Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1834) booz


booz
senior tag

itt egy kis segitség a ping javitására remélem érthető
[B]Egy kis segítség, akinek nem müxik a cfosspeed.
Nekem semmit nem javított a dolgon, hiába kalibráltam be sokszor, pedig régebben ment.
Viszont: Menjetek be a cfos könytárába (c:\Program Files\cFosSpeed), command line-ba írjátok be, hogy spd speed.
Kijön egy lista, a legalsó sorban 2 értékkel: txspeed és fixed.
A txspeed adja meg a feltöltési sebességet (100k-nál 100.000, 24k-nál 24.000). Ezt hasonlítsd össze a neted sebességével. Nekem nagyságrendekkel nagyobb volt, sé van egy tippem, hogy miért: van a családban 2 router, rajtuk 3-4 gép (laptopok is), és amikor feltöltöttem, akkor valószínű, hogy húgom filmet nézett a gépemről, ezért lett ekkora az upload, ami ugye hálózaton belüli, viszont az ADSL sávszélessége kifele csak a töredéke
Ha tehát neked sem müködik és nem stimmel a txspeed értéked, akkor írd be a következőt:
"spd set fixed=1"
"spd set txspeed=100000"

A fixed=1 lezárja az értéket, azaz a cfosspeed nem állítja át magától az értéket, amit te belősz.
A txspeed meg belövi a feltöltésed sávszélességét.
Nekem 192 kbit/s van felfele, ez úgy 24kbyte/s-t jelent, És a txspeed-et 21000-re állítva gyönyörűen megy már.
Lehet vele játszani, kb 2-3 másodperc alatt látszik az új érték hatása.

[/B] :R
ez természetesen nem az én tapasztalatom de ha valaki kiprobálja szoljon hogy mijen

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.