Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) gyiku válasza PyroS (#800) üzenetére


gyiku
nagyúr

igenis. :K szerintem vmelyik teszkos kamera csak belatott a boltba :D ahogy neztem pannonban nem volt cctv :) kar, pedig biztos lett volna a hiradoban, hogy a vecsesi bonni and klajd megint lecsapott :))
amugy jofajta jobbegyenest lathattam, pitsanak 3 percen belul meg volt a lila mokkaja :D

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#802) PyroS válasza gyiku (#801) üzenetére


PyroS
senior tag

Mondtam,hogy ne add az asszonynak a Baretett :DDD

(#803) kavicssli válasza gyiku (#799) üzenetére


kavicssli
addikt

Nyugodj meg akkor tolni fogtok! :U

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#804) athomi válasza kavicssli (#803) üzenetére


athomi
veterán

és te miért nem?
ts-t miért nem használsz?

[ Szerkesztve ]

(#805) kavicssli válasza athomi (#804) üzenetére


kavicssli
addikt

Én nem vagyok még jó SDben! :B inkább HQ :)) ! de majd beugrok egyszer!
TS? háát nem nagyon vagyok kibékülve vele! egyszer dumáltam PITbullossal és kész!

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#806) gyiku válasza PyroS (#802) üzenetére


gyiku
nagyúr

nem kell neki csuzli, pusztakezel papam. csák norris is elbujhat a korbeporgo rugasaval :D

hüllő

(#807) gyiku válasza kavicssli (#805) üzenetére


gyiku
nagyúr

oke, remelem is! :K
hq majdnem olyan mint sd :) menni kell, leolni az ellent, csak a feladat kicsit mas, de a lenyeg ugyanaz :D
ts-t meg hasznald, ha jol dumaltok, majdnem olyan, mintha wh-nzal :U

hüllő

(#808) PyroS válasza gyiku (#807) üzenetére


PyroS
senior tag

Veszélyes lehet az életed egy ilyen nő mellett :DDD .

Jó a TS nagyon.Főleg amikor öten ordítanak a füldebe,hogy merre menj,hogy csináld ki az ellenfelet ,stb:DDD .Na meg amikor egy két beszólástól kiesel a székből a röhögés miatt :DD .

(#809) gyiku válasza PyroS (#808) üzenetére


gyiku
nagyúr

kemeny vagyok :K

hüllő

(#810) PyroS


PyroS
senior tag

Bedobnék egy kis offot: Nem próbált még valaki ilyen matricákat?Van egy Dell 6400-em ezt szeretném egy kicsit feldobni.

[ Szerkesztve ]

(#811) kavicssli válasza PyroS (#810) üzenetére


kavicssli
addikt

Annó én próbáltam a DELL laptopra rendelni vagyis szerttem volna de lebeszéltek róla! Azt mondták inkább festessem le valakivel az egészet!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#812) kavicssli válasza gyiku (#807) üzenetére


kavicssli
addikt

Na délután előkaparom a fülest és megnézem! De este vagy délután is nyomhatnánk valami lövöldözést! :DD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#813) gyiku válasza PyroS (#810) üzenetére


gyiku
nagyúr

lorenzoval megbeszelted? :DDD
matrica elobb utobb lekopik, kifakul, eleg treul lehet utana leszedni. igazi megoldas airbrush, csak az joval dragabb :K

hüllő

(#814) Boci_83 válasza gyiku (#806) üzenetére


Boci_83
őstag

Ékezetes betűűűűűű! :C

**********

(#815) gyiku válasza kavicssli (#812) üzenetére


gyiku
nagyúr

azt jol teszed :K
en ma nem leszek, melo, aztan foci, csutorokonkent nincs a gep napirenden :) 1 nap 1 heten, mikor csak meloban kockulok :DDD

hüllő

(#816) gyiku válasza Boci_83 (#814) üzenetére


gyiku
nagyúr

a sasszem :U csak az erthetoseg kedveert nyomtam be az ascii 160at :K

hüllő

(#817) Boci_83 válasza gyiku (#816) üzenetére


Boci_83
őstag

Ugyan ilyen okból nem használnád a többi ékezetet is? :DDD

**********

(#818) gyiku


gyiku
nagyúr

vki kopizza be ezt nekem legyen szives. meg ezt is. mondjuk pyros :K

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#819) gyiku válasza Boci_83 (#817) üzenetére


gyiku
nagyúr

kizart :D

hüllő

(#820) PyroS válasza gyiku (#813) üzenetére


PyroS
senior tag

Mit beszéltem meg?

Amúgy ezek valami védőfóliás matricák :K .De akkor nem éri meg :F .A Dell 6400-esekhez van valami gyári skin.Csak olyat meg nem találok sehol :O .

(#821) PyroS válasza gyiku (#818) üzenetére


PyroS
senior tag

Nesze :DDD :

Amindenit, teljesen váratlan módon az id bejentette a DOOM 4-et, így a sok manapság divatos négyes számú folytatások mellé a legendás frencsájz is kap egy újabb részt. A sajtóközlemény szűkszavú, nem egy külsős csapat kapja meg a jogokat, mint a Quake 4. esetében, hanem az id egy belső csapata kezdi meg rajta a munkát, lévén - a szavaikkal élve - náluk már genetikailag kódolt a Doom univerzum. Meglátjuk, a harmadik részről meglehetősen megoszlottak a vélemények. Nekem tetszett, de valóban sok dologban rosszul döntöttek a tervezéskor.

(#822) gyiku válasza PyroS (#820) üzenetére


gyiku
nagyúr

hogy offolhatsz. lasd monitor :D

hüllő

(#823) gyiku válasza PyroS (#821) üzenetére


gyiku
nagyúr

2 van :U

hüllő

(#824) gyiku


gyiku
nagyúr

Booz: ilyet legyel szives majd az uj procimhoz :K 89w-ig eleg passzivan :U azt meg szeretjuk. :D

hüllő

(#825) PyroS válasza gyiku (#823) üzenetére


PyroS
senior tag

Hát remélem ezért nem fog szólni :F :DDD .

Nesze part2:
"Kezdetét vette a Doom 4™ fejlesztése, a következő utazás a legendás Doom világba." -olvasható az id software oldalán a hivatalos bejelentés.

Egyenlőre semmi bővebb információ nincs a kezünkben, de ahhoz nem fér sok kétség, hogy a játékot a tavaly demózott Id Tech 5 fogja hajtani. Kemény évek fognak eltelni várakozással, de egyre tisztábban látszik, hogy a játékipar a reneszánszát éli, 10 éve elfeledett franchise-ok kerülnek elő, mint például a Fallout, a Starcraft, a Duke Nukem Forever, Wolfenstein, Diablo, Golden Axe (...), és most az fps műfaj egyik ősatyja, a Doom is beáll a sorba, hogy új híveket toborozzon, és a régi rajongókat újra odaszegezze a monitor elé.

Id software-ék hatalmas toborzásba kezdtek, jelentősen bővítik a belső állományt, rengeteg álláshírdetés jelent meg az oldalukon - A játékaikat nem fogják más fejlesztőknek kiadni, ahogy a Quake 4 esetében történt, házon belül fognak az új üdvöskék megszületni.

Ha ez nem lenne elég, Carmack mester egy 2007 eleji interjúban a következőket mondta:
"Lesz Doom 4. Nincs napirenden, vagy csapat a project mögött, de lesz Doom 4. Lesz Quake Arena folytatás. Van egy Wolfenstein-ünk fejlesztés alatt. Folytatjuk őket(...)"

(#826) gyiku válasza PyroS (#825) üzenetére


gyiku
nagyúr

:R :R :R

hüllő

(#827) Boci_83 válasza gyiku (#824) üzenetére


Boci_83
őstag

He! Abból kéne egy nekem is! Szóval egyből 2-t vegyél Booz! :R
Azért nem gyenge, hogy több mint 1 kg! :Y

[ Szerkesztve ]

**********

(#828) PyroS válasza Boci_83 (#827) üzenetére


PyroS
senior tag

Héé ne tolongjatok Bozz télapó bácsinál gyerekek :DDD .Csak szépen sorban :)) .

(#829) gyiku válasza PyroS (#828) üzenetére


gyiku
nagyúr

jaja, szepen sorban! :) foleg, hogy en vagyok a kovetkezo :K

hüllő

(#830) gyiku válasza PyroS (#828) üzenetére


gyiku
nagyúr

telapo: gyere kislany, adsz egy puszit, kapsz 1 csomagot.
- leszoplak, es enyem a puttony!

hüllő

(#831) gyiku válasza Boci_83 (#827) üzenetére


gyiku
nagyúr

teged esetleg erdekelhet ez

hüllő

(#832) booz


booz
senior tag

akkor térdre :DDD :DDD

(#833) Boci_83


Boci_83
őstag

Irtam a modkerbe, hogy nevezzék át a topicot =NYEV= homokozós topic! -ra!
Az egyik ajálgatja magát, a másik meg rá is csap a lehetőségre! :( ;] :DDD

**********

(#834) gyiku válasza Boci_83 (#833) üzenetére


gyiku
nagyúr

majd en megmoderallak vazz :DDD

hüllő

(#835) PyroS válasza Boci_83 (#833) üzenetére


PyroS
senior tag

Írni kellene valamelyik modinak,hogy valami "Boci" nem hagy minket békén :DDD .Mindenféle procihűtőt akar kizsarolni szegény Booz télapóból :)) :DD .

(#836) gyiku válasza PyroS (#835) üzenetére


gyiku
nagyúr

es nem erti meg, hogy mi nem vagyunk olyanok mint o! :U felfoghatna, hogy leteznek heterok is :K

hüllő

(#837) gyiku válasza PyroS (#835) üzenetére


gyiku
nagyúr

te vagy utanam a sorban a monitorral, nem? Booz 4 prezident! De klanlidernek mindenkepp :))

hüllő

(#838) PyroS válasza gyiku (#837) üzenetére


PyroS
senior tag

Jaja a múltkor is valami csajos avatarja volt :DDD .

Támogatom :R Booz 4 prezident :C :R vagy klán leader de csak a Samsung 206bw után :DDD .

(#839) gyiku válasza PyroS (#838) üzenetére


gyiku
nagyúr

en is csak is 6000+ plussz huto utan adom ra a szavazatom :DD meg utana nekiajandekozom a 4400+et hutostul, tokkal vonoval :D

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#840) gyerpi


gyerpi
aktív tag

Sziasztok!!!
Tudom senkinek nem fog tetszeni a dolog amit irok, de muszáj megirnom. mert nagyon kikivánkozik belőlem
a tegnap esti dologhoz szólnák hozzá aki tudja miről van szó az érteni fogja
szóval nem tudom Zeenek mi baja volt lehetett rossz napja volt vagy volt a kalap alatt, de igy beszologatni a ti szervereteken tőlünk senki nem szólt be és plána nem csiterezett le senkit /főleg, hogy tudjátok hogy nem csal/ ezt nem ott kell megbeszélni
ja és utánna az a hangnem nem volt felnőtt emberhez méltó :(
kritika ide:
ismertek és tudjátok én sem tudok a nyelvembe harapni inkább hanem kimondom amit gondolok és ez baj próbálok is megváltozni :U, de másnap átgondolom és ha kell bocsánatot kérek
szóval az a véleményem a szerverről nem kéne senkit ki dobni /persze aki anyáz 1folytában és nem tartja be a szabályokat no gl stb. az más tészta/ pláne nem bann-olni
ezt ne vegyétek sértésnek nem annak szánom ha nem jó tanácsnak,
senkinek sem esik jól ha kidobják és főleg ha bann-t kap ezt nagyon jól tudja aki régebbtől codozik
ilyenkor el kéne számolni 10-ig és utánna dönteni és tudom seki sem szeretné ha az a hir járna már csak mondjuk a PH-n is hogy a NYEV szeróról az adminok dobálják ki az embereket mert ....... csak a MERT a nem NYEV-est nem fogja érdekelni csak nem jön hozzánk játszani :(
nagyon jó tudom nehéz lenyelni engem is sokat csitereztek le a cod2-ben kick-et is kaptam bann-t is és nem esett jó és megértem Hunort is és mivel csapat játékos vagyok ki állok a döntése mellett csak mondjuk ha ő is elszámol 10 -ig lehet hogy másképp dönt
ezt azért irom hogy ne legyen tévedés hogy én Zee pártját fogom szó sincs róla Hunor admin hozott 1 döntést ennyi

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#841) PyroS válasza gyerpi (#840) üzenetére


PyroS
senior tag

Hello.

Mondjuk én tegnap fennt se voltam amikor ez történt.De Hunornak szerintem meg volt az oka amikért bannolta Zee-t.Nekem se esne jól ha a "saját" szerón szidnának.Egyszer kétszer engem is szidtak és lecsítereztek :DDD más szeróján,oda nem is megyek többet.De szerintem kell a rend a szerverre.Legközelebb talán Zee is meggondolja,hogy ne káromkodjon.Ha még egyáltalán vissza jön a szerverre.Gondolom ő is ezt tette volna ha az ő szerójukon valaki őt szidta volna.

(#842) CséZé válasza gyiku (#837) üzenetére


CséZé
őstag

ilyenkor megy a nyali-fali mi? :U :))

(#843) PyroS válasza PyroS (#841) üzenetére


PyroS
senior tag

Ja és még annyit,hogy eddig szerintem nagyon kevés ember lett kidobva a szerverünkről.Remélem nem is kell többet,de ha nem tudják be tartani a szabályokat akkor lépni kell.

(#844) gyiku válasza CséZé (#842) üzenetére


gyiku
nagyúr

johogy.

zeevel nem tudom mi tortenhetett, sztem be volt baxva, nem igy ismerem ot. :(
nem voltam ott, de szerintem jogos a kick/ban, tokmind1 ki viselkedik igy. :K

hüllő

(#845) PyroS válasza PyroS (#802) üzenetére


PyroS
senior tag

Ja ez a kép amúgy a vecsési Bonnie and Clyde-ot ábrázolja a Pannonból kijövet :DDD .Csak a későn érkezők kedvéért.

[ Szerkesztve ]

(#846) gyiku válasza PyroS (#845) üzenetére


gyiku
nagyúr

LOL :DD

hüllő

(#847) athomi válasza gyerpi (#840) üzenetére


athomi
veterán

Életem első bann-ja volt, ami még csak nem is végleges, csupán 2 órás a lehiggadás érdekében. Nem hiszem, hogy normális dolog más szerverére felmenni és szemetelni a közöst azzal, hogy az egyik admin csal. Nem tudom ki hogy vagy vele, de én nem szoktam a "szomszéd kertjét teleszarni".
Részemről a bannt jogosnak érzem, most is megtenném! Nyugodtan kövezzen meg aki nem ért velem egyet.
Ezután gondoltam meg lehetne vitatni a történteket a másik klán tagjával is, de ő ezt türhetetlen stílusban tette, így takarítattam.

Egyébként addig élveztem a játékot míg nem irkáltak be. Igen, más is dünnyögött, csak sokkal finomabban, így nem szóltam érte. A játék nem erről szól....vagyis nem erről kellene. Sztem sok ember nem is tudja miért játszik. El tudom képzelni a feszengő fejeket a monitor előtt.

(#848) athomi válasza gyerpi (#840) üzenetére


athomi
veterán

Nem ma kezdődött, nézd meg az első alkalmat: [link]
Érdekes, én tudtam más szerverén viselkedni és csendben leléptem, majd értelmesen jeleztem a problémám a fórumon.

(#849) PyroS válasza athomi (#847) üzenetére


PyroS
senior tag

Szerintem ismerjük már annyira Hunor,hogy nem osztogat csak úgy bannokat és nem is csal.

(#850) gyiku válasza PyroS (#849) üzenetére


gyiku
nagyúr

en is mellette allok, ha csal, ha nem! :DDD

hüllő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.