Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) gyerpi válasza PyroS (#446) üzenetére


gyerpi
aktív tag

mondjuk nekem passzív hűtés van a 7600 gt- nincs is tuningolva
a proci hűtője az qrva hangos :O arra veszek valami jóféle hűtőt /ami jó lesz a core 2 duo-ra is/ és 1 jó és csendes tápot /habár az nem annyira hangos most sem/
mondjuk nyár előtt biztosan nem alakítom át a gépet /a tápot és hűtőt mostanában akarom de a többit proci, vkari csak nyáron vagy nyár végén/
úgy döntöttem nem veszek kis 2 magos intelt inkább spórolok és veszek core 2 duo-t azt a + 2000 koronát megér sztem no és vkariit azt még nem tudom milyen lesz
azon is gondolkodtam eladom az egészet és megint átmegyek AMD-re csak már 1 szer megjártam az amd socketekkel /2 évig AMD+ati-m volt socket A és sokat szenvedtem vele nem volt az asus alaplapom kompatibilis az ati radeon 9600 -ommal :W vissza meg nem cserélték mert külön külön semmi bajuk nem volt/
szóval ez a jövő zenéje még alszom rá 1 párat

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#452) athomi válasza PyroS (#448) üzenetére


athomi
veterán

én azt szeretem ha kussba van és nem fűt :)

(#453) gyerpi


gyerpi
aktív tag

ja amúgy ma este megyek nosztalgiázni a PH szeróra ha beférek tegnap BL volt azért nem voltam

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#454) ovecs


ovecs
senior tag

Hű nekem is kell majd valami hűtő a a kártyámra, mert ez a gyári egy fostalicska....
Ja jövőhéten legariztatom, szal egy hétig nem fogok tudni játszani, mert annyi a csere, addigra meg veszek valami szart netezni 3k ért

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#455) PyroS válasza gyerpi (#451) üzenetére


PyroS
senior tag

Szerintem elég egy kis Intel pl:2180-as nekem is az van meghúzva 3000Mhzre.Ez már kihajtja a 8800Gt.Ha van rá keret akkor a Galaxy 8800Gt 38eFt-ért best buy vagy egy 9600Gt is megéri megvenni.

Athomi:Ja akkor így már tényleg szar a gyári hűtő :DDD ,bár én is ezért cseréltem le.

(#456) gyerpi válasza athomi (#452) üzenetére


gyerpi
aktív tag

télen nem rossz :DDD
katonaságon radaron szolgáltam ott még a régi lámpás radarok voltak a teherkocsiban és valami lánctalpas qrva nagy gépben fél óra volt mire beindultak és nagyon örültünk ám télen mikor melegedtek a lámpák mert nem fáztunk kinn pedig úgy -20 volt
hát nyáron pedig gatyában szolgáltun :DDD

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#457) PyroS válasza ovecs (#454) üzenetére


PyroS
senior tag

Akkor még mindig ciripel? :W Próbáltad a vsyncet bekapcsolni?

(#458) gyerpi válasza ovecs (#454) üzenetére


gyerpi
aktív tag

most legariztatod vagy új hűtőt veszel rá :U

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#459) kerlac válasza PyroS (#448) üzenetére


kerlac
senior tag

Morgen Mindenkinek!

Pyros, megmondod nekem melyik az a progi, amivel szabályoztad? Én is pont azon agyalok, hogy S1-re kellene lecserélni a 8800GT-m hűtését, hogy halkabb legyen és jobban hűtsön. Te saját magadnak cserélted? garit nem érinti a csere?

(#460) booz


booz
senior tag

na kinek lesz ma uj monitorja :U :U :C :C :C :DD :DD

(#461) athomi válasza kerlac (#459) üzenetére


athomi
veterán

Ugrik a gari, de csak ha észlelik a cserét. ;)

(#462) kerlac válasza athomi (#461) üzenetére


kerlac
senior tag

és ha velük, azaz a boltban cseréltetem ki? amit úgy tervezek, mivel én nem értek hozzá.....

(#463) ovecs válasza gyerpi (#456) üzenetére


ovecs
senior tag

Előbb majd legariztatom, utána pedig hűtő csere lesz :U
occsó acceleroooo

mondjuk lehet enyimre nem jó, de szimpatikusabb mint a vf 900

[ Szerkesztve ]

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#464) PyroS válasza kerlac (#459) üzenetére


PyroS
senior tag

Hello.

Itt van [link].Jobb gomb a linken és mentés.Ez ugyan az mint az Extreme Tuner csak Magic Panel a neve.De ez talán csak a Galaxy karikhoz jó.
Igen én cseréltem rajta de már simán ment mert ez az S1-em volt az előző 1950GT-en.Ha óvatosan rakod fel és nem látszik meg akkor a gari megmarad.Persze csak ha nem veszik észre,hogy hűtőcsere volt.

(#465) PyroS válasza ovecs (#463) üzenetére


PyroS
senior tag

Sajnos ez nem jó a 9600GT-re,erre is az S1 jó amiből most hiány van.Nem lehet kapni sehol.Még szerencse,hogy amikor én vettem akkor még volt.Ha valami olcsó kell akkor inkább egy Zalmann Vf700 vagy Vf900-at keress.

[ Szerkesztve ]

(#466) PyroS válasza PyroS (#465) üzenetére


PyroS
senior tag

Viszont ahonnan én is rendeltem az S1-et itt lesz május elején újra S1-es.Szerintem érdeklődj ott.

(#467) kerlac válasza PyroS (#466) üzenetére


kerlac
senior tag

Köszi szépen! :R

És itt vállaljak az átszerelést is? Mert én nem merek belebuherálni, abból csak baj lenne... :U

(#468) PyroS válasza kerlac (#467) üzenetére


PyroS
senior tag

Szerintem nem szerelik be neked sehol.Esetleg nincs egy olyan ismerősöd aki ért hozzá.Amúgy csak négy csavart kell kicsavarni ami fogja a gyárit majd fel az S1-et.Persze azért figyelni kell rá.Itt írnak a felszereléséről.

(#469) kerlac válasza PyroS (#468) üzenetére


kerlac
senior tag

köszi, megnéztem, hát nekem nem tűnik annyira egyszerűnek a dolog, de majd kerítek vkit aki segít a hűtés felaplikálásában, max ha nem találok ilyet, akkor marad régi!

(#470) PyroS válasza kerlac (#469) üzenetére


PyroS
senior tag

Milyen márkájú a 8800Gt-éd?

(#471) kerlac válasza PyroS (#470) üzenetére


kerlac
senior tag

MSI. miért?

(#472) PyroS válasza kerlac (#471) üzenetére


PyroS
senior tag

Csak kivácsi voltam,hogy milyen aminek zavar a hűtése.

(#473) kerlac válasza PyroS (#472) üzenetére


kerlac
senior tag

Igazándiból az zavar, hogy eléggé zajos. Nagyon hangosnak találom, ráadásul a házam egy oldalventijét is be kellene cseréljem halkabbra.
Hőfokot még nem is néztem, fogalmam sincs mennyi lehet...

(#474) kavicssli válasza ovecs (#444) üzenetére


kavicssli
addikt

Igen melózok! National Instruments Auditor vagyok... az amerikai hadiparnak és a NASAnak gyártunk! :U

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#475) gyerpi


gyerpi
aktív tag

szóval van 1 kis időm ma és nézegetem ezeket a logout cikkeket és olvastam 1 nagyon jó tesztet milyen vga alá milyen procit konkrétan ezt [link] és az első részét eléggé meglepődtem, hogy végül is a legtöbb játék alá elég a dual core 2180 -as proci az inteltől és, hogy a crysis -en kívül a játékok többsége még mindig csak 1 magra van írva
és itt fel merül a plátói kérdés akkor minek a másik mag :F ja és egyébként a cod4 2 mag-ra van írva?
mert, hogy adott a configom 1 pentium 4-el 1 mag 3,2 giga 1 megás L2 cache-sel ehhez veszek 1 akármilyen 9600 gt-t nálunk a legolcsóbb 3900 korona / az 30420 Ft/ eladom a mostanit úgy 1500 korona körül /az 11700 Ft/ az ugye 2400 /az 18720 Ft/ korona mínusz amit invesztálnom kell
no már moat a 2180 intel proci kerül 2000 koronába /az 15600 Ft/ a mostanit ha szerencsém van el tudom adni 1 ezresért /ami 7800 Ft/ ami újabb 1000 korona mínuszt jelent
a 2180 -as proci ugyanúgy 800 MHz-en jár mint az enyém a ramok szintúgy és mivel csak cod4-et vagy 2-őt játszom mást nem /2-re már most is van fix 125 fps-em natív felbontásban 1400 x 900 amitől több nem kell/
szóval érdemes-e invesztálnom kis intel prociba most vagy, vagy később venni 1 core 2 duo-t mert ha a játék program írók olyan trehányak, hogy még mindig 1 magra írják a játékokat akkor minek 2 magos proci és gyorsul nekem annyit a gépem, hogy megérje a proci cserét most
amúgy bocsi ezért a hosszú valamiért csak hangosan gondolkodom és persze kíváncsi vagyok a véleményetekre

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#476) PyroS válasza kerlac (#473) üzenetére


PyroS
senior tag

Nem tudod a ventijét szabályozni esetleg Rivatunerrel?[link]

(#477) athomi válasza gyerpi (#475) üzenetére


athomi
veterán

A mai játékok már 2 magot használnak, a tesztben szereplő Doom3, Fear már nem mai darab. Az UE3-as játékok pedig még a 4 magból is profitálnak.

A p4-nek és a c2d-nek más a felépítése, hiába jár a p4 3.00Ghz-en, a mai játékokhoz már elavult.

[ Szerkesztve ]

(#478) PyroS válasza gyerpi (#475) üzenetére


PyroS
senior tag

Hát én egy Amd X2 3800+ (2700Mhz) futó procit cseréltem le a 2180-as Intelre.A minimum fpsem az AMDvel 50-60 közt volt az Intellel nem nagyon megy 90-100 alá max csak a füstben és minden bekapcsolva 1280*1024-ben nyomom.Ja a max meg nagyon sokszor veri a 250-et Amdvel nem volt meg ennyi.Szóval szerintem egy egymagos procihoz képest gyorsabb lesz.Bár a 7600-dat talán a P4 is kihajtja,tehát ha csak procit veszel akkor nem nagyon lesz gyorsulásod mert kevés a VGA-ád.

(#479) PyroS válasza kavicssli (#474) üzenetére


PyroS
senior tag

Kicsi a világ az egyik haverom is ott dolgozott :DDD .

(#480) athomi válasza kavicssli (#474) üzenetére


athomi
veterán

Bátyám étkezési utalványait szoktam lopkodni. :DDD

(#481) kavicssli válasza athomi (#480) üzenetére


kavicssli
addikt

Tegnap vettem fel a 12.000melegétkezésit! :DDD
(mod) nekem 2900Pro karim van de nekem is kellene rá valami faja kishűtő!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#482) gyerpi válasza athomi (#477) üzenetére


gyerpi
aktív tag

ezt értem és biztos, hogy a cod4 is 2 magot használ mert a crysisre is azt írták, hogy a 4 magosra lesz írva és puff csak a 2 magot használja ki
és még mindig fenn áll a kérdés nem-e inkább vga-t kéne cserélni előbb mint procit és mondjuk a proci csere ráérne később habár az is fogas kérdés, hogy mit fog érni a 9600 GT akkor
mert mondjuk még most sincs proci limitem mert ugye natívban 1400x900 -ban játszom /így van 40- 80-ig FPS-em/ és ha lejjebb teszem a felbontást mondjuk 800x600-ra akkor van 80- 160-ig úgy hogy ez vga limitnek tűnik nem?

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#483) PyroS válasza gyerpi (#482) üzenetére


PyroS
senior tag

Az a baj,hogy a 9600GT nem nagyon fogja kihajtani a P4.Valamivel lehet,hogy gyorsabb lesz mint a 7600-od.

(#484) PyroS válasza kavicssli (#481) üzenetére


PyroS
senior tag

Hát a 2900Pro-t nem egyszerű lehűteni,eléggé forró fejű.Esetleg egy ilyen megbírkózna vele bár elég drága.

[ Szerkesztve ]

(#485) kavicssli válasza PyroS (#484) üzenetére


kavicssli
addikt

igen igen de ahogy elnéztem a Tesztet ami linkelve lett a logouton a 8800GT és az S1 hútőröl a cikkbe szionte megegyező hőfokokat produkál a hűtőm a gyárival sőt....1-2 fokkal jobb a 2900 Pro-m! A 2900 topicba 2 ember is vett ilyen hűtőt és mind a 2 embernek nem indul a venti rajta el! :Y

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#486) PyroS válasza kavicssli (#485) üzenetére


PyroS
senior tag

Viszont gondolom hangosabb a hűtőd mint az S1-es 8800Gt.Még nem olvastam utánna ennek a hűtőnek csak ezt direkt 2900-es karikra tervezték.

(#487) kerlac válasza PyroS (#476) üzenetére


kerlac
senior tag

Utánanézek!

Kavics: nálam az S1-el nem is annyira a hőfok, mint a zajcsökkentés lenne a cél!

(#488) gyerpi válasza PyroS (#483) üzenetére


gyerpi
aktív tag

hát ja mondjuk csak mennyivel
de ha tudok szerzek 1 jobb vga-t és kipróbálom

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#489) gyerpi


gyerpi
aktív tag

most olvastam a callofduty.hu-n
Nem tudom hogy vagytok vele, de én szeretek külföldi szerverekre is feljárogatni, kapcsolatokat építgetni és így tovább. Egyik kedvelt holland tört szerverre fellépve viszont beigazolódni látszott az amit ígért a PunkBuster. A szerver ki lett bannolva a PB rendszeréből, ami még önmagában nem is volt nagy dolog és a játék is ment, így nem foglalkoztam vele. Mindaddig amíg kb. 1 perc után a stabil 80-as FPS-emből el nem vettek egy nullát és inkább hozzápakolták a 73-as pingemhez. A szerverről természetesen kirúgtak magas ping miatt, amire később pb nélkül fellépve lehetett játszani. Ennek ellenére más nyugat-európai tört szerverekre is felmenve hasonló tapasztalatokat sikerült szereznem.,
A kérdés magyarországra mikor fog elérni a PB keze? A magyar szerverek több mint 90%-a tört, és mint egy korábbi cikkemben is említettem a magyar játékosok fele már használt valamilyen cheatet egy szavazás eredménye alapján. Érdekes lenne pb nélkül játszani ilyen arányok mellett. Mindazonáltal lehet szidni a PB-t, de mégiscsak meglopunk egy programozói gárdát, és élősködünk az ilyen játékkal. Ha a pb kelet-európában is tarolni fog ezzel a húzásával akkor azt kell mondjam nem sok mindent tehetnek a játékosok ellene. Vagy megveszik a játékot és tisztán játszanak, vagy vállalják a tört szerverekkel együtt azt, hogy készek akár csalókkal együtt játszani hasonló szervereken. Valljuk meg őszintén a PB nem a szívünk csücske és mindig van mit rajta fejleszteni, de egy normális szerver elképzelhetetlen nélküle. Mindazonáltal a szerverszolgáltatóknak se fogja megérni ha az egész IP tartományát letiltják, így időszerű az átállás eredeti játékra és eredeti szerverekre. Ami egyébként nem is lenne olyan hülyeség, hisz ki venne meg 10.000 forintért egy olyan játékot, amivel csak whzni, mombotozni, vagy éppen másokat fikázni, esetleg anyázni akar és szeret? A közösség erős szűrőn esne át, és a fiatalabbak közül is csak azokkal találkoznánk akik komolyan gondolják legalább annyira a játékot, hogy ezért még fizetni is képesek legyenek. Másik nagy előny lenne valószínűleg a magyarországi eSport közösségnek, hogy az eredeti játékkal egyre több klán indulna CB-n vagy ESL-n ill. más hasonló rangos tornán, kupán és bajnokságban. Mindezek után már csak az a kérdés ki mikor fogja megvenni a játékot és mikor állítják át a szerverbérlők szervereiket eredetibe?

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#490) athomi válasza gyerpi (#489) üzenetére


athomi
veterán

PB nélkül csak zárt közösségben tudom elképzelni a játékot!

(#491) PyroS válasza athomi (#490) üzenetére


PyroS
senior tag

Ááá Gyik úgy is cheatelne :DDD persze ez csak vicc.De ha ez bekövetkezik akkor meg kell venni az eredetit.Abból a szemponból tényleg jó lenne,hogy kevesebb lenne a csaló és a sok "kis gyerek".

(#492) gyerpi válasza PyroS (#491) üzenetére


gyerpi
aktív tag

tényleg Gyík hol van

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#493) ovecs


ovecs
senior tag

Lehet, hogy a wc-n... amennyit mostanában bekakál :U

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#494) booz válasza ovecs (#493) üzenetére


booz
senior tag

megjöttem :DDD

(#495) athomi


athomi
veterán

Megvan a monitor.

(#496) PyroS válasza athomi (#495) üzenetére


PyroS
senior tag

Na és milyen?Egy gyors összefoglalót kérnék?Főleg a cod4-el kapcsoltaban.Mennyi az FPSed,stb?

(#497) booz


booz
senior tag

valaki feljöhetne ts-re

(#498) BandiHUN


BandiHUN
veterán

valami szar az egeremmel... :O tegnap figyeltem föl rá,hogy csipáztam volna,látszólag megvan a dpi,vagyis kis mozdulatra nagy mutatóút,arányosan a 400/800 dpi helyett 2000.viszont valami pitty-puttynak kell lennie,mert fix lépésekben lép arrébb a célkereszt,bármilyen sebességgel mozgatom,mintha egy az lcd felbontásnál jóval durvább raszterben lépkednék,fix 6-7 pixelnyiket ugrik a célkereszt.nem is tűnt fel annyira,bár csodálkoztam,hogy a fenébe lövö mellé ennyit az ellenfélnek,vagy épp forditva.pont oda ugrik a célkereszt,ahova kell,hát a csipa nagyon kihozta,egyszerűen a bloc-on nem tudtam átlósan átlőni a teret középen,mert pont a "raszterpontok" közé esett valaki...találkoztatok már ilyesmivel?most raktam újra az egérdrivert,de eddig nem lelem a miértet,cseréltem ati drivert is,igaz azt másért...de nem lettem jobb igazán,nem volt semmi a gépen mostanában változtatva,múlt héten még nem vettem semmi ilyet észre...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#499) gyiku válasza gyerpi (#492) üzenetére


gyiku
nagyúr

itt itt, sorry, nem dolgoztam ma :D

hüllő

(#500) Boci_83


Boci_83
őstag

Köszi mindenkinek a játékot!! :R

**********

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.