Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16901) Elmör


Elmör
senior tag

Köszi srácok, hogy próbáltatok segíteni, de nem megy, feladom mára elég volt. :(
Ha kijönnek a digisek a tv-t bekötni, akkor megmondom nekik, hogy állítsák már be ezt is, hátha lesznek olyan rendesek, mert én hiába írtam be jelszót meg akármit mindig csak az egyik gépen van net. :B

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#16902) DonMedve válasza Elmör (#16900) üzenetére


DonMedve
addikt

Azért mert még nme ossza meg a netet!Azért kell badni neki az adatokat!Tudom mert a kollégámnak is digije van,meg kell adni neki a cuccokat!Klónozd a hálókaarit ad meg neki az adatokat azt menni fog!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16903) KillHates válasza Elmör (#16900) üzenetére


KillHates
nagyúr

Minek betárcsázni, ha van router-ed? :F

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16904) DonMedve válasza Elmör (#16901) üzenetére


DonMedve
addikt

Nézd meg!
Vagy itt!
Esetleg itt!Nézz körül!
Legtöbbje pont linksyses!

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16905) pisti88+


pisti88+
senior tag

A betárcsázós s zopcsi ilyen szempontbol, mi is csak fél estét ültünk egy mezei UPC megosztásán... :W

Pisti -(*_*)-™

(#16906) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Na hali.
Végre össze állt az áhított gépem az i7 ;]
Nem gyenge ez a proci fel is dobtam mindjárt a gépre egy win7-et is az is tetszik. Az első szembetűnő változás hogy a Win7 sokkal gyorsabban fel áll mint a Vista :C És talán a programok is gyorsabban indulnak csak az a fránya telepítés :U Volt amikor negyed órát gondolkozott :W
Ki is próbáltam a gépet FarCry2-ben ami profitál a több magból most HT on vagyok és így kapásból a C2D-re ráver 15-20 fps-t nem gyenge a kicsike ;]
Sajna mivel gyári coolerem van egyenlőre addig nem merem megtépni már így is alapórajelen 45 fok idle :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#16907) Henk válasza Cyberpunk (#16906) üzenetére


Henk
veterán

Hát nekem nem a gyári hűtő van,de idle így is 36-41 fok a magok hőmérséklete,néha kicsit több.Ja és nincs húzva.

(#16908) Elmör válasza Cyberpunk (#16906) üzenetére


Elmör
senior tag

Gratula!
Látom át is írtad a konfigodat. :C
Azért a VGA-n még lenne mit javítani... :D
A Win7 mennyi memóriát lát nálad?

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#16909) Cyberpunk válasza Elmör (#16908) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Kösz.
Na ja a VGA a gyenge pont azt is cserélem majd valami DX11-es szörnyetegre addig meg még kibírja. de mindenképp megvárom vele az nV-t is hátha újra valami ütős kis kártya lesz.
Nálam látja az összeset 64-bites Ultimate van fent 6144MB pontosan:)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#16910) Cyberpunk válasza Henk (#16907) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát akkor ott valami gubanc van mert a Megahalems az egy nagyon jó hűtő legalább 15 fokot rá kellene vernie erre a gyári szarra :DDD Tálán valami szellőzési gond van a házzal :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#16911) Henk válasza Cyberpunk (#16910) üzenetére


Henk
veterán

Hát 26-27 fokos szobában nem hiszem,hogy a magok sokkal alacsonyabbak lennének.Mondjuk most csak 700rpm körül megy a venti a cpu hűtőn,de ha feltekerem 1400-ig akkor is csak olyan 2 fokkal kevesebb viszont a hangja nem túl jó már.Viszont azt észrevettem mintha a hűtőnek a közepe domború lenne kicsit és a szélei kevésbé érnének hozzá.De a környéken nem találtam políros embert aki megcsinálná. :(
Amúgy a házban elöl van 2db 12es venti ami befúj meg hátul 1db ami kifele fúj,meg a táp és a vga is viszi ki a levegőt.Meg az egész ház tiszta rács tehát nem hiszem,hogy nagyon szellőzési gondja lenne.Az mondjuk igaz,hogy a ventik alacsony fordulaton vannak járatva a hang miatt.

(#16912) Pttypang válasza Cyberpunk (#16909) üzenetére


Pttypang
veterán

Szerezz be hozzá egy mars-ot :)

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#16913) Cyberpunk válasza Henk (#16911) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát ha a hűtő talpa nem teljesen sík és nem fekszik fel jól a procira az gáz. Ennél a procinál nagyon számít a jó hűtés a régi P4-es Presscott-ok jutnak róla eszembe ;]
Addig is meg próbálkozhatsz az alul feszeléssel nekem bevált habár idle nem nagyon hozott semmit, de load prime95 alatt kb 12-15 fokot jelentett. Most 1,0000V-on hajtom és teljesen stabil :K Ja és úgy hogy HT on 21xes szorzó ;]

Ja egy olyan Marson szívesen elrágódnék :DDD

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#16914) Henk válasza Cyberpunk (#16913) üzenetére


Henk
veterán

Azért ezekkel a hőfokokkal még kiegyezek,bár egy hűtő polírt megkockáztattam volna.
Ez a Mars meg egy hatalmas parasztvakítás.Pedig tuti,hogy tolongani fognak érte mert csak 1000db készül belőle.

(#16915) biggamer válasza Henk (#16914) üzenetére


biggamer
veterán

Esetleg pasztázás ???

Lekvár vs. világ hővezető pasztái : [link]

Prémium kategóriás hűtőpaszta teszt : [link]

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#16916) Henk válasza biggamer (#16915) üzenetére


Henk
veterán

Nem hiszem,hogy ilyen hiba lenne Arctic Silver 5-öt használok.Olvastam a lekváros tesztet,ötletes de nem biztos,hogy ez hosszabb távon is ilyen jól teljesítene.

(#16917) Elmör válasza Henk (#16916) üzenetére


Elmör
senior tag

A CPU megeszi a lekvárt mi? :DD
Nagyon durván nyomja az arc, nem tudom honnan jutott ilyen az eszébe, de én jókat derültem, állati jó! :C

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#16918) Elmör


Elmör
senior tag

Sziasztok!
Végre sikerült beállítanom a routeres dolgot, most már megy mind a két gépen a net, viszont újabb gondba ütköztem. Hogyan lehet Vistán átállítani az UnPn keretrendszert aktívra? Bizonyos programok ugyanis most passzívban mennek és megnehezítik a netes életet. Nyitottam már egy új portot a tűzfalon, meg ha igaz akkor a routeren is, mégsem akar működni. :(

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#16919) Gaben01


Gaben01
őstag

Szerintetek ez milyen eredmény egy g92 88GTS-től? 3DMark06 - 16101pont :))

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#16920) Elmör válasza Elmör (#16918) üzenetére


Elmör
senior tag

Bocsi, hogy megint postolok, de már összeállt minden. Átálltam fix IP-re, így már működik minden, bár gondolom így veszélyesebb netezni. Mindegy kipróbáljuk. :DD

Gaben: sokkal jobb, mint amit én elértem vele. Nekem MSI OC volt, de ennyire nem mertem meghúzni a gyári hűtővel. Az E8400 is szépen muzsikál, de gondolom vízzel. Szóval gratula, korrekt eredmény, de még mennyire! :C

[ Szerkesztve ]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#16921) Gaben01 válasza Elmör (#16920) üzenetére


Gaben01
őstag

Köszönöm.Igen,víz van a procin,a vga-n és alapon is.Eddig én se mertem ennyire megküldeni,de most valami bekattant.Találtam egy régebbi 15K-s eredményt és kíváncsi voltam összejön-e a 16K is.
Azért ha összejön,akkor elcserélem egy GTX 260-asra. :D

[ Szerkesztve ]

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#16922) Elmör válasza Gaben01 (#16921) üzenetére


Elmör
senior tag

Megnéztem az "archívumom" és 14760 pont volt a maxom a GTS-el, persze léggel és nagyon kevés tuninggal. Szerettem azt a kártyát, alig melegedett és el lehetett vele játszani azért rendesen. :C
Sokat ne várj a váltástól, sajnos még a GTX280 sem volt akkora durranás. :( Egyedül a Crysisban meg a Dirtben láttam számottevő különbséget, hogy fel tudtam mindent tenni maxra és mégis iszonyat jól ment a game. :U

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#16923) Henk válasza Elmör (#16917) üzenetére


Henk
veterán

Meg nem eszi,de a fogkrém meg lekvár egy idő után kiszáradhat és akkor nem tudom hogyan teljesít.
Gaben01: 88gts,régi szép idők.Nekem is pont ennyit ment,820/2200. :K

(#16924) Gaben01


Gaben01
őstag

Bááázz,már ph-n is lehet kapni a Mars-ot: [link] az ára :Y

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#16925) Elmör válasza Gaben01 (#16924) üzenetére


Elmör
senior tag

Ja, az ára is báááz. :DDD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#16926) Laraxior


Laraxior
titán

érdekes...mindenkinek 800feletti GPUja van nekem meg istennek se megy 20MHz-el se feljebb :DDD gondolom hoki a gyári hűtés... ill. nem hoki, de nem többre van kitalálva :((( :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16927) NFree


NFree
addikt

ÁÁÁ BAZZ , megvágtak a fakabátok 60k-ra :W nem vettem észre , hogy lejárt a műszaki a mocin :B Ráadásul igy most ithon leszek jövőhéten 4 napot nem tudok elmenni sehova, mert nem bizti le tudom müszakiztatni amíg vissza nem kapom a papírokat :(

Gyerekek ez az év nem kedvezett , lassan fél millánál tartok, amit csak úgy kiszortam volna az ablakon :o :W :W :W

Egyébként meg mindenkinek kellemes hétvégét, :R

vga

(#16928) Pttypang


Pttypang
veterán

:ASD

Everybody lies.

(#16929) Laraxior válasza NFree (#16927) üzenetére


Laraxior
titán

SSD fronton mizu? :F

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16930) NFree válasza Laraxior (#16929) üzenetére


NFree
addikt

Elküldtem várok :F jövőhéten majd írok esetleg hogy mi a helyzet , megkérem valmeik kollégát segítsen a fordításban :B

vga

(#16931) DonMedve


DonMedve
addikt

Win7 topicból:SSD RAID :Y

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#16932) Laraxior válasza DonMedve (#16931) üzenetére


Laraxior
titán

ha jól emlékszem ezt már lenyomták...kevesebb SSDvel gyorsabbat...vagy ez már az lenne? nem emlékszem :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16933) Játékos válasza Laraxior (#16932) üzenetére


Játékos
addikt

16 Intellel. :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#16934) Elmör válasza DonMedve (#16931) üzenetére


Elmör
senior tag

Köszi, ez tetszett! :C

Úgy látszik ez a routeres dolog nem nekem való. :(((
Ma este először az egyik gépen, majd a másikon is csak úgy megszűnt a netkapcsolat. Elkezdtem a szokásos kihúzom, visszadugom mókát, meg állítgatásokat, de semmi, na akkor fogtam reset a routernek, de nem használt. A ledek villognak rajta, de nem tudok még a routerbe sem becsatlakozni, ugyanakkor anélkül van net. Mi lelte, meghalt félig? :F

[ Szerkesztve ]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#16935) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Na hali megtekertem egy kicsit a procim [link] egy kissé melegedős a kicsike ;] Elég ratyi ez a gyári hűtő :N

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#16936) Elmör válasza Cyberpunk (#16935) üzenetére


Elmör
senior tag

A gyári nem is gondoltam volna, hogy még 80 fokon bírja tartani 3,2-n a procit, azt hittem elszállna a rendszer. :D :Y
Végy rá egy normálisat, bár gondolom nem kell mondani, inkább zsét kellene adni... :)) :D

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#16937) Cyberpunk válasza Elmör (#16936) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát így alul feszelve még bírja valamennyire. De 3,6-on már inkább kinyomtam a prime-ot mielőtt megfőne szegény ;]
Ja lesz hűtés de még nem tudom hogy mejik legyen több fajta esélyes van szóba jöhet a Prolimatech Megahalems, a Thermolab BARAM, vagy esetleg egy Titan Fenrir. Majd kitalálom még van egy kis idő fizetésig :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#16938) KillHates válasza DonMedve (#16931) üzenetére


KillHates
nagyúr

Fú de állat; ha veszek még Larától 23 db SSD-t akkor fog menni nekem a Krájszisz 1920x1200-ban 40 fps-el az Intel GMA kártyámon?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#16939) shteer válasza KillHates (#16938) üzenetére


shteer
titán

21 is elég lesz hozzá :)

..szerintem jónak tűnik

(#16940) Elmör válasza KillHates (#16938) üzenetére


Elmör
senior tag

Azért azt a procit meg VGA-t is nézd meg amivel nyomják, nem GMA. :DDD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#16941) Laraxior


Laraxior
titán

emlékeztek a District 9-re? hát nézhető már... :C :Y

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16942) shteer


shteer
titán

9600gt-t milyen ati-ra érdemes elcserélni? ;]

..szerintem jónak tűnik

(#16943) Játékos válasza shteer (#16942) üzenetére


Játékos
addikt

9600 pro-ra. És akkor marad pénzed is... :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#16944) shteer válasza Játékos (#16943) üzenetére


shteer
titán

vmi hasonlót vártam :P

lehet inkább eladom a gt-t

..szerintem jónak tűnik

(#16945) Játékos válasza shteer (#16944) üzenetére


Játékos
addikt

A jóbarát ott segít, ahol tud. Ne hálálkodj... :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#16946) shteer válasza Játékos (#16945) üzenetére


shteer
titán

az valóban ;]

..szerintem jónak tűnik

(#16947) shteer válasza Laraxior (#16941) üzenetére


shteer
titán

a nézhető erős túlzás ;]

..szerintem jónak tűnik

(#16948) Játékos válasza shteer (#16947) üzenetére


Játékos
addikt

Ilyen filmeket nem szabad megölni kamerás felvétellel! Sőt. Alapvetően monitoron nézni is szentségtörés... :K
Vagy rosszul gondolom?

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#16949) Elmör válasza Játékos (#16948) üzenetére


Elmör
senior tag

Azért nézem monitoron nem kamerásban, mert nincs más. :DD
A kamerásat utálom, pfuj. :(((

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#16950) Játékos válasza Elmör (#16949) üzenetére


Játékos
addikt

Én is néztem jó ideig monitoron, de kizárólag jó minőségben. Inkább várok néhány hetet, megéri. A monitorral az a baj, hogy egyszemélyes. 4 gyereket, meg asszonyt nem tudok odaültetni... :N

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.