Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) pisti88+ válasza Laraxior (#1649) üzenetére


pisti88+
senior tag

Na azért nemkéne annyira bántani az AMD-t nekem az van , és nem panaszkodom mindennel fullon jáccok kivéve a crysist de szerintem azzal még nagyon kevés emberke jáccik veryn...! Egy 6400+-os bleck edition pl szerintem jo választás, láttam olyat ami 4ghz-n megy és ott szerintem elver egy 6750et simán... :K :R ( Jah és nem minden a 3dmark pont ;) )

Pisti -(*_*)-™

(#1652) Laraxior válasza pisti88+ (#1651) üzenetére


Laraxior
titán

Én is láttam 42xx MHzet tudó E6750et,de sajna nem mindenkinek ilyen van. az enyém semmegy 4 GHzen,de meg vagyok vele elégedve.
Azért teljesen átlagos procikat nézve,nem rúghat labdába az AMD. Régebben AMD párti voltam,de ez a core2 nagyon hazavágta szegényeket. :R

néznél nekem egy winrar benchet a te prociddal? Nem azért...csak kíváncsi vagyok abban mit teljesít.Tudom,hogy nem 6400+,de hasonlításképpen.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1653) pisti88+ válasza Laraxior (#1652) üzenetére


pisti88+
senior tag

Ha kisajtolok egy 6400+-osbol 4ghz-t akkor kicsit megint szeresseni fogod őket??? :B :B :DDD :DDD :R

Pisti -(*_*)-™

(#1654) Dyno válasza Laraxior (#1649) üzenetére


Dyno
veterán

AMD?????!!!!!!!! sohaaaaaaa amúgy Gigabyte P31-DS3L, E2200,2x1GB Kingmax Mars 800MHz,FSP ATX 400-PNF :R

(#1655) Laraxior válasza pisti88+ (#1653) üzenetére


Laraxior
titán

elhozod rávágjuk a vizet..meglesz a 4GHz :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1656) Laraxior válasza Dyno (#1654) üzenetére


Laraxior
titán

elég bele a GS is. De ha esetleg későbbre,akkor GT... végülis oly' midnegy,mindegyik jó kis tuning cucc. Talán a 192bitest hagyjuk...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1657) pisti88+ válasza Dyno (#1654) üzenetére


pisti88+
senior tag

Az E2200 biztosan megesszi :C :C :C

Pisti -(*_*)-™

(#1658) pisti88+ válasza Laraxior (#1655) üzenetére


pisti88+
senior tag

Még az is meglehet hogy leszervezzük :C !!!!! Am a 192bittől én nagyon ockodnék a gt-gts-eket is visszafogja a 256bit-hát még szegény kis gs-t a 192... :W Először az atinál néztem nagyot mikor kijött anno a 2900xt 512bit majd elélveztem jo nagy sávszél :C , de mint kiderült semmire nem jó szegény viszont a villanyórát pörgeti kegyetlen mód!!!! :O

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#1659) Laraxior válasza pisti88+ (#1658) üzenetére


Laraxior
titán

1280ban elég lehet,szűrők nélkül.... maradjunk a minimum 256bitnél.

Ha leszervezzük akkor sok sörödbe fog kerülni, mire kiszerelem a cuccot, de ha 4G a cél megteszem :)) majd ha már albiban leszek..májustól lehet pumpálni a témát.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1660) Dyno válasza pisti88+ (#1657) üzenetére


Dyno
veterán

Meglesz majd húzva, figy sejtem mit gondolsz, de elfogadnám a procid de ne haragudj 20ezres kategóriába nem kéne AMD sőőt most igazából egyik kategoriába se :(

(#1661) pisti88+ válasza Dyno (#1660) üzenetére


pisti88+
senior tag

Kicsi a bors de erős :C :C :C , Kivánom mennyen a kis C2D mint az álom! :R :R :B ;)

Pisti -(*_*)-™

(#1662) pisti88+ válasza Laraxior (#1659) üzenetére


pisti88+
senior tag

Jolmondod szürők nélkül az biztos de amugy rossz lenne látni hogy ott a bika Gpu de nem tud teljesíteni mert a sávszél eszementen visszafogja... :O :W ... Kiváncsi volnék 320biten mennyivel lenne jobb, de ugyanez a kérdés a gt-vel is vajon mennyit dobna rajta ha nem a jó öreg 256 lenne a sávszél ;]

Pisti -(*_*)-™

(#1663) pisti88+


pisti88+
senior tag

Egyépként hallotatok már az uj 9800gtx-ről számomra kicsit kiábrándító volt nem több mint egy nagyon meghajtott g92 gts :O :O :O , hát ebből láccik hogy az Nvidia egyeduralkodo ugy manipulál ahogy akar, de jolteszi bejön neki :C :C

Pisti -(*_*)-™

(#1664) Laraxior válasza pisti88+ (#1663) üzenetére


Laraxior
titán

ez a 9es széria nagyon nem a tuti...talán a next.G80tól sokat nem mutattak,ha olyan nag ugrás lett volna mint a 7xxx szériáról a 8800GTS/GTX-re volt...hát nem lenne az aTi ellenfél,talán a G200as GPU odaver... egyébként olvastam a tri GPU-s videokariról...[link]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1665) Dyno válasza pisti88+ (#1661) üzenetére


Dyno
veterán

Köszi szépen :R

(#1666) pisti88+ válasza Laraxior (#1664) üzenetére


pisti88+
senior tag

Jáááááááááááááááááááááááááááááááj :U hát ez ez szegény Ati már nemtud mit kitalálni, nekem nagyon sokáig Ati karim volt nagyon szerettem a váltás azért következett be mert mikor láttam hogy szárnyal lefele a teljesítmény inkább dobbantottam... :( , nemtom mi értelme van most ennek a karinak szerintem totál csőd, bár érdekes megoldás de hát ... ;] :R Mindenki döntse el maga!!!!

Pisti -(*_*)-™

(#1667) Laraxior válasza pisti88+ (#1666) üzenetére


Laraxior
titán

9600,9600XT-m volt...nem jött be az aTi téma... mindig is ződ vótam..anno még nForce4 is volt..amikor még ért valamit... ;]

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1668) pisti88+ válasza Laraxior (#1667) üzenetére


pisti88+
senior tag

Nekem volt x800xt-m x850 xt-m(anno ott volt mint most a gx2!!!) és mindkettővel megvoltam elégedve, volt 7900gt-m is azt is itt értékesítettem, habár azota is szívok miatta, kicsit szemetelve vettem sikerült vga bios frissítéssel, és orajelátírással stabilizállni 4 honap után elpasszoltam namost akinek eladtam hát persze hogy szemetelt :W ...

Pisti -(*_*)-™

(#1669) Elmör válasza pisti88+ (#1668) üzenetére


Elmör
senior tag

Akkor én rám már tényleg nem is lehet mondani, hogy pártatlanul választanék VGA-t, mert nekem még 1 ATi karim sem volt. :DDD Mindig megmenekültem valahogy tőlük. :DDD

Szerk: az AMD-s téma viszont nálam is úgy volt, ahogy olvastam Laraxiornál, aztán a C2D megváltoztatott. ;]

[ Szerkesztve ]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#1670) pisti88+ válasza Elmör (#1669) üzenetére


pisti88+
senior tag

Kis túlélőművész... :DDD !
Szerk: Változnék én is ha lenne mibő :DD :DD :R

[ Szerkesztve ]

Pisti -(*_*)-™

(#1671) Elmör válasza pisti88+ (#1670) üzenetére


Elmör
senior tag

Mindig azt mondom erre, hogy ki mire költ. Nálam ez lett a fő hobbi, így erre költöm, amit félrerakok. Persze azért rájöttem, hogy eszetlenül nem lehet. Amikor megjelent most a GX2 akkor is nézegettem, aztán rájöttem, hogy jó lesz nekem még a GTX egy ideig. :)) Bár pont holnap viszem garizni, lehet megint nem lesz gépem, akkor lehet kell venni valami átmenetit. :U

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#1672) pisti88+ válasza Laraxior (#1652) üzenetére


pisti88+
senior tag

Hát a memók most csak 840en ketyegnek:
Memó olvasás:8293
Írás: 8075
Másolás: 8142
Természetesen MB/sec :DDD ! De mondjuk azt tegyük hozzá hogy nem sikerült szinkronba hozni a DRAM/FSB arányt mert cpu/7en áll :( , bár nem is nagyon foglalkoztam vele nekem megfelel igy is! Igy ahogy most van 40%overclockon áll, ha adok a Kingmaxoknak 2,2v-ot (akkor 950 körül mennek) megy 3100körül is ott fél órát orthosoltam aztán meguntam, és használom 2940en!!! :R :R :R

Pisti -(*_*)-™

(#1673) Laraxior


Laraxior
titán

6:50kor indul egy vonat....9:47kor van Pesten...mit szólsz? Meg kell beszélni a többiekkel is..

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1674) pisti88+ válasza Elmör (#1671) üzenetére


pisti88+
senior tag

Nálam is ez a hobbi de van az asszony is azmeg nemcsipállja a gépet :DDD , és tüzet hány ha forintot költök bele :R ( csak vicc) :B

Pisti -(*_*)-™

(#1675) Laraxior válasza pisti88+ (#1674) üzenetére


Laraxior
titán

nekem is dumál..de már nem sokáig :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1676) KillHates


KillHates
nagyúr

Be kell vallanom, hogy régen nagy ATI párti voltam, de mikor megjelent az Catalyst Control Center és láttam, hogy szerény 100 MB körüli méretben ül be a memóriába kicsit lebiggyedt a szám sarka. De ez még nem volt elég, vettem egy 2900XT-t feltoltam a Vista-t , és nyomtam a Bioshock-ot 1024x768-ban! Néha szaggatott (főleg a játék végén), de azért jól ment. Wow, minden happy volt, aztán a haveromnál láttam egy 8800GTX-en 1680x1050-ben kb. 45 fps-el és akkor elpattant bennem valami. Kölcsönkaptam a GTX-et és átálltam az erő zöld oldalára ;]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1677) pisti88+ válasza Laraxior (#1675) üzenetére


pisti88+
senior tag

Mitteszel vele??? :DDD

Pisti -(*_*)-™

(#1678) pisti88+ válasza KillHates (#1676) üzenetére


pisti88+
senior tag

Hát igen megsinylette az Ati az összeolvadósdit, bár mostmár törekednek arra hogy legalább olyan kariaik legyenek amik jol müködnek nem aramtemetők, és versenyképesen futtatják napjaink legnívósabb garfikájú játékait!!!! :K :R Egyépként nem felejtettem el a tápot Killhates kolléga csak elnézésed tudom kérni de alig vagyok itt is ha vagyok csak este, nem nagyon volt időm még becsomagolni sem itt fekszik a polcomon :DDD , igérem minél hamarabb megy!!!! :R :R

Pisti -(*_*)-™

(#1679) Laraxior válasza KillHates (#1676) üzenetére


Laraxior
titán

most is kacsintgatsz arrafele...fele ati topikot te írtad :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1680) KillHates válasza pisti88+ (#1678) üzenetére


KillHates
nagyúr

Oké, semmi gond. Írtad, hogy csak áprilisban lesz léd a postára!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1681) KillHates válasza Laraxior (#1679) üzenetére


KillHates
nagyúr

Kénytelen vagyok, mert csak sorozatokról, meg kocsikról beszélnek :D :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1682) pisti88+ válasza KillHates (#1681) üzenetére


pisti88+
senior tag

Hát ha szegények másról nemtudnak :O ! Egyépként aki egyszer vérbeli Atis volt annak a szive méllyén még mindig a piros nyák a gyengédebb szegmens, és amugy kiváncsi lennék ha kijönne egy mindent verő Atikari hányan vennének, szerintem aki nagy Nvidiásnak vallaná magát is venné!!! :DDD

Pisti -(*_*)-™

(#1683) Laraxior válasza pisti88+ (#1682) üzenetére


Laraxior
titán

vegyen gainwardot...az nvidia piros nyákkal....
Vonatra nem írtatok semmit! :O :P

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1684) pisti88+ válasza Laraxior (#1683) üzenetére


pisti88+
senior tag

Igen de nem Ati van ráírva és egy fannak minden számít ám :C , nekem oké a vonat de még lebeszélem majd párommal a jövő hetet :R

Pisti -(*_*)-™

(#1685) Dyno


Dyno
veterán

Sziasztok én nem vagyok vérbeli ATi-s nem tudom de kicsit furán álltok a másik topikhoz.... :F

(#1686) Laraxior válasza pisti88+ (#1684) üzenetére


Laraxior
titán

rálökök egy matricát nah...nagy dolog. :C

Dyno: nem a topikhoz,hanem a piroshoz..kommunista szín,már bocs :DDD aződ meg környezetvédelmis :DD

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1687) Dyno válasza Laraxior (#1686) üzenetére


Dyno
veterán

:) :U Hát jó na mindegy de hittem hogy még ide is kihatással vannak a dolgok, mondjuk nekem a karim kék nah mindegy komcsi radeon ;)

(#1688) Játékos válasza Dyno (#1685) üzenetére


Játékos
addikt

Én nem! :C

Ten Seconds Before Sunrise
Szeptemberben ott leszel???

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#1689) KillHates válasza pisti88+ (#1682) üzenetére


KillHates
nagyúr

Gyengébb szegmense a rogyásnak :D
Az ATI-nak nagyon lecsökkent az esélye mert az nVIDIA akkora pénzügyi előnyre tett szert, hogy kilóra megvásárolta játékkészítőket és most minden: "itc mínt tu bí pléjd"

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1690) Dyno válasza Játékos (#1688) üzenetére


Dyno
veterán

Jó lenne de nem hiszem hogy lenne rá municiom :( ;)

(#1691) Játékos válasza Dyno (#1690) üzenetére


Játékos
addikt

Én igen! :C
Nem állok egyik oldalon sem! Volt Ti200, 9800pro, X800pro, X1950Pro, NV 7300, :B
8800GTS, 8800GT. Igazából mindig az aktuális jegjobb ár/érték vonzott a legjobban! Kivétel a 9800Pro, mert akkor 100k volt, de nekem ingyé! :K Nem válaszolok, hogy hogyan... :B
Béke! :R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#1692) Laraxior válasza KillHates (#1689) üzenetére


Laraxior
titán

lassan beéri az intelt.... nVidia Core32 processor :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1693) KillHates válasza Dyno (#1685) üzenetére


KillHates
nagyúr

Miért állunk furcsán??? Én írogatok oda elég sokat. Nem tudom, de mintha ott olvastam volna, hogy le kell nyomni a szob g80-asokat?? :U :U Aztán valaki "átjött" és valami kesztyűről is volt szó.... :U :U
Ejh, az hogy egy nVIDIA topic-ban flame-eljük az ATI-t, azt hiszem senkinek sem fog könnyeket okozni, és ez fordítva is igaz. Meg különben is mit számít a világ rendjében, hogy itt köhögnek a bolhák :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#1694) Laraxior válasza Játékos (#1691) üzenetére


Laraxior
titán

komcsi vótá és kaptad kádártól..már mondtad milliószor :DDD majs pesten megbeszéljük..'tony módra :DDD :DDD :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1695) Dyno válasza Játékos (#1691) üzenetére


Dyno
veterán

Nekem is sok kártya volt vegyesen de több nVidida de most akkor ezekszerint jelenleg komcsi vagyok :Y

(#1696) Játékos válasza Laraxior (#1694) üzenetére


Játékos
addikt

:DDD jóvan öcsém, várjá'csak! Én komcsi! :Y
:DD :DD :DD

Dyno
szeptember még messze van, addig elteszel minden fizuból 3-4ezret, és kész! :K

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#1697) Laraxior válasza Játékos (#1696) üzenetére


Laraxior
titán

nesze fater.. :)) dzsón rámbó :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1698) Játékos válasza Laraxior (#1697) üzenetére


Játékos
addikt

Az a baj, hogy Te már Pesten nem is fogsz tudni leszállni a vonatról. Mindegy majd lesegítelek... :DD :DD :DD

Még valaki komolyan nem veszi: BÉKE! :K :R :R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#1699) Dyno válasza Játékos (#1696) üzenetére


Dyno
veterán

Háát majd elválik ;]

(#1700) Laraxior válasza Játékos (#1698) üzenetére


Laraxior
titán

Pistivel megyünk...remélem...lesegítünk majd mi ne aggódj... lekapunk vagonostól... :DDD :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.