Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-21 21:56:38

LOGOUT.hu

OFF topik itt: [link]
Aktuális ajánlatok topikja: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5151) maross válasza GabeE3e (#5147) üzenetére


maross
veterán

ez jo, mennyi lehet eddig vajon Mo-n tenylegesen gepben a boldog tulajnal? vagy 50db? Nvidia nem szamitott ekkora erdeklodesre, pedig tobb mint elegendo volt a keszlet :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#5153) GAbre


GAbre
veterán

Végre megmozdult előrendelésem.
3226-ból,én lettem a 3055. :D (2968 volt eddig).De jó,hogy 5 nappal,start után rendeltem :)
Idén még lesz ebből valami? :)

Avatar

(#5154) kevike576


kevike576
senior tag

Redditen valaki felrakott nemrég egy poll-t , 2-3 óra múlva leszedték a mod-ok
de ~800an azért nyilatkoztak:
[link]

121 15.3% I managed to pick up a 3080
584 73.8% I am still without a 3080
86 10.9% I don’t want a 3080

(#5155) Devid_81 válasza Mumee (#5145) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Teljesen megerte kiadni ezt a 8nm-es kandallot, mar most jon a 7nm-es megvalto, mikozben az emberek ezekert is egymast tapossak meg akkor is ha fel milla.
Gratulalok nVidiaeknak :W

...

(#5156) GabeE3e válasza AsakuraDave (#5152) üzenetére


GabeE3e
tag

Ebayen , már olcsóbban árulják néhányan, mint nálunk az nvidia partner webáruházak, ezt azért elég szomorúnak tartom...

[ Szerkesztve ]

(#5157) KillerKollar


KillerKollar
senior tag

Nekem is megérkezett a PlayIT store-tól a TUF 360ért :))

(#5158) Drenadar válasza GAbre (#5153) üzenetére


Drenadar
veterán

gondolom csak pár bolt jelzi így a sorban állást...

(#5159) SeRoKrigid válasza KillerKollar (#5157) üzenetére


SeRoKrigid
csendes tag

10 perce dobtak fel TUF-ot a playit store-ba, szintén 360-ért... Leütöttem, és azóta megint üres a polc... ahogy látom egyesével vagy kettesével érkezik hozzájuk... viszont ezekszerint készletre. Érdemes frissítgeni az oldalt, mert ahogy látom kicsi a készlet, viszont az van is a visszajelzésekből következtetve!

(#5160) Malibutomi válasza Drenadar (#5150) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Lathattak.

De nincs chip, nincs ram akkor nincs kartya sem.

Nvidanak sikerult az utobbi evek legnagyobb hype-jat generalni hogy aztan a legelszabottabb launchoit csinaljak belole csak mert rohantak hogy beelozzek a konzolokat meg AMD-t

(#5161) Mumee


Mumee
őstag

Közben az AMD 5700 gyártása is leállt. [link]

(#5162) ladyka válasza Devid_81 (#5155) üzenetére


ladyka
csendes tag

Az emberi butaság nem a gyártó hibája... . Mindenki maga dönti el mi kell és mennyiért.

(#5163) Shkiz0 válasza Mumee (#5161) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Közben a polaris meg mindig kapható :U :C

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#5164) Pug válasza ladyka (#5162) üzenetére


Pug
veterán

Az ha felepitesz egy hype train-t ugy, hogy a beharangozott MSRP kozeleben nincsenek a valos arak mert kb zero stock-ot sikerult belapatolnod az eroltetetten korai launch-hoz, az biza erosen a te sarad....

(#5165) Phoenixres válasza KillerKollar (#5157) üzenetére


Phoenixres
junior tag

Nekem hétfőn érkezik a gaming pro oc 3080 hozzá a rig jövő hét elején. :D

Corsair 850W TX850M Cooler Master MasterCase Asus TUF GAMING B550-PLUS H500 Kingston 2x16GB DDR4 3200MHz HyperX Predator AMD Ryzen 7 3700X Be quiet! Dark Rock Pro 4 Kingston A2000 1000GB Adata SX6000PNP 512 GB WD EZEX 1 TB Acer Nitro XV272UPbmiiprzx Gaming RTX 3080 GamingPro

(#5166) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Érkeznek 10.12-vel CHS-be kártyák, de baromi fos áron.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#5167) Zsombors97


Zsombors97
tag

Most telefonáltak a Playitstoretól, hogy mehetek átvenni a szerda délben rendelt TUF OC 3080-at :DD

(#5168) elite.cs11 válasza Pug (#5164) üzenetére


elite.cs11
senior tag

Az MSRP csak az USA-ra vonatkozik, továbbá az FE kártyákra, és ezt tartotta is az nvidia.

(#5169) Malibutomi válasza elite.cs11 (#5168) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nagyon ugy fest az a teoria ami mar launch elott jott igaz, hogy az FE alacsony ara csak beetetes volt szandekosan nagyon kicsi keszlettel.

(#5170) sheep válasza Zsombors97 (#5167) üzenetére


sheep
addikt

Faxa, akkor remélem hamarosan engem is hívnak, én is akkor rendeltem.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#5171) ladyka válasza Pug (#5164) üzenetére


ladyka
csendes tag

Hat a 2080ti nal is hype volt. Itt is csak annyi, illetve a vonzóbb ár. Egyébként az, hogy akkora a kereslet amivel nem számoltak és emiatt a boltok feltolják az árakat a nép meg így is viszi mint a cukrot en meg mindig az emberi butasagnak tudom be a dolgot. Senki, meg aki munkára használja se sincs kiteve annak, hogy megjelenés után 1 nappal vagy akár 2 héttel neki mindenképp kellene szerintem. Akinél egy- két hónap nem fér bele annal fejben van a bibi.

(#5172) maross válasza Malibutomi (#5169) üzenetére


maross
veterán

annyira nem lehetett zsenialis a terv, ha emiatt csalodott a tomeg, kartyaja nincs, és még mindig megveheti az amd/xbox/ps triobol amit szeretne..

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#5173) kevike576


kevike576
senior tag

Durva hogy mindenhol pezsgés van, de aqua az ország boltja és alza össze van esve mint a krémes..

(#5174) Andor22 válasza kevike576 (#5173) üzenetére


Andor22
aktív tag

nem baj van helyette oázis 480 ert giga :)

(#5175) Laja333 válasza GAbre (#5153) üzenetére


Laja333
őstag

Ez milyen várólista?

(#5176) arabus válasza maross (#5172) üzenetére


arabus
addikt

ezeket már nem érdemes amugysem megvenni
mert jön az új Ampere gpu.

Xeon Platinum 8490H,8468H,Ryzen 7500F,Gigabyte B650M K,Xeon Phi,i9 7960X,i9 7920X,Xeon w2135,Gskill royal 4400,Gskill Trident Z,Pico 4,Red Devil 7900XTX,Asrock W790 WS,Fury Pro RDIMM 6000,Z590,Intel Cryo,Intel 11900F,Ryzen 5600,Radeon 7600,Radeon 6800...

(#5177) -=RelakS=- válasza arabus (#5176) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Valaki írta, hogy nem vár a 20GB-os verzióra, mert sokára fog jönni, stb. Hát az új GPU az még sokább fog jönni.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#5178) Danex válasza arabus (#5176) üzenetére


Danex
addikt

Lehet kiadják a 3080 20GB-os verzióhoz, aminek mondjuk lesz 1000$ az msrp-je.

(#5179) elite.cs11 válasza Malibutomi (#5169) üzenetére


elite.cs11
senior tag

Tehát az volt a mester terv, hogy kevés a készlet, ezért kevesen tudják megvenni, ezért mindenkinek kilesz a faxa az nvidiával? Az összeesküvéselméletek azért jobbak szoktak lenni ennél :DDD

(#5180) Shkiz0 válasza arabus (#5176) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Jövőre...

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#5181) carrast69


carrast69
kezdő

emlékszem amikor a 2070 et vettem nem volt ilyen gond, megvártam a teszteket, aztán max 1 hétre rá rendeltem s pár nap alatt a kezemben volt... erre most....

[ Szerkesztve ]

(#5182) sberci


sberci
tag

hmm, 17-en delutan rendeltem oc.uk oldalarol kartyat, pont olyat ami (amikor eppen nem volt osszeomolva a rendszer) ki tudott jelezni es azt is irta van raktaron. szoval a marka masodlagos volt, de msi/ventus lett. Elotte mast valasztottam, de hat osszeomlott a rendszer es kezdodott elorol a kuzdelem
Par perce jott a level :( Szoval elottem meg lesz 500 boldog tulajdonos, csak ennel az egy markanal/tipusnal.
You are currently in queue position 494. Please keep checking your emails, we will send an update after each shipment with your new position.

Mondjuk lehet irok nekik, ha valmibol dogivel allna a raktarban, akkor nem ragaszkodom a markahoz, de mire feldolgoznak, ertelmeznek, addigra az is kifogyna es kezdodne elorol :)

[ Szerkesztve ]

(#5183) Cthulhu Dawn válasza carrast69 (#5181) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

2070 vs 3080 interest over time...

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#5184) Pug válasza Cthulhu Dawn (#5183) üzenetére


Pug
veterán

Csak azt is vedd figyelembe, hogy a 3080-ra iranyulo "interest" az akkumulalodik, hiszen a halmozodo nem kielegitett igenyu vasarlo addig keres, amig nem lesz kartyaja (ha az altalad prezentalt grafikon a netes kereseseken alapszik, es nem aktualis rendeles szamon, van egy sejtesem, hogy nem utobbin :B )

[ Szerkesztve ]

(#5185) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Random cseh csatorna 30k feliratkozoval 3080 strix bemutato

Youtube accountomnak van 80 feliratkozoja 10 evvel ezelottrol, mindjart felcimkezem tech channelnek, lehet ugy elobb kapok kartyat :U .

(#5184) Pug Akkor felezd meg a 3080 abrajat, a lenyeg ugyanaz marad.

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#5186) Zsombors97


Zsombors97
tag

Úgy érzem magam, mint kisgyerekként a karácsonyfa alatt az ajándékokat bontogatva :DD

[ Szerkesztve ]

(#5187) Pug válasza Cthulhu Dawn (#5185) üzenetére


Pug
veterán

(#5184) Pug Akkor felezd meg a 3080 abrajat, a lenyeg ugyanaz marad.

Nem, ez nem egeszen igy mukodik :DDD :N

(#5188) Raki


Raki
aktív tag

Legutóbbi videójában Jayz mond számomra egy érdekes dolgot:
[link]
AIB partnerek szept. 1-je előtt semmit sem tudtak a kártya spec-ről. Aznap tudták meg és utána kezdték gyártani őket, majd küldték ki a reviewereknek.
Ez számomra azt jelenti, hogy tömeggyártásban a kártyák kb 2 hete lehetnek, lehet ez csak nekem újdonság, de én azt hittem, hogy már legalább nyár vége óta gyártják őket (mondjuk ez megmagyarázná, hogy leak sem volt gyak. szept. előtt).
Ha ez így van akkor bizakodó vagyok, és tényleg nem kell itt stock-ra várni jövő évig, mert az nekem elfogadhatatlan opció...

Intel® Core™ i9-10900K @ 5,0 GHz | Asus ROG Strix GeForce RTX™ 3080 Gaming OC 10GB | MSI MPG Z490 GAMING CARBON WIFI | 32 GB G.Skill Trident Z RGB @ 3600 MHz | Seasonic Focus GX 850W | NZXT H710 | NZXT Kraken X73 | MSI Optix MAG322CQRV @ 144 Hz | WD Black SN750 M.2 SSD @ 1TB + HDD

(#5189) GAbre válasza GAbre (#5153) üzenetére


GAbre
veterán

Közben válaszolt oldal,mert tegnap rájuk kérdeztem,és a kalkulátort leszámítva én vagyok a 1483.
Valaki tudja a helyzetét,vagy oc megrendelését,kiküldték már?

BITBOYS:
Kellene adniuk.


De se az nvidia,se az aus nem foglalkozik vele.A bolt jóindulatán múlik,hogy valóban ad-e.
Illetve,ha megrendelésben papíron fel van-e tüntetve,mert ha igen,akkor jogilag kell adniuk.

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#5190) Zsombors97


Zsombors97
tag

Aki már megkapta a playitstore-os rendelését az kapott hozzá Watch dogs legion és geforce now kódot ? Direkt rákérdeztem az üzletben, azt mondták, hogy benne kell legyen a dobozban, a nagy kartondobozban csak a kártya volt, és magának a kártyának a dobozában sem találtam semmilyen kódot, csak a szokásos köszönjük hogy asus terméket vettél dolgokat + user manual.

(#5191) BITBOYS válasza Zsombors97 (#5190) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ezeket mindig külön kapják, és adniuk kell a kártya mellé.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#5192) Cassio1987 válasza Zsombors97 (#5190) üzenetére


Cassio1987
tag

Én se kaptam foramaxtól, azt mondták ők se kaptak különben adtak volna.

(#5193) Zsombors97


Zsombors97
tag

Írtam egy emailt a playitstore-nak a központi email címére. Ezt a választ kaptam :
"Kedves Zsombor!

A kártyához kapható játékok egy bizonyos oldalon leadott rendeléshez vonatkoznak exkluzív ajánlatnak, nálunk nem volt ilyen ajánlattétel, mi ezt a weboldalon sem hirdettük meg. Kérjük, az adott üzlettel vedd fel a kapcsolatot ez esetben, mi sajnos a központban nem tudunk ajándék kódokról az adott termék esetében."

:(

(#5194) Pug válasza Zsombors97 (#5193) üzenetére


Pug
veterán

Elvileg a bundle officialy csak az adott orszag hibatalos nV viszonteladokon keresztul biztositott, ami az nV oldala szerint hazankban az alabbi ket bolt:

(#5195) GAbre válasza Zsombors97 (#5193) üzenetére


GAbre
veterán

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/30-series-watch-dogs-legion-bundle/
Én azért "beszóltam",úgyse olvassa el szinte senki,de azért leírtam,hogy még az előrendelőktől is megvonták ezt.
Meg elég köcsögség,hogy egész idáig nem tudok róla,hogy lett volna gond.Mindíg voltak kuponok.És szó szerint 1-2 hét,de inkább 1-2 nap alatt elfogytak?
Komolyan mire készült nvidia.Azt mondom olyan jól főzök,hogy mindenki megnyalja 10 úját,aztán csinálok 3 tányér kaját,aztán meg heti 1et?És még ráadásul a hozzá ígért "süti" is elfogyott?
Ha valaki nyomna 1 petició linket vagy vmi ilyen kupon ügyben,én is csatlakoznék.
Mert az NEM LÉTEZIK,hogy elfogytak a kuponok!

Avatar

(#5196) Zsombors97 válasza Pug (#5194) üzenetére


Zsombors97
tag

Szomorú, de igaznak tűnik. :D Na mindegy, több is veszett már budánál :D A watch dogs legiont sajnálom, de majd max letöltöm később :D

(#5197) Cassio1987 válasza Zsombors97 (#5193) üzenetére


Cassio1987
tag

Kb ugyanezt a választ kaptam.

#5194 ez annyiban fura, hogy ha az usa nvidia oldalt nézed akkor több boltot mutat hivatalosnak, többek közt a foramaxot is.

(#5198) AsakuraDave válasza GAbre (#5195) üzenetére


AsakuraDave
őstag

To be eligible for Watch Dogs: Legion and the GeForce NOW membership, purchase a participating GeForce RTX 3090, 3080, or 3070 graphics card, or GeForce RTX 30 Series PC at specific retailers and etailers before October 29th. For a full list, and links to participating products and partners, head on over to our GeForce RTX 30 Series Bundle homepage. :(

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#5199) Zsombors97


Zsombors97
tag

Én a PlayItStore-tól rendeltem, ők nem tartoznak az NVIDIA partnerek közé, ők ugye "csak" ASUS partnerek, így ezek szerint akkor a náluk vásárolt kártyákhoz nem jár a bundle. DE annyi baj legyen.. :)

(#5200) devast válasza sberci (#5182) üzenetére


devast
addikt

Nekem sem sokkal jobb a helyzet, de azért annyira nem aggódom:
You are currently in queue position 596.
Inkább várok, minthogy 360-ért vegyek meg egy olyan kártyát ami fél év múlva már csak 260-at fog érni újonnan is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.