Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) PyroS válasza athomi (#1600) üzenetére


PyroS
senior tag

Már megint kezdi Moon kisasszony :F .Mondjuk mindig írogat neked ha fennt vagy a szerveren.Ha nem tud rendesen viselkedni akkor tedd meg amit szükségesnek látsz.Mi tudjuk,hogy nem csalsz.

(#1602) yako válasza athomi (#1583) üzenetére


yako
tag

Helló!

Elősször is helyesbítenem kell!
Nem kényszerítettem és Pyrkát, hogy CPUt vegyen, én mindenképp vettem volna, ő meg kapott az alkalon, hogy a szép új monitorát a végletekig ki tudja szolgálni,így került át a dolog, bár hogy teljes legyen a kép hozzáteszem, én sem jártam rosszul.
Egyéb iránt, tegnap járt nálam az informatikusom - aki egyébként még mindig vezeti a mezőnyt a NYEV szerveren - és elvégezte a rendszer finomhangolását.
Ahogy mondta BIOS szerint 1.4 fesszel 3GHz.A VGA csak a teljesség miatt kapott egy kis pluszt, de tökéletesen elég lesz alapon is arra, hogy f*ngá lőjjetek hamarosan...

By Demons Be Driven

(#1603) kavicssli


kavicssli
addikt

Jó reggelt szép napot mindenkinek!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1604) ovecs válasza kavicssli (#1603) üzenetére


ovecs
senior tag

gutten táááááág!!

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#1605) athomi


athomi
veterán

ma megyek és tejelek neked ovecs :K

(#1606) gyerpi válasza PyroS (#1595) üzenetére


gyerpi
aktív tag

Sziasztok !
átolvastam és ez is valamilyen szinten engem igazol, hogy nem érdemes egy 9600 gt-re többet költeni 1 ezressel tehát kb 7800 Ft-al
igaz mondjuk hogy a cod4- jobban ment az nvidia-n úgy kb 20 fps-el

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#1607) athomi válasza ovecs (#1604) üzenetére


athomi
veterán

Ovecs, a számlaszámba nem kell vhova egy kötőjel? :F

gyerpi: Én mondtam, hogy 19.5-ért nagyon jó a HD3850-es. :) 1280-as felbontásig pedig tökéletes a 256Mb-os verzió is, sőt felette is csak ott már lesz egy kisebb lemaradása az 512Mb-os verzióval szemben. De ez messze nem akkora difi, mint az Nv-nál a 256-os és az 512-es közti különbség. Nv-nál egész egyszerűen ha kifut a memóriából a kártya, akkor elkezd szaggatni a játék akárhány fps-ed van. 320Mb-os 8800GTS tulajok mesélhetnének. :)

[ Szerkesztve ]

(#1608) kavicssli válasza athomi (#1607) üzenetére


kavicssli
addikt

Csak halkan súgon meg 2900Pro alapon 1440*900as felbontásba full fullon minden max ra húzva szaggatásmentes! Szerintem is elég a 3850!De lassan jön az új ATI széria ami még ennél is lentebb nymhatja az árakat! :U

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1609) gyerpi válasza athomi (#1600) üzenetére


gyerpi
aktív tag

amúgy igaz mert már a múltkor is élcelődött "vigyázz bann-olnak" vagy "már megyek mert még bannolnak" stb. sőt már bind-re is van neki valamilyen hasonló szöveg állítva
nem tudom ott voltál-e akkor
nem kéne piszkálódnia :(

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#1610) athomi válasza kavicssli (#1608) üzenetére


athomi
veterán

Ennél már nem lesz különösebben lejjebb. :)

(#1611) gyiku válasza athomi (#1605) üzenetére


gyiku
nagyúr

mesz mar? :U

hüllő

(#1612) athomi válasza gyerpi (#1609) üzenetére


athomi
veterán

Igen, Zeee kidobása óta mindig flamkeltő szövegeket írkál a közösbe, ezek jórészét nekem címezi. Tegnap visszaszólogattam neki, de ovecs szólt TS-en, hogy hagyjam abba. Viszont figyelmeztethette volna Mariann-t is, hogy ő se provokáljon.

Érdekes módon TS-re bejön és eljátsza a gvadalupei szent szüzet. :))

[ Szerkesztve ]

(#1613) PyroS válasza athomi (#1612) üzenetére


PyroS
senior tag

Jó ez a szent szűz duma :C :DD .

Yako: amúgy meg ott sírtál,hogy kell neked a 2180-as procim :DDD .A beállításért még nem is kértem pénzt :DDD .

[ Szerkesztve ]

(#1614) Balinov


Balinov
félisten

Sziasztok!

Gyiku,tegnap talalkoztunk Ferkoekkal,igen rendes,szimpatikus par! Koszi,hogy megismerhettuk oket!

Bye

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1615) gyiku válasza Balinov (#1614) üzenetére


gyiku
nagyúr

majdnem ugyanezt mondta o is :K

hüllő

(#1616) ovecs


ovecs
senior tag

Gyerekek, ez egy tiszta átbaszás... Furi volt, hogy az iroda melletti kis ajándékboltban volt a nagy khm "állásinterjú". Pénztáros :DD megnézte az önéletrajzomat, majd szummázta, hogy gut-gut, és közölte, hogy mehetek ajándékboltba napi 10 órában 500ft os órabérrel mosolyogni :W :W De mondom akkor mé az aeroflotba volt kitéve h eladót keresnek.. Ja hát izé khm.. különben is aeroflot bezár...

Úgy látom faszán dübörög a gazdaság :DD , ami munka van az csak szar rabszolgamunka, ,ami kreativitásat nem igényel, de még meg sem fizetik, mert Gyurcsánypapa odaadja a pénzünket a szegény hátrányos helyzetű orkoknak..Nem baj Bali, 2 év múlva közös hétvégi grillparty jaink lesznek, mert addigra Timi is lediplomázik :C Kis Indiában én bizony nem maradok :U

[ Szerkesztve ]

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#1617) gyiku válasza ovecs (#1616) üzenetére


gyiku
nagyúr

mar megint politizalsz :) az elmult 20 evben te hol eltel? ugyanez volt akkor is :K amugy igazad van, en sem tudom mi tart itthon :F

hüllő

(#1618) athomi válasza ovecs (#1616) üzenetére


athomi
veterán

Debrecenben nyitni fog a Foxconn-nak egy új gyárta. Nokia mobiltelefonok gyártását, összeszerelését végzi majd. Mondom átmenetileg jó lesz, állítólag elég jól fizet, lévén jó nevű gyár. Elmentem hogy jelentkezzek erre jönnek a feltételek: 3nap 12 óra nappal, 3 nap pihi, 3 nap 12 óra éjszaka, 400Ft-os órabér. Jót mosolyogtam és eljöttem. :)

ovecs: Segélyezéstől nem kell félni, csak idő kérdése és drasztikus változás lesz. A 7 év alatti gyerekek több mint 50%-a....
(nem mondom, mert én lennék a csúnya gonosz rasszista bácsi)

[ Szerkesztve ]

(#1619) ovecs válasza gyiku (#1617) üzenetére


ovecs
senior tag

Jah mindjárt kapom a moderátori oltást, hogy ez így nemjó... Nemtom kit bánt ha nem csak a cod ról beszélünk itt, más ugyse nagyon jön erre, csak a haverok :DDD

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#1620) ovecs válasza athomi (#1618) üzenetére


ovecs
senior tag

Diplomáshoz méltó munka :DD Mondom anyáméknak visszamegyek Írbe bolti eladónak ;]
Erre a sopánkodás... Jajj de fiam a diplomád, az nem a te szinted bla-bla... Úgy látszik itthon sincs más, Ferike annyira rendbe tette nekünk az országot :C 2 évet elbohóckodok itt, aztán kint fogom csinálni ugyanazt 3-4* annyiért :))

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#1621) kavicssli válasza athomi (#1618) üzenetére


kavicssli
addikt

..nekem pár munkatársam is átment ahhoz a céghez...Tiszta hülyék! :(
Amásik meg ,hogy úk megrendelésre gyártanak és ha nincs megrendelés mehetsz a levesbe! :(
Mellesleg hidd le sokan elmennek 400ft-os órabérérét dolgozni még ha 12 órázni kell,,, :U

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1622) kavicssli


kavicssli
addikt

Mellesleg Spanyolországba dolgozott valaki illetve vannak kint ismerősei? Odaszeretnék menni jövőre... :U
Most nyáron ha minden jól megy 3 hónap Svédo. megnézzük milyen...

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1623) yako válasza PyroS (#1613) üzenetére


yako
tag

Sírtam volna?
Nem rémlik...

Többiek: eddig sem volt jó dolgunk, de hogy ezután mi lesz, azt nem tudom.Eléldegélünk valahogy, csak ez - talán - szúrja a vezetés szemét, biztosan ezért lesz egyre rosszabb nekünk, mert még mindig újabb bőröket húznak le rólunk.

By Demons Be Driven

(#1624) athomi válasza kavicssli (#1621) üzenetére


athomi
veterán

Ha hiszed ha nem, épp a 8 osztályos parasztemberek és kisebbségiek voltak akik legelőször otthagyták a helyet a 400Ft-os órabér miatt. :))
Metro-ban napi 2-4 óra munkával sokkal jobban kerestem és nem is kellett megerőltetnem magam.

Azért az igazsághoz hozzátartozik, hogy a magyar köz is tehet a helyzetről. Sok minimálbéres család Karányonkor szép nagy plazmatévét vesz hitelre. :C
Az autóhiteleket meg sem említem, sokan egy kategóriával feljebb vásárolnak, mint amit megengedhetnek maguknak.

[ Szerkesztve ]

(#1625) kavicssli válasza athomi (#1624) üzenetére


kavicssli
addikt

Ez teljesen jogos! HA tudnád hány ismerősöm vásárol igy... Suzuki 10 éves hitelre az kell nekik... :D
Én csak akkor veszek hitelre valamit ha tényleg teljsen kamatmentes semmi kezelési költség semmi... és nem kerül 100.000 többe! fél év alatt gyorsba kifzetem de sajna alig van valami akció mostanába...mert hiába van THM 0% de a kezelési költség 10-20% :W Annó a sulinetes géppel nagyon jól jártam azt nem bántam meg!

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1626) yako válasza kavicssli (#1625) üzenetére


yako
tag

És hogy veszel lakást kamatmentesen hitelre?

By Demons Be Driven

(#1627) gyerpi


gyerpi
aktív tag

nem biztos, hogy jobban jártok Viktorral :U sőt biztos vagyok benne hogy nem :(

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#1628) kavicssli válasza yako (#1626) üzenetére


kavicssli
addikt

KP! :U Örököltem... de ez is röhej hogy 10%-át állambácsinak befizetni örökösödési adó :(((

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1629) gyiku válasza ovecs (#1619) üzenetére


gyiku
nagyúr

ha jon modi oltani, akkor az tuti kommunista :DDD

hüllő

(#1630) ovecs válasza kavicssli (#1628) üzenetére


ovecs
senior tag

Kell a khm " hátrányos helyzetzűek" ;] nek! Szomszédban 3 hónapja vettek suzukit, persze senki se dolgozott soha abból a családból, gyerekek dögivel, és 18 évesen már mind 1-2* apuka/anyuka ;] Kavics erre megy a pénzed, hogy ők Suzuki val tudjanak menni a tecskóba :W

Gyik: az amelyik a politikai topikot moderálja, már meg is fenyegetett... kinevettem, erre írta privátban, hogy mekkora szar fosalak vagyok, és ha én még 1* nevetek rajta akkor kikkk/bann

[ Szerkesztve ]

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#1631) gyiku válasza kavicssli (#1625) üzenetére


gyiku
nagyúr

haver vett 1.6 diesel SX4et hitelre, 0 kezdovel 10 evre. 4.4 misi lett a vege, mondom sok eszed van :DDD

hüllő

(#1632) yako válasza kavicssli (#1628) üzenetére


yako
tag

Szerencsés vagy mondhatnám...

By Demons Be Driven

(#1633) kerlac


kerlac
őstag

Egyetértek veletek teljes mértékben! Kitörölhetem a valagam a diplomámmal, ha nincs mellé legalább 3 nyelvtudásod, vagy kapcsolatod.

Mindig azon jár az agyam, hogy kimegyek a p****ba felszolgálni Ausztriába egy szállodába, messze sincs, dolgoztam is már ott, német is oké, Fletóék meg kapják be, max. pár xy család nem az én fizumból kapja a segélyt, meg ki sem rabolnak, le sem lájmolnak. Névtáblámon meg röhöghetnek, pedig igaz: dr. xy, felszolgáló, mit hozhatok kedves vendég? :W :W :W

(#1634) gyerpi válasza kavicssli (#1628) üzenetére


gyerpi
aktív tag

ilyen adó majd nem minden államban van

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#1635) gyiku válasza gyerpi (#1627) üzenetére


gyiku
nagyúr

viktor sem jobb. nekem jelenleg a fizetesem kb 45%at viszik el ilyen-olyan cimszoval. vmi okos most kitalalta, hogy 18%os szja-t kene, de ez is csak parasztvakitas. :(

hüllő

(#1636) athomi válasza ovecs (#1630) üzenetére


athomi
veterán

Priviben olcsad őket...ott mindent szabad.;]
Amúgy melyik modi volt?

[ Szerkesztve ]

(#1637) gyiku válasza ovecs (#1630) üzenetére


gyiku
nagyúr

az ilyen nem moderator.

hüllő

(#1638) kavicssli válasza gyerpi (#1634) üzenetére


kavicssli
addikt

De én mint tudatlan lefordultam pikk-pakk a székről mikor megtudtam! :W

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1639) gyerpi válasza gyiku (#1635) üzenetére


gyerpi
aktív tag

mondjuk tény, hogy nálunk mióta 1séges az adókulcs /19%/ és eleinte semmilyen adójóváírások /ha jól mondom mert szlovákul jobban tudom :U / nem volt engedélyezve /pl áfa vissza igénylés személyautókra/ szóval ahhoz képest, hogy 19% volt az adó sok szigorítás is volt nem is kevés
de mondjuk 98-tól szoptunk eleget drasztikus gázáremelés, villany az árak nagyon felmentek stb.
most már jobb a helyzet a kisvállalkozóknál /1 évig nem fizetsz adót meg hasonló kedvezmények/
de ne gondoljátok, hogy itt olyan jó igen Pozsonyban meg max. 100 km-re Pozsonytól utána meg nyomor és a sok ork,

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#1640) ovecs válasza athomi (#1636) üzenetére


ovecs
senior tag

Azt inkább nem írom be h ki volt, de ha benéztek a pholitika topikba tudni fogjátok
Beírtam a következő hírt a metro bol :
"Öt éven belül az összes magyarországi közintézményben lennie kell olyan munkatársnak, aki beszéli a beás és a romani nyelvet. A két cigány nyelv használatának kiterjesztéséről törvépnyjavaslatot nyújt be a kormány - mondta Gémesi Ferenc, a Miniszterelnöki Hivatal szakállamtitkára csütörtökön budapesten" Erre van pénz, mentőhelikopterre, meg fűtött hangárra nincs... Hánynom kell #26644

Erre volt egy érdekes válasza ;]

"Őszintén szólva legalább olyan fontos, de tán fontosabb és prioritásosabb, hogy egy teljes értékű magyar állampolgárral beszélni tudjanak, mint az, hogy legyen helikopter. Minek megmenteni a 2-300 km-re haldoklót, ha a szomszéd utcában lakó százakat, ezreket nem tudják, mert nem értik, mi baja?"

Hát a többit,meg le sem írom, h miket írt még, mert nem idegesítem magam....
Na mind1 párszor kinevettem a fiatalembert ;] , sőt szerinte gúnyolódtam is( ami meglehet, :DD ) erre kaptam is a szerlemes levelet

Ne válaszoljatok, h csak engem bannoljanak

[ Szerkesztve ]

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#1641) gyerpi válasza kavicssli (#1638) üzenetére


gyerpi
aktív tag

mondjuk az igaz, hogy nálunk eltörölték az ingatlanokra vonatkozót talán csak az illetékeket kell befizetni hagyatéki tárgyalás ház átíratási illeték stb. ami persze nem kevés

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#1642) kavicssli válasza yako (#1632) üzenetére


kavicssli
addikt

Tudom és sokat is hallom vissza....
Csak most ez a nagy gondom hogy nem szeretnék itt családott alapitani és letelepedni mert nem látok jövőt a gyermekeim számára! (ha lesznek) :( 23 vagyok előttem az élet mindenki csak buzdit hogy menjek mert könyebb most váltani mint 10 év múlva amikor család is lesz.

Visszatérve Lakáshitel! Nem is "lenne sok" Haver most vett lakást! Kapaszkodjatok
9..500.000 használt!
20évig havi 60.000ft :Y nem is ez a sok mert ennyit kitudnék fizetni én is havonta!Nekem most csak ennyi a számla amit havonta bekell fizetnem! :DDD :W hanem az a kurva rezsi!
Távhő van és decemberbe-januárba-februárba 35.000ft-ot számláznak ki neki :Y
és akkor ebbe még nincs se villany,se közös költség se semmi! másris 120.000-130.000 ft ba van a lakás és egy 52 nm kis "koszfészek" én családi házba nőttem fel viszont csajomék már bérház!Sose szoknák meg egy bérházat!
Athomi és ez a Derék utca... :U

Szia KERLAC

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1643) kerlac válasza ovecs (#1640) üzenetére


kerlac
őstag

ez totál felb***a az agyamat. egyetértek Veled Ovecs!!

(#1644) kavicssli válasza ovecs (#1640) üzenetére


kavicssli
addikt

bazz nagyon kemény! :Y

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1645) gyiku válasza ovecs (#1640) üzenetére


gyiku
nagyúr

ugyanez volt az eu elott, hogy ha majd csatlakozunk, akkor minden cegnel kell majd lennie 1 kornyezetmernoknek. mindenki tanult annak, hogy majd de jo lesz, aztan most mivan? semmi :)

hüllő

(#1646) gyiku válasza gyerpi (#1639) üzenetére


gyiku
nagyúr

azert 89 ota csak illet volna mar rendszertvaltani... nemetek megcsinaltak, 10 ev utan mar eltek, mint hal a vizben. nekunk 20 is keves volt :(

hüllő

(#1647) Balinov válasza ovecs (#1616) üzenetére


Balinov
félisten

YOUR`RE welcome..epp kertes hazba koltozunk hetvegen...2 orosz+1 ukran csalad..tok aranyosak,tisztak,a keco is par eves... :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1648) kerlac válasza kavicssli (#1644) üzenetére


kerlac
őstag

Szasz Kavics! Jelöltelek wiw-en, ha nem gond :U

Figyi, a Tesód 12 éves??? a képen nem annyinak tűnik... :U

(#1649) kavicssli válasza kerlac (#1648) üzenetére


kavicssli
addikt

Ő a középső tesóm akivel a képen vagyok :D ő 21 és rendőr! Majd a kicsiről is rakok fel képet!De azt hiszem az ismerőseim között van ő is!Köves Dávid néven

12-21-23 igy vagyunk hárman tesók! :DD

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1650) kerlac válasza kavicssli (#1649) üzenetére


kerlac
őstag

naazé, csodálkoztam, hogy milyen túlfejlett a kölök, akkor már értettem volna a zúzását! :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.