem a gépet tiszta por volt, még egy pók is beleköltözött. Letakarítottam, azonban az üveglap koszosnak tűnik. Szerintem belülről koszos. Szét tudom valahogy szedni, úgy hogy össze is tudom rakni, úgy hogy működjön?

Előre is köszönöm a válaszokat! :R

(#10746) Csavarnyuzo válasza bajaki (#10745) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

A tápnál érdemes megnézned, hogy hány ampert tud "leadni", mert ha nem tud annyit mint az eredeti, akkor el fog füstölni ez is. Elvileg elhaláskor "vihetett" magával a nyomtatóból is a régi táp, de nem jellemző.
1. A tisztítóegység lehet még problémás tintabeszáradás szempontjából, de ez sem jellemző, főleg ha nem sokat használtad.
2. Addig ne állj neki szétszedni, amíg a többi része nem működik, egyébként csak rajtad múlik szét-össze szedés-rakás menni fog-e. Ha nem menne: link.

A pirosat kell elvágni.

(#10747) bajaki válasza Csavarnyuzo (#10746) üzenetére


bajaki
őstag

Igen megnéztem, ugyanannyit ad le amennyit a gyári adott.

Na, majd meglátjuk, remélem működik.

Illetve utángyártott patronok jók lehetnek ha később CISS-t akarok majd rá rakni?

(#10748) Csavarnyuzo válasza bajaki (#10747) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Szerintem a ciss-ekhez adnak patronokat -ami inkább fejként és puffertartályként fogható fel-. Nem hiszem, hogy bele kéne barkácsolni a csöveket, de ennek utána kell nézni.

[ Szerkesztve ]

A pirosat kell elvágni.

(#10749) bajaki válasza Csavarnyuzo (#10748) üzenetére


bajaki
őstag

Majd, ha lesz is, akkor is csak később. Egyelőre működjön a nyomtató! :U

(#10750) Rivaul


Rivaul
addikt

Lenne egy általános kérdésem. Hp topicba már szét fárasztottam a kollégát így inkább itt teszem fel. Egy irodai nyomtató kb mennyi nyomtatást bír ki? Hp officejet pro k550-ről lenne szó. 12373 szimpla nyomtatást csináltak vele, mindig eredeti patronnal. 2007 óta 3 papír beragadása volt és ennyi a hibalistája. Most került hozzám és érdekel mire számíthatok tőle itthoni felhasználás mellett. Szép állapotú por mentes gép amúgy, most is tele patronokkal. Előre is thx.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Nyomtató topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.