Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) booz válasza gyiku (#1150) üzenetére


booz
senior tag

csaknem a 32colos samura vagy pana vagy mi a szöszre akarod a pct rákötni mert ha igen elkeseritelek sz@r képe lesz ha a tv nem full hd-s :U

[ Szerkesztve ]

(#1152) athomi válasza gyiku (#1150) üzenetére


athomi
veterán

Az nekem is kellene. :K

Amúgy tegnap még +300Mhz-ről számoltál be, úgyhogy ne tessék ferdíteni. :K

(#1153) booz


booz
senior tag

mivan mindenki józanodik vagy csak én :DDD :F

(#1154) kavicssli válasza booz (#1153) üzenetére


kavicssli
addikt

Valaki rendszeresen szokott HQ-t játszani?

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1155) athomi válasza kavicssli (#1154) üzenetére


athomi
veterán

Én max. nagyon ritkán felnézek HQ-s szeróra, de ez tényleg nagyon ritka.

(#1156) booz válasza kavicssli (#1154) üzenetére


booz
senior tag

én special nagyon ritkán

(#1157) booz


booz
senior tag

war szeron megint 11 ember csápol lol :DDD

(#1158) kavicssli válasza athomi (#1155) üzenetére


kavicssli
addikt

Pedig úgy nyomulnék valakivel HQ-s szerón! Néha "unalmas" egyedül nyomni..sehol egy ismi... :(

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1159) BandiHUN válasza gyiku (#1146) üzenetére


BandiHUN
veterán

:P ma megjött az 5000+ Blackem :DD viszont mivel most értem haza a melóból,egyelőre marad a dobozban :O ma már nem állok neki beszerelni,örülök,ha némi puffogtatásra futja...ami pl.tegnap se jött össze. :O :O :O

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1160) kavicssli válasza BandiHUN (#1159) üzenetére


kavicssli
addikt

Mindenki vett ma valami cuccott illetve kapott!?
Akkorén is beszálnék!Vettem egy egeret a géphez :DDD alig várom hogy puffogtassak :DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1161) gyiku válasza booz (#1151) üzenetére


gyiku
nagyúr

32-on, es 42-on is nagyon szep a gep kepe :K

hüllő

(#1162) gyiku válasza athomi (#1152) üzenetére


gyiku
nagyúr

de nem stabil :(

hüllő

(#1163) kerlac válasza kavicssli (#1160) üzenetére


kerlac
senior tag

milyet vettél????

(#1164) yako


yako
tag

Csak egy nagy HAJRÁ-t a csapatnak!

By Demons Be Driven

(#1165) kavicssli válasza kerlac (#1163) üzenetére


kavicssli
addikt

Ilyet vettem! Itt Debibe 3900ft ért vettem a Multimediatowerbe!Félek hogy nehezen szokom meg majd...vagyis nehezen szokok át majd az 1000ft-os logitech egérről :(
Amúgy hy neked... játszottál ma?

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1166) Boci_83 válasza kavicssli (#1165) üzenetére


Boci_83
őstag

Jó egér. Nekem 718 van, de nem hiszem hogy sok lenne a különbség. Hidd el meg fogod szokni, nekem is 1000 ft os 600 dpi-s egerem volt előtte.

**********

(#1167) kavicssli válasza Boci_83 (#1166) üzenetére


kavicssli
addikt

Ezek a dpi-k között mi a különbség?milyen különbség van a 400-800-1200-1600-2000 DPI között pl! Láma vagyok sorry :B nektek a késelés gondolom egérre van rakva! :U

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1168) kerlac válasza kavicssli (#1167) üzenetére


kerlac
senior tag

most rendelek ilyet, bár jelenleg 9000 ezres logim van, de csak 1000 dpi-s (mx400).

játszottam ma egyet, Öcsikéd széjjelnyírta az agyunkat :D

(#1169) BandiHUN válasza kavicssli (#1165) üzenetére


BandiHUN
veterán

nekem is ilyen van majdnem,csak az enyém 718BF,nem fényes műanyag felület,hanem mintás,érdes,nem ráizzadós...teljesen elégedett vagyok vele.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1170) BandiHUN válasza athomi (#1126) üzenetére


BandiHUN
veterán

nekem ment 1000felett az előző lapomban,ahol nem volt visszaosztási lehetőség...a mostanival nem kisérleteztem nagyon,mert az meg nem tudja a cnq-t húzás alatt,és annyit azért nem játszom...de ha minden igaz,most nem is lesz ram gondom amúgysem a Blackkal :D

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1171) kavicssli válasza kerlac (#1168) üzenetére


kavicssli
addikt

Bazz néha amikor játszik elcsodálkozok hogy én milyen pancser vagyok! ...és csak 12 éves :o :Y :O

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1172) kavicssli válasza BandiHUN (#1169) üzenetére


kavicssli
addikt

Ennek sem fényes a felülete mert azt szétizzadnám :DDD habár SirAndrishnak olyan van...

Utánna néztem öcsikéám mennyit tolta ma a COD4et :DDD nesze neked "csak" 1 óra :DDD [link]

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1173) Boci_83 válasza BandiHUN (#1169) üzenetére


Boci_83
őstag

Ilyet akartam én is, de nem volt. :O

**********

(#1174) kavicssli


kavicssli
addikt

Még kiegésziteném azzal hogy se én se pedig öcsikém nem kocka aki egész nap a gép előtt ül! Csak mert eszembe jutott ez a téma mert sokan már ha valaki napi 2-3 órát a gép előtt ül azt kockának nevezeik!Szerintem ez hülyeség... Sok ismerősöm kérdezi hogynem lesz abból baj hogy Dávidka (öcsém) képes 2-3 órát a gép előtt ölni és COD4ezni? Én úgy vagyok vele és szüleink is hogy amig jól tanul a suliba és a box edzésekre lejárunk és versenyeket nyerünk mivel tesókám is aktivan boxol már lassan 1,5 éve addig nem kell aggódni+kertes házba lakunk ahol nem punyulunk el :D! Személy szerényem szerint az sem jobb ha valaki 3 órán át ül a TV előtt és nézi azokat a sorozatokat! Én és öcsikém pl sosem nézünk TV-t! naj ó hetente becsúszik pár meccs de ilyen hülye sorozatokat sosem nézünk inkább pihenünk egy kicsit és COD4ezünk! Szerintem az semmivel nem kockaság hogy ha 3 órát gép előtt ülünk vagy 3 órát TV-zünk...
Sorry az Offért de ez kikivánkozott belőlem!
Mellesleg ti mennyit ültük a gép előtt egy nap illetve mennyit gémeltek?
Erről az egészről nektek mi a véleményetek?kiváncsi vagyok rá... :R :U

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1175) kerlac válasza kavicssli (#1174) üzenetére


kerlac
senior tag

Melóban legalább 8 órát gép előtt ülök, otthon még megfejelem 2-3 órával, csakugye melóban főleg jogtár és word az én barátom, míg otthon a szórakozás. :D

Persze nyáron ez csökkenni fog, mert több lesz a program... :C

Véleményeddel pedig egyetértek! :K

(#1176) athomi


athomi
veterán

Szombaton nem leszek, max. 8-9-ig.

yako, megkajálok és repül a válasz.

(#1177) BandiHUN


BandiHUN
veterán

egyébként hogy érdemes az ilyen egeret használni igazából?mert ha maxra veszem a gémet is meg az egeret is,az nagyon durva,viszont ha az egér is meg a gém is közepes,akkor igazán nem értem,miben jobb egy magasabb dpi-s egér.vagy nem tudok gyorsan fordulni,vagy túlrántom az ellenen,ha odacsavarok valahol... :( igazi előnye nekem a nagyon jó fogás és magasság lett...de vártam volna valami pluszt,hogy magasabb lett a dpi,de tulképp nem hoz többet a konyhára,mint a régi 800dpi-sem.az talán,hogy ez birja a gyorsulást,viszont meg is torolja emiatt a legkisebb kézmegbicsaklást is,amit a régi kommersz simán benyelt,mert nem tudta követni

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1178) BandiHUN válasza athomi (#1176) üzenetére


BandiHUN
veterán

jó étvágyat!

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1179) kerlac válasza BandiHUN (#1177) üzenetére


kerlac
senior tag

na erre én is kíváncsi lennék.... :F

(#1180) ovecs


ovecs
senior tag

Booz megrendelted már? [link] :DD :C

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#1181) athomi


athomi
veterán

Sztem teljesen felesleges drága egérre kidobni a pénzt, max. 5-6k. A dpi-t pedig egy komoly parasztvakításnak gondolom. Ami fontos, hogy kényelmes lenyen a fogása!

Az egeremet 700Ft-ért vettem. Kissé már kopott, de a fogása számomra tökéletes és hibátlanul működik. Egyvalamit hiányolok, az pedig egy plusz gomb, de ezért még nem fogok ezreket kiadni. USB 1.1 ;)

Íme az egerem:

[ Szerkesztve ]

(#1182) kavicssli


kavicssli
addikt

Felraktam a drivert beállitottam 1-2 dolgot és lassan go a csatatér! G3-al lezúzok mindenkit!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1183) athomi válasza athomi (#1181) üzenetére


athomi
veterán

Kövezzetek meg érte nyugodtan, de én szeretem.

yako, repült a pü!
Ajánlani nem ajánlottam egyiket sem, abban neked kell döntened. :)

[ Szerkesztve ]

(#1184) kavicssli


kavicssli
addikt

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1185) kavicssli


kavicssli
addikt

Hallottam van 1-2 emberke itt aki szeret Csipázni! :DDD Nekik kedveskedek ezzel az avatarral

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1186) gyerpi


gyerpi
aktív tag

erről mi a véleményetek
GF 7900 GTX 512 MB 256 bit , VIVO, [link]
elég jó áron van
ha az enyémet el tudnám sütni akkor nem sokat kéna rá fizetni

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#1187) kavicssli válasza gyerpi (#1186) üzenetére


kavicssli
addikt

Mennyi +lóvédba lenne?!Szerintem akkor GTO mert az hiba nélkül viszi az GTX órajelét!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1188) gyerpi válasza kavicssli (#1187) üzenetére


gyerpi
aktív tag

hát + 1200 SK volna /9360 Ft/
ha 1700 Sk-ért el tudnám adni az enyémet /13260 Ft/
de ha le tudnám alkudni akkor 1000 + Sk volna /7800 Ft/
ja és tényleg mennyiért mennek nálatok a 7600 GT ez konkrétan Giga, 256 MB ,128 bit-es
tehát 2900 Sk volna /22620 Ft/ még fél év garival
csak megérné -e nem tudom állítólag elég drága kártya volt ez

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#1189) kavicssli válasza gyerpi (#1188) üzenetére


kavicssli
addikt

Gigabyte 7600GT 1év számlás garanciával!!!
Én azt ajánlom hogy gyűtögess még mert ezek a 2900 Pro karik nagyon jó árban vannak és a 8800Gt itthon már lassan üti a 30.000es határt

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1190) gyerpi válasza kavicssli (#1189) üzenetére


gyerpi
aktív tag

:R
hát végül is igaz inkább elkínlódok még ezzel 1 pár hónapot és veszek 1 újat vagy 9600 gt-t vagy 8800 gt-t

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#1191) kavicssli válasza gyerpi (#1188) üzenetére


kavicssli
addikt

Legjobb ár-értek arány

Sapphire 2900Pro 512mb 850/2070!+xtrme 2900 elég jó hűtő

Sapphire 2900pro 256bites 512Mb eladó!

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1192) gyiku válasza BandiHUN (#1159) üzenetére


gyiku
nagyúr

en nem birnam ki, hogy ne rakjam ossze, tart ameddig tart :D
mondjuk cpu csere 10 perc kb :K

hüllő

(#1193) gyerpi válasza gyiku (#1192) üzenetére


gyerpi
aktív tag

15 :))

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#1194) gyiku válasza gyerpi (#1193) üzenetére


gyiku
nagyúr

abban mar van 1 kis takaritas is :) porcicak hess :D
de majd stopperelem a cseret, mikor megjon booztol a 6000+ :K

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#1195) athomi válasza gyiku (#1192) üzenetére


athomi
veterán

Én meg hűtőcserét akartam, tegnap beszereztem hozzá a hiányzó alkatrészt, erre hazajövök és beugrott hogy nincs procipasztám. :DDD

(#1196) gyiku válasza athomi (#1195) üzenetére


gyiku
nagyúr

pedig balnag.ci nelkul nem megy a dolog :K

hüllő

(#1197) athomi válasza gyiku (#1196) üzenetére


athomi
veterán

Zalman procipasztát szeretnék, de nem találok sehol a kis nyomósból. Akinek van küldjön postán! :K

(#1198) gyiku válasza athomi (#1197) üzenetére


gyiku
nagyúr

booz a te embered, o az utanpotlas felelos :D

hüllő

(#1199) PyroS


PyroS
senior tag

Hello all :DDD .

Lorenzo: nekem csak egy X710F egerem van ez max 1000dpi-s.Az elején nagyon furcsa volt,nagyon gyors volt de mostmár megszoktam.Már hiányzik a még nagyobb dpi :O .

Hunor: te az egy gombos Apple egérrel is írtanál :DDD de nálam kijött a különbség ezzel a gyorsabb egérrel.Valamivel jobban megy a célzés és a gyors mozgás.Amúgy a Zalmann procihűtőd akarod felrakni?A Hyper TX2-re én is feldobtam egy 12cm ventit nem sokkal hűt jobban de sokkal halkabb :DDD .

[ Szerkesztve ]

(#1200) ovecs válasza gyerpi (#1186) üzenetére


ovecs
senior tag

gyerpi, 25 ezer körül, max 28 ért találsz használt 96gt-t

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.