Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) PyroS


PyroS
senior tag

Gyerpi és Lorenzo megtudjátok azt oldani,hogy ki legyen írva a szervereken,hogy "GL és káromkodásért kick"?

(#952) Balinov válasza booz (#949) üzenetére


Balinov
félisten

igen,ugy tunik a hostel sem rossz,egesz finom reggeli volt,a narancsle is fincsi,meg olyan instant kv-t lehet csinalni,hogy otthon a kotyogoba nem fozol olyan eroset!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#953) BandiHUN válasza PyroS (#951) üzenetére


BandiHUN
veterán

persze!majd meghekkelem...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#954) gyiku válasza Balinov (#947) üzenetére


gyiku
nagyúr

na akkor valamire csak jo voltam :D

hüllő

(#955) PyroS válasza BandiHUN (#953) üzenetére


PyroS
senior tag

Okés,köszi.

(#956) ovecs


ovecs
senior tag

Na mivan Booz mi volt tegnap?????

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#957) PyroS válasza ovecs (#956) üzenetére


PyroS
senior tag

Hello.

Este akkor lesz war a PIT-ek ellen?

(#958) Balinov válasza PyroS (#957) üzenetére


Balinov
félisten

majd tegyetek am fel screeneket a wareredmenyekrol,hadd lassam mennyire megy jobban nelkulem.. :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#959) gyiku válasza Balinov (#958) üzenetére


gyiku
nagyúr

folyton zakozunk :DDD

hüllő

(#960) athomi válasza gyiku (#959) üzenetére


athomi
veterán

csak te :DDD

(#961) Balinov válasza athomi (#960) üzenetére


Balinov
félisten

gyik bevasarolta magat egy konfekcionagykereskedesbe.csaladi vallalkozas lehet,mert a parja is meg tud barkit zakozni,plane ha pannonal melozik.. :DD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#962) kavicssli


kavicssli
addikt

Köszönjük az esti játékot :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#963) gyerpi


gyerpi
aktív tag

Szevasztok !!!

Egész hétvége alatt még annyi időm sem volt, hogy felmenjek 1 picit lődözni :W

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#964) ovecs


ovecs
senior tag

Booz holvan? Ja horgászik? akkor tudom fikázni a kis molylepkét :DD :DD :DD

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#965) kavicssli válasza ovecs (#964) üzenetére


kavicssli
addikt

:DDD
Mellesleg jó reggelt!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#966) gyiku válasza Balinov (#961) üzenetére


gyiku
nagyúr

jah :D te most honnan nyomod ph-t? cafe? vagy mar be is invesztaltal vmi masinaba? :)

hüllő

(#967) gyiku válasza kavicssli (#962) üzenetére


gyiku
nagyúr

telleg jo volt, remelem maskor is lesz :K

hüllő

(#968) ovecs válasza kavicssli (#965) üzenetére


ovecs
senior tag

Mondjuk nálatok nem nagyon van tím wörk :(
Valaki planteli a bombát, a másik meg ahelyett, hogy védené elmegy sétálni a map másik felébe... Na de ts rulez ;]

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#969) kavicssli válasza ovecs (#968) üzenetére


kavicssli
addikt

Most nyomtuk a 2. WARunkat még senki nem tud semmit! De ahogy irtam jön a WAR szró és ott ráérünk mad Zúzni és tanulni!

De várunk amd titeket mert szerintem sokat tanulhatunk tőletek!

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#970) athomi válasza ovecs (#968) üzenetére


athomi
veterán

Te is ugyan így rohangáltál a kezdetekben. :K

(#971) gyerpi válasza athomi (#970) üzenetére


gyerpi
aktív tag

eredmény?

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#972) kavicssli válasza gyerpi (#971) üzenetére


kavicssli
addikt

Nagyon sok pont oda 1 pont ide! :DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#973) athomi válasza gyerpi (#971) üzenetére


athomi
veterán

Crash-en szenvedtek egy kisebb vereséget úgy hogy map végén felajánlottam, hogy játszunk vegyes csapatokban. Ezután vegyesbe toltunk egyet Vacant-on és egyet Backlot-on.
Én 3 győzelemmel zártam. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#974) kavicssli válasza athomi (#973) üzenetére


kavicssli
addikt

a vegyes felvágott jobb volt!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#975) Balinov válasza gyiku (#966) üzenetére


Balinov
félisten

perpill egyikse.itt a hostelbe van 3db dell asztali,amit ingyen lehet hasznalni.ezen szorfolok...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#976) PyroS válasza kavicssli (#969) üzenetére


PyroS
senior tag

Üdv mindenkinek.

Kavics ha jól emlékszem az első warunkon a PH ellen mi is ennyire kaptunk ki.Gyakoroljatok és használjatok TS-et.

Bali: Cod4 nem fut a Dell gépeken? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#977) Balinov válasza PyroS (#976) üzenetére


Balinov
félisten

Cod?ne rohogtess,egy pekfenyezot sem lehet radugni,meg egy picasat feltolni,hogy legalabb a kepeket feltolthessem.. :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#978) PyroS válasza Balinov (#977) üzenetére


PyroS
senior tag

Nincs valami netkávézó arra felé?Ott biztos kitudnád írni a képeket.

Ja és hiányzol a csapatnak :O .Gyik próbálkozik egy-két gyenge viccel :DDD,de ezek nem azok az igazi Balis beírások :)) :D .

[ Szerkesztve ]

(#979) Balinov válasza PyroS (#978) üzenetére


Balinov
félisten

millio1 van,csak ido nincs raaaa.... :O

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#980) gyiku válasza PyroS (#978) üzenetére


gyiku
nagyúr

gyenge, mi? :(

hüllő

(#981) PyroS válasza gyiku (#980) üzenetére


PyroS
senior tag

ÁÁÁ dehogy is :DDD csak Balihoz képest gyenge :DDD .Este lesz valami?

(#982) gyiku válasza PyroS (#981) üzenetére


gyiku
nagyúr

elvileg :) fel8kor gyulekezo :D

hüllő

(#983) ovecs válasza gyiku (#982) üzenetére


ovecs
senior tag

Hát én csak 8 ra leszek, mert elég sok a dolgom :O

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#984) gyerpi válasza PyroS (#981) üzenetére


gyerpi
aktív tag

hát én leszek talán 7 óra körül
más:
péntek délután azt hiszem Ovecs koléga után vagy Pyros már nem tudom szval mentem 1 tdm szeróra mivel 10 perc után elkezdek lagolni :W /most sem derült ki mitől/ nem ment jól csak kínlódtam de így is kezdtek buzerálni a gyerekek mert állítólag az egyiket lelőttem mielőtt helit tudott volna hívni :D
szóval bloc volt a gyerekek 1 helyben kempeltek ezerrel bementem lelődöztem őket :D
jött anyázás a "kurva anyád elbsztad a helimet te buzi" stb.
no hát már hányingerem van ilyen kölyköktől igazán ........

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#985) BandiHUN válasza gyerpi (#984) üzenetére


BandiHUN
veterán

az ilyen szerókra nem kell járni...én fel sem veszem az ilyesmit,van szerver elég,sőt az esetek 99%-ában találok a favoritomban olyat,amin vannak,amikor nincs nálunk senki...egyébként a kis suttyó 70ftos warezos,rosszabbesetben cheater,klánnélküli majmocskáknak hamar jár a pofája 1 fejes után,sajnos erről az activision tehet.lenne online profiltárolás,normális keyellenőrzés,egyedi lemezsorozatszám,lehet,hogy nem lennénk ennyien,de az minőségibb lenne jóval...én már sokszor bánom,hogy kiadtam a 9200at erre a gémre,mert ha ezt tudom,akkor vettem volna olyat,amit tényleg muszáj eredetiben megvenni,igy nem kaptam semmi extrát azért,mert pengettem a lét,még maga az eladó is piszkált 2 hónap múlva,hogy neki 70ftos van...szóval ennyit ma a netes játékról...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#986) BandiHUN


BandiHUN
veterán

szeródijak mikor lesznek esedékesek?mert holnap megyek a bankba utalni máshová is,és akkor egyfüst alatt le lehetne tudni,sajna csak munkaidőben van a bank nyitva,tehát mindenképp lógnom kell,és azt nem kellene gyakran... :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#987) kavicssli válasza BandiHUN (#985) üzenetére


kavicssli
addikt

Ezzel teljesen 1etértek! :U ..én is megvettem eredetibe de minek! :W

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#988) BandiHUN


BandiHUN
veterán

ja és hol a fenébe késik a rohadt 1.6 patch???ne mondják már,hogy a nyomorult 4 pályát eddig tart megcsinálni pc-re is,amikor a konzolosok már szétjátszották magukat velük,és a 360 majdnem pc...ezekután igazi féregség,ha mi is csak ugyanazt kapjuk...az új killcam kell a francnak,de már jó lenne vacakolás nélkül pár új map.most sajnos ehhez mod kell,de abból is egyik bugosabb,mint a másik,és nem tudom,miért jó az,hogy a kedvenc fgyópacokok és a szintek nem használhatók semelyik alatt.nomeg valami lehetne a lvl55 felett is,nem értem,miért nem lehet tovább számolni,aki nincs 55,az vagy nudli,vagy "elromlott a cdkulcsa"..

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#989) ovecs


ovecs
senior tag

Gyerekek sikerült felrakni az accelero s1 et! Eléggé megszenvedtem vele, mert egy ramborda állandóan leesett, már azután is, hogy feltettem a hűtőt :O
De úgy néz ki, hogy a hajszárító, és egy kis türelem(na meg a csavarhúzóvasl nyomkodtam oda) meghozta a gyümölcsét
Ráraktam a 14 centis kék aerocool ventimet ami eddig a ház oldalában volt, mert az s1 miatt sehova sem férne
Na akkor az eredmények
gyári kúler: idle: 43C, 3dmark06:59C
S1: idle:29C, 3dmark06 35C
A dologhoz hozzátartozik, hogy most le van véve a ház oldala, a héten teszek bele ventit ahelyett ami most a vga n van, kicsit moddolom majd a házat :DDD
A hangról pedig csak annyit, hogy holnap cserélem a tápot, ami néha sípolt.... de azt hiszem, hogy most is a hdd a leghangosabb a gépemben :DD :C

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#990) PyroS válasza ovecs (#989) üzenetére


PyroS
senior tag

Örülök,hogy sikerült :C .Most már neki állhatsz tuningolni a vga karit is :DDD .

(#991) BandiHUN válasza ovecs (#989) üzenetére


BandiHUN
veterán

:Y :C az ac hűtés nagyon jó...mondjuk nekem gyárilag Iceq3 van a cuccon,de az is az ő gyártmányuk,és gyakorlatilag mindig hangtalan a vidkari,a 25centis venti szélzaja elnyom mindent,pedig az sem mérhető össze 1db átlagos jófajta venti zajával sem... :DDja,nekem is a hdd a leghangosabb :) mondjuk tettem zajelnyelőbe,és annyira megszoktam,hogy hallatszik a winyó műküdése,hogy csak visszraktam normál...egyszerűen kell az a kis hang :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#992) BandiHUN


BandiHUN
veterán

ha minden igaz,nekem is jön a jövő héten az 5000+ Black Edition...a proci a leggyengébb láncszemem...viszont most már a vga és a monitor szinte bizti tolódik karácsonyra,nem is igen várható semmi nagy árzuhanás/új cuccok,és az 1950pro már most sem ér sokat,úgyhogy még ez sem motivál....

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#993) ovecs válasza PyroS (#990) üzenetére


ovecs
senior tag

tyűű, de a rambordával mennyit szenvedtem....a hajszárító igazi sufnimegoldás :DD

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#994) gyiku


gyiku
nagyúr

most elemtelm fel a cpu clockot 200rol 215re, 210et birta, 220nal vinfos mar fagyott. kivancsi vagyok ezt birja e :U

hüllő

(#995) PyroS válasza gyiku (#994) üzenetére


PyroS
senior tag

Nekem a 939-es Amd X2 3800+ procim 2000Mhz helyett 2700Mhz-en ment.A lapod vagy a procid nem bírja a tuningot?

[ Szerkesztve ]

(#996) athomi válasza PyroS (#995) üzenetére


athomi
veterán

Eddig nem dobta vissza a HT-t 800Mhz-re, most elküldtem, de már 15 perce nem ad jelet magáról.

(#997) PyroS válasza athomi (#996) üzenetére


PyroS
senior tag

Ja csak "nem" ért hozzá :DDD :D .

(#998) gyiku válasza PyroS (#997) üzenetére


gyiku
nagyúr

nem hat. de nem is megy, ht vissza 800ra, ram 800on, fsb 220, vagy 230, es kakukk. 1000es ht-vel elindult 667es rammal 220 fsbn, de hat az mijen mar. szal uj proc kell, nem tudom ezt huzni :) booz? :U

hüllő

(#999) BandiHUN válasza gyiku (#998) üzenetére


BandiHUN
veterán

hát elég ótvar cucc...még az én 4000+ x2-m is megy minden visszaosztás nélkül 2500on,ha meg osztanék,menne 2,8at tuti alapfeszen is...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1000) gyiku válasza BandiHUN (#999) üzenetére


gyiku
nagyúr

ezer :DDD

hüllő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.