Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2351) miazmá válasza Floyd80 (#2350) üzenetére


miazmá
tag

Már meg is rendeltem volna, de a cím megadásánál a közterület neve és jellegénél nem fogad el semmit bárhogy írom, már 20 perce szarakodok vele.

Remélem rájuk rohad az összes :W

(#2352) olcsóhús válasza miazmá (#2351) üzenetére


olcsóhús
csendes tag

Ha a közterület nevét elkezded begépelni, feldobja kis gondolkodás után a listát, amire ha rákattintasz, kitölti a jellegét is :). Nem a legjobb rendszer, nekem is ráment anno 20 percem mire rájöttem.

(#2353) Archttila válasza olcsóhús (#2352) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Detto! Szerintem azota is csuklanak...

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#2354) MARHUN


MARHUN
csendes tag

Úgy gondolom, hogy nekem 85-ért egy Asus Turbo verzió nagyon jó vétel lett :D
Kicsi alulfeszeléssel halkabb és nem is annyira meleg (kivéve ha beüt a nyári 35 fok)

(#2355) M.T. válasza M.T. (#2336) üzenetére


M.T.
senior tag

Érdekes dolog történt ma, Battlefield 5 -ben feltettem mindent ultra -ra majd amikor az egyik pályán a ram használat elérte a 5590Mb -ot a játék elkezdett dadogni, nem tudom csak egyedi eset e mert mikor visszavettem high -ra elmúlt a ram használat visszaesett 4380Mb -ra.
Utána pár perc után visszatettem ultra -ra és semmi baj nem volt de a ram használat nem érte el az 5500 Mb ot, csak kb 5400 körülire ment vissza.
Érdekes elvileg amúgy is 6144Mb az elérhető max.

(#2356) cocska válasza M.T. (#2355) üzenetére


cocska
tag

Összehasonlítás miatt kérdezem, hogy mennyi ram-ot használ a játék/rendszer, amikor a BF5-ben ultra beállítások mellett 5500 Mb vram fogyasztást tapasztaltál.
Nekem csak 8 Gb ram van az alaplapban. 6600 Mb-ot ram és 4400 Mb vram fogyasztást látok ultra beállítások mellett, igaz BF1-ben.

(#2357) koko52 válasza M.T. (#2355) üzenetére


koko52
veterán

RAM vagy VRAM?

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#2358) M.T. válasza koko52 (#2357) üzenetére


M.T.
senior tag

Bocs Vram ról írtam, rendszert nem szoktam nézni mert 32Gb rendszermemória van a gépemben (bőven elég) de ha jól emlékszem eddig 18Gb körül használt a rendszer max, sok ablakos opera a háttérben nyitva és a swapfile fix 1024 Mb

(#2359) koko52 válasza M.T. (#2358) üzenetére


koko52
veterán

1440p ? Mert nálam még nem fordult elő.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#2360) M.T. válasza koko52 (#2359) üzenetére


M.T.
senior tag

1920x1080, a legtöbb esetben 4.3Gb vram használatnál nem megy feljebb high on ultran meg általában 5.2 Gb nál nem használ többet. Ha jól emlékszem a Gpu memory restriction be van kapcsolva talán az zavarhat be. Munka után ránézek.

[ Szerkesztve ]

(#2361) koko52 válasza M.T. (#2360) üzenetére


koko52
veterán

Én 1440p ultrán nyomom és nincs ilyen. Még nem néztem a vram használatot. Far Cry ND-ben láttam eddig 5.4 GB-ot, Ultra + HD texture de nem problémázott.

FullHD-n tuti nem fogyhat el nálad.

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#2362) koko52 válasza M.T. (#2360) üzenetére


koko52
veterán

-

[ Szerkesztve ]

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#2363) M.T. válasza koko52 (#2361) üzenetére


M.T.
senior tag

Az a furcsa nekem hogy még volt ugye 554 Mb szabad és kb 5 másodpercenként 1 másodpercre megállt a kép mintha elfogyna a ram de 32Gb rendszermemoriánál csak a Vramra tudok gondolni. Bár elvileg abból is volt még nem értem.
Majd megnézem a memory restriction nélkül aztán kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#2364) koko52 válasza M.T. (#2363) üzenetére


koko52
veterán

A mikro lagot a CPU is okozhatja.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#2365) M.T. válasza koko52 (#2364) üzenetére


M.T.
senior tag

Ha a CPU miatt lenne miért változott meg videobeállítás miatt.
Kipróbáltam kikapcsoltam a Gpu Memory Restrictiont és ultrán a max Vram használat 5040Mb volt 4 óra játék 16-64 player -es pályákon.
Dadogásnak semmi jele nem volt mondjuk előtte se, (kivéve azt az esetet) amúgy win 1903, Geforce driver 431.36.

U.I.: Max Rendszermemória használat 16868Mb volt Opera a háttérben 44 nyitott ablakkal...
Fps 84-120 között volt, 120 maxra korlátozva (Monitor 120Hz -en)

[ Szerkesztve ]

(#2366) b.


b.
félisten

Hát srácok holnaputánra jön egy RTX 2060 Manli Gallardo.
Kiváncsi leszek mit hoz az 1070 hez képest. :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#2367) zzola válasza b. (#2366) üzenetére


zzola
félisten

Nem sokat...

(#2368) b. válasza zzola (#2367) üzenetére


b.
félisten

3 év garancia és 15 %teljesitmeny 20 K rafizetessel nekem már megeri. :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#2369) Floyd80 válasza b. (#2366) üzenetére


Floyd80
addikt

Akik itt használják nem írtak rosszakat róla, egyedül ez a melegedős videó elgondolkodtató kicsit:

[link]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#2370) b. válasza Floyd80 (#2369) üzenetére


b.
félisten

igen néztem,de ehhez fértem most hozzá olcsón :( elmegy kategória talán, nem a legjobb az biztos,de játékokban egész jól helytáll hőmérsékletben is.
Átmeneti kártyának szánom, jön a helyére majd egy 8 GB verzió :)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#2371) Hauptmann válasza b. (#2370) üzenetére


Hauptmann
addikt

Super? Minek? Ahol a sima 2060 kevés, a Super szintén kevés lesz. Akkor inkább 2070.

(#2372) , válasza Hauptmann (#2371) üzenetére


,
addikt

Viszont ahol a 2060 Super kevés, ott meg nincs értelme 2070-ről beszélni, mert a kettő sebessége kb egy és ugyanaz. Magyarán ha nincs értelme a 2060 Supert megvenni, akkor a 2070-et meg főleg nincs, mert az drágábban ad azonos teljesítményt.

(#2373) Hauptmann válasza , (#2372) üzenetére


Hauptmann
addikt

Akkor 2070 Super. :) De nem is ez a lényeg, hanem, hogy szerintem nincs értelme a 2060 Supernek. Hiába 8 GB, 4K-ra kevés lesz a kártya.

(#2374) , válasza Hauptmann (#2373) üzenetére


,
addikt

Annyi az értelme, hogy a 2060 Super lett a régi 2070 (teljesítményben), és a régi (nem Super) változatok meg ki lesznek futtatva, tehát idővel már csak a Super változatok lesznek a boltok polcain.
Nem életbevágó a 8 GB VRAM megléte, de ha belegondolunk hogy már a GTX 1070 is csak 8 GB-os változatban létezett, akkor azért elfér ezen is.

(#2375) b. válasza Hauptmann (#2371) üzenetére


b.
félisten

nem írtam, hogy 2060 Super, :N egy másfajta ,gyorsabb 8 GB kártya.( 2070 Super vagy 5700 XT) 1440P a monitorom.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#2376) Źşë'


Źşë'
addikt

fhu rohadt nagy a fejetlenség az újraszegmentált vgaknak hála... nem tudom hogy ez egyáltalán megérte nekik?! (mármint ezzel nem lettek okosabbak a vevőik szemében, csak szemetebbek kvázi) az én szememben rohadt nagyot süllyedtek, mert tényleg aki megvette nemrég a 2070eket és felette (de inkább felette), ott nem picit csökkent a teljesítmény/költség mutató - nekem 124k volt az Asus Dual OC-m, mondjuk ehhez képest egy 154k-s Ventus annyira már nem éri meg legalábbis számomra, de még újonnan sem ha most vennék vgat a 2060 hiányában...
mondjuk amikor szemezgettem a 2070esekkel, akkor is ki lehetett fogni pl KFA-nak 161ért az egyik modelljét, azon agyaltam, csak az meg hamar kifutott... és maradtak a ratyi hűtéses 2070ek 180k környékén...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#2377) tothjozsi96


tothjozsi96
addikt

Sziasztok!

Szerintetek a 2060 elég lesz még 3-4 év múlva magas grafikai beállítások mellett?
Vagy inkább 2070?

1080p @75Hz

Illetve a 2060-ból MSI GAMING Z vagy ASUS ROG STRIX OC verziója ajánlottabb?
A kettő között 10 ezer forint különbség van.

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#2378) Źşë' válasza tothjozsi96 (#2377) üzenetére


Źşë'
addikt

szvsz ha jön jövőre a konzol gen váltás és jönnek az új játékok is már kevéske lesz 2 év távlatában, ha így gondolkodunk (most 2060 vagy 2070 édesmindegy, mert ahogy előttem írták ahova kevés a 2060 oda a 2070 se lesz elég) - meg netes pletyka, de én személy szerint látok benne értelmet miszerint ez lesz az egyik legrövidebb életciklussal bíró nvidia sorozat, mint anno régebben az FX 5xxx széria volt hasonlóan röhejes életciklussal

//a drágább típusok annyiban különböznek, hogy komolyabb a hűtésük (másrészt OC-zva vannak - tehát gyárilag tuningolva ami pár fps pluszt hoz), ugye vannak 1/2/3 ventis verziók, ill. kisebb/nagyobb bordával szereltek, nyilván egy 3 ventis verziónak sokkal jobb lesz a hűtése mint egy 1 vagy 2 ventisnek, kérdés mennyire jól szellőző a házad, nagy átlagnak olyan 65-67 fok az üzemi hőfoka, ami 3 ventis megoldás azok 60-62 fok körül melegednek

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#2379) b. válasza Źşë' (#2378) üzenetére


b.
félisten

pedig jelenlegi állás szerint1,5- 2 évig a piacon lesz eltekintve a Superektől.
Szerintem az RTx 2060 szint 3-4 év múlva kb a belépő kategória alja lesz.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#2380) tothjozsi96 válasza Źşë' (#2378) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Köszönöm szépen a véleményt, nagyon hasznos volt! :)

Jelenleg egy GTX 1060 STRIX-em van, még nem kevés, de azt hittem hogy megéri cserélni egy RTX kártyára, de akkor még várok.
Köszi!

(#2381) Źşë' válasza b. (#2379) üzenetére


Źşë'
addikt

Ha azt veszed már most ráncfelvarrásra szorult a "Super" címkével ellátva :U , amúgy én már kételyeket támasztok a jövőben megjelenő címekkel szemben mint a Cyberpunk 2077, főleg az RTX mint effektet erősen nélkülöző gameplayek tekintetében. Elképzelhetőnek tartom azt, hogy mivel maga az RTX (raytracing) mint effekt annyira beépítésre kerül különböző játékokba kihoznak egy akár 3ezres RTXes szériát akár jövőre vagy 2év múlva, ami azért erősebb lesz mint a jelenlegi, az éppen aktuális címekre alapozva. Persze ez spekuláció a részemről, de én így látom.

(#2380) tothjozsi96 a helyedben csak nagyon indokolt esetben cserélném le, pl ha valahova már kezd kevésnek bizonyulni a 1060, nekem gtx 970em volt ez előtt, erősen gondolkodtam a cserén (végül megléptem) - annyiból jobb most a 2060, hogy stabilabb az fpsem, eleve nem csak 3,5Gb a Vram hanem 6Gb, feljebb lehet venni sok beállítást, másrészt ugye 144hz-es a monitorom, ez végett is simábbak a játékok, mert stabilabban tartja az fpseket, de pl a 970el is szépen elment az AC Origins 44fps és felette Alexandriában, ami nem rossz, igaz proci is kell neki - volt pár olyan új cím amiben jelentősebb javulás lett, eleve a 970 egy majdnem 5 éves vga, azóta lett pár technikai fejlődés architektúrákban is, játékokban is

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#2382) Floyd80


Floyd80
addikt

Nem bírtam ki, újrapasztáztam. :) Nem nyert, egy fokkal nem lett jobb MX4-gyel, pedig a korábbi kártyáknál volt és nem is kis különbség. Pedig ez a gyári izé már elég száraznak tűnt. Taiwani kisgyerekek meg szépen összekarcolták a réztalpat.

Egy kisebb borsószemet tettem középre, de lehet hogy több kellene rá, holnap ránézek. Vagy várjak pár napot, hátha beáll?

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#2383) zzola válasza Floyd80 (#2382) üzenetére


zzola
félisten

Mennyi a hőmérséklet üzem közben?

(#2384) Floyd80 válasza zzola (#2383) üzenetére


Floyd80
addikt

26 fokos szobában 69-70 fok. Alulfeszelve (0.9V) 64 körül. A proci viszont csak 50 fokos, annak legalább örülök (4ghz all core, 1.3V)

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#2385) tothjozsi96 válasza Źşë' (#2381) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Most még pont elég, gondolkodom a Metro megvásárlásán, azért oda már kicsit foghíjas a 1060 teljesítménye, sajnos.

Azért elég durva hogy egy jobb 1060 kártya 3 éve került 120 ezer forintba, most meg már lassan lehet selejtezni.. :F

De úgy látszik akkor a jelenlegi RTX széria még ennyire se lesz kitartó.
Köszi! :R

(#2386) Lord Myn válasza Źşë' (#2378) üzenetére


Lord Myn
senior tag

most 2060 vagy 2070 édesmindegy, mert ahogy előttem írták ahova kevés a 2060 oda a 2070 se lesz elég

Ezt cáfolom, 2060-ról váltottam 2070-re (először 2070S-re akartam, de úgy döntöttem nem éri meg 30-40k felárat, ráadásul játékok sem járnak a legtöbb mellé) és sokkal jobb lett, főleg RTX-es játékban, az átlag fps lehet, hogy csak ~15%-ot változott, de a minimum sokkal jobb lett, nincsenek az idegesítő beszaggatások. Pl. Tomb Raider 2060-nal csak Medium RTX-szel tudsz játszani, High-on, néha lement 20(!) fps környékére is, 2070-nel High RTX-szel a legkisebb fps-em 49 volt az is csak 1 pillanatra, full-full árnyékos helyen (High és Medium RTX között oriási különbség van, mert előbbinél, többek között, penumbra árnyékolást is használ, ami sokkal élethűbb, mint a sima soft shadows). RTX-nél sokat számít a +33% mem. sávszél, a +20% RT mag és a +2GB VRAM (RTX-szel simán tud 7GB feletti VRAM-ot használni).

"War does not determine who is right - only who is left."

(#2387) gyantaszuz válasza Lord Myn (#2386) üzenetére


gyantaszuz
tag

Nem feltetlenul a te hozzaszolasodra reflektalnek, csak ugy a temahoz szolnek hozza.

Szerintem nem lehet kijelenteni, hogy 2-3-4 ev mulva "hasznalhatatlan" lesz a kartya (bocs a sarkitasert). Nagyban fugg a hasznalt technologiatol (lasd Vulkan API), valamint a kulonbozo szoftveres optimalizacioktol (akar driver, OS, hasznalt alkalmazas).
Elobbinel emlitenem peldaul az RTX-et is, ami meg ugy tunik kiserleti fazisban van, varhato optimalizalas ilyen teren is.
Az utobbinal nagyot lehetne fogni, azonban nagyban befolyasolja a ceg/management/egyen hozzaallasa (idoben kell szallitani a szoftvert, keves/kevesbe kepzett szakember, stb). Dolgoztam QA engineerkent anno egy cegnel, ahol hiaba orditott minden ugyfel es QA-s optimalzacioert, a ceg elengedte mert szallitani kellett a termeket. Ennek oka az volt, hogy kozepvallalati ugyfelek majdnem 30%-at vesztette el a ceg optimalizacios gondok miatt. Aztan rafekudtek a sracok es kb 20-40%-kal lett gyorsabb a szoftver ugyazon a hardveren. Nem hiszem, hogy a videojatekiparban ez nagyon mashogy lenne.
Kiveve persze, hogy ha eleg nagy a hype, valoszinuleg a jatekosok ugyis megvesznek egy jatekot.

[ Szerkesztve ]

(#2388) Floyd80


Floyd80
addikt

A kártya elavulásához, szerintem itt sokan nem az RTX miatt vették ezt a kártyát (magamat is beleszámítva), hanem a 1660-on hozott többlet miatt, ami majd jól jön, ha a 1660 kevés lesz, remélem. Azért én egy 3 évet tervezek vele :) . Persze lehet a piac a bányaláz után úgy fog pörögni, mint a 2000-es években, amikor 1-2 év után kuka volt a kártya és az egész gen, kicsi vagy nagy..Ugye jól emlékszem? 9600XT meg ez az időszak. Ehhez képest R9280 2014-2019 között vígan elvitt mindent, az utóbbi években kicsit vissza kellett venni pár dolgot, pedig csak középkategória alja volt már megjelenéskor is.

BF5-ben, meg egy demóban egyszer megnéztem milyen az RTX, de hát nem erre a kártyára találták ki. Ja meg Metroban, de ott annyira sötét a játék, hogy nem is vettem észre, hogy mit nézzek. Inkább 100-120 FPS ultrán, mint 50-60 RTX-szel.

Optimalizációhoz annyit, a Kingdom Come (jó hát eléggé hányaott sorsú fejlesztés) de kb. 2-2.5 GB vramot használ egy bazi nagy, igen részletes open worldben.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#2389) b. válasza tothjozsi96 (#2385) üzenetére


b.
félisten

1-2 héten belül csinálok egy tesztet, a logoutra, amiben bent lesz az RTX 2060 és GTx 1060 mai friss driverekkel és játékokkal, valamint tervezem, hogy beleteszem a januári driveres méréseket a mostani legújabbal és összevetem őket, valóban lassult e a pascal vagy csak urban legend és gyorsult e az RTX .
2 féle procival tesztelem majd le őket egy I7 4790 és egy 8700.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#2390) Źşë' válasza Lord Myn (#2386) üzenetére


Źşë'
addikt

nem az RTX-re értettem, mert a 2060 egyértelmű hogy édeskevés ray tracing alá (ezekkel a paraméterekkel - és igazából talán ez volt a fő oka a "super" típusok létrejöttének - am annyira gagyin hangzik, totál nincs benne fantázia :DDD ), hanem az alle zusammen teljesítményre - nem sokkal izmosabb maga a vga pláne ahhoz képest hogy a maga 8gb vramjával 1440p és ez felé szegmentálták be a kártyát - 144hzről meg ne is beszéljünk

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#2391) maajsz válasza Źşë' (#2390) üzenetére


maajsz
senior tag

Hasonló véleményen vagyok, nálam a 2060 1440p-n sosem ütközik ram hiányba. A kontans 144 Hz-hez természetesen kevés (a dedikált g-sync valamelyest simít), de oda ahogy elnéztem a 2070 sem elég. Ugyanígy az érdemi RTX funkció legalább egy stabil 60 fps-hez már inkább 2080 kategória. Megjelenéskor a 2060 szvsz a ~130k körüli vételárával jó deal volt, a 2070 +50k-t azért a 10-15% teljesítményért nekem nem érte meg, ugyanígy a +2g vramért sem, ill 4K 60Fps-re ugyanúgy kevés. A 2080 meg a 2x2060 árral nem kicsit el lett lőve, ha az nézzük hogy a 1080 a 1060-on 2x annyit hozott mint a 2080 a 2060-on.

Szerintem a Super széria inkább az ár/teljesítményen akar korrigálni, nagylelkű NV testvér valszeg nem akart kevesebb pénzt beszedni így azt mondta, ne itt van ~ugyanannyié' egy erősebb cuccos örülj. De ha most ez lejjebb nyomja a 2060 árát és 30-40k felárral lesz a super megint csak elgondolkodnék.

(#2392) b. válasza maajsz (#2391) üzenetére


b.
félisten

szerintem sanszos az árcsökkentés,50 dollár az RTx nél.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#2393) Hauptmann válasza b. (#2389) üzenetére


Hauptmann
addikt

Na, ez egy jó teszt lesz, várom.

(#2394) Floyd80


Floyd80
addikt

A venti eddig elnyomta, de most oldallapok nélkül néztem pár dolgot és jó kis coil whine van full terhelésen.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#2395) koko52 válasza Floyd80 (#2394) üzenetére


koko52
veterán

Ugyan olyan kártyám van mint neked. Most meghallgattam én is, semmi.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#2396) modflow


modflow
veterán

Van itt olyan illető, akinek van RTX-2060-a és esetleg 400W-os táppal használja?

A gépem most így néz ki:
Gigabyte GA-Z370-HD3
Intel Core i5-8400 2.8GHz BOX
G.Skill DDR-4 16GB /3000 Aegis KIT
GIGABYTE GTX 1050 Ti 4GB GDDR5 OC
Samsung 250GB SSD 860 EVO
Be Quiet! 400W Pure Power 10 CM

A kérdésem az lenne, hogy egy ilyen RTX-2060-at elbírna a konfigommal üzemeltetni?
GIGABYTE GV-N2060WF2OC-6GD GeForce RTX 2060 6GB GDDR6 WINDFORCE OC PCIE

A milyen VGA-t topikban azt írták bővel jó lenne. Csak jó lenne egy tapasztalati megerősítés is. :)

(#2397) zzola válasza modflow (#2396) üzenetére


zzola
félisten

Elvileg elég lesz.

(#2398) tipuka válasza modflow (#2396) üzenetére


tipuka
addikt

Igen, elég lesz ez a konfig alá. :)

(#2399) cocska válasza modflow (#2396) üzenetére


cocska
tag

Az alábbi konfigurációval 273W-os maximális fogyasztást mértem a konnektorból. Játék közben figyeltem a legmagasabb pillanatnyi fogyasztást, multiplayer módban Bf1 full hd felbontás alatt ultra beállításokkal.
Cpu : i5 9400F
Alaplap : Asrock B360M Pro4
Ram : 8 Gb Ddr4 2666
Storage : 250 Gb Ssd + 500 Gb Hdd
Cooling : 3 ház venti
Vga : Rtx 2060 Gainward GS
Psu : Be quiet 400W Pure Power 10 Cm
Remélem segítettem.

[ Szerkesztve ]

(#2400) modflow válasza cocska (#2399) üzenetére


modflow
veterán

Ez meggyőző!

Köszönöm szépen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.