Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-21 21:56:38

LOGOUT.hu

OFF topik itt: [link]
Aktuális ajánlatok topikja: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23501) Lacielvtárs válasza ribizly (#23498) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

hát az egész hátsó borítás beborítottam ilyen bordákkal. [link]
egy rész nem is ragadt oda a fém hátlapra, ezért leszedtem a ragasztót róla és hőátadó pasztával helyeztem fel a vga-ra.
arról sajnos nincsen fotóm.
egy ilyen vga-ról van szó [link]
a kolléga akitől vásároltam, több módszert is próbált, az egyikről anno küldött fotót, és ez neki egy két fok minusz hozott csupán.
egy artic 3 ventis vga hűtés is rakott rá próbaként, ha jól tudom, de erről majd ő tudna szerintem beszámolni :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#23502) GAbre


GAbre
veterán

Gondoltam megnézem riserrel valóban ér-e valamit, forgatás.
Eredmény: Fagyások, nem is volt ventilátor vezérlés superposition is 20 fps-en korlátozott mhz-el ment.
Lehet fos a riser kábel?

Avatar

(#23503) Lacielvtárs válasza GAbre (#23502) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

hát még az is lehet, bár úgy tudom vannak lapok és riser kábel kombinációk melyek érzékenyek a nem "direkt" kapcsolatra...
én anno azt olvastam hogy ilyen jelenség elő fordulhat, ezért el is engedtem ezt mint opciót, amilyen peches vagyok ezekkel, tuti nálam is gond lenne velük :U

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#23504) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Az allitolag huthetetlen 3090. ;] Ez csakanyozas, 24 fokos kornyezetben, zart hazban.

GAbre: Riserbol csak minosegit szabad hasznalni.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#23505) Lacielvtárs válasza MPowerPH (#23504) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Persze 'màn ;] jah és mivel hűti? Mobil klíma? :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#23506) MPowerPH válasza Lacielvtárs (#23505) üzenetére


MPowerPH
félisten

Gep az asztal alatt. A klima nem itt van, hanem abban a szobaban, ahol a 2db kulso radi van. Ebben a szobaban most melegebb van, olyan 25-26 fok, lasd az front intake -nel mert homersekletet.

mod: Semmi nincsen a hatlapon, csak az EK backplate -re ragasztott bordak. Na meg a thermal padok azok Gelid Solutions GP-Ultimate -ek, 15W/mK -val.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#23507) Lacielvtárs válasza MPowerPH (#23506) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

értem, látványos de attól hogy épített a víz az ennyire le tudja hűteni a vgat?
és ennek akkor a fém hátlapja is vízzel van hűtve, gondolom?
és vajon mi kering a rendszerben? folyékony hidrogén :D

ha ez igaz, akkor isten látja lelkem, építek egy vizes rendszert a ti tanácsaitok alapján, mert ezt nagyon nehezen hiszem el :U

szerkesztésedre: jah hogy ez a te géped? :Y
és lehet kérni fotót a két radiátorról? mert nagyon érdekelne, előre is köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#23508) Laraxior válasza Lacielvtárs (#23507) üzenetére


Laraxior
titán

Akkor jobb ha elkezded összeollózni. ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23509) MPowerPH válasza Lacielvtárs (#23507) üzenetére


MPowerPH
félisten

De a titok itt nem a radiator, mert a GPU alig ad le hot. A Gelid Solutions GP-Ultimate padok ennyivel jobbak. Tippre, 20 fokot hoznak csak azok magukban a gyarihoz kepest.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#23510) echterion válasza Lacielvtárs (#23501) üzenetére


echterion
nagyúr

Bizony, azt tettem rá erre a sok kis bordára, egy 3 ventis Accelero Extreme IV ventisorát, annyit értem el vele, hogy 96 fok körül megállt a memória bánya közben, játék alatt azért jó volt, ha jól emlékszem, 76-78 fok körül volt a max. Igaz, ez még a nyári meleg beköszönte előtt volt, olyan 25 fok körüli szobában.

**********

(#23511) Lacielvtárs válasza MPowerPH (#23509) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Jesszusom ezt nevezem :C :R
Azért így ők hogy rendben van a hőfok külön kültéri egysége van a gépednek ;]

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#23512) Lacielvtárs válasza echterion (#23510) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Akkor jól emlékeztem, köszönöm a megerősítést :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#23513) SzlobiG válasza MPowerPH (#23509) üzenetére


SzlobiG
félisten

Az igen, hát ezzel nem csoda a jó hőfokok, de ezt lakásba berakni?

(#23514) ribizly válasza MPowerPH (#23509) üzenetére


ribizly
veterán

:Y :Y :Y
Nem sz@rral gurigázol!

:C :C :C

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#23515) Lacielvtárs válasza Laraxior (#23508) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Komolyan kérdezlek benneteket, hogy kB mennyibe kerülne egy olyan vizes rendszer mint ami nektek van?
Normális házba amihez nem kell kültéri egység mint a kollégának és mennyire lenne hatékony a hűtés?
Egyelore itt kérdezem meg és nem mennék a vizes topikba ha nem baj, mert elméleti szinten kérdezem :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#23516) ribizly válasza Lacielvtárs (#23501) üzenetére


ribizly
veterán

Simán el tudom képzelni, hogy az a hátlap már megtette amit meg tudott. És nem számított semmi.
Majd beszámolok róla, ha sikerrel járok.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#23517) Lacielvtárs válasza ribizly (#23516) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Ha nem jársz sikerrel akkor is számolj be kérlek, mert érdekel :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#23518) ribizly válasza Lacielvtárs (#23517) üzenetére


ribizly
veterán

Okké.
Még várom a visszaigazolást Merlin-től a rendelésre.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#23519) Laraxior válasza Lacielvtárs (#23515) üzenetére


Laraxior
titán

Én se tudom milyen az, ha a házban vannak a radik :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23520) MPowerPH válasza SzlobiG (#23513) üzenetére


MPowerPH
félisten

A lakas csak atmeneti, de szepen meglett a radik helye, inkabb diszek, es meg csak nem is lognak ki. Sarokba beallitva van a torony, a TV egyik sarkahoz, pontosabban a moge. Es oda fuj a klima is, szoval a radik kapjak a friss levegot.
A gep kulon szobaban van, ami nyitott. Kenytelen voltam igy csinalni, mert jatek kozben 1 ora alatt 5 fokot emelt a kis szoba belso hofokan, amikor itt volt bent probabol.

Es hidd el, az elozo hazammal sokkal rosszabb volt a kisebb hely. Itt a haz es a ket radi nincs akkora, mint a Tower 900 volt onmagaban.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#23521) abridabri válasza Lacielvtárs (#23515) üzenetére


abridabri
veterán

Ha nincs legalább 200k kereted akkor bele se fogj a vizezésbe . Ja és ehez még hozzájön a házcsere is ,a mostani házadban értelmes víz nem fér el.
Szóval olyan 250k inkább. Mindez 2% teljesítmény plusszért . A víz sose éri meg ,inkább csak hobbi.

[ Szerkesztve ]

(#23522) echterion válasza Lacielvtárs (#23515) üzenetére


echterion
nagyúr

Hát nem lesz olcsó:
- egy jó pumpa, D5-ös lehetőleg 20-25ezertől, ha használt vagy újonnan ennél némileg több
- egy legalább tripla 45-ös radi, hát ezt sztem 20-25 alatt nem úszod meg semmiképp, plusz kellenek rá nagyon jó ventik, amik darabja szintén olyan 2ezertől felfelé van
- csatik darabja olyan 1,5k-tól van, ebből csak a vga hűtéséhez fog kelleni 6db, ha pumpával egybeépíthető tartályt találsz, ha nem, akkor több
- tartály: ha D5-höz való, akkor ez is 20ezertől felfelé
- vga blokk: ha van a tiedhez való, akkor EK-tól olyan 55-60ezer, kínai meg olyan 35-40ezer
- cső, folyadék mittudomén 5ezer
- megfelelő ház: 50ezertől felfelé
- megfelelő gap pad (Gelid) a hátlap alá, esetleg a blokk alá is, ha nem vagy elégedett a gyártótól kapottal 20ezer

Ezek a minimumárak, amikkel érdemes egy millás kártya hűtésének nekifogni, ennél csak több lesz, ha esetleg két radit raksz rá, vagy nem Kínából rendelsz (bár az áfa miatt már onnan nem is nagyon lesz érdemes semmit se rendelni). De majd a profibbak még kiegészítik ezt, ez inkább egy összefoglaló lenne, hogy mire számíts anyagol oldalról. És akkor még a váratlan dolgok okozta stresszt (?) nem is említettem.

Ha rám hallgatsz, akkor csak gap padot rendelsz a backplate-hez meg a blokk alá, az megszabadít a rammelegedéstől, a gpu-t azért szépen meghűti az a blokk is.

[ Szerkesztve ]

**********

(#23523) Csavez™


Csavez™
veterán

Na gyorsban megnéztem a kártyát, a tuning az siralmas, léghűtővel 2000 felé nem tudtam vinni a core-t.
Metro Exodus ee. ugyan az a beállítás, ugyan ott:
3080 : rommá húzva 78fps (2100+, 100% core voltage stb. vizhűtéssel)
3080Ti : 1950mhz 88fps
Days Gone:
3080: 122fps
3080Ti: 130fps
A 3080 tesztjeinél 10900k volt, most meg 11900KF, de ahogy nézem kb 10%-os javulás van.
Nézem a multikat is.

[ Szerkesztve ]

EK 0.6nm nyomaték csavarhúzó eladó

(#23524) GAbre válasza abridabri (#23521) üzenetére


GAbre
veterán

Azért sztem többet tudsz kihozni,mint 2%
Alapban a jó hőfokok adhatnak +2%-ot.De pont ez miatt fel tudod tekerni órajelel 1ütt áramszámlád is "~20%-al kb.Az már más kérdés hogy ér valakinek ez a móka annyit,kell-e az a plusz tuning.És bár víz miatt,jobb az élettartama,még húzva is talán a vga alkatrészeinek.
Azért az oc és szétszedés miatt van némi rizikófaktor a dologban.
#23523 Cshavez:
"rommá húzva" vízzel nem?
Az azért nem rossz.De kíváncsi vagyok majd ti rommá húzva mennyivel lesz erősebb/hogy fogyaszt.

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#23525) MPowerPH válasza Csavez™ (#23523) üzenetére


MPowerPH
félisten

Kb. ez a realis. :) Vizzel azert ezen tudsz meg egy keveset faragni, bar a fo korlatozo tenyezo a TDP lesz, meg a chip maga. Valszeg nem egy gold van nalad.

Lacielvtárs: A vizhutes nem olcso dolog, bar en szepen lassan lapatoltam bele a penzt. De az indulo vizem, vegyesen, hasznalt es uj cuccokbol kijott 220k -bol, 2db D5 -el, es 2db 420 -as radiatorral, 1db VGA es CPU blokkal.
Lassan 8 ev alatt azert minden megujult, es teleraktam a rendszert csupa penznyelovel, ami csak a jobb monitorozhatosagot es szabalyozhatosagot szolgalja.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#23526) Lacielvtárs válasza Laraxior (#23519) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ejha az sem rossz szerkezet, szóval ha jól értelek titeket akkor az volna a cél hogy házon kívülre rakjam a radiátort, ha megfelelő eredményt akarok elérni :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#23527) GAbre


GAbre
veterán

Hybrid kitet nem tudjátok rakott már fel valaki itt?
Mennyit javíthat rajta vajon?

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#23528) Lacielvtárs válasza echterion (#23522) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

abridabri: köszönöm mindkettőtök véleményét :R
akkor még sem igaz teljes mértékben hogy ennyi AIO hűtésből jönne e normális vizes rendszer :D ;]

ezért is szerettem volna itt megkérdeni a nagyokat hogy valóban így van e mert én áldoznék rá akár ennyit is ha valóban kapok olyan eredményt amit itt irogatnak a kollégák, de úgy gondolom az aki igazán használja is, és ennyit költ rá, az nem írja nekem ezeket a tanácsokat...
nem sértésnek akarom írni a szavaim, csak néha úgy érzem több a jót akaró tanácsadó, mint a tapasztalat ami tényeken alapul és nem elméleten :U

ugyanezt tapasztaltam anno amikor a házi mozi szenvedélyem éltem ki.
döntöttem, marad ez a tákolmány, mert nem vagyok abban biztos hogy volna számottevő érdemi előrelépés ezért a felárért :K :R

ezen a pad cserén nagyon gondolkodom egyébként, de tudod még mindig nem vagyok biztos benne hogy nem ugrik a garancia, de ha te azt mondod hogy biztos nem, mert ha valaki akkor te tudod igazán ;) :R akkor lehet tenni fogok vele egy próbát

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#23529) Csavez™ válasza MPowerPH (#23525) üzenetére


Csavez™
veterán

Visszanéztem a yt videóim, ugyanígy volt a 3080-al is, 2000 körül volt a plafon, aztán jöttek a bios frissítések, driverek, xoc bios, vizes blokk és 2160 lett belőle, nem lehet még leírni! :)
Több fps, kisebb frametime, jó lesz ez.

EK 0.6nm nyomaték csavarhúzó eladó

(#23530) abridabri válasza Lacielvtárs (#23528) üzenetére


abridabri
veterán

Ilyen burkolt hazugozást is régen olvastam :DDD
Az elmúlt években végig vízhűtésem volt
Pár gépem , hogy van "tapasztalatom ,nem csak elmélet :
[Primo]
[X9]
Saját epítésű vizes asztal : [1] / [2] / [3]
Külső radis [P600s]
[W100]
[Wp200] / [2]
Aztán eladtam ,hogy tudjak belőle venni Ryzen+3080 at :)
Most épp megint kuporgatom az aprót ,év végére jó lenne újra vizezni ,de nem azért mert megéri ,csak mert hobby.
De persze azt csinálsz amit akarsz ;)

[ Szerkesztve ]

(#23531) Lacielvtárs válasza abridabri (#23530) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Lehet rossz embernek válaszoltam, bocsi de pont nem rád gondoltam hogy nem valódi tanácsot adsz, csak elcsesztem a címkézést, mert arra 8s próbálok oda figyelni hogy ne az legyen hogy hsz gyűjtök, mert azt is megkaptam régebben :D

A linkeket nagyon köszönöm, nem semmi amiket össze raktal :C , téged régebbről "ismerlek" és mindig hasznos volt a tanácsaid :R

És a másik fórumtars is akinek címeztem a hsz, nem rá gondoltam, remélem ő sem ért félre engem :R

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#23532) Zorel válasza GAbre (#23527) üzenetére


Zorel
senior tag

Pár darabon már túl vagyok, gpu-n sokat hoz 14-16fokot úgy általában de azért ez függ a chip-től is. 3080 esetén 30-40W különbségek is lehetnek a chipek között.
Jövőhéten érkeznek hozzám 3080 ti ftw hybridek és lehet lesznek ftw hybrid kitek is.

(#23533) -=RelakS=- válasza MPowerPH (#23509) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Rakjál rá ventiket :DDD
[Linus "megoldása"]
[JayzTwoCents is talált ventit]
[Gamers Nexus megoldás]
[Ez meg valami gyári szörnyűség]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#23534) GAbre válasza Zorel (#23532) üzenetére


GAbre
veterán

Írtam pm-et.
Az ostoba kérdés,hogy vizezve a szoba hőmérséklete is kevésbé emelkedhet?
Relaks:
Igen,ezen gondolkoztam én is,hogy nem vagy nem nagyon számít.

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#23535) -=RelakS=- válasza GAbre (#23534) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Kb igen, ugyanis ugyanannyi hőmennyiséget kell kiszuszakolni a processzorból/gpu-ból.
Hogy most egy langyos dolgot hűtesz gyorsan, vagy egy forrót lassan, az mindegy.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#23536) echterion válasza Lacielvtárs (#23531) üzenetére


echterion
nagyúr

Pedig már kezdtem magamra venni és nem értettem, hogy miért írsz nekem ilyet. Jelenleg egy 6700k és két Asus EKWB 3070-est hűtők vízzel, kb. azokkal a cuccokkal, amiket írtam. Mondjuk ezen a gépen 99%-ban csak bánya megy, 240W szoftveres vga fogyival, meg pár watt proci üresjáratos fogyival. A 3090-es ennél azért többet eszik, szóval oda majd kellhet még több radi, egy tripla lehet, nem lenne elég.

alt="" title=""

De épp a héten jött meg az upgrade, egy pár új radi, fittinget, cső, egyebek, ez a pakk ötvenpárezer volt kicikínaitól egy hónapig utaztatva, szóval ahogy BMW kolléga is írta, azért ez egy folyamatos fejlesztésről is szól.

[ Szerkesztve ]

**********

(#23537) Zorel válasza GAbre (#23534) üzenetére


Zorel
senior tag

Valamivel igen...ment válasz is.

(#23538) Lacielvtárs válasza echterion (#23536) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

igen ettől tartottam hogy visszaolvasva nagyon félre érthető volt, bocsánat :R
tőled is hasznos tanácsokat kaptam, amióta csak ismerlek :K

más: mostantól odafigyelek mit kinek írok, tényleg ne haragudjatok :R

szóval más: nem semmi mennyi mindenből áll össze egy vizes rendszer, és hogy van türelmetek ezek építéshez, nekem tuti nem lenne, ezért is való nekem az AIO ;]
az ilyen vadalmák miatt van rá szükség.
és nem félsz attól hogy valahol valami szivárog és akkor jön az amit nem szeretnénk hogy akvárium építés a vége a műveletnek? :D
mert nekem ez egy nagyon nagy félelemem...

azt a két vga-t nem kell összekötni semmilyen híddal?

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#23539) Csavez™ válasza echterion (#23536) üzenetére


Csavez™
veterán

Káosz a diszkóban! :C

EK 0.6nm nyomaték csavarhúzó eladó

(#23540) Laraxior válasza Lacielvtárs (#23538) üzenetére


Laraxior
titán

Ha megfelelő méretű csatlakozót és csövet veszel, akkor ráhúzni is alig tudod... márpedig ha a cső alig megy rá a csatira, akkor ott a víz se fog kijönni. :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23541) Lacielvtárs válasza Laraxior (#23540) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

értem, de nincs erre valami nyomás próba mint pl a valódi víz vagy gáz vezetéknél? :D
bocsánat a sok hülye kérdésért :B

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#23542) echterion válasza Lacielvtárs (#23538) üzenetére


echterion
nagyúr

No problem, még időben olvastam a másik írásod, így nem tettél kárt. :R

Alapvetően a kompressziós csatikkal nehéz úsztatni a gépet, ha a csatihoz való csőméretet veszed. A feltöltést azt offline csinálom, egy másik gépről járatom a pumpát, így ha úszás is lenne, nincs zárlat, csak némi extra várakozás a hajszárítózás után, hogy tuti kiszáradjon minden. De a csatiknál mindig rakok papírszalvétát vagy ruhadarabokat feltöltéskor, teszteléskor, hogy csepeg-e valami, így nagy baj nem tud történni.

Még a legelső vizem építésekor jártam pórul sok-sok éve, akkor még csak sima csatikat használtam kábelbinderes gagyi megoldásokkal operálva, rutintalanul. Az egyik csatira rosszul raktam fel a csövet, sikerült is egy 6970-es vga-t konkrétan eláztatnom (állt a víz a kártya hátulján a proci alatt) úgy, hogy be volt kapcsolva a gép is. Azonnal lekapcsoltam, szerencsére hibátlan volt a lakkozás, így nem volt zárlat, utána még évekig ment az a kártya, de azért megállt az ütő egy pillanatra. :D Szóval azért észnél kell lenni.

**********

(#23543) Lacielvtárs válasza echterion (#23542) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

hát igen pontosan ilyenekre gondolok mint amit írsz is, és mivel rólam van szó, tuti elcsesznék valamit, ezért is lenne jó egy Szeged közeli szaki, akii megmondja mennyi az annyi és hadd szóljon, megcsinálja én tejelek és után lenne egy profi vizes gépem :D

egyszerűen nem bízom magamban ilyen téren :W

örül ha nem sértettelek vérig, te lennél az utolsó akit megsértenék, köszi a megértést :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#23544) echterion válasza Csavez™ (#23539) üzenetére


echterion
nagyúr

Jah, nem foglalkozom az rgb csicsával még, a bios-ban minden ki van kapcsolva, amit találtam, az asus progiját fel se raktam a gépre, a vga-k lámpácskái még nincsenek bekötve sehova, mert a lapon csak 4tűs rgb csati van, a kártyákon meg nem (ezért is rendeltem egy konvertert is, remélem, be fog válni). :O Franc se gondolta ezt vásárlás előtt, hülye asus hogy gondolta, hogy kötöm be őket a saját lapjára? :F
Majd ha be lesz pakolva minden motyó, akkor megkeresem a legjobb beállítást, addig meg marad ez a káosz. :DDD :DDD

**********

(#23545) KAMELOT válasza Lacielvtárs (#23543) üzenetére


KAMELOT
titán

Írj Jones papának. Komplett megépíti neked a gépet és be is állítja, ahogy akarod max OC, kis OC stb. Mindenben segít!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#23546) GAbre válasza GAbre (#23527) üzenetére


GAbre
veterán

Van valami különleges dolog evga-nál ha megbontod kártyát?
Egyáltalán nem nyűgösek,ha mondjuk látható hőpadokon is,hogy volt szétszedve?
Tudom,hogy 1 matrica van,az is sérülhet.Csak mennyire törekedjek a látszatra is....
Ami hozzá van paszta,az jobb,mint az mx-4?

Avatar

(#23547) GAbre válasza -=RelakS=- (#23535) üzenetére


GAbre
veterán

Mellesleg van 35-ért alzán.Vagy 40-ért hybrid kit,ha esetleg téged "is" zavar hang,és hőmérséklet.
Shkiz0:
Köszi választ is, de van már ftw3-am.+~100-ért vettem pár hete.
Eladni már nem tudom ennyiért,és 35-ért találtam rá hűtőt.

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#23548) Shkiz0 válasza GAbre (#23546) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Bonthatod nyugodtan.
De per pill most én is tudok hybrid 3080-at és egész elviselhető a felára a simához képest.
A sima 3080 FTW3 620K, a hybrid meg 625K.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#23549) Warzoz válasza GAbre (#23547) üzenetére


Warzoz
senior tag

Amit linkeltél az az XC3-ra való. Alzán akkor volt FTW3-ra való hybrid kit, amikor én vettem majdnem 60k-ért. Most a Bluechipnél van aranyárban.

(#23550) -=RelakS=- válasza Warzoz (#23549) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Lehet, hogy azért, mert nekem címezte, és XC3-mam van :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.