Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) ovecs


ovecs
senior tag

Ha megjön a nyugdíj vegytek magatoknak ilyet: [link]
5 ezrem már van rá :C

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#502) ovecs


ovecs
senior tag

Egyébként azon gondolkodok, hogy ha gariztatom a kártyát lehet, hogy rádobok még egy kis zsetont és 88gt... vagy ne?

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#503) ovecs


ovecs
senior tag

Na mivan itt, mindenki a majálison kolbászol?

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#504) booz válasza ovecs (#503) üzenetére


booz
senior tag

hello szupermodell :DDD

(#505) BandiHUN válasza Boci_83 (#500) üzenetére


BandiHUN
veterán

mi köszi! :R kár,hogy ilyen"körülmények" kellettek ahhoz,hogy legyen egy jó kis lövölde...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#506) athomi


athomi
veterán

Hazajöttem, erre sohol senki. Mindenki családi programot csinált?

Jah, egy kis érdekesség: [link]

[ Szerkesztve ]

(#507) ovecs


ovecs
senior tag

esetleg mit szóltok ehhez? [link]

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#508) athomi válasza ovecs (#507) üzenetére


athomi
veterán

Nekem akkor már 8800GT, és 4-ért meg vennék rá egy fasza kis hűtőt.

(#509) BandiHUN válasza athomi (#506) üzenetére


BandiHUN
veterán

én a war óta nem megyek fel,ha fentvannak nálunk...nem vádaskodás,bár annó azt hiszem felmerült a dolog,csak simán nem birom őket,mert ha tisztán érik el,amit csinálnak,akkor nem a mi súlycsoportunk,de amig nincs semmi bizonyiték rá,hogy nem tisztán,ez az egy stabil módszer a bosszankodás ellen,ha elkerüli az ember őket...várjuk meg,tud-e Moretimer PB-shotot.egyébként tudtommal a multihack-et az ember cfg-zésre is megkaphatja,bizonyos effektek,stb kikapcsolására is

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#510) athomi válasza BandiHUN (#509) üzenetére


athomi
veterán

Igen, a multihack jelenthet sokmindent.

(#511) BandiHUN válasza ovecs (#507) üzenetére


BandiHUN
veterán

jó cucc...de pl.nekem az a bajom,hogy hiába,ha kicsi a 4000+os procim,ahhoz vehetek bármit...úgyhogy elsődlegesen az lesz soron.elvileg ki lesz lőve most a régi 6000+,és lesz ugyanazzal az órajellel,fele cache-vel 5800+ brisbane 65w,és a 6400+ is brisbane lesz 89w max TDP-vel...no akkor beujitanék ezek közül,vagy egy 6400+ Black editiont,ha lesz 89w-os.kisebbet nem akarok,platformcsere kilőve egyelőre,addig alszik az új vidkari+moncsi dolog.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#512) ovecs válasza BandiHUN (#511) üzenetére


ovecs
senior tag

Nekem a proci kihajt bármit csak hát a sípolás miatt most kicsit csalódtam a galaxy ban :(((

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#513) booz


booz
senior tag

kéne nekem az xteamnak a szerverip je ha valaki tudja irja be ide köszi megb@szom a szájjiukat :(((

(#514) Sirandrish válasza booz (#513) üzenetére


Sirandrish
legenda

mi történt?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#515) booz válasza Sirandrish (#514) üzenetére


booz
senior tag

semmi csak elegem van abbol hogy nemtudnak kulturáltan játszani sehol és mindenkinek beszologatnak :(( az eféle ember mértnem fulladt bele a saját magzatvízébe
persze tisztelet a kivétel
amugy x_team-es f@szkalaprol van szó :(((

(#516) gyerpi


gyerpi
aktív tag

szevasztok!!!

hát igen családiprogram nem is leszek csak este valamikor
Hunror: most nem nagyon vagyok képbe ezek azok akikkel waroztunk és az a sok fejes volt vagy nem is játszottunk velük?
no mind1de nem az első ember és nem az utolsó sem akiről kiderül, hogy csal vagy csalt

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#517) Balinov


Balinov
félisten

Méhészbooz!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#518) gyiku válasza Balinov (#517) üzenetére


gyiku
nagyúr

teeeeee, hol voltal eddig? :F

hüllő

(#519) Balinov válasza gyiku (#518) üzenetére


Balinov
félisten

netuddmeg 4 napja megyek,mint orbánba a lélek.nem hogy játszani,de a gépet örültem,ha be tudom kapcsolni

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#520) gyiku válasza Balinov (#519) üzenetére


gyiku
nagyúr

azt latom, hogy a cimborakat magas ivbol... meg privi se :(

hüllő

(#521) Balinov válasza gyiku (#520) üzenetére


Balinov
félisten

bazz,most fejeztem be egy 28perces telefoninterjut,mingyá behugyozok,erre meg az anti pm-válasz miatt cseszegetsz? :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#522) gyiku válasza Balinov (#521) üzenetére


gyiku
nagyúr

egesz heten nem voltal, nem is volt kit cseszegetnem. potlom :) gyere jaccani, vagy mi. hunor rendel 1 pizzat (nemtom mi tart neki ilyen sokaig) aztan tolhatjuk :)

hüllő

(#523) Balinov válasza gyiku (#522) üzenetére


Balinov
félisten

utódomat oktattam,tegnap hivatal,hivatal,hivatal,ma squash,telefonos interjú és másnapolódás,most mingyá meg megyünk majálisolni haversrácpárokkal

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#524) gyiku válasza Balinov (#523) üzenetére


gyiku
nagyúr

nincs kifogas :D

hüllő

(#525) kavicssli


kavicssli
addikt

Sziasztok! Pitbull szeróra aánlom hogy nézzetek be!iszonyat játék megy.. :DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#526) athomi


athomi
veterán

Lorenzo!
Most jöttem haza, 2. war nem volt, nekem el kellett mennem, a többiekről meg nem tudok nyilatkozni.

(#527) ovecs


ovecs
senior tag

lelépett az ellen, ezért én is mert tanulnom kell, többiek meg akkor mentek lefeküdni :(

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#528) kavicssli


kavicssli
addikt

Jó reggelt!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#529) BandiHUN válasza kavicssli (#528) üzenetére


BandiHUN
veterán

ok srácok,nincs gond :D csak gondoltam szólok,hogy hogyha lenne valami,és kellek,szóljatok már...mondjuk jó lett volna lövöldözni egy kicsit csapatban,de legalább összeszedtem a skorpionra a maradék 70headshotot,már csak a miniuzira kell 50körül,és kész az smg is :DDD sajna aztán már csak a csipák lesznek,no azzal nem lesz piskóta,nem is szeretem,sok is kell,lassú,tökölős a lövés,piszok sok idő... :O

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#530) ovecs


ovecs
senior tag

Mi ez a kolbász party??????

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#531) PyroS válasza ovecs (#530) üzenetére


PyroS
senior tag

Üdv mindenkinek.
Este 20-kor egy kis összeröffenés?Tegnapi kihagyást bekell pótolnom :DDD .

(#532) gyiku


gyiku
nagyúr

tegnap hogy megmondtam, hogy dezsavum van ferszácse klannal kapcs, hogy lelepnek? :F

hüllő

(#533) athomi


athomi
veterán

Beírtam aztán inkább mégsem. :(

[ Szerkesztve ]

(#534) gyiku válasza athomi (#533) üzenetére


gyiku
nagyúr

gyavanyul :)

hüllő

(#535) ovecs


ovecs
senior tag

Gyerekek többet nemigen megyek idegem szerverre....
Fellépte egy ismeretlen szerora xfiren, ambush volt már lement 2 kör, ez volt a 3.
6 ot öltem úgy h én voltam az utolsó csak az uccsó állított meg( aimozot)
Erre 2 srác h van e tgf... mondom nincs...
na aztán elkezdtek nekem anyázni........
Hát nem tetszett, hamar le is léptek, különben én jöttem volna le... admin meg nuku...
Ilyen embereknek lenyomnám a torkán a billentyűzetet, és addig verném a fején a monitorját, amíg az át nem megy rajta :O

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#536) athomi válasza ovecs (#535) üzenetére


athomi
veterán

Üdv a Cod világában! :D

[ Szerkesztve ]

(#537) BandiHUN válasza ovecs (#535) üzenetére


BandiHUN
veterán

megoldás:vagy haverokhoz,vagy külföldire kell járni :D nomeg előny:gyakrabban lesz használva a szerónk:DDD mármint pubra...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#538) athomi


athomi
veterán

Mi ez a nagy élet? :F

(#539) ovecs válasza athomi (#538) üzenetére


ovecs
senior tag

Hétvége- munka, fél óra pihenés

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#540) athomi


athomi
veterán

Ez a HC mod borzalmas, kinézek a sarok mögül, pöty a gyerek térdkalácsába és el is fekszik.

(#541) Makaveli


Makaveli
senior tag

Valaki jön egy 1v1-re?

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#542) BandiHUN válasza athomi (#540) üzenetére


BandiHUN
veterán

én a csipát nem szeretem...minden lövés halálos,ha sokan csipáznak akkor nagyon nehéz eljutni a plantig.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#543) ovecs válasza BandiHUN (#542) üzenetére


ovecs
senior tag

Nem minden csipa lövés halálos ám :U csak a fejes, vagy mellkaslövés

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#544) athomi válasza ovecs (#543) üzenetére


athomi
veterán

HC modban mind

(#545) CséZé válasza athomi (#544) üzenetére


CséZé
őstag

ott se...nekem volt már oylan aki nem halt bele :(

(#546) ovecs


ovecs
senior tag

10k pöttyöm van 3dmark 06 ban... az most jó :F

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#547) athomi válasza CséZé (#545) üzenetére


athomi
veterán

mert jaggernautolt :)

(#548) CséZé válasza ovecs (#546) üzenetére


CséZé
őstag

nekem nem 2.5k, akkor most jó? ;]

(#549) BandiHUN válasza ovecs (#546) üzenetére


BandiHUN
veterán

nekem jó lenne...de 1950pro+4000+ nem álmaim netovábbja... még ehhez a karihoz is gyenge a proci :O

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#550) athomi válasza BandiHUN (#549) üzenetére


athomi
veterán

2.0-2.4Ghz-es X2-vel már ki van hajtva. Természetesen alkalmazásfüggő is a dolog.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.