Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) Boci_83 válasza ovecs (#1249) üzenetére


Boci_83
őstag

Semmi köze nincs hozzá! Emlékezzetek vissza, én legalábbis emlékszem, még mielőtt megkért volna rá Booz hogy állítsam be a szerverét, már akkor is látta az x fire, holott még senkinek sem volt benne a kedvencei között. Meg eleve hogy éred el hogy mindenki kivegye?? Lehet 200 ember is elmentette a kendvencek közé. :DDD
Nyugodtan rakják át a slotokat mondjad neki, nem fog eltünni, azért mert eddig 12 slotos volt, utánna meg 20 slotos lesz.

[ Szerkesztve ]

**********

(#1252) kavicssli


kavicssli
addikt

SirAndrishtúl kérdeztem amikor lentvoltam nálla de már nememléxem tisztán rá hogy arany AK-t akkor kapok ha az assault fegyókból megcsinálom a ed tiger szinten az összesből?

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1253) BandiHUN válasza kavicssli (#1252) üzenetére


BandiHUN
veterán

jaja,minden kategóriából ha megvan az összes piros,kapsz 1 aranyat,ott az ak-t,de van még az arany dragunov,w1200 shoti,arany RPD,és arany miniuzi ha jól rémlik...nekem már 1 hete fullos:D csak az arany ak-n és az arany Dragunov-on kivül nem használok mást...RPD néha,ha nincs jó kedvem,nagyobb FFA szerón,meg a jó öreg mp5,mint újabban kedvenc,ha jó napom van...mert sajna gyengébb az ak-nál,többet kell koncentrálni

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1254) athomi válasza BandiHUN (#1253) üzenetére


athomi
veterán

Én az AK47-et és az mp5-öt szeretem a legobban. Nyilván a harcstílustól és a pályától függően teszem le a voksom egyik illetve másik használata melett.

(#1255) kavicssli válasza BandiHUN (#1253) üzenetére


kavicssli
addikt

Köszönöm szépen! Most az arany AK-ra hajtok nagyon beadja a szine :DDD Viszont G3mal kezdtem el lövöldözni már csak az hiányzik! :U
Ja igen tegnap megvettem az X7es egeret..Nagoyn jó meg minden de az ujjam az isetnért sem akar rászokni a 3as tüzelő gombra!... :O Pedig a G3 nál igénybe venném.. :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1256) kavicssli válasza athomi (#1254) üzenetére


kavicssli
addikt

Ezt kérdezni is szerettem volna hogy ki milyen fegyókat használ milyen perkekkel...

Nállam a menő
1.AK47-Bandolier-Stopping Power-Deep Impact
2.M14 -Frag-UAV Jammer -Deep Impact
3.Scorpio-Sleight of Hand /Bandolier/Steady Aim

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1257) BandiHUN válasza athomi (#1254) üzenetére


BandiHUN
veterán

nálam attól függ inkább,mennyire vagyok hulla a napi biorobot után,van,amikor alig látom már a monitort...ilyen vaksi,zombi napokon inkább ak,hétvégén/könnyebb napokon,amikor még tudok koncentrálni,mp5.az m4-et is szerettem,de aztán valamiért nem vált örök kedvenccé,mintha gyengébb vagy pontatlanabb lenne,mint a fentiek,vagyis inkább mintha mp5 sebzés ak szórással kombinálva.tudom,hogy ezért megkapom,hogy nem igy van,mert pontos,de nekem igy látszott...szerintem az mp5 a legpontosabb géppityu távolra.furamód a tunkolós P90 az,amivel vért izzadtam a 150 fejessel,pedig arra mondják,hogy közelről a legtutibb,sokan.mégsem akart 5méterről se összejönni a fejes.az egylövetűektől meg fostam,hogy na azzal simán ledarálják az embert ffa-n,és tök könnyen mentek a fejesek.csipával viszont fingom sincs,hogy lehet az épp benyomott távcsóre már ki is küldeni a fejlövést,nagyon nem érzem,nozoommal hova tájoljam be.kemppartin ffa-n persze megy,ha van idő befogni az ellent,se sd-n halál.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1258) BandiHUN válasza kavicssli (#1256) üzenetére


BandiHUN
veterán

ak47+füst+stopping power+mamuszperk+2x claymore,mp5-el ugyanez,mellé vagy red dot,vagy hangtompitó.na jó,élményszinten dragunov+stopping+mamusz+claymore,de azt ritkán...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1259) kavicssli válasza BandiHUN (#1258) üzenetére


kavicssli
addikt

Valami jó kis FFA-s szerót tudtok ajánalni ahol lehet darálni? :DDD hétvégén megakarom szerezni az arany AK-t! :DD

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1260) kavicssli


kavicssli
addikt

Jó reggelt mindenkinek! :))

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1261) kavicssli


kavicssli
addikt

kicsit reklámozom... Tegnap sikerült találnom egy jó német HQ-s szerót... >24/7City< BlackBullz nagyon korrektek és csítrermentes..nagyon feelinges...

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1262) ovecs


ovecs
senior tag

FGCKLAN válasza:

"Megpróbálhatjátok. Csak annyit veszthettek, hogy egyik szerver sem jelenik meg az xfire-ben... :) Ha esetleg sikerülne az átállítás, és úgy hagynátok a szervereitek, kérlek, írj, mert akkor az adatbázisunkban is módosítom, hogy ne forduljon elő az, hogy figyelmeztetünk slotszámtúllépésért :) Üdv: Gyenő"

Na akkor gyerpi vagy lorenzo? valaki csinálja meg :C

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#1263) athomi


athomi
veterán

Este valószínűleg nem leszek. 8-9-ig mondjuk ráérek, addig tolhatnánk vmit.

(#1264) ovecs válasza athomi (#1263) üzenetére


ovecs
senior tag

Este nálunk mega party lesz, vödrös buli( vödörbe vodka pezsgő, energy drink, jég ;] ) asszem 9 en jönnek :C

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#1265) athomi válasza ovecs (#1264) üzenetére


athomi
veterán

Akkor te meddig leszel ma?

(#1266) kerlac válasza ovecs (#1264) üzenetére


kerlac
senior tag

ez jól hangzik! nincs még egy hely? vinnék jófajta csipkéspáleszt meg házi mézest!! :DDD

(#1267) Balinov


Balinov
félisten

Szevasztok pupakok!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1268) kerlac válasza Balinov (#1267) üzenetére


kerlac
senior tag

Hi Bali!

Mizu? Hétfőn kezdesz??
Remélem nem törni még mágyár! :DD

(#1269) Balinov válasza kerlac (#1268) üzenetére


Balinov
félisten

ugyanmaa...soha!
igen,hetfon 10re kell mennem..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1270) PyroS válasza Balinov (#1269) üzenetére


PyroS
senior tag

Hello Bali.

Gratulálok a sikereidhez :C csak így tovább :DDD .

(#1271) gyerpi


gyerpi
aktív tag

NYEV meg van cserélve a két szeró slot száma
nézzétek meg xfiren rajta van-e

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#1272) ovecs válasza gyerpi (#1271) üzenetére


ovecs
senior tag

rajta van :C
van xfire listás pub szerónk :C

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#1273) gyerpi


gyerpi
aktív tag

no szóval látja az xfire a régi 12-est ami most már 20-as lett és forditva 1 kicsit belebonyolódtam :DDD
most akkor megforditsam a jaték modokat is?

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#1274) athomi válasza gyerpi (#1273) üzenetére


athomi
veterán

Neeee, a 20-as maradjon pam-ban! Majd a többiek is megmondják mit szeretnének! :)

(#1275) BandiHUN válasza athomi (#1274) üzenetére


BandiHUN
veterán

szerintem is jobb a 20as PaM-ban....főleg hogy véleményem szerint nem is vagyunk a másikon FFA-ban 12-nél többen,de nem is jó már 10fölött egyáltalán,mert oda spawnol az ember az ellenfelek közelében,amikor sokan voltunk,volt olyan,hogy 3szor egymás után lőttek le a spawn után 5 méterrel...és igy minden war elfér a másikon,nem kell hol ide,hol oda menni,vagy embereket kirakni épp,mert waroznánk...a másikon is nagyobb eséllyel alakul ki egy odajáró értelmes társaság,ha bármikor lehet menni...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1276) BandiHUN válasza ovecs (#1262) üzenetére


BandiHUN
veterán

sry 5ig bent evett a fene melóhelyen,hogy a fene egye meg... :(((

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1277) BandiHUN válasza kavicssli (#1259) üzenetére


BandiHUN
veterán

193.47.83.217:28931 ez fejlődni is jó,spawnkill+martyr ajánlott(mindenki azt csinálja...),és a légicsapás 3kill,heli 5 :D javaslat:spawnkor lépj rögtön hátra,és húzd a ravaszt,mert jönnek sorban eléd,nekem 3 este sikerült kimaxolni 4 csipát,tehát termelékeny :D shipmenten 50ember,ha meg tudod oldani,hogy eleressz egy airstrike-t,25 a minimum kill :D

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1278) kavicssli válasza BandiHUN (#1277) üzenetére


kavicssli
addikt

NA már megyek is!aranyAK rulezz :DDD :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1279) BandiHUN válasza kavicssli (#1278) üzenetére


BandiHUN
veterán

hajrá!én már fullos vagyok...ez usa szeró,érdemes egyébként reconnect-et irni konzolba,mert sokszor nem enged fel server full vagy low ping üzivel,de reconnecttel másodikra simán bejön,és kicsi a pingem,nem venni észre semmit,50-70max..bár itt nem is sokat kell zoommal lőni....jaés jó dolog,hogy itt a mi időnk szerint kora du-tól mondjuk este 11-ig tele van,mondjuk hátránya,hogy ha nagyobb esti gémbe feledkez,él,éjfél után rohamosan csökken a népesség.meg nem kell csodálkozni,ha csiterbe futsz,szokott lenni...de nem számit,van épp elég fragnak való,és ha 10másodpercet tudsz már talpon tölteni,már kezded érteni a lényegét :D

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1280) gyiku


gyiku
nagyúr

szerverugyben nezzetek meg ezt :U

hüllő

(#1281) Boci_83


Boci_83
őstag

Nah, tele a szerver!!! :C Jó volt kicsit nyomni, most kondi, aztán még lőhettek! :U

[ Szerkesztve ]

**********

(#1282) ovecs


ovecs
senior tag

gyerekek örömmel látom, hogy tele a szerver, mivel benen vagyunk az xfire listában!
Szerintem muszáj meghosszabbítani ennek a bérlését!!!

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#1283) kavicssli válasza BandiHUN (#1277) üzenetére


kavicssli
addikt

Bazzzzz!Nagyon kemény! :C :C :Y

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1284) ovecs


ovecs
senior tag

gyerekek most is 12 en vannak a szeron, egyszeruen muszaly tovabb berelnunk :C

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#1285) athomi válasza ovecs (#1284) üzenetére


athomi
veterán

Most 14-en vannak rajta.

(#1286) kavicssli válasza athomi (#1285) üzenetére


kavicssli
addikt

Most senki nincs rajta! :DDD :(

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1287) Balinov válasza athomi (#1285) üzenetére


Balinov
félisten

tipikus,.eljovok a habokba,oszt mingya teli lesz a nyev

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1288) gyiku válasza Balinov (#1287) üzenetére


gyiku
nagyúr

izzits be vmi masinat, azt welcome back :K

hüllő

(#1289) Balinov válasza gyiku (#1288) üzenetére


Balinov
félisten

majd juni 15 utan...akkor kapom meg az elso havi fizum

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1290) gyiku válasza Balinov (#1289) üzenetére


gyiku
nagyúr

kint nem heti fizu van? angliaban ugy volt, nagyon csiptem :DDD

hüllő

(#1291) Balinov válasza gyiku (#1290) üzenetére


Balinov
félisten

de,csak itt nem heti fizu van..egyreszrol orulok neki,masreszrol meg basszak meg...ho kozepen van fiuz..remelem,legalabb azt meg tudom beszelni,hogy a 19-31ig terjedo fizumat fizessek ki...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1292) gyiku válasza Balinov (#1291) üzenetére


gyiku
nagyúr

na igen, de csak az elso fizuig kell kihuzni :) mi az az oltonyos melo, amit turtal? :O
hamar izziccs be vmi torrentet, mar tudom neked a mediacapakat, showder klubokat, stb... :K

hüllő

(#1293) Balinov válasza gyiku (#1292) üzenetére


Balinov
félisten

customer representative...job leirasba ki le van irva,hogy jeans/sportswear not accepted...nafasza...hirtelen el kellett kolteni egy fel noti arat ingre,zakora..mindeg,csak kihuzzuk,ugyis van mibol leadni..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1294) gyiku válasza Balinov (#1293) üzenetére


gyiku
nagyúr

szal felvettek mr szepfiunak :) biztos, hogy noti kell majd? :F 1-2 ev, es mehet a levesbe :(
nyugodtan vehetnel asztalit, ugyse jottok haza :P

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#1295) Balinov válasza gyiku (#1294) üzenetére


Balinov
félisten

szepnek nem neveznem magam.....
ujabb kepek

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1296) gyiku válasza Balinov (#1295) üzenetére


gyiku
nagyúr

odakint mintha elhagytad volna az onbizalmad :F :DDD

hüllő

(#1297) Balinov válasza gyiku (#1296) üzenetére


Balinov
félisten

szerenysegem nem engedi,you know... :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1298) gyiku válasza Balinov (#1297) üzenetére


gyiku
nagyúr

ofkóz :D

hüllő

(#1299) kerlac válasza Balinov (#1295) üzenetére


kerlac
senior tag

de a táj az szép! :DD

(#1300) kavicssli válasza Balinov (#1295) üzenetére


kavicssli
addikt

Nagyon szép..

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.