Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-21 21:56:38

LOGOUT.hu

OFF topik itt: [link]
Aktuális ajánlatok topikja: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2601) -=RelakS=- válasza Devid_81 (#2600) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Szerintem meg ne felejtsük el a 8K-t. Legfeljebb nem a legfrissebb játékok fognak virítani benne, hanem kb 6+ éves címek. Azok már eleve jól néznek ki, egy kis extra felbontás, TAA miatti homály elvesztése, mégis élsimított kép azért jól jöhet nekik.
Mondjuk erre meg a 3080 is elég :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#2602) keIdor válasza -=RelakS=- (#2601) üzenetére


keIdor
titán

A 8K legnagyobb baja egyelőre az ilyen kijelzők ára.
Az RTX-3090 kifejezetten olcsónak tűnik mellette.
Van 4000€-ért Dell monitor: [link]
Illetve itt a 27.000€ LG OLED TV: [link]
Meg van kétszer ennyiért valami Samsung QLED is.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2603) Devid_81 válasza -=RelakS=- (#2601) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Pontosan eleg a 3080 :K
A 3090 az a kategoria amit "meg se kell latni" hogy letezik.
Ezzel az extra 10%-al atlagban, de 2x-es aron, nyugodtan megtarthatjak maguknak az osszeset.
Jo mondta Steve is a videoban (GamersNexus) ez nem gamer kartya, de legfokeppen nem 8K-ra alkalmas kartya, nagyon messze vagyunk meg attol, es ez is csak resze volt az nVidias baromsagnak, illetve marketingnek. :K

[ Szerkesztve ]

...

(#2604) tetris


tetris
tag

Azt tudja valaki, hogy nálunk kik dobják meg így az árakat, nagyker vagy kisker?

Fölösleges körök elkerülése végett: Igen, ami hirdetésem aktív, az még megvan. Posta csak vevő költségére és felelősségére.

(#2605) gabor0928 válasza -=RelakS=- (#2601) üzenetére


gabor0928
tag

A 3090 egyetlen előnye hogy van van rajta NVLINK, így akkor mindössze 1,5 misiből meg is van egy olyan konfig ami jól viszi a 8K-t :)

(#2606) Laraxior válasza tetris (#2604) üzenetére


Laraxior
titán

Pont ilyen sorrendben.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2607) Devid_81 válasza gabor0928 (#2605) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Mindez igaz is 2021 Januar 1-ig, amikor is hivatalosan megszunik az SLI tamogatas driverbol :K

[ Szerkesztve ]

...

(#2608) -=RelakS=- válasza keIdor (#2602) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

4K monitoron DSR-el azért már jelent valamit. Több értelmét látom, mint a fullHD-n 4K DSR-nek.
8K monitor még a jövő zenéje.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#2609) -=RelakS=- válasza gabor0928 (#2605) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

AMD nem támogat több kártyás módot simán PCIe-n keresztül? Vagy az már a régmúlt? :DDD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#2610) kevike576


kevike576
senior tag

Egy sorban 7x3=21 db tuf, 4 sor = 84 db és még kb.10 db odab*va a legtetejére :D

Ennyi 3080 sztem október végére se lesz magyarország területén XD

https://www.reddit.com/r/nvidia/comments/iydpvj/komplett_nodkse_have_gotten_a_shipment_of_asus/

(#2611) SkyTrancer válasza Devid_81 (#2603) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

Nvidianak muszáj volt kiírni a 8k-t miután a konzolok esetében is hangsúlyozva volt
Lehet mondani, hogy baromság valóban, de azért inkább marketing, ebben az esetben

(#2612) gabor0928 válasza Devid_81 (#2607) üzenetére


gabor0928
tag

[link]

Innen nekem az jön le hogy az SLI mint régi technológia megszűnik, de a több GPU használata megmarad csak átalakul.

[ Szerkesztve ]

(#2613) szasanyi válasza kevike576 (#2610) üzenetére


szasanyi
félisten

400k körüli áron nem mind1? De komolyan.... :U

(#2614) SkyTrancer válasza kevike576 (#2610) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

Ezt kapta Európa 2020-ra
Következő raklap várható szállítás 2021 január.... :DDD :DDD :DDD

(#2615) gbors válasza -=RelakS=- (#2608) üzenetére


gbors
nagyúr

Igen, 4K monitoron DSR-rel azt jelenti, hogy 30-35 FPS-ed lesz. Az elképesztő népszerűségű (khmmm) Strange Brigade-ben 50.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#2616) -=RelakS=- válasza gbors (#2615) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Mi van, ha azt mondom, hogy lesz az 60+ is?
Csak, mint ahogy korábban is írtam, régebbi címekben. (6+ év)

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#2617) sittes79


sittes79
addikt

Ezzel pert nyernek amúgy és ez amazon

(#2618) gbors válasza -=RelakS=- (#2616) üzenetére


gbors
nagyúr

Hát, ha annyira régi játékokról van szó, amik 4K-ban is 150 FPS felett hasítanak, akkor talán. Feltéve, hogy fel vannak készítve a 8K megjelenítésére, ami ismét csak kétesélyes.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#2619) -=RelakS=- válasza gbors (#2618) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Half-Life 2-t meg Serious Sam classic-ot simán meghajtottam 16K-n (kis registry buhera). A játszhatóságot hagyjuk :D
A lényeg, hogy szerintem csak nagyon régi, ezredforduló körüli és előtti játékoknak kellene problélmázni rajta (pl Blood2 1000 soros képméret felett kiakad XD). Az, hogy 32bites egy program, ebbe nem tudom, hogy mennyire kavar be.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#2620) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Hatalmas pacsi az Aqua-nak!
Boltba a TUF-omhoz nem adtak ki RTX Bundle+Geforce NOW "ajándékot" de írtam a főninek és küldte is a 2 kódot :R :R :R Azért mégis csak egy 18k HUF értékű játék, a geforce now 1évre nem tudom mennyi :F

[ Szerkesztve ]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#2621) GabeE3e válasza AsakuraDave (#2620) üzenetére


GabeE3e
tag

Ezt nem az Aqua adja, hanem az Nvidia, valóban szép tőlük, hogy 350 ezerért odaadják a kódokat is:D

(#2622) AsakuraDave válasza GabeE3e (#2621) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Nekem 310k volt és ugye a rendelésnél nem írta hozzá hogy +RTX Bundle de ugyan az a link,termékkód meg mindennel felkerült már nem elérhetőként, de már oda írták utána +RTX Bundle... Nekem így ennyi volt a címe:

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#2623) Tuskone válasza AsakuraDave (#2622) üzenetére


Tuskone
lelkes újonc

Még mindig nem számít, mert NVIDIA adja őket. Nem kisker/nagykertől függő, hogy adnak-e vagy nem. A főgond inkább, hogy nem adták oda kezdésnek.

torma1981: Az egy dolog, de akkor se jár hála hogy megkapod ami jár neked :D Pizzán se köszönöd meg a feltétet, se hamburgerbe a húst.

[ Szerkesztve ]

(#2624) torma1981 válasza Tuskone (#2623) üzenetére


torma1981
veterán

Nekem volt már így. Kell írni nekik, és küldik ennyi. :D

(#2625) - = Zk = - válasza sittes79 (#2569) üzenetére


- = Zk = -
félisten

volt elérhető a scan.től? mikor?.... akármikor megyek fel, csak preordered van

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2626) AsakuraDave válasza Tuskone (#2623) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Értem, de nem volt benne a hirdetésükbe így valamilyen szinten jogos. Mert nem a dobozába van hanem külön kis kártyán kapod mellé. Persze a kiscsávó lökte a dumát, hogy az csak azokkal jön aminek a hirdetésükbe is irva van és azok drágábbak is amugy. De mindegy, szó nélkül küldte azonnal a kódot az emailem után.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#2627) Laraxior


Laraxior
titán

Kicsit mozoghatnának a fiúk... 12 óra alatt nem sikerült egy dobozba beletenni :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#2628) X Factor válasza gabor0928 (#2605) üzenetére


X Factor
addikt

Az NVLINK leginkább melóhoz kellhet, mert Így lehet 48g VRAM-od végre, elég olcsón, amÍg az nv ezt is szét nem barmolja, mint ahogy azt tette, amint a redshiftesek és az octane megirta az implementációját.

Make things work

(#2629) Tuskone válasza Laraxior (#2627) üzenetére


Tuskone
lelkes újonc

Én indexel voltam így tavaly, tölem 5km-re leparkolt egy raktárba, és felhívtam őket, hogy nem mehetnék-e el érte, de azt mondták nem adhatnak ki semmit személyesen, majd hozzák hétfőn (péntek volt) :W

(#2630) Puzzony válasza Laraxior (#2627) üzenetére


Puzzony
kezdő

ez pont olyan mint tegnap az Aquás, hogy reggel 9-től este 7-ig úton volt a cucc, aztán ma kiderült reggel hogy csak reggel kapták meg valójában.

(#2631) MomoSinX válasza AsakuraDave (#2622) üzenetére


MomoSinX
aktív tag

Szép fogás! Ennél jobb árat még nem láttam itthon.

(#2632) Mumee


Mumee
őstag

(#2633) boogie84 válasza MomoSinX (#2631) üzenetére


boogie84
veterán

Szvsz nem is lesz.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#2634) arn válasza Mumee (#2632) üzenetére


arn
félisten

Pirosban jobb [link]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#2635) paltom


paltom
tag

Computerimperium azzal hirdeti magàt hogy csak nekik van raktàron 3080-as itthon. Én néztem a weboldalunkat de lehet én vagyok vak nem talàltam.

Ryzen 5 3600, RTX 3070

(#2636) warcat válasza paltom (#2635) üzenetére


warcat
veterán

Volt korábban, 400k-ért vesztegetik, de lehet felment 500-ra azóta.

EA: It's in the crate!

(#2637) Tuskone válasza paltom (#2635) üzenetére


Tuskone
lelkes újonc

399ezerért volt asus tuf ocjuk délután. Telefonon lehet elérni őket, azt mondták következő szállítmány már weblapjukon is ott lesz, de nem tudják mikor lesz az.

(#2638) MomoSinX válasza paltom (#2635) üzenetére


MomoSinX
aktív tag

Én egy keresőt sem látok az oldalukon..de a híreiket büszkén közlik hogy facebookon elérhetőek. :D

(#2639) sittes79 válasza - = Zk = - (#2625) üzenetére


sittes79
addikt

Nem csak be botoltam őket ha lesz akkor jelez a bot, de ez ilyen csóró bot meg nem veszi csak jelez.

(#2640) Rison77 válasza paltom (#2635) üzenetére


Rison77
senior tag

Hátőő, ééértem. I9, 2060 prémium pc. Jó reklámszöveg, aki azt állítja itt a topikban, hogy már birtokában van 3080 az nyilvánvalóan hazudik.... ;] Azt hiszem a vásárlóbázisuk meg is érdemlik őket :DDD

(#2641) - = Zk = - válasza Rison77 (#2640) üzenetére


- = Zk = -
félisten

gyaaaa.. mekkora marketing duma :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2642) tetris


tetris
tag

Nem tudja valaki a CHS mennyire árazza a 3080-akat?

Fölösleges körök elkerülése végett: Igen, ami hirdetésem aktív, az még megvan. Posta csak vevő költségére és felelősségére.

(#2643) Shkiz0 válasza tetris (#2642) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

312-348K között vannak nettó típustól függően. (hozzáteszem tegnap 275 volt a legolcsóbb, szóval azért laza 40k rákerült a legolcsóbb TUF-ra is :D )

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#2644) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

3090 STRIX review
Kicsit erdekes, hogy a 3090 strix elobb jutott el valami mediahoz, mint a 3080 :N ...

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#2645) Crus válasza tetris (#2642) üzenetére


Crus
őstag

ASUS Videokártya PCI-Ex16x nVIDIA RTX 3080 10GB DDR6X OC
ROG-STRIX-RTX3080-O10G-GAMING
442.595 Ft bruttó

Indoklás:

"Sajnos az elszállt EUR/HUF árfolyam nem segít a mi helyzetünkön sem, így ma is kénytelenek voltunk emiatt emelésre kényszerülni. Erről nem tehetünk, és azt sem tudjuk garantálni, hogy a termék tényleges beérkezéséig nem fog változni a keresztárfolyam."

Ugye mind tudjuk, hogy ami itt nettó, az a hazugság?

[ Szerkesztve ]

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#2646) Puzzony


Puzzony
kezdő

Azért a mondatért már lehetne fogyasztóvédelmi pert indítani az imperium ellen, konkrétan bizonyítva hazudtak egy vevőnek.

(#2647) kevike576 válasza Shkiz0 (#2643) üzenetére


kevike576
senior tag

az kösz....van pénz lóvéra....eddig a bemákolt aqua-sok jártak a legjobban, de ha megjön az FE a sorstársainknak, akkor 699 euroval az élre kerülnek (+szállítási költség ha magyarba küldi nekik vki) :D

(#2648) maross válasza Crus (#2645) üzenetére


maross
veterán

azert megkerdeznem toluk, hogy ha esetleg nem 3%-ot ment volna fel az euro, hanem hatot, akkor most mar 600k lenne? :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2649) Rison77 válasza Crus (#2645) üzenetére


Rison77
senior tag

:Y :Y Annyira elszállt ma az EUR árfolyam, hogy én is logikus döntésnek tartom az áremelést. Végül is erősebb mint egy 2080TI ,szóval 500-ig simán elmehetünk árban. ;]

(#2650) sittes79 válasza Crus (#2645) üzenetére


sittes79
addikt

Most tényleg minden fasz ezen akar meg gazdagodni? :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.