Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) athomi válasza gyerpi (#298) üzenetére


athomi
veterán

Nem lehet, hogy az msn címemre próbálod küldeni a mail-t? A nevem alatt van egy freemail-es cím, az a jó. :K

[ Szerkesztve ]

(#302) PyroS válasza athomi (#301) üzenetére


PyroS
senior tag

Mindjárt elküldöm neked is.

(#303) gyiku válasza gyerpi (#300) üzenetére


gyiku
nagyúr

nem tehetsz rola, de en a helyedben az asztalra csapnek a fonoknel, hogy mivan mar, 1 emilt sem lehet elkuldeni cod4rol munkaidoban? ezt meg is hogy kepzelik? :((

hüllő

(#304) gyiku válasza PyroS (#302) üzenetére


gyiku
nagyúr

megjott, koszi :R

hüllő

(#305) PyroS válasza gyiku (#304) üzenetére


PyroS
senior tag

Szivesen.Tessék memorizálni és begyakorolni :DDD .Rajta van,hogy melyik mapon hová dugtuk el neked a Barettedet :)) .

(#306) gyiku válasza PyroS (#305) üzenetére


gyiku
nagyúr

oke :D arra mar rajottem, hogy en vagyok a kek :K
gyerpi: szep munka! :U

hüllő

(#307) gyiku


gyiku
nagyúr

vacant vedo tok logikus :K
5os jatekost mashova tennem, de ez mar reszletkerdes

hüllő

(#308) PyroS válasza gyiku (#307) üzenetére


PyroS
senior tag

Szerintem az 5-ös az jó helyen van viszont a 4-est meg bekéne tenni a dobozok mögé.Ott védetebb helye van.De szerintem ez majd ki alakul.

(#309) gyerpi


gyerpi
aktív tag

szóval mindjárt itt a munka vége hazaviszem USB kulcson és átküldöm mindenkinek msn-en vagy x-firen kiválasztottam 6 mapot /backlot, vacant, crash, crossfiret, showdown, strike/ ezeken próbáltam valamit kigondolni, sztem ez egyenlőre bőven elég
persze sok minden felborul ha valakit lelőnek csak már idegesített, hogy mindenki ment amerre látott

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#310) gyiku válasza PyroS (#308) üzenetére


gyiku
nagyúr

es ha a 4es kimegy a folyosora? na majd este tsen mondom, nehogy kiszivarogjon a hadititok :D

hüllő

(#311) gyerpi válasza PyroS (#308) üzenetére


gyerpi
aktív tag

persze ez mind meg kell beszélni
le kell zárni a war szervert és be kell gyakorolni kinek hol a helye

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#312) athomi


athomi
veterán

Sztem választanunk kellene egy-két mapot ezek közül, ami a mapunk lesz és ezeket eléggé begyakorolni. A többivel ráérünk, sztem ez is elég lesz. Múlkor már Crossfire-en védeni is tudtunk, pedig az az ellen nem volt rossz, Backlot-on el is picsáztak minket rendesen.
Ja és a kezdőről dobált nade-ket tudni kellene elég pontosan dobni, úgy hogy oda essen ahova kell neki, ráadásul mindezt a megfelelő pillanatban.

(#313) PyroS válasza gyerpi (#311) üzenetére


PyroS
senior tag

Jaja ideje egy kicsit gyakorolnunk.Bár nem tudom mikor érek gép közelébe mert meló után mehetek Egerbe.De majd csak jövök valamikor.

Mapok:A Bog se lenne rossz,mert kicsi és ezt nem nagyon szokta választani senki.

[ Szerkesztve ]

(#314) BandiHUN válasza PyroS (#313) üzenetére


BandiHUN
veterán

ilyen cuccos kellene majd nekem is,valaki dobja már át msnen...a bog jól ment nekünk tudtommal,ráadásul pont az a jó hogy viszonylag nyitott,tényleg jól össze lehet dolgozni nem túlbonyolitva is.talán kezdésnek arra is jó,hogy megtanuljunk odafigyelni a másikra,akkor is ha ts-en nem informál minden lépéséről,mert nagyjából mindenki látszik,aki lemarad csipázni,vagy kimegy oldalra,nagyjából lehet tudni,merre lehet,mikor szorul esetleg segitségre...ráadásul gyors map is,nincs az,hogy szétbújkáltuk az agyunkat,meg kempeltünk hosszú ideig a semmiért,gyorsan le lehet zongorázni többféle variációt.mondjuk kell is több vari,mert az sem megoldás,ha betanulunk egy poziciót és útvonalat,mert bomlik a dolog,ha valakit kilőnek,vagy csak simán 1-2 kör alatt kitanulja az ellen.Andrishék is próbáltak ilyesmi stratégiatanulást tudtommal nem vált be...viszont szerintem többet kéne pubon,de egy csapatban játszani.eleve sokféle ember megfordul a szerón,sokféle stilussal,jobban ki lehetne alakitani egy stratégiavázat,ami többé-kevésbé megfelel minden csapat ellen:DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#315) athomi válasza BandiHUN (#314) üzenetére


athomi
veterán

Azért van a bal felső sarokban a térkép, hogy nyomon kövessük a társainkat. Még azt is jelzi merre néznek vagy hogy merre lőnek. Ezt összegyúrva a hangokkal elég sok információt kapunk, anélkül hogy valóban látnánk őket vizuálisan.
Közben nem árt az általunk látottakat is figyelni! :D

Nyilván fáradtabb aggyal nehezebb összegombócolni a másodperc tört része alatt a rentgeteg információt...

[ Szerkesztve ]

(#316) BandiHUN válasza athomi (#315) üzenetére


BandiHUN
veterán

örülök,hogy te ilyen pró vagy,hogy minden megy együtt,de én nem sok csapatmunkát vélek felfedezni a játékodban,fragvadászatot inkább...egyébként a csapatmunka általánosan nem jellemző sajnos,és a minimaptól is el lehet vonatkoztatni,mert akkor talán az ember nem csak a fejlövésre koncentrál,hanem arra is,ki van a közelében VIZUÁLISAN akár,mondjuk pl.az emeleten,stb.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#317) Makaveli


Makaveli
senior tag

Dejó volt most egy kicsit játszani! Köszi srácok!

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#318) PyroS


PyroS
senior tag

Jó reggelt mindenkinek.
Jó volt a tegnap esti 8v8-as war.Főleg ha nem léptek volna le idő előtt az ellenfelek :DDD .De így nem mi nyertük meg?Nem mintha számítana :DD,de azért játszottunk egy jót és megint szétröhögtem az agyam :C :D .

(#319) gyerpi válasza BandiHUN (#316) üzenetére


gyerpi
aktív tag

Jó reggelt mindenkinek!!!

mint tapasztalhattad tegnapelőtt strike-on a csapatmunka nem csak arról szól, hogy mindenáron rohanjunk plantolni hanem arról is hogy kell egymás seggét védeni
ha láthattad nem kószáltak mindenkinek meg volt a saját helye feladata és nem utolsó sorban nagyon tudtak lőni
tegnap is ez volt nálunk amíg mindenki csinálta dolgát addig jó volt, de mihelyt csak szaladgáltunk mint veszett egér már vesztettünk is 3 kört /volt olyan, hogy leplantolt a gyerek és lehozott 4vs1-et :O mi voltunk 4-en/
és szerintem /vagy nem csak sztem/ Hunor a legjobb köztünk és, hogy komandózik? hát sokat játszottam vele már ennek a komandózással sok wart nyertünk már
igaz egyedül nem sokra menne, de sok 1vs3 lehozott már a döntő pillanatban /mondjuk az ideális az 1vs5 5vs5-nél :DDD /

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#320) gyiku válasza BandiHUN (#316) üzenetére


gyiku
nagyúr

pont hogy hunor, aki mindig mondja merre van az ellen (kis vajtfulu :) ). kisterkep is sokat segit :K de te minek ulsz egy sarokban egesz war alatt? aztan meg csodalkozol, hogy nincs fragod? :F

hüllő

(#321) gyiku válasza PyroS (#318) üzenetére


gyiku
nagyúr

teljesen jo volt :R 5:5ig mindenkepp. utana plantolasnal meghaltunk, 1et se hoztunk el :( vedekezes mar alakul, tamadasra meg ra kell gyurni. kar, hogy leleptek, jo lehetett volna a 2. map is :U

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#322) PyroS válasza gyiku (#321) üzenetére


PyroS
senior tag

Jaja 5v5-ig azt hittem én is,hogy végre egy jó kis war lesz :DDD .De aztán elkezdtek lelépdeseni és jött a "2low" és ezzel abba is hagyták. :W

(#323) gyiku válasza PyroS (#322) üzenetére


gyiku
nagyúr

az nem 5v5, hanem 5-5 :K 2lo-nal neztem en is :(

hüllő

(#324) PyroS válasza gyiku (#323) üzenetére


PyroS
senior tag

Sorry :R félre gépeltem 5-5 nél.Legalább a map végét megvárhatták volna.

(#325) gyiku válasza PyroS (#324) üzenetére


gyiku
nagyúr

el mi? legalabb 13 cm van a v es a - kozt :DDD

hja. na majd ma. amugy nekem jobban bejonnek ezek a nagyletszamu (7v7, 8v8) warok, tobb eselyed van olni, es ha veletlenul kifingasz, akkor sincs kulonosebb problema, de ez inkabb csak az elejen igaz :) tobbet is rohogunk :D

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#326) PyroS válasza gyiku (#325) üzenetére


PyroS
senior tag

Tudod már a szemem se a régi nekem már egybe folyik az egész billyentyűzet,már csak kitapogatom a betűket :DDD .Nekem is bejött ez a nagy létszám,jó volt látni ahogy megindult a Nyugdíjas Horda :DD .Igaz TS-en volt egy kis hang kavalkád,ordított mindenki de jókat röhögtünk főleg a Team Killeknél :D .

(#327) gyiku válasza PyroS (#326) üzenetére


gyiku
nagyúr

oke, oreg szem, ertem en. megsugom halkan, zarojelben, hogy az a dudor az F,J, 5 billentyun nem veletlenul van :))

hüllő

(#328) PyroS válasza gyiku (#327) üzenetére


PyroS
senior tag

Öööö milyen dudor? :DDD Régen volt már amikor ilyenek tanultam :)) .Amúgy meg a laptopomon nincs az 5-ön dudor akkor most átb@sztak,vissza vigyem? :DDD :D

(#329) gyiku válasza PyroS (#328) üzenetére


gyiku
nagyúr

lol, az a numerikuson van :DDD

hüllő

(#330) gyiku


gyiku
nagyúr

bolondgomba balivan mivan :F tegnap sem volt sehol :F

hüllő

(#331) PyroS válasza gyiku (#329) üzenetére


PyroS
senior tag

Tudom azért írtam Teeee gyik:DDD .Nem tudom mi lett Balival :( .Elvan veszve vagy már készülődik külhonba.

(#332) gyiku válasza PyroS (#331) üzenetére


gyiku
nagyúr

csak nem vittek mar be az elfekvobe :F

hüllő

(#333) PyroS válasza gyiku (#332) üzenetére


PyroS
senior tag

Msn-en fennt van de elfoglalt.Lehet,hogy még dolgozik ezerrel.

(#334) gyiku válasza PyroS (#333) üzenetére


gyiku
nagyúr

ettol csak magahoz ter :D
talan hunor is idetalal erre :DDD

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#335) gyiku


gyiku
nagyúr


ez most a kedvenc. :) vajon boozt hanyszor kene hagynom leterdelni, ha 1 alkalom 1 eger, 2 meg egy cpu? :F

hüllő

(#336) PyroS válasza gyiku (#335) üzenetére


PyroS
senior tag

Szép autó :C :DDD .Bár nekem inkább Alfa Amore :DDD .Hát egy ilyenhez sokat kellene magad hagyni :DDD .

(#337) gyiku válasza PyroS (#336) üzenetére


gyiku
nagyúr

alfa se kutya, de azert ez meg is csak 300 paci alapon :)
napi 2ot bevallalok erte, siman :DDD

hüllő

(#338) ovecs


ovecs
senior tag

Megjött az ac pro 7, este majd beszerelm

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#339) booz válasza gyiku (#335) üzenetére


booz
senior tag

gyik hagyd abba nem térdelek le nem vagyok homokos világos mostmár kicsit sértő :((

(#340) PyroS válasza gyiku (#337) üzenetére


PyroS
senior tag

Hát ez Alfa a 159 GTA ami még nme jött ki de kb 420 pacis lesz 4.3L V8 :C .Az a kettő még kevés lesz :DD Gyikné-nak meg nem marad semmi :)) .

(#341) booz


booz
senior tag

amugymeg nálam csak ö a nyerő
:DDD
most akkor mindenki tegye fel a gépjármüvét ;)

[ Szerkesztve ]

(#342) ovecs


ovecs
senior tag

Nekem meg ienem van: :P

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#343) PyroS


PyroS
senior tag

Megint hozzuk a NYugdíjas formánkat :C.Offolgatunk szépen,de mi már csak ilyenek vagyunk :C .Este lesz WAR??
Ja íme az én autóm.

[ Szerkesztve ]

(#344) booz válasza PyroS (#343) üzenetére


booz
senior tag

ha lesz én benne vagyok :DDD

(#345) ovecs válasza PyroS (#343) üzenetére


ovecs
senior tag

Elvileg 8 kor a luigi ellen

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#346) PyroS válasza booz (#344) üzenetére


PyroS
senior tag

Okés.Jó lenne megint egy NAGY létszámú csata.Bár lehetne egy ilyet szervezni simán pubon is.Összeverődni és nyomni a 20-as szerón.

(#347) gyiku válasza booz (#339) üzenetére


gyiku
nagyúr

akkor boccs. aszittem akinek nem inge... :DDD mind1, sorry :K

hüllő

(#348) gyiku válasza booz (#341) üzenetére


gyiku
nagyúr

hüllő

(#349) gyiku válasza ovecs (#345) üzenetére


gyiku
nagyúr

ok asszem 4v4-et akarnak :U

hüllő

(#350) booz válasza ovecs (#345) üzenetére


booz
senior tag

legyen 8:40 addigra érek haza :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.