Hirdetés

2023. február 4., szombat

Gyorskeresés

(#701) PyroS válasza kavicssli (#700) üzenetére

PyroS
senior tag

Jó reggelt mindenkinek.

Kavicssli:Amikor felmentem a szerótokra akkor még nem volt senki fennt közülünk.Aztán írtak a kollegák xfiren,hogy toljam fel a seggem :DDD a mi szerónkra.Szóval ezért voltam csak olyan keveset nálatok.Pedig jót játszottunk :C :D .

(#702) kavicssli válasza PyroS (#701) üzenetére

kavicssli
addikt

Ha van kedved majd gyere ma is

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#703) PyroS válasza kavicssli (#702) üzenetére

PyroS
senior tag

Majd meglátom,hogy mennyi időm lesz ma :W .Lehet,hogy gép közelébe sem jutok,sok a meló.

(#704) kavicssli

kavicssli
addikt

Tesóm gépébe kellene valami AGP-s vidkarit szereznem amivel azért türhető a COD4 mondjuk 800*600as grafon minden medium beállitással!
6600GT elég lenne?
vagy 7300GT ddr3 as ?

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#705) PyroS válasza kavicssli (#704) üzenetére

PyroS
senior tag

A konfig többi része milyen?Mert esetleg egy 7600-os karival már nem olyan rossz.Csak ahoz már kell egy jobb cpu is.

(#706) kavicssli válasza PyroS (#705) üzenetére

kavicssli
addikt

most vettem meg barátnőm tesójának a gépét 10.000ft ért :C Azt hiszem valami giga lap és AMD Sempron 3000+ AM2!Most van benne egy 9600xt VGA + 2*512Mb RAM! Végülis nekem itt a jó konfigom de ő is szeretné a "saját" gépén nyomatni majd! mellesleg otthon routerrel van szétosztva a net! Ez miként befolyásolja ha mind a ketten szeretnék egyidőben játszani a 2 gépen... :R

[ Szerkesztve ]

(#707) PyroS válasza kavicssli (#706) üzenetére

PyroS
senior tag

Szerintem ez a gép elviszi 800*600-ban de próbáljátok ki.Unokaöcsémnél az egyik régi gépemen(Athlon 2600+,1Gb Ram,Ati 9550) elvitti igaz csak 800*600 minden lowon.A net meg attól függ milyen gyors.Esetleg cfosspeed javít valamit rajta.Hunornál is szokott olyan gond lenni ha a tesója netezik felugrik a pingje 300 fölé.

(#708) Boci_83

Boci_83
őstag

Gyik szabizik ma? :DDD

(#709) kavicssli válasza PyroS (#707) üzenetére

kavicssli
addikt

Köszönöm! Sajnos ettől félek én is mert itthon csak 1,5Mbites net van amit ha megosztok már sehol nem tartok! :W :R

(#710) PyroS válasza Boci_83 (#708) üzenetére

PyroS
senior tag

Szerintem majd csak ide ér valamikor :DDD .

Kavicssli :Szerintem az kevés lesz ahoz,hogy egyszerre cod4 multizattok mind a két gépen.

[ Szerkesztve ]

(#711) kavicssli válasza PyroS (#710) üzenetére

kavicssli
addikt

:O :R

(#712) athomi válasza kavicssli (#709) üzenetére

athomi
veterán

A net kevés lesz a két géphez, bár ha meg tudod úgy osztani, hogy a gépek fele-fele arányban használják a sávszélt akkor jó lehet.

Videókártyából meg egy 7300GT DDR3-as rammal, 1024-ben, medium textúrákon játszhatóan elviszi.

Véletlenül nem a tóciba laksz, vagy csak nekem rémlik ez a hülyeség?!

[ Szerkesztve ]

(#713) kavicssli válasza athomi (#712) üzenetére

kavicssli
addikt

Tóciban islaktam havernál!Derék 53....
Visszatérve a net sebességhez sajna csak 12kb/s a feltöltésem :O sajna otthon csak ez van! Tölteni itt Debibe szoktam 20Mbit :D

(#714) booz

booz
senior tag

miez a hullaszag
gyik kiírtott mindenkit a barettal :F :DDD

(#715) LorenzoHUN válasza booz (#714) üzenetére

LorenzoHUN
veterán

hmm....ugrál,aki nem melózik.... :D amit gyikunak is javasoltam múltkor,menj fel,és addig gyúrj a martyrra ;] :P

Pap leszek az kurvaisten! Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:LorenzoHUN#1760666 EA ID(BF-ek): BandiHUN Xiaomi MI 9T 6/128

(#716) LorenzoHUN válasza kavicssli (#709) üzenetére

LorenzoHUN
veterán

cfosspeed.mindkét gépre. ;)

Pap leszek az kurvaisten! Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:LorenzoHUN#1760666 EA ID(BF-ek): BandiHUN Xiaomi MI 9T 6/128

(#717) booz válasza LorenzoHUN (#715) üzenetére

booz
senior tag

amugymeg dolgozom :P

(#718) athomi válasza LorenzoHUN (#716) üzenetére

athomi
veterán

Nekünk 1Mbit-es netünk van és szart sem ér a cfosspeed. :W

(#719) PyroS válasza booz (#714) üzenetére

PyroS
senior tag

Ki az a gyik?? :DDD Fel se tolta még ma a képét :D .Este lesz valami össznépi lövölde?Bár szerintem megint csak 19 óra után jutok a gépe elé :W .

(#720) gyerpi

gyerpi
aktív tag

szevasztok
ma leszek este mert holnap nálunk ünnep :C
már nem megyek csak hétfőn melóba :C

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#721) LorenzoHUN válasza athomi (#718) üzenetére

LorenzoHUN
veterán

én meg meg nem válnék tőle...a 4megabitből csinál 4,5öt,a 256upomból lesz lazán 300 körül folyamatosban,tehát elég jó,és jól lehet priorizálni a progikat,akkor is simán netezek,ha épp fullon jön valami,vagy simán tölthetek le/fel gémelés közben,nem zavarja...persze más kérdés,hogy néha eleve szar a Fibernet,olyankor ez sem tud mit csinálni...akkor vagyok 200as pinggel,és lövöldözök mindenki mögé :O de ez már nem a progi hibája.szerencsére,most 1-2 hete stabilan megy jól a net 7végén is

(#722) ovecs

ovecs
senior tag

Booz köszi a patkányt most barátkozok vele.... Elsőre pici, és pehelysúlyú, az mx 1000 ehhez képest tégla :C
Na gyorsan lövöldözök fél órát, hogy véleményt formálhassak róla :K

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#723) ovecs

ovecs
senior tag

Hát így elsőre érdekes, szarabbul lövök vele mint eddig(gondolom ha megszokom az majd javul) de késelésben kb 300%al jobb lettem :)

(#724) Makaveli

Makaveli
senior tag

Valaki feljön egy kis meccsre? Meg kipróbálnék egy jumpot is Crashen, de ahhoz kell még 1 ember... :B

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#725) athomi válasza ovecs (#723) üzenetére

athomi
veterán

Dobd fel postára nekem, majd én lövök vele! :K :D

[ Szerkesztve ]

(#726) ovecs válasza athomi (#725) üzenetére

ovecs
senior tag

Határozottan egye jobban tetszik :DDD Ha mégsem válna be( amit erősen kétlek) akkor elpostázom neked -családon belül marad vagy mi :U

Bár erre azért ne nagyon számíts :C

[ Szerkesztve ]

(#727) CséZé válasza ovecs (#722) üzenetére

CséZé
őstag

milyen az a jószág? :)

(#728) booz

booz
senior tag

nagyon őrülök neki csak nyuzd belejösz hamar :R
LORENZO bekéne löni nálam is a cfost remélem segitesz benne kösz :DDD

(#729) booz válasza CséZé (#727) üzenetére

booz
senior tag

ezaz [link] :DDD

(#730) CséZé válasza booz (#729) üzenetére

CséZé
őstag

sima mezei egér... :DDD

(#731) athomi

athomi
veterán

Dobta már vki fel az SP3-at? Én valószínűleg most fogom.

(#732) PyroS válasza booz (#729) üzenetére

PyroS
senior tag

Booz akkor most ugye én jövök az ajándékozás sorában. :DDD Szóval szeretnék egy Samsung 206bw mocsit :C :D .

Athomi: Reggel raktam fel a Dell 6400-es laptopomra.Egyenlőre nem vettem észre semmi különbséget.Igaz azon nem megy csak torrent,mp3 meg filmnézés.

(#733) gyiku válasza athomi (#731) üzenetére

gyiku
nagyúr

pont jokor...

hüllő

(#734) gyiku válasza PyroS (#732) üzenetére

gyiku
nagyúr

nana, meg nem kaptam cput, szal csak utanam :K

hüllő

(#735) gyiku

gyiku
nagyúr

mivan, nelkulem megall az elet? :DDD latom hianyoztam mindenkinek :K

hüllő

(#736) athomi

athomi
veterán

Feldobtam az SP3-at, egyelőre semmi gond. Van akinek 200 pontot is hozott 3DMark-ban.

(#737) CséZé válasza athomi (#731) üzenetére

CséZé
őstag

nekem délután óta fenn van

(#738) Balinov

Balinov
félisten

By fiúk,gondoltam elköszönök mindenkitől,mert holnap,a nagy búcsúzkodások közepette nem biztos,hogy sort tudok keríteni! Szurkoljatok! Játszatok sokat és ne feledjétek a játék a lényeg,nem az eredmény! Remélem,hamarosan visszatérhetek közétek! Jó volt veletek dumálni,játszani,veszekedni! Hiányozni fogtok!

Bali

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#741) Boci_83 válasza Balinov (#738) üzenetére

Boci_83
őstag

Üdv Bali! Jó utat!
Tulajdon képpen hova is mész..? :D

(#742) athomi válasza Balinov (#738) üzenetére

athomi
veterán

Bali! Mi is sok szerencsét kívánok neked és te is hiányozni fogsz! Vigyázzatok magatokra és jó utat!
Majd ha tudsz azért írjál magadról.

[ Szerkesztve ]

(#743) booz válasza Balinov (#738) üzenetére

booz
senior tag

:O
SZERETÜNK BALI VIGYÁZZATOK MAGATOKRA :R

Ne kifestőzz!

[ Módosította: Racecam ]

(#748) gyerpi válasza Balinov (#738) üzenetére

gyerpi
aktív tag

sok szerencsét

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

Copyright © 2000-2023 PROHARDVER Informatikai Kft.